176613
banner
  • Renjike
    #140358
    a skyrim van ennyiért akkor szólj :D
  • Macccy
    #140357
    Hja, ennyiért vettem onnan már vagy egy éve. De volt már 1000-ért is
  • Macccy
    #140356
    Ezt már annyiszor hallom tőled, hogy kezdem azt hinni valami box leszoktatós csoportba jársz, ahol tagadással jössz le a cuccról Harli! :D
    Egy ekkora gémernek ha mást nem is, de (G) score orientált feltétlen nyálelválasztási ingert kell okozzon a kis doboz látványa. :)
  • Macccy
    #140355
    Összekeversz valakivel a nőklapja cafés barátaid közül? :/
  • DarkSector
    #140354
    The Witcher 2 letöltőkód, 1500,- (jatekaim.hu-n!)
  • DarkSector
    #140353
    sokat szívtá. :D

    bekapcs, leokézod a frissitést.
  • kokainbáró
    #140352
    Sziasztok!

    Hogyan lehet dasht frissíteni?(már meg googleztem)
  • DarkSector
    #140351
    Jajj de túlbonyolitod. :Djajj. :D
  • Harlekin
    #140350
    Jah értem!Akkor ez olyan mint tanya a Bakonyba vagy banya a takonyba esetleg csapba szarni vagy szarba csapni esete.
  • Harlekin
    #140349
    Meg mit kell magyarázkodni,főleg itt...Nyilván ha Te a gondolataimat érdemesnek találtad arra,hogy verbális adok kapokba bocsátkoz akkor nyilván ha nekem posztolsz neked posztolok vissza.És ha Te ellenkezőleg vélekedsz arról amit Én mondok akkor feltehetek kérdést a miértre jogosan úgy hogy Te kezdtedMúltba és jelenbe is...
  • DarkSector
    #140348
    Mindegy, az én szótárban egy sorba szerepelnek. :D
  • Harlekin
    #140347
    ronda box???Ezt hol írtam???Jelentéktelen!!!
  • DarkSector
    #140346
    A legelsőt nem, de a kettővel ezelőttire írtam hogy nekem válaszoltál...a legelsőt SENKI nem kérdőjelezte meg hogy nem nekem írtad, nem is vettem annak, egyszerűen felvetetted a kérdést, hogy KINEK tetszik ez a ronda box...és én lettem az a KINEK. :D

    Hol van már a#xxxx16-os komment, ne a multba tekints vissza mindig ha magyarázkodnod kell. :D
  • Harlekin
    #140345
    Én használom és tudom is nézd meg a #140316 hszt érdekes módon senkihez nem címeztem csak leírtam a gondolataimat.Ez volt az első hszem ebben a témában!!!
    Majd Te a #140317-et nekem címezted és azóta megy "személyesítve".Tehát Én nem neked írtam!!!!
  • DarkSector
    #140344
    Akkor gyakorold a "válasz erre" gombok használatának jelentőségét. :D
    Még jól jöhet.
  • Renjike
    #140343
  • Harlekin
    #140342
    nem is személyesen neked írtam mint ahogy az egész posztolás se neked ment az elejétől.
  • arty
    #140341
    annyira tudtam, hogy ezt lecsapod :DDD
  • Harlekin
    #140340
    Írj neki vissza,hogy azért tudod ennyiért adni,mert anyukád ezzel jól keres küldje ő is ki anyut és lehet,hogy 3000-ér fogja tudni adni majd...Lesz nagy döbbenet!
  • arty
    #140339
    :DDDDDDDDDDDD
  • DarkSector
    #140338
    Mondtam én hogy egy Szép 250cm-es tv-től szebb? Vagy egy Xbox One-tól?
    Nem, azt mondtam, ha ráárecskázol, nem kell törölgetni. :D
  • Harlekin
    #140337

    Na de most őszintén mi az amitől maga az XBOX mint jelenség,mint eszköz kitűnik a többi tucat szartól esetleg felettük áll annyira,hogy azt szépnek kelljen titulálni?
  • Totti5
    #140336
    Az ami király a Forza DLCkben... sorry :( :)
  • DarkSector
    #140335
    Én azt nem értem, hogy ezt másnak elmondani, és nem eltitkolni, miért jó? :D
  • Renjike
    #140334
    élvezetes pálya , két király játékmód :D

    jatekaim.hun elkezdett beszólni 1 kisgyerek hogy a kurva anyám mert 4000 forintért árlom a Crysis 3-t amikor neki 6000 forintért van fent ...
  • DarkSector
    #140333
    Ja akartam írni, hogy elbasztam a poént. :PPPPPPPP
  • arty
    #140332
    megpróbáltam elképzelni, hogy mi a király egy halo mappackban ... nem megy! :P
  • Harlekin
    #140331
    Már akinek fekete van,mert nekem sose volt fekete...
  • DarkSector
    #140330
  • Renjike
    #140329
    Ez az új Halo map pack elszívta az MS pontjaim de nagyon király lett :DDD
  • arty
    #140328
    hátöö....



    :DDD
  • DarkSector
    #140327
    Ez egy igényes xbox, azt a kátrányfekete szart kenhetitek a hajatokra. :D
  • Harlekin
    #140326
    Jó persze ezt értem is... Igaz azért én szeretem a kontrasztos megoldásokat.Viszont Én ezzel csak azt akartam érzékeltetni,hogy vannak olyanok akik kiemelt díszként tekintenek rá,és ha tehetnék a szoba közepére helyeznék az xboxot mint ikont pedig aztán ezt semmi,de semmi nem indokolja.
  • arty
    #140325
    Nem a szobadíszség a kérdés. A sok fekete cucc közt egy fehér (xbox) borzalom kitűnik és a szoba rondasága. Ezért kell fekete.
  • arty
    #140324
    Miért nem rózsaszín?
  • Harlekin
    #140323
    De az ingyen részén még mindig gondolkodom...
  • Harlekin
    #140322
    Boldog ember vagy,hogy kevéssel is beéred.
    Számomra 1 annyira jelentéktelen semmit mondó nulla ingert keltő dolog ez az xbox,hogy az hihetetlen.
  • Macccy
    #140321
    "Külön vonattal, nehogy felismerjék!" (- Nádas Görgy)
    :D :D
  • DarkSector
    #140320
    Érteed....válasz, arra hogy igen.

    ÉN el tudom képzelni a szobámba. :D
  • Macccy
    #140319
    Nekem bejön a fehér, unom a sok szar tucatfekete elektronyikát. A következő iPhone-om is fehér lesz.