176613
banner
  • vg
    #140438
    nyilván részletesebb lesz a grafika, fullhd és nagyobb fps, 64 játékos, viszont kétlem, hogy ez megér kb 200.000 pénzt(gép+játék+gold)
  • Mr Manson
    #140437
    XBOX360-ra mennyivel lesz másabb a BF4 mint ONE?
    Játékosok száma? Grafika? DLC-k? Stb?
  • Waczkor
    #140436
    Nekem is gyorsan megvolt az update.
  • arty
    #140435
    háromszor ment le a csík, harmadiknál egyszer ki is léptem, mondom ez lefagyott... de nem, csak már 10 perce állt. ujraindult ujra, és mivel baromira nem haladt - félretettem. lehet h ha ott nem nyomok B-t, akkor meg lett volna 5 perc alatt, de akkor sem ehez vagyok lájvon hozzászokva

    itt eddig mindig 30mp alatt lefutott a csík és már játszhattam :)
  • Tinman #140434
    Pont 10x kevesebb volt az update process tegnap, úgy, hogy kb. hónapok óta be sem kapcsoltam a dobozt (nyáron PC-zés vanik). El. Vagy. Átkozva.
  • DarkSector
    #140433
    Ezt írtam le az előbbis csak komplikáltabban, de párzázft akkor is van nyereség, ha kiszámolod. :)
  • arty
    #140432
    jó befektetés = egy rövid ideig nem bukok akkorát, mintha nem vettem volna :))
  • DarkSector
    #140431
    Régebben ennyiért egy játékot kaptam volna, most is azt hittem a full játék 750FT!!!!
  • jackoneill90
    #140430
    ezzel a színnel tisztára az ouyara emlékeztet.
  • DarkSector
    #140429
    Igen majdnem kifizeted azt a játékokra pluszba amit nyertél, annyit ynertél hogy nem tudsz többet venni, csak ugyanazt ugymond régi áron. :)

    De ez is azért jo befektettés volt. grat.
  • arty
    #140428
    passz :)

    szedek most demókat, azok jönnek mint a villám, szal nem a netemmel van a gond!
  • arty
    #140427
    hihhetetlen, de végre 5 perce kész lett! :(

    átváltották: 3540pont (8407ft-ba került) -> 11890ft lett belőle

    egyébként most is lehet pontot venni/beváltani, ha valaki "nyerészkedni" akar - amit persze nem tud, hiszen az árak kurvára elszálltak :(((

    oké, a mostani olcsón lett 11890ft-al kb árában vannak a cuccok, de ha elfogy a 11890 - márpedig elfog - akkor utána jelentősen drágábban jutok a játékokhoz, mint eddig... amivel nem is lenne gond, ha xbox lájvon is csökkennének az alapárak: elvégre egy 3 éves xbla játék nem ér 2500 forintot, márpedig ennél csak akkor olcsóbb, amikor épp akcióban van (ritkán/soha)

    MS, ez bizony szar volt, szar maradt és ezen az xbox one és a nagy tervek sem fognak érdemben változtatni.
    Sebaj, elköltöm én a steamen azt a pénzt, amit játékokra szánok.... :)
  • Renjike
    #140426
    nekem 5 perc volt :/
  • DarkSector
    #140425
    A remény hal meg utoljára. :D
  • arty
    #140424
    Szerintem most működik jól! :)
  • arty
    #140423
    nem hiszem h a tranzakció listámon levő baromságok valaha helyreállnának :)
  • arty
    #140422
    40 perce patcheli magát ez a redva. Hivatalosan is megvan a psn szinvonal.

    (aki nem tudná: ennél durvább szitokszó NINCS az univerzumban!)
  • Totti5
    #140421
    :( hülyeség hülyeség hátán.
  • davidka003
    #140420
    Július 1-től nem dobhatja be az ajánlott levelet. Tehát ő most helyesen járt el.
  • Totti5
    #140419
    Megjött a cucc, de ez a k. postás csak cetlit dobott be... majd holnap elmegyek érte és sorba állok a postán meló után este fáradtan. Majd én megteszem, ha már ő képtelen volt kézbesíteni. Ilyen még nem volt sosem.
  • Waczkor
    #140418
    Srácok hogy van ez az ms pont átváltás?

    Gondolkozom a state of decay megvételén,angol store on 13 font kb eddig 1200 pont volt,1200 pontot viszont tudok 10 font körül vagy még olcsóbban.

    Van valami oldal ami írja mit hogy vált át az ms?
  • DarkSector
    #140417
    "A Microsoft hivatalosan is megerősítette a hírt: jön a Halo 4 Game of the Year Edition, ami még idén októberben a gyűjteményünket gyarapíthatja. A 49,99 dollárunkért megkapjuk hozzá a Spartan Ops Season 1-et, a War Games Map Passt, a Halo 4 Champions Bundle-t és ha előrendeljük, az eddig elérhető digitális tartalmat is."
  • DarkSector
    #140416
    Átállás miatt lehet kis gond szerintem...majd helyreáll.
  • Tinman #140415
    Jah kérlek ezt hívják revolúciónak... dílwidit!
  • arty
    #140414
    akkor Te már jogosan mehetsz csetelni Cindyvel :D
  • arty
    #140413
    sem a miről, sem a mire név NEM STIMMEL! :D ez az én gondom :D

    tinman: mi köze a dashboardomhoz az MS weblapjának? miért nem tudok teljes körűen szórakozni az xbox.com-on? mi ez, playstation.com, mert ott TÉNYLEG sok a gond :))
  • wollnerd #140412
    Én most megint megnéztem a weboldalt. onnan is teljesen eltűnt a MS pont, de sehol nem látom az egyenletem Ft-ban! Még a Dani linkjén sem látok ilyesmit.
    Ja, én természetesen én már tegnap este frissítettem a konzolt!

  • Tinman #140411
    Hát ez biza érdekes Tomikám :-D
  • Tinman #140410
    Ez fel sem merült bennem, hogy még nem tetted meg... kizárt, hogy ennyire amatőr legyél.
  • DarkSector
    #140409
    Eddig is így volt.
  • xxdani
    #140408
    Csak az első változtatás ingyenes. Utána fizetés van érte.
  • arty
    #140407
    észrevettem egyébként egy érdekes tételt az ms oldali tranzakciós listámon:

    2013.05.26. Gamertag Change: 'DankestCoot14'-'tomi8hu' Vásárlás Microsoft Points 800 Pontok

    waaaaat??? az 'online' szócskát távolítottam el a gamertagomból, erre ez mi?!?!?!?! :DDDD
  • arty
    #140406
    chateltem Cindyvel (gondolom egy nagy szőrös 120kilós vietnámi srác) az MS supporttól, be kell jelentkeznem x360on is a lájvra és updatelni a dash-t -> ekkor kerül konvertálásra az mspontom

    fakken!
  • Tinman #140405
    A homorú anyjukat!!!
  • arty
    #140404
    3540

    és sajna biztos, ha meg akarom venni a Midnight Clubot, csak hitelkártyámmal tudom fizetni - nincs semmiféle egyenlegem.
    asszem hivhatom az MS supportot :(
  • Tinman #140403
    Biztos ez?

    Gépen lépj be, próbálj meg valamit megvenni... akkor kijön egy egyszeri ablak, ahol dumálnak a dolgokról, elfogadod és ott kiírja.

    Hány pontod volt amúgy?
  • arty
    #140402
    Már nem lehet MS pontokért vásárolni, miközben nekem még nem konvertálták a pontjaim pénzre.

    MS
  • Tinman #140401
    4200-ra 14.028 Ft-ot kaptam, a pontot 10k-ért vettem, így 4k a "haszon".

    Nem sok, főleg, hogy drágultak a cuccok... majd akciókor elverem.
  • arty
    #140400
    le is csapok a 15k-s Metrora és a többi túlárazott szemétre :D (még mindig nem térek magamhoz a digitdisztrib olcsóságán :D)
  • Botond #140399
    Itt a rockstar 50% sale. Elég magas árakkal. Heti arany meg marvel vs capcom3 és ultimateben ugyanez.