176613
banner
  • Seth
    #140078
    A nagy semmit? :)
  • Tyrant01
    #140077
    Előrendelők ezt kapják:

  • Tyrant01
    #140076
    Lesz benne.
  • grebber
    #140075
    Hangulatos remélem lesz benne 4 fős coop
  • Tyrant01
    #140074
  • Tyrant01
    #140073
    Ez már remélem jó :-)
  • Tyrant01
    #140072
    nem jó a link :-(
  • Tyrant01
    #140071
    Fable Legends
  • DarkSector
    #140070
    jah hogy gódosoknak, akkor basszák meg.
    1500ft-é nem válogatok. :D
  • Totti5
    #140069
    Xbox.com:

    NeverDead
    Gold: 1 495,00 Ft
    Eredeti: 2 990,00 Ft

    Messze kerüljétek ezt a játékot, nem tesz jót az idegrendszernek...
  • DarkSector
    #140068
    Ti hol nézitek akciókat?
    Nekem még a régi árak vannak....:S

    Neverdead nekem 2990ft.....
  • Macccy
    #140067
    Na azért borzalmasnak nem mondanám ... volt ott Brumak Rodeo ... nekem már az is elég volt! Meg epic volt, ahogy vége lett mindenképpen!
  • Totti5
    #140066
    "Az igaz, hogy a 2. rész boss-a nem jó annyira."

    Mivel nem volt BOSS harc, csak vége lett, borzalmas volt.
  • Totti5
    #140065
    Myrrah ( királynő ) humanoid, ember. Játékokban nincs kijelentve hogy ki és honnan. Amit tudni hogy ő hozta létre a sáskákat. Van utalás, dokumentum rá a játékból egy laborban, hogy a sáskák egy emberi genetikai kísérlet terméke.

    Aki bővebben akar, és nem figyelt játék közben a részletekre annak olvasnivaló:)))
  • Macccy
    #140064
    A GoW3 -ban drámázás?? Kevered a GoW2-vel szerintem az emlékeket, abban volt dráma meg elkeseredett küzdés! A GoW3 végig atom cool rollercoaster ride és szúrják egymásnak meg a királynőnek a beszólásokat! Még az apa mentőakció sincs túldrámázva:

    Marcus - Hejj, ez a videó asszongya él a fater? Na akkó izibe kerekedjünk fel és verjük ki a szart azokból, akik tudnak valamit mer mingyá szétvet az ideg!

    Semmi atomfizika!
  • Macccy
    #140063
    Van ám legalább 4 játékom, amihez még hozzá se nyúltam, dehát ami jó az jó ... Nekem a Gears és a Halo széria nem csak a neve miatt tetszik ám!!


    Ohh, nem is tudom mikor fogok Spiderman meg Dead Rising meg Wicserezni, lehet majd csak jövőre, mert mindjárt itt a GTA V !!
  • davidka003
    #140062
    A 2. rész érdekes volt.
    A 3. meg érdektelen. Gagyi drámázás van pár helyen. Meg az ellenségek se jöttek be.

    Az igaz, hogy a 2. rész boss-a nem jó annyira.
    De a 3. részben meg nagyon időhúzó a vége.
  • Macccy
    #140061
    Én mondjuk nagyon szoktam káromkodni az ilyen wave after wave Boss harcok miatt, jobban szeretem ha nem kell csinálni sokmindent és EPIC látványos, de a Gears 3 végén a királynős harc az nekem végülis bejött, taktikás volt.
  • arty
    #140060
    másodszor? ugyanugy szingliben?
    ... közben van a "polcon" végigjátszatlan játék?

    (én most elolvastam Tinman házidolgozatát és túl azon, hogy jól elvagyok a Gears3-al, szerintem korrekt írás - bár az is igaz, hogy ismerve mikkel játszik, nyilván ingerszegény lesz számára egy csőlövölde. azt viszont a mai napig nem értem, miért nem hardon áll(t) neki ...)
  • Macccy
    #140059
    Gondolkodtál valaha azon, hogy utánaolvass? Van ennek sztorija!
    ITT le van írva Queen Myrrah sztorija.
    Ember a csaj, az egykori New Hope kutatóállomáson dolgoztak a tudós szülei. A sztori szerint az emberszabású Locust példányok se véletlenül olyanok, azok emberkísérletekből lettek ...

    Amúgy meg a picsa nagyon HOT szóval jobb is hogy nem egy százlábú papucsállatka szülőcsatornával meg tojásokkal!
  • DarkSector
    #140058
    Nekem ha belépek profilomba csak pörög a kis karika, nem jön be a menüje a gépnek, ez mi? :D szar a live? :D
  • Totti5
    #140057
    Na ez érdekes téma.

    Következőre kérnék választ: Gears 2ben a BOSS miben volt jobb mint a Gears 3ba ami most szóltál le?

    Segítek:

    Gears 2 BOSS - semmi, nem kell csinálni semmit s vége. BOSS csak látványban volt a képernyőn, semmi más funkciója nem volt gameplay taktintetében.

    Gears 3 BOSS - le kell ölni. Olyan BOSS ami képes megölni, ahol szaladgálni, bujkálni kell, több szinten keresztül kell "túlélni". Hardon pont jó volt a nehézség, nem sikerült 1-2.ra, de ez nehogy már játékélmény romboló legyen, hogy van benne kihívás.
  • Macccy
    #140056
    Na majd mindjárt jönnek a Locust-ok, ne félj! (haverom úgy mondta "Loctus")
    Vagy ott már voltak?? Az is lehet ...
  • davidka003
    #140055
    Hát de mekkora szar már a vége? Normalon alig bírtam végigvinni. Felesleges időhúzás volt a boss harc.

    Meg am is miért néz ki emberként a királynő.
  • Macccy
    #140054
    Most megmutattad Bádogember házi dolgozatát arról a játékról, amit másodszor tolok végig így A) ismerem és B) tetszett is nagyon? ... Hát ... köszönöm szépen!
  • DarkSector
    #140053
    Never Dead!!!
    Listáról kihúzva. :D

    Még a Shadow of Damned kéne.

    Leporolom és bekapcsolom a boxot. :D

    Betehetnéd eredeti totyikba is, hátha valakit érdekel.
  • DarkSector
    #140052
    Ezért is vicces hogy a Downpour feleannyiba kerül.
  • DarkSector
    #140051
    Downpour megvan már különben rácuppannék, kurvajó játék.
  • Totti5
    #140050
    Ahogy HDsították abban a minőségben egy fillért nem adok érte. Egyszerűen gyenge és rossz "port".
  • Totti5
    #140049
    Emberek, ez nem sale, csak aktuális akciók.

    Silent Hill: Downpour berántva.
  • arty
    #140048
    :(

    Akkor ennyi volt a jó világ.
  • davidka003
    #140047
    Inkább így:
    Xbox Live heti GOLD akciók:

    Rumble Roses XX - 1333 Ft
    MGS PW HD - 1333 Ft
    NeverDead - 1495 Ft
    Saw - 1495 Ft
    Silent Hill: Downpour - 2495 Ft
    MGS 2 AND 3 - 2495 Ft
    ZOE HD - 2995 Ft
    Silent Hill: HD Collection - 4013 Ft

    Downpour oké annyiért. Nekem a Saw is tetszett csak nehéz. Silent Hill HD meg max 2k-t ér.
  • arty
    #140046
    köszi! tehát 1. menet: felfedezni az alkatrészeket, majd ujrakezd és második menetben végigjátszik

    végletekig polirozott játékmenet
  • davidka003
    #140045
    Rumble Roses XX - GOLD ár: 1 333,00 Ft
    NeverDead - GOLD ár: 1 495,00 Ft
    Silent Hill: HD Collection - GOLD ár: 4 013,00 Ft
    Silent Hill: Downpour GOLD ár: 2 495,00 Ft
    MGS 2 AND 3 - GOLD ár: 2 495,00 Ft
    MGS PW HD - GOLD ár: 1 333,00 Ft
    Saw - GOLD ár: 1 495,00 Ft
    ZOE HD - GOLD ár: 2 995,00 Ft

    Nagy nulla. Szerintem a köcsög külföldiek miatt ilyen drága. Azzal volt tele a net, hogy valld magad magyarnak ha több kedvezményt akarsz Live-on.
  • DarkSector
    #140044
    mi van a link mögött?
  • davidka003
    #140043
    LINK
  • DarkSector
    #140042
    Izgulok.
    Ma lesz Silent Hill HD leértékelés, ha nem lesz korrekt árban, a Dunának megyek!
  • ajem kisa
    #140041
    Az úgy volt...:D
    Pár óra játék után amiben egyszerűen nem találtam a kardot a kormányért cserébe, feladtam, mert alig maradt időm. És az a töltési idő plussz a ratyi átvezető videók miatt hirtelen felindulásból újrakezdtem (a mentésekről nem is beszélve, hogy a budit folyamatosan elfelejtettem használni...)!
    Aztán mivel a 3 alkatrészt már tudtam, hogy merre van -közben megleltem egy kardot is a random mászkálásban-, így amire meglett az összes alkatrész, 3-4óra maradt még a katonaság érkezéséig, megcsináltam a motort, éééés szpolyler...
    Én meg a végén így álltam mint hülye gyerek a fagyisnál, hogy ennyi?
    Aztán belegondolva, hogy 2010-es játék révén, meg ugye ingyen volt (bár a zavvi-ról régen akcióba volt a dr2 alap, és az megvan vagy 2éve és 40G-t ütöttem ki rajta, mert felbas.ott idegileg a sok töltés...most vettem elő, hogy ingyenes.)
    Kávémat még iszom, szóval ha nem volt magyarul, akkor elmesélem egyszer!
  • arty
    #140040
    van uj info?? :(
  • Totti5
    #140039
    Csak Fanatec support nem lesz a végén:(