176613
banner
  • arty
    #140038
    nade mesélj már, megcsináltad??? idők hogy alakultak?
  • arty
    #140037
    nagyon NEKED készül ez a gép :D
  • Totti5
    #140036
    "Izgalmas pletyka a kereskedelmi híresztelések terén megbízhatónak számító MCVUK háza tájáról: az értesüléseik szerint Európában minden Xbox One mellé ajándék FIFA 14 jár majd."

  • ajem kisa
    #140035
    Engem sem hagyott nyugodni a DR2 case 0, ugyhogy ujrakezdtem...
    5alkatrész kell csak, csinálsz 2-3 feladatot plusszba, ha nem lenne ez a fakin töltési idő akkor biztos max. ~1óra játékmenet, így volt3 is! :D Acsik nem érdekeltek, de csak 3maradt ki! :D
  • Myselor
    #140034
    dead rising 2 case zero-ról csak annyit hogy öcsém abba hagyta a fenébe,de én se csinálnám meg,egy idegesítő fos az :D
  • arty
    #140033
    nademondom, ez csak "kétórás", itt végülis nem megy a levesbe 6-8 óra játék, hogy aztán gameover legyen...

    de 1 óra elvesztése is zavar!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • arty
    #140032
    Végeztem act3-al, ez már tetszett. Én mondjuk alapvetően a locustot szeretem irtani, ez a felrobbanó lénysereg nagyon nem begyere - nem lehet kettéfűrészelni, mer' akkor a pofádba robban :(
    Act4-5-öt holnapra tartalékolom.

    ---

    Aki a dead rising 2 case zerot lenyomta, meséljen már pár sorban, hogy:
    - Mennyi idő volt még a hadsereg érkezéséig, amikor a mocialkatrészeket kezdted gyűjteni?
    - Mennyi embert mentettél meg?
    - Mennyire lett kicentizve az idő a végén?

    csak nem hagy nyugodni ez a mocsok :D

  • Harlekin
    #140031
    Én szóltam,hogy erre számíts...
  • davidka003
    #140030
    Sokat emlegettem ma a Rayman: Origins készítőinek az anyját. :D
    Olyan szemét néhol a játék, hogy az hihetetlen.
    4. ládát alig bírtam megcsinálni. FÚÚÚÚÚ
    Olyan gyorsan megy minden, hogy sokszor csak a szerencsén múlik, mert néha nem is látom mi történik. :D
  • DarkSector
    #140029
    Azért elképzelem a GUGOLVA LÉPCSŐZÉST.
    Az brutál kényelmetlen ám. :D

    Mit szenvedhetnek ezek a karakterek. :D
  • Totti5
    #140028
    SC: Blacklist

    Korrigálnom kell, az első pálya volt frémgyilkos. Voltam 4 helyszínen az stabil 30 és képtörés sincs.

    Ami zavaró az olykor suta platforming animációk és a FOV. Érdekes, hogy animációk egy része nagyon látványos, de vannak bőven gyengébb kivitlezeések. Pl gugolva lépcsőzésnél egyszerűen beleolvad a fokokba Sam lába.

    Gameplay viszont nagyon baba. AI elmegy, bár képesek olyan irányokba rohangálni hogy az ember fogja a fejét, de nehézségre nincs panasz, meg kell gondolni minden lépést mert pálya restart ( csak egy terület elvégzése után van mentés ), így ha 10 emberből az utolsó öl le, vagy vesz észre akkor kezdheted előről a 15 perces taktikát.

    Van a főstory, és vannak melléküldik, ezek ahogy láttam co opban is játszhatóak, de term. egyedül is lehet.
  • Seth
    #140027
    Jaj de kurva lusta a haverod :)
  • DarkSector
    #140026
    aha, de a keresés kell nem?
    Nincs egy olyan megoldás hogy egyszerűen ellinkelem a listát?
  • Seth
    #140025
    Nem kell regisztrálni ahhoz hogy megnézze a tiéidet
  • DarkSector
    #140024
    oks akkor felejtős, főleg aki nincs beregelve...
    Szuper eddig. :D
    Mindegy majd megoldom.

    Köszönöm a választ.
  • Seth
    #140023
    rákeres a nevedre
  • DarkSector
    #140022
    Nekem nagyon durván tetszett a 3. rész, a sorozat legjobbjának véltem...persze emberek különböznek, van akinek tetszik van a kinek nem.
  • DarkSector
    #140021
    Ezen a Jatekaim gecioldalon ami van gyüjteményem, hogy a BBánatos gecibe tudnám valakinek megmutatni egy linket küldve? Vagy ilyet nem lehet?

    Mert ott van a játék kollekciom de más nem látja csak ha rákattint a nevemre, de ugye azt csak akkor tud ha irunk egymásnak vagy ha kikres az eladók közül....:S
  • davidka003
    #140020
    Én maximálisan egyetértek.
    Sajnos.
    Pedig az első két rész első kiadásban fent van a polcon. 3. sajnos nem olyan jó így azt eladtam. :\
  • Totti5
    #140019
    Amivel én pl egyátalán nem értek egyet.
  • davidka003
    #140018
    Gears of War 3 XBOX360 teszt - elmélkedések egy más szemszögből
  • Macccy
    #140017
    Én se tudom, de fasza az a Gears 3, most kezdtem neki másodszorra.
  • Totti5
    #140016
    Remélem a 3ba mellőzik, vagy ha ez kell a japóknak akkor kapjanak külön verziót, nekem megfelel majd a butított nyugis játékmenet is.
  • Totti5
    #140015
    Nem számoltam, de biztos 10 óra felett volt hardon. Act 1-2 hosszú, utána már rövidebb.
  • arty
    #140014
    eh. gears3 és 3 órát nyomtam
  • arty
    #140013
    gears kb hány órás? még az első actnak sincs vége :/ :D
  • arty
    #140012
    ééééés az időgörcs kinyirta a játékom :(
    volt még vagy 7 órám a motor alkatrészeinek megtalálására, ami
    - nem tudom, hogy egyáltalán elég-e, lehet feleslegesen rohangálnék, hiszen 11 minimum kell a cuccokhoz
    - előbukkantak a megmentendő NPC-k, akikkel ha szenvedek BIZTOSAN nem lesz elég az idő
    - azért persze megpróbáltam, mondom a bénacsajnak, hogy menj előre ... (kijelölhetsz neki egy pontot, hova menjen) ... erre elindul HÁTRA(!), be a zombiseregbe, mert ő az autó bal oldalán állva csak annak jobb oldalán tud az elejéhez menni - WTF? feleslegesen ellőttem rá a zombiraxom is, ami a lányomnak volt félretéve... kezdhetném ujra. NEM!

    ez egy frusztrálós fos*, pont amilyen az első is volt.

    *számomra, nekem, szerintem, ugyhogy csitu! :D
  • Totti5
    #140011
  • ajem kisa
    #140010
  • DarkSector
    #140009
    Csak párhuzamot vontam, hogy sem eleje sem vége.
  • grebber
    #140008
    Rühellem ezeket a trailerkeket nagyon.Egy 5 másodperces ingame jobban jött volna!
  • Macccy
    #140007
    Én tökre megsajnálom mindig az ilyen családot, történetet ... csak ne szidja nyilvánosan a játék készítőit, ha aztán nem működik az ingyen warez
  • davidka003
    #140006


    Zavvin mindenre 11% kedvezmény a ZMON kóddal.
    Meg volt halva az oldal és így kárpótolnak ezért mindenkit. FB-n írták.

    pl Persona 4 így már csak £11.55
    Tomb Raider Survival Edition £19.56
  • davidka003
    #140005
    "mert valószíü apukák akik fizetésböl élnek és a gyermekeiknek szeretnének örömet szerezni de ilyen hiányos feltöltésekkel nem tudnak...mibe került volna mindent feltölteni?elvégre azért van itt mindenki mert nem szeret fizetni nemdebár? mindannyian lopunk eze az igazság!!
    úgyogy ha kérhetem szépen a feltöltöt töltese már fel hogy tudjanak játszani a gyermekeim!!nagyon szépen köszönöm!!!"

    Mondjuk nem tudom mennyire lehet sikeres egy ilyen játék. Veszik majd az emberek a sok figurát meg mindent? Annyira kicsi lehet az aránya azoknak akik veszik majd a gyereknek sok pénzért ezeket.

  • Seth
    #140004
    Ezaz, remélem a Fifa 14-ben már lehet csonkolni is . Akkor talán kipróbálom :D
  • Macccy
    #140003
    Jézusom te mit csinálsz Fifában??!? Mész három kört és gyilkolászol?!?!?!
  • Seth
    #140002
    szerintem meg pont hogy másfelé mennek, mint az eddigi részek. Itt nem leszel bezárva egy nagy "vidámparkba", hanem megy előre a sztori, folyamatosan úton leszünk valahová, és eközben túl kell élni a hordát.
  • DarkSector
    #140001
    Hát akkor nekem ez is megy a levesbe.
    Azt tudom hogy nem olyan full single izé lesz, mint a TLoU, csak ne az legyen hogy mint egy Fifa 20xx hogy azt érezzem hogy elinditom megyek 3 kört azt ennyi, mert megunom a gyiloklást, aztán ilyen ha unatkozom apritok benne téma, ezeket rühellem.

    DI pl hasonló csak fps nézetben, nah az oké. Ott kell is valamit csinálni, vannak feladatok célok.
  • Macccy
    #140000
    Nekem az az X-COM nem tetszik, valahogy ... nem tudom ... nem fogott meg a design, az egész ötlet. Régen imádtam az első két X-COM játékot, de az már régen volt és ezt nem vonzza be.
  • Totti5
    #139999
    "Az MS-nek kedden két rendezvénye is lesz, de egyik sem hagyományos konferencia. A kettes számú három órás lesz, és este 11-ig tart. Mindkettőn ott leszünk, és beszámolunk róluk."

    Vagyis élső színpadi látványshow nem lesz, de konfot tartanak a médiának, amin minden bizonnyal minden részletre pont fog kerülni, amit minden média me fog írni nyilván live timing szisztémában is.