176613
banner
  • DarkSector
    #140398
    Az hát, azt a pár játékot. :D
  • xxdani
    #140397
    lesz akkor 145000ft egyenleged amit elverhetsz liveos tartalmakra. Új ruhatár a karakteredned, szép témák, meg akár még azt a izét is lehet játékot venni :).
  • DarkSector
    #140396
    jah hogy a még kapható kódokat szépen átváltja mikor akktiválod?
  • arty
    #140395
    tehát a helyes sorrend:
    - gyorsan megveszek 10db 4200as pontkártyát
    - feltöltöm
    - megpróbálok venni valami 20 ms pontos baromságot és ..... PROFIT! :D
  • xxdani
    #140394
    Nálam azt hiszem úgy volt, hogy amikor először mentem rá boxon hogy veszek valamit amit pontért lehetett eddig, rányomtam hogy confirm és akkor ugrott fel ott egy ablak, hogy mostantól át lesz váltva az egyenlegem forintba , és választhatok, hogy a bank kártyámat vagy pedig az online egyenlegem használom.
  • wollnerd #140393
    Nekem is.
  • DarkSector
    #140392
    nekem a weboldal nem is müködik most.
  • arty
    #140391
    az elképzelés jó, de sajnos a kivitelezés nem :( (a pontrendszer felesleges macera volt, de mint kiderült "megérte" :( )

    Dani linkjén még mindig a pontokat írja nekem... 3540 pont.
  • xxdani
    #140390
    *Itt
  • xxdani
    #140389
    Itt lehet látni a forintban levő egyenleget microsoftnál. A pontátváltások is itt látszódnak , én is azt hittem, hogy akkor majd jobb fent írja de kapják be nem. :)
  • wollnerd #140388
    Én még csak a konzolon néztem mi helyzet. De én nem látom a képernyő jobb felső sarkában a MS pont helyén a egyenletemet a Ft-ban.... Azt hittem látni fogom, de nem... Elúszott az a 400 MS pont...?!

    Egyébként az 576-ban a MS pont kódok mindig is drágábbak voltak mint pl. a livekodok.com-on. Sztem így az 576 árai jobban passzol az jelenlegi átváltáshoz, amit most látunk.
  • Totti5
    #140387
    Várható volt, hogy semmi nem lesz olyan jó üzlet mint a pontvásár. Forintba eddig is drágább volt minden, most pedig minden ugyan úgy bedrágul. Ennek biztos sokan tapsikolnak, akik a pontokat szidták eddig... szeretünk többet fizetni.
  • DarkSector
    #140386
    Nem mutatja az egyenlegedet a weboldalon? Lépj be.

    Jó az más, te máshonnan mégolcsóbban vettél egybe nagyonsok pontot, de egy átlag yuzer-nek ez nem adatott meg. :D
  • arty
    #140385
    azt se tudom, hol kéne látnom az egyenlegem :)

    egyébként a Flashback 800 pont volt, amit 1900forintért tudtam szerezni.
    most a Flashback-et 2500forintért tudom megvenni.

    megszoptuk :((( dehát MS, mit is vártam.
  • davidka003
    #140384
    De jól van belőve a checkpoint, mert viszonylag gyakran ment. Csak az a mocsok törli a checkpointot ha lekapcsolod a boxot. Nevetséges és logikátlan. Persze ha csak simán meghalsz akkor tudja onnan folytatni.

    HAWX-ban is az volt, hogy pályánként ment ami szintén fos volt. Nem értem. Semmibe nem kerül, hogy elmentse a játék úgy, hogy folytatni is lehessen kilépés esetén.

    Ki is vágnám a COD-ot is ha vetaránon csak pálya elején mentene.

    Star Ocean-on gondolkoztam én is 2 hete kb.
    GAME-en 4 font+3 font posta=7 fontért lett volna de nem rendeltem meg, mert 1 játék miatt nem akarok 3 font postát fizetni. Más meg éppen nem volt ami érdekelt volna.
  • Totti5
    #140383
    Köszi, várom! :)

    Ez a csekpoint átka, már ha rosszul van belőve. Sosem felejtem el a Star Ocean 4et. Órákon át bolyongtam a végén labirintusba, nem volt mentés / ( valszeg volt, csak nem találtam meg ) / és a 4-5 bossot + a Főt úgy öltem meg hogy ha elhulltam volna akkor annyi. Dunának megyek:) szerencsére a heppy grind miatt sikerült elsőre minden, mert túltápoltam magamat.
  • DarkSector
    #140382
    Az értelme az hogy bosszankodjon a játékos. :)
  • davidka003
    #140381
    Ja meg van olyan játék közben, hogy restart from the beginning.
    És ez tudod mi? A checkpoint-tól kezdi újra.
    Akkor mi a francért nem az van odaírva.
    Begining,chapter kezdete vagy játék kezdetére gondolna az ember.
  • davidka003
    #140380
    És ennek mi értelme? Mert a rohadt kurva annyukat, hogy menne az ember dolgozni és előtte még játszana egy kicsit de nem hagyja, hogy a checkpoint-tól folytasd. 30 percet csak azzal basztam el, hogy eljussok oda ahol tartottam. Persze a legnehezebb szinten játszok de így akkor bekaphatják. Nem fogok a rohadt fos checkpoint rendszer miatt szopni.
    Ez nem kihívás ez szopás.
    ------------
    A vevőnek:
    Catherine-t feladtam ajánlottan, elsőbbségivel. Megjött a pénz is ma.
  • DarkSector
    #140379
    Igen léteznek játékok, hogy csak a játékban lévő ügyködésig, halálodik él egy adott checkpoint.....én mennyit szoptam már ilyen miatt.
    Sőtt volt ami a főmenüben kilépve és vissza még ment, de ha a gépedet kikapcsoltad és be a játékot megint már nem volt CP.
  • davidka003
    #140378
    Szopjanak le egy lovat a készítők

  • Totti5
    #140377
    Kontroller tetszik, ha kell majd 2 akkor jöhet ebben a színben. Gép az semmi esetre sem.
  • DarkSector
    #140376
    Mert eddig mindig ha livekodok-on vásároltam jobban jöttem ki, mintha pénzért vettem volna, Bár ez a full játékokkal volt így....
    Mondjuk nekem majdnem fakereszt, hiszen live-ról aligha vásárolok mostanában, ebben a generációban.
  • DarkSector
    #140375
    :D, nem csak vicceltem, mert páran hajtottak erre nagy váltásra. :D

    Ha ez a 800/2500 mindennél kb így megy, akkor NYERTÜNK vele...
  • vg
    #140374
    livekodokon a 800 pont 2500ft, live-on a volt 800 pontos flashback 2.500ft... szóval talán annyira nem nagy vágás. viszont az általad említett 20.000 forintos nyereség az mennyi tőke lehet? 100ezer forintnyi pont?
  • DarkSector
    #140373
    Képzelem. :D

    fogták a pontokat és meg 3x-ozták.

    "Az eddig 1200 pontba kerülő Brothers: A Tale of Two Sonst mostantól 3790 "
  • vg
    #140372
    kb 500 pontra kaptam 1.500 pinzt. Nagy biznisz volt.
  • davidka003
    #140371
    Resi 6-al mi a picsa van?
    Már a csatornában voltam 40-50 perce. Csomomószor volt közbe checkpoint.
    Mondom kilépek már. Most kapcsolom be a boxot és a csatorna elejéről kezdi. Ez normális? Mi a halál faszának van a checkpoint? Mert ez így nevetséges.
    Kilépésnél elfelejti?
  • DarkSector
    #140370
    Nekem azt mond hogy mennyit fogtatok a trükközéssel. :D

    Tudom Arty 20000-et. :D
  • vg
    #140369
    Hát igen. Battlefield 4 Premium kód 4000 pont volt pár napig, azaz 4200 pont volt 11.000 forint, így most meg 12500 forint a Premium. Jól jártunk.
  • Botond #140368
    Vicces árai vannak a DLC-knek! :(
  • davidka003
    #140367
  • DarkSector
    #140366
    fuck yeah.
  • vg
    #140365
    Eltűntek a pontok.
  • Macccy
    #140364
    Nem is mondtam egyedit, de trendi se. Csak: tetszik! Nem olyan unalmas mint mindenből a fekete.
  • davidka003
    #140363
    Live-on 1-2 dollár egy csomó Forza 3 DLC.
    Kár, hogy nem a Forza 4.
  • arty
    #140362
    Akkor te nem egyedi akarsz lenni, hanem trendi :PPP
  • DarkSector
    #140361
    Oks te leszel az első! :D
  • DarkSector
    #140360
    1000. mégjobb. :D
  • Harlekin
    #140359

    Lehet...Vagy csak szimplán tényleg ez van,hogy leszarom...Ha másért nem is pontosan az említett dolgok miatt miszerint annyit foglalkozom vele már "láttam",hogy semmi de semmi ingert nem vált ki belőlem.
    Jut is eszembe a payday 2 1 acsi híján 1000 GS kellene még 1 ember,hogy kiszedjük. valaki!?cirka 60 óra van benne nem akarom ezt az acsit benne hagyni 10 másodperc lenne,hogy rohadna meg.

    Short Fuse
    On day 3 of the Rat job, get away with 7 bags without defusing any bombs.

    2 embernek nincs rá elég idő hiába dobáljuk ki a zsákokat a buszból egyikünknek se sikerül a 4.zsákot felvenni