176613
banner
  • Totti5
    #140118
    Tegnap gameren egyik szerkesztő aki kint van a helyszínen azt írta hogy lesz benne single. Nyilván botok ellen a multi mappkon minimális körítéssel. Ez adja magát, ennyi mindig szokott lenni, még ha multi játék is.
  • Macccy
    #140117
    Ez ahogy mozog meg ahogy kinéz ... én offline is bemegyek rúgdosni a kavicsot ott a szétgyakott harcmezőn vázze!
  • Totti5
    #140116
    Megjelent a Flashback
  • Muttley
    #140115
    ha nem lesz benne offline singleplayer campaign
    jó nagy százalékát a gamer society-nak elfelejthetik
  • Tatyla
    #140114
    basszus ahogy a kezével be mágnesezi a lövedékeket :D
  • Renjike
    #140113
    orgazmus fülön szemen és szíven át :DDD
  • DarkSector
    #140112
    Sejtettem hogy ez a terved, direkt kérdeztem vissza, azzal nem lehet, 48 órás csak multira jó.
  • Totti5
    #140111
    Üt, pedig multi sajnos...
  • Totti5
    #140110
    jólvan akkor nem vagyok egyedül:D
  • Harlekin
    #140109
    Tudom Én pont ezért írtam...Hasonló kitöréseim voltak nekem is amikor péda gyanánt 1 centi x centis üvegszilánkon 3. nekigurulásra tudtam csak átmenni természetesen mindig valami totál más irányba gurult vissza vagy pattant el és közbe jött az a genyó ami megzabálja a fejet.Arról nem is beszélve amikor robbanás miatt a szélrózsa minden irányába szóródtak el a testrészek.Volt néha baja meg nekem is
  • Totti5
    #140108
    Az ilyen 1 napós kódokkal nem fog menni. 1 hónapossal csak.
  • Tatyla
    #140107
    nem megvenni a silent hill downpourt....
  • Totti5
    #140106
    Mondjuk ez nem igaz, mert meg lehet benne halni.

    Az a katyvasz és szenvedés ami övezi amikor beindul a darabolás és hogy a pálya rombolható, te meg mindenbe bakadsz... horror. Ordítottam a TV előtt annyira kikészített.
  • Harlekin
    #140105
    Néha Én is agyfaszt kaptam benne... Never Dead helyett inkább azt a címet kellet volna neki adni,hogy Never Totality...
  • bluesfool
    #140104
    Próbáld meg ezt goldra , lehet hogy még működik
    http://www.youtube.com/watch?v=YKjOS0FxfLw
  • Totti5
    #140103
  • Totti5
    #140102

  • Macccy
    #140101
    Ha Brumak Rodeo lesz benne, már élvezni fogod
  • DarkSector
    #140100
    Multizni szeretnél?
  • Tatyla
    #140099
    egy-két napos gold kódja nincs valakinek?
  • Totti5
    #140098
    Vagy Dzsádzsment:D

    Az gameplayban felfrissülés lesz. Hihetetlen mennyire sokat dob a harcolj skillel mert jutalmazuk rendszer. Persze fele olyan mély sincs mint a Bullettstorban, de az alapvetően tök átlagos cover, dara, fut dara szisztémát nagyon fel tudja dobni.

    Ha lesz még Gears csak úgy fogom teljességében élvezni, hogy ez a rendszer amit a PCF kitalált az abban is benne lesz.
  • LMNO
    #140097
    Üdv!

    Ha valakit érdekel egy új Halo 4 (bundle kiadású), priviben írjon légyszi!
    Köszi!

  • Macccy
    #140096
    Judgement
  • arty
    #140095
    No, nekem pont fordítva lett: az első után a gears2 nem igazán tetszett, de ez a harmadik kerekké tette a történetet is, pont kellően hosszú is volt (11 óra) és a bossharcot is tudom értékelni.

    Egynek teljesen jó volt, de a Juggernauthoz 990-es akcióra lesz szükség :)) Vagyis: jóidőre elég volt.
  • DarkSector
    #140094
    "Minden játékos álma 1 halál nélküli game csak menni játszani..."

    úúúúúú :D
  • Harlekin
    #140093
    Na de most miért,hát "nem" lehet benne meghalni...
    Minden játékos álma 1 halál nélküli game csak menni játszani...
  • Totti5
    #140092

  • Totti5
    #140091
    Xbox.com oldalon lehet követni az eseményeket, trélereket
  • DarkSector
    #140090
    "Gamescom 2013 - ID@Xbox, avagy így bánik a Microsoft a független fejlesztőkkel

    A Microsoft Gamescomos sajtókonferenciáján ígéretéhez híven megosztotta indie-ket támogató programjának részleteit. Ingyen Xbox One mindenkinek!
    Bár élőben nem követhetjük, sorra szivárognak ki a hírek a Microsoft gamescom 2013-as konferenciájáról, melynek egyik legfontosabb eleme volt a független fejlesztők támogatására kidolgozott program ismertetése.

    A Microsoft júliusban, jelentette be, hogy a független fejlesztőknek bizony jó lesz. Ígéretéhez híven ma délelőtt részletezte ID@Xbox nevű programját, melynek köszönhetően az indie fejlesztők elindíthatják magukat a siker felé vezető úton bármilyen kiadó közbeavatkozása nélkül. A rendszer 50 független fejlesztő közreműködésével lett kidolgozva.

    A regisztrált fejlesztők két Xbox One devkitet kapnak, illetve minden olyan fejlesztői eszközt, ami szükséges a platform összes funkciójának kihasználásához, beleértve a Kinectet, az Xbox Live-ot (achievementekkel, multiplayer támogatássl, gamerscore-ral) és a SmartGlasst. A programban való részvételhez ingyenes, és a jóváhagyási folyamatért, valamint a frissítésekért sem terhelik a fejlesztők számláját. Jelentkezni már a mai naptól fogva lehet.

    Természetesen előnyt élveznek azok, akik már letettek valamit az asztalra, de nem feltétlenül kell gyakorlott Xbox 360 fejlesztőknek lenniük. Ha sikerre vittek egy játékot bármilyen konzolon, PC-n, mobilon vagy táblagépen, előrébb kerülnek a várakozási sorban. Az egyszerű játékos, aki így akar ingyen Xbox One-hoz jutni, valószínűleg a következő generációváltásig várhat.

    Ahogy korábban szó volt róla, minden Xbox One használható majd devkitként, így ha egy átlagfelhasználó maga is kedvet kap a játékfejlesztéshez, lehetősége lesz erre. Ez a cég hosszútávú célja."
    I
  • grebber
    #140089
    A game a 3/-éig könnyű utána már valóban használni is kell a taktikát mert elég nehéz lesz.
    A legvégén emberről emberre ugráltam élesztgetni a népet és magamat,másra nem is tudtam figyelni majd megörültem.

    Akik velünk jönnek társak is fejlődnek és lehet adni nekik ezáltal új képességeket. Ők csak 5 szintet fejlődnek ott megállnak! Ha új képességeket akarsz magad mellé akkor más társakat kell hívni akkor ismét elérhetnek 5. szintre.

    Egy két képesség:
    - lebegtetés
    - védőpajzsburok
    - láthatatlanság
    - páncélozott ellenfélen pajzs gyengítés
    - agykontroll melyet rövid ideig mellénk lehet állítani az ellenfelet

    Hívhatunk magunk mellé drónt is ami az életerünket is visszatölti (az ellenségnek sok ilyen van és rohadt köcsögök)

    Nekem 9.5 óra volt végigvinnem!Szerintem egynek teljesen jó délutáni időtöltés volt!

  • Myselor
    #140088
    nah akkor tetszeni fog remélem:) meglesem köszi
  • DarkSector
    #140087
    állítólag van warez
  • Totti5
    #140086
    Kellemes. Csapat orientált TPS ( cover ) akció. Parancsokat lehet adni a társaknak, így taktikázni a harcot. Mindenkinek más a képessége. Mass Effect szerű dolgot kell elképzelni, de talán több taktikát enged meg és a harcok is nehezebbek.
  • Myselor
    #140085
    ezt az új bureau xcomot valaki próbálta már milyen ha igen?:)
  • DarkSector
    #140084
    :DDDDDDDDDDD
  • Totti5
    #140083
    Nyitókínálat

    Assassin's Creed IV Black Flag (Ubisoft, Ubisoft)
    Battlefield 4 (DICE, Electronic Arts)
    Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward, Activision)
    Crimson Dragon (Grounding/Land Ho!, Microsoft Studios)
    Dead Rising 3 (Capcom Vancouver, Microsoft)
    FIFA 14 (EA Sports, Electronic Arts)
    Fighter Within (AMA Ltd., Ubisoft)
    Forza Motorsport 5 (Turn 10 Studios, Microsoft Studios)
    Just Dance 2014 (Ubisoft Paris, Ubisoft)
    Killer Instinct (Double Helix, Microsoft Studios)
    LEGO Marvel Super Heroes (TT Games, Warner Bros. Interactive)
    Lococycle (Twisted Pixel, Microsoft Studios)
    Madden NFL 25 (EA Sports, Electronic Arts)
    NBA 2K14 (Visual Concepts, 2K Sports)
    NBA LIVE 14 (EA Sports, Electronic Arts)
    Need for Speed: Rivals (Ghost Games, Electronic Arts)
    Peggle 2 (Popcap, Electronic Arts)
    Powerstar Golf (Zoe Mode, Microsoft Studios)
    Ryse: Son of Rome (Crytek, Microsoft Studios)
    Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions, Activision)
    Watch Dogs (Ubisoft Montreal, Ubisoft)
    Zoo Tycoon (Frontier Developments Ltd., Microsoft Studios)
    Zumba Fitness: World Party (Zoë Mode, Majesco)
  • Totti5
    #140082
    Kizárólag online kasza. A következő mi lesz, F2P?

    Az emberek minden szarért sírnak, de az tök természtes és mindenki hempereg az online térnyerésének és a F2Pnek még tapsolnak is.

    Szomorú jövőkép és nem az online drm, hanem ezen játékok térnyerése...

    Szerencsére nem számozott rész így várom a rendes Fablét, ez meg mehet a levesbe.
  • Totti5
    #140081
    A Call of Duty sorozat rajongói számára fontos és kulcsfontosságú hírrel szolgált a Microsoft és az Infinity Ward: a Ghosts Xbox One-on dedikált szerverekkel bír majd, hiszen a Ghosts erősen támaszkodik a Cloud szolgáltatásra. Így nem kell majd többé a host latencyje miatt küzdeni, ha megfelelő minőségű internetkapcsolattal rendelkezel.

    Ezen felül pedig lesz Xbox One Call of Duty Ghosts Bundle is, ami az Xbox One mellett a géphez csomagolt Call of Duty Ghosts szoftverrel érkezik majd
  • Tyrant01
    #140080
    kicsit később jött a kép :-D
  • Tyrant01
    #140079