176613
banner
  • Renjike
    #140478
    De igen a régi , csak elég meglepő hogy ilyet találni mostanság :))
    Az anniversary már egy külön játék hiába tartalmazza a régi és remake változatot :) a gyűjteménynek teljesen kell lennie !
  • davidka003
    #140477
    De az sima xbox trial nem? Nem a 360-as.
    Amúgy Halo 1 beszerzése teljesen felesleges volt, mert az Anniversary tartalmazza a HD kiadást meg a régit is.
  • Renjike
    #140476
    Halo 1-2 beszerezve !!!! Már csak az Anniversary hiányzik :))

    Halo 2 dobozában mit találok? 2 hónapos Xbox live trialt LEKAPARATLAN felülettel (az 1 dolog hogy már lejárt) de hát lekaparatlan!! :DD
  • arty
    #140475
    ez mekkora?
  • DarkSector
    #140474
    45 font.

    Totti? :D

  • DarkSector
    #140473
    Biznisz:

    Kínálok:

    Forza 2 (x360)
    Dead Space (x360)
    Assassins Creed 2 (x360)
    The Darkness (x360)
    Castlevania LoS (x360)
    Uncharted 2 (PS3)
    Uncharted 3 (PS3)
    Metal Gear Solid 4 (PS3)
    Outlast (STEAM)
    Castlevania LoS Ultimate Edition (STEAM)

    Keresek:

    Black (xbox classic)
    Gears of War Judgement (x360)
    Forza 4 (x360)
    The Last of Us (PS3)
    Silnet Hill Collection (x360)
    Halo Anniversary (x360)
    Neverdead (x360)
    Prince of Persia Trilogy (PS3)
  • Botond #140472
    #140399 :)
  • Mr Manson
    #140471
    hogy a nextgen már mennyivel több, ugyan az a játék.
    Gondolom BF3 lesz , kicsit felturbózva uj menüvel :D
  • Totti5
    #140470
    PÉNTEK!!!
  • TDC Geronimo
    #140469
    3 is ugyanannyi konzolon most is, mi a meglepő ezen? :D
  • Waczkor
    #140468
    Meg most nézem kijött a TMNT Out of the Shadows.
    Kíváncsi vok rá milyen lett.
  • Mr Manson
    #140467
    BF3 beta is egy fos volt. BF3 összerakták azért de a legbosszantóbb játék XBOXon amivel valaha játszottam.
    BF4 meg kevesebb is lesz, ha jól olvastam ma XBOXra 24 játékos lesz 30fsp-vel csak. pff
  • Waczkor
    #140466
    RDR Nightmare nagyon fasza,mindenképp megéri.
  • Renjike
    #140465
    Nem tudom mi a fasz volt ma .... a live 20 percig baszott beengedni aztán elindítom a Héjlónégyet megyek pár meccset (átlagban 10-20 killem szokott lenni és 2:1 vagy jobb arányom) DE MOST úgy lealásztak az ázsiai nevű gamertagos emberek , nem tudom ki a faszomokkal rakott össze vagy mit használtak de úgy lőttek sniperrel hogy sprintből hozoom headshotot tolt meg 100% a fejemre tartotta a célkeresztet 1 kurva rezzenés nélkül az ellencsapat tagjainak néhány tagja... eddig bírtam inkább jöttem valami mást csinálni . Tudom hogy senkit sem érdekel de így ha leírom kevésbé basz fel !!!! :D
  • TDC Geronimo
    #140464
    Október elején megnézheted betat majd, de szerintem zacskót készítsd be E3as meg gamescomos videók után :D

    Nem arra a gépre való az már.
  • DarkSector
    #140463
    Az mégerősebb lesz erre a vasra. :D
  • Mr Manson
    #140462
    Ezen gondolkodom én is, BF3ban 800 órám van , de az is erős erre a vasra.
    Akkor mi lesz a 4-el?
  • DarkSector
    #140461
    Sütni fog a nap.
  • davidka003
    #140460
    Xbox 360 el se bírná az időjárás változást meg a rombolható környezetet meg ezt a sok újdonságot. Nem tudom hogy oldják meg.
  • TDC Geronimo
    #140459
    BF4et semmiképp se vennék mostani genre. Azt az 1 hónapot kibírod. Én is megvárom PS4et vele.
  • davidka003
    #140458
  • davidka003
    #140457
    Bully Scholarship Ed 1247 Ft
    Max Payne 3 - 2247 Ft
    Midnight Club: LA - 995,00 Ft
  • Totti5
    #140456
    Ez nem most volt, csak sorba kellett állni mert 6an voltak előttem, akik számlát fizettek be és ott szöszöltek... jól meg lett szüntetve a külön csomag kiadás helység, és be lett rakva a főpostára, ahol így most jókat lehet várni. Multkor az ajtóba álltak a cigók, valami nagy osztás lehetett, szerinted fel tudtam venni a csomagot? dehogy abba a sorba voltak.

    Érthetelen amit művelnek.

    A játék itt van, tökéletes
  • davidka003
    #140455
    "Figyeltétek Live-on a Rockstar publisher sale-t?
    RDR Undead Nightmare 1245 Ft. Ezen erősen elgondolkodtam." by PH
  • davidka003
    #140454
    De végülis akkor oké a csomag? Minden rendben van vele?
  • Totti5
    #140453
    Nekem is gyors volt, csak hogy vígasztaljalak:))
  • Totti5
    #140452
    Amekkora logisztikai katyvasz van az hazai postán ( itt esztergomban pl ) nem csoda hogy egy sima csomag kiadása is átlag fél óra... viszem a papírt, és azt látom hogy túr mindent, 5 embertől kérdi hol van, tőlem kérdi hogy mekkora, eltünik 10 percekre stb... fel tudok ilyenkor robbanni és ez minden 2. postán való átvételnél előjön.
  • Tinman #140451
    Belőlem van még EGY db. egy 66 ezres nagyvárosban ahol melózom. Rendre annak visznek ki pénzt, borítékot, minden szart, de az a fasz fel is bontja, majd hetekkel később beesik a melóhelyre, hogy má' megint.

    Na most néztem a telefonkönyvet Kovács József cirka HARMINC van. Azokkal is ezt a szopatást tolják vagy csak velem?
  • arty
    #140450
    Ott még régebbóta hányingerkeltő, ami megy :(
  • davidka003
    #140449
    De gyökér a posta.
    Tegnap kaptam értesítést, hogy jött csomagom Hong Kongból. Mondom biztos valami ebay-es cuccom. Úgyis a héten várok 1-2-t.
    Most bementem az értesítéssel a postára. Azt mondja a csaj, hogy azt már tegnap átvették. Hosszas huzavona után kiderült, hogy elbaszta a papírt a postás és nem nekem jött csomagom hanem a szomszédnak.Egy jó órám elment ezzel. Először még engem nézett hülyének aztán meg már ő kért bocsánatot.
  • Waczkor
    #140448
    Nyugi codnál nem ugyanez lesz a helyzet:)
  • Waczkor
    #140447
    Szerintem kb ugyanaz lesz mint a 3 volt,minimális grafikai javulással,én a helyedben nem venném meg 360ra ha tervbe van véve a one.

    Én is nagyon kíváncsi vok hogy fut majd next gen konzolon,remélem eurogamer expon ki tudom majd próbálni vagy legalább elég közel jutok hozzá hogy a saját szemeimmel lássam.

    Mondjuk nálam nem is feltétlen az játszik szerepet,hogy mennyi játékost enged majd,mert a 3-at pécén toltam és sose mentem fel nagy szerverekre,mert nem szeretem ha 2 percenként hátba,meg oldalba lőnek,illetve megyek foglalni valamit és odaterem 5 ellen,nincs jármű,gyalogolhatok 5 perceket.
    Az érdekel hogy mennyi fps-sel és milyen grafon fog majd futni.

    Van hozzá pécém,de ott nincs sok barát akivel tudnám tolni,ezért is örülnék ha jól futna one on.

  • arty
    #140446
    Inkább kimegyek hányni. (köszi :D )
  • vg
    #140445
    De lesz egyből dlc, a china rising. Az is premium cucc, csak a deluxe verzióban alapból benne van. Ráadásul a premium-ban megjelenés után minden héten új tartalom lesz. Volt erről videó, keresd youtube.
  • arty
    #140444
    minek veszel premiumot a legelején, amikor még nincs is dlc? :)
  • Mr Manson
    #140443
    mert a premiumot át lehet vinni.
    csak akkor 360 -> ONE és nem 360 -> PS4 váltás kell. Ehh, nehéz ..
  • arty
    #140442
    EA -> nincs többé online pass (állítólag...)
  • Mr Manson
    #140441
    BF4? Online Pass lesz? Mert akkor használtan semmit se ér ...
  • arty
    #140440
    eladás miért nem opcio? :)
  • Mr Manson
    #140439
    Ha nextGen akkor nem csak ez miatt.
    Csak gondban vagyok az idő miatt. Ha megveszem 360-ra de 2-3 hónapon belül cserélek, kidobtam az ablakon.