176613
banner
  • Renjike
    #140158
    az én nyitócímem , nem a gépé :DDD
  • Totti5
    #140157
    Nem. 2014. Nincs még dátum
  • Renjike
    #140156
    Nextgen nyitócímem egyike lesz az tuti :D
  • Totti5
    #140155
    Csinálják csak. Tudom hogy nagyon jó lesz, már eladták :).
  • TDC Geronimo
    #140154
    Szomorú, hogy semmi újjal nem készültek GC-re. Ezek mind az E3 demoból vannak :/


    Megjelenés elvileg 2014 és gondolom nem is a vége cod miatt, ezért nem értem. Szívesen néztem volna belőle új demot.
  • Totti5
    #140153




    Titan - közelharc, legnagyobb sebzés ( magyarul harcos )
    Hunter - ügyes helyezkedés és trükkök ( magyarul tolvaj )
    Warlock - energiákat képesek manipulálni ( magyarul mágus )

    Public Event - nyomod egyedül, vagy haverokal, majd jön egy ilyen random nagy valami ami jócskán meghaladja a képességeidet, akkor más partyk is jönnek és közösen kell legyőzni egymást erősítve, s értékesebb lútokat ad

    Tehát lesz single, co op, party, a nyitott világban a sotryban és lesz sima multigyakás ( mint a COD, vagy BF ).
  • Totti5
    #140152
    Huh, az Iron Man 3 brutálisan jó lett. Üti veri a Supermant.

    Jó munkát végeztek, "kicsit" komolyodott az egész, de tömény poén, viszont nem akar sznob lenni ( mint a Superman ), de több a lassú járat, viszont ahol kell ott oda van rakva az akció is és a story is okés.

    Remélem nem az utolsó rész volt, ebből még el tudok viselni párat, ami ilyen s külön tetszett hogy az Avengers események "utózöngéi" benne voltak.

    Nomeg egy játék is jó lenne... leglább olyan mint a Csodálatos Pókemberé. Szívesen játszanám.
  • Muttley
    #140151
    ja-ja :)

    ezt meg most találtam a banner frissülés miatt
    nehogy lemossa az Ace Combat-ot... :)

  • Totti5
    #140150
    Ninnya az az egyik ha nem a legjobb lopakodós játék ami a generációban megjelent ( de talán all time is ott van a top 10ben ).

    Flash az nem lopakodás, az Shadow Complexre hajaz leginkább.

    Média eltiporta.

  • Muttley
    #140149
    megsasoltam 1-2 gameplay videot a tube-on
    és ez a Flashback nagyon hasonló ehhez:

  • Tinman #140148
    Sikerült velem feledtetned, hogy szegény DaS-t nem maxoltad ki... maximális tisztelet!
  • Harlekin
    #140147
    is is,de coopba az igazi...
  • Harlekin
    #140146
    Talán
    grat
  • davidka003
    #140145


    Összes fog meglett meg a szopatós pálya a boss-al. (Livid Dead)
    Na ez teljesítmény. :D
    Talán Harlekin-nek se menne.
  • Renjike
    #140144
    úú ez a Cod Ghost egész jól néz ki :)) + KUTYA!!! Wolfie egy álom lesz :D
    Mad Maxről lövésem sincs , Witcher 3 : 2014 GOTY + Titanfall fps + multi fronton
  • Totti5
    #140143
    Gyorsan lezavarták, a lényeg pár mondatban és 5 videóban azonnal fent volt a neten. Nem is baj hogy nem volt show... amit a Sony csinált tegnap másfél óráig, az már majdnem érgvágos volt, annyira unalomba fulladt már a felvezetésben is.
  • Totti5
    #140142





  • Renjike
    #140141
    Xbone showcase

  • Renjike
    #140140
    2k a fallout 3 GoDon . (eddig is ennyi volt)
  • Totti5
    #140139
    Egyre jobbak a fényviszonyok, s ingame shotok végre...


  • DarkSector
    #140138
    Nahfene mivan a Microsoft-al? Megbetegedtek? :D
  • Totti5
    #140137
    Ez a játék single, multi? mégis mi... nem hagzik rosszúl, jó kis szopás szaga van:D
  • Totti5
    #140136
    800 pont és már van és jár hozzá az eredeti verzió is, szóval 2 játékot kapsz.
  • Macccy
    #140135
    Ahh ... akárhányszor nézem ezt a filmet, a szar is megáll bennem annyira thrill. Ha nem tudnám, hogy ezek profik és csak a széfre utaznak felemelt kézzel odadobnám a tárcám a tévé elé!
  • Macccy
    #140134
    Affaszommá Yotyube!
    HEAT
  • Macccy
    #140133
    "Mindezek felett kiszámíthatatlan az őrök mozgása totálisan.."
    Kiszámíthatatlan, hogy mikor lép eléd a falon keresztül egy szellem őr olyan peckesen egyenes testtartással, mintha maga Sztálin rúgta volna picsán.
    Amúgy nekem a Payday zenéje, hangulata így a videó alapján bejönne nagyon, csak minden más szinte béna amennyire láttam. Ha ezt a projektet mondjuk a Hitman Absolution -t elkövető banda csinálta volna meg azzal a jó engine-nel, akkor még az is lehet, hogy 0Day megvettem volna.

    Annyira Heat a hangulata ...

  • bluesfool
    #140132
    World of Tanks Xbox 360 Edition
    Már lehet jelentkezni a bétára:https://wt360e.com/join_obt/new/
  • DarkSector
    #140131
    Gondolom 1200MP lesz.

    Az irányítás nem új dolog, gondolom az őskori PoP-nak volt ilyen.
  • grebber
    #140130
    Fasza várjuk végre nfsek mellé is jön valami más!
  • Totti5
    #140129
    Autó viselkedése zéró. Azt meg nehezen tudom hova tenni hogy egy Camaró offroadon szaladgál és kilómétereket ugrat turbó búsztal, ráadásul egy karcolás sincs egyiken sem. Ha már leesik 20 métert valami törjön. Offroadon az autó úgy áll mint a cövek, semmi remegés, vagy "dölöngélés" vagy valami hasonló.

    Kár hogy nem valós autók, aszfaltra és offroadra való válogatott járgányok. Azokat is lehet tunningolni, de hogy én egy Lambóból offroad gépet csináljak és azzaé zúzzak... kizárt.

    Nem tetszik, ez nem az én játékom lesz.
  • Waczkor
    #140128


    Jó masszívnak tűnik a térkép,ha az irányítás kb Driver Sf szintjén lesz,vagy valami hasonló élvezetesre csinálják akkor megvettek.
  • Harlekin
    #140127
    Ezért játék és nem a valóság,de ha az ellenkezőjére vágysz akkor próbáld ki a payday 2-t na itt aztán rohadna meg aki kitalálta ezt az egész lopakodásos dolgot.2 dolgot tehetsz vagy leütöd az őrt,de akkor még be kell szólni a rádióján,hogy semmi baj majd utána be kell csomagolni zsákba és fel is kell venned a szállításhoz.Mondanom se kell,hogy ezek iszonyatos lassú folyamatok és ha eközben valaki már messziről meglát akkor nincs "csodálkozási idő" hanem rögtön riasztás.A másik lehetőség amikor térdre kényszeríted igaz ez is 3 fázisba történik és nagyon el kell kapni az időzítést hogy mikor fogod rá a fegyvert és parancsolod neki hogy dobja el a fegyvert.Mert ha elbaszod rögtön bilincs van a kezeden és riasztás...És akkor arról nem is beszélve,hogy ha meglátják a térdelő őrt később a többi őr szintén azonnali riasztás van.Mindezek felett kiszámíthatatlan az őrök mozgása totálisan...Mindig változik a pálya sose ugyan ott vannak a kamerák van,hogy az ajtók áthelyeződnek van,hogy ahol előtte elmentél ott a köv játékba kerítés van stb stb
    Van 1 acsi amit kb 70x próbáltam megcsinálni.A lényeg hogy 1 FBI központból kell 1 szervert ellopni a teljes komplexum"ami nem kicsi 2 szint" tele kamerákkal és őrökkel.Na most az acsi az,hogy riasztás nélkül és a szerver szoba riasztójának hackelése nélkül ellopni.Tehát van a falon 4-5 totál ugyan olyan mindig totál más helyen lévő riasztós doboz és azt kinyitni és elvágni majd vissza csukni lutri totál lutri semmi,de semmi logika vagy jel,hogy melyik az a 2 doboz amit el kell vágni.Ha meg hackeled a gépet akkor megmutatja,de e nélkül kell.Természetesen ha rosszat vágsz riasztás van...Na hát 2x inkább az a fajta lopakodós JÁTÉK megoldás mint ez...
  • Totti5
    #140126
    Dishonored is ugyan az volt. Mind közül a Metro LL a leggyengébb. Ott nem hogy csak leszarják, de se nem látnak, se nem hallanak és bugos is.
  • grebber
    #140125
    Ezek a játékok már csak ilyenek.Hasonlóval legutóbb a Metro LL-ban lehetett találkozni ahogy a pallón leütött lehulló eszméletlen emberke majdnem agyoncsapta az alatta mászkáló őrt,de mintha nem is mellé esett le egy 90 kg-os test mászkált tovább.

    Nekem baromira tetszik a Splinti és tervezem is kimaxolni,de ez a ne vegyenek észre egyszer se elég neccs lesz.
  • Totti5
    #140124
    Splinter meg kezd átmenni paródiába. Pokoli élvezetes, de ez a lopakodás és AI szánalmas. Alapjaiban jól működik. Az őrök mennek ide oda, ha zajt hallanak összedolgozva, vagy egyedül keresgélnek. Beszélnek egymással stb... nade 5ből leölök 3at, ott hever a hulla és erre a többinek az a reakciója 1 perces csodálkozás és némi kutatás után hogy "homolkukról az izzadtságot letörölve: jól van semmi gond nincs" és mennek vissza a posztjukra.

    Nincs gooond??? 3 társad hullája ott hever. Miért nincs alert? miért nem keresnek folyamtosan futkosva, kommandózva, elbújva? mindez realisticon, vagyis hard fokozaton.

    Ennek ellenére, ezen túllépve a kommandózás, várakozás, felderítés, hogy számtalan helyről meg lehet oldani, ez eszméletlen feelinges. Tetszik hogy ha elég ügyes vagyok nem kell senkit megölni és át lehet menni a pályákon kikerülve az őröket, max csendben elkapni párat, mert amúgy nem egyszerű.

    Persze erre azt mondják az okosok, hogy ez ezzel jár ilyen a műfaj. Akkor erre csak azt tudom mondani, hogy alapjaiban hibás az egész koncepció. Ez nem lopakodás ez paródia.
  • Totti5
    #140123
    Nem állítgattam, nem néztem hogy lehet e javítani. Analógon van ugye a mászkálás. Nagy bőszen nyomom az A-t hogy ugorjon, erre elugrik 5 métert, leesik. Ezt olyan 10szer eljátszottam, amikor éppen léptem volna ki, kiderült hogy elég csak felfele analógot nyomni és akkor felugrik, az A pedig vizszintes ugrás... namost ez az analógós ugrás mondanom sem kell hogy nem a legjobb.

    Aztán még ott vannak az animációk. Átvezetőbe hibátlan a mocap, de van gond gameplay közben. Egy Shadow Complex mellett ez fapados. Mászkálásnál megvan minden fázis, ahogy tolod az analógot úgy megy át sétából futásba, de valahogy még sem áll össze. Amikor rendesen nyomod neki, túl érzékény vagy túl buta. Leesés animok viccesek, amikor háttal ugorva érek földet és csak a lába rogyik meg egy kicsit, de mint a cövek úgy ér talajt. Leglább lenne benne valami gurulás, vagy elesik.

    Ezekkel vannak gondok. De végigjátszottam élveztem minden pillanatát a demónak, ez ebben az esetben nem fog visszatartani a játéktól, mert ilyen stílusból ritkán jelenik meg ilyen "igényes" játék, még ha sikerült is belerondítani...
  • arty
    #140122
    maga az irányítás a szar? a lényeg??
  • Totti5
    #140121
    Flashback demo

    Bevezető videónál tátva maradt a szám, minőségi mocap, nagyon szép grafika, nem akad, nem szaggat, igényes rendezés és audio.

    Jött a gameplay, még ott is WOW effektus, aztán átadta az irányítást. Borzalom. Szar.

    Ennek ellenére nagyon jó, nagyon nagyon szép, és élvezetes, de túl szép lett volna ha minden a helyén van...
  • Totti5
    #140120
    Pár hónap után újra összeállt a csapat és nekiállnánk Fifázni, klubozni, folytatnánk az első osztály ostromát.

    Ez mind szép és jó, de a klubunk sehol! Nincs meg, elmnyelte a föld, alaból bejelentkezésnél új kulb létrehozását dobja ki és keresőbe sem találni.

    Tényleg van olyan mocskos szemét legalja az ea canada, hogy pár hónap inaktivitás után egyszerűen törölték azt a klubot ami elérte az első osztályt 100 óra játékidőbel, raklap meccsel???? egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen van........
  • Macccy
    #140119
    Jóaz, hát akkor olyan lenne már mint a Battlefield, az meg jó is. Botok ellen, ha annyi körítése lesz amennyi az elején volt, hogy ott szerelik a szennyvíz aknát a mech-el, akkor az nekem már elég ...

    Nincsenek nagy igényeim, tudom!