176613
banner
  • arty
    #140518
    ha amugy is volt/van/lenne goldod - jóez
    emiatt valóban nem éri meg előfizetni :)
  • Örm
    #140517
    Ez a game with gold egy szánalom az ms részéről!
  • Botond #140516
    Nekem az ingyen játékok fele már megvolt max 990 Ft akcióban. :(
  • arty
    #140515
    dejo h megvettem pár hete :/ (r6v1)
  • davidka003
    #140514
    Magic 2013-szept1
    RB6 Vegas1-szept16
  • arty
    #140513
    Elsősorban nem a mostanira céloztam, hanem a későbbi jövőre... kellene egy erős PES, nagyonis.

    Én még emlékszem, hogy 2009 környékén a fifának kellett kapaszkodnia, sokak szerint akkor a PES jobb volt (szerintem nem, én azt az irányítást SOHA nem lennék képest megszokni), nyilván azóta a fifa brutális tempót diktál és beérhetetlen. (pes kisebb név, ha nem basszák el a fifát, akkor nekik kb eleve végük, mert ezt veszi mindenki ... ördögi kör: kevesebb pénz licenszre-marketingre -> keveebb bevétel -> jövőre mégkevesebb mindenre -> .... sajna a pes itt tart :)
  • Myselor
    #140512
    nemtudni még amúgy mi lesz elsején gold játék?:)
  • xxdani
    #140511
    free a Ben 10 The Rise of Hex
  • Totti5
    #140510
    PES ebben a genben nem volt konkurencia... sőt évről évre távolabb került a Fifától. Minden innovációt a Fifa hozott, a PES pedig sokat még most sem tud lemásolni... Fifa tartalma olyan brutális már most, hogy ha pár évig ehhez nem nyúlnak, akkor sem lehet ok a panaszra, de minden évben új modokkal nyomják tele, s minden addigi is benne marad. Nagyon jó példa hogy az ultimate team fizetős DLCnek kezdte, aztán köv vére már alapból menne volt és már szerves része, amit komolyan fejlesztenek minden évben.

    Majd ha látszik valami lankadás lehet aggódni, de jelenleg ennek semmi jele. Annyi mindent lehet fejleszeteni az animációkon, a randomitáson, az impact fizikán és sok sok mindenen, hogy ha csak azokhoz nyúlnak akkor isegy új és jobb játékot kapunk minden évben, mert ugye azon lehet még bőven fejleszteni, de jól tették hogy bevállalták és így pár év után már kezd kiforrni, egyre kevesebb a hiba és a bug. Ha ezt nextgenre lépték volna meg, akkor most tartanánk ott hogy szar bugos... de nem, most már kiforrott a rendszer amit lehet még fejleszteni jobbá tenni.

    Az is dícséretes hogy új motort írtak a nextgen Fifának de a mostani verziót is kiadják mindenjóval, fejlesztve. Nem igen lehet beléjük kötni, rettentő hatékonyan és tudatosan dolgoznak.
  • wollnerd #140509
    A lemezeket mennyire biztonságos bennhagyni az xbox lemezolvasójában? Melyikben biztonságosabb? Tok? vagy olvasó? A RDR lemeze tavaly jun. óta már kezd egy kicsit elhasználódni.. Úgy veszem észre.. (A játék 1 éve már a HDD-re van telepítve. De nem igaz hogy így is be kell dobni a DVD-t hogy ellehessen indítani a játékot!
    Mit tehet akkor a játékos, ha a lemez tönkremegy? Főleg ha hamar?!
  • Renjike
    #140508
    csak engem hagy hidegen?
  • Muttley
    #140507
    ami feltüzel és lesz.rod tőle a X-One -t

  • arty
    #140506
    Egyértelmü, ráadásul az árfolyamingadozások miatt lassan elbukhatnád a teljes pénzed is... ez világos.

    Ezért is volt jobb a "fixárfolyamos" MSPONT.
  • DarkSector
    #140505
    A trükközések miatt gondolom, meg hogy ne legyen nekik teher váltani ft-ot meg dollárt, stb.
  • arty
    #140504
    Nem várhatjuk el, hogy az ingyenjáték még szórakoztató is legyen! :D
  • arty
    #140503
    És konkurrencia nélkül a Fifa is biztosan jobban fejlődik majd!

    ---

    Dreampage összefoglalója a pontokról forintra konverzióról

    az MS pontokkal ellentétben a más országba migráláskor a raktárázott pénzed nem használható fel :)

    fantasztikus előrelépés - régesrégen én is a pontok ellen voltam, most viszont akár tüntetni is mennék a visszavezetésért :(((
  • Macccy
    #140502
    De, természetesen! Én is kommentáltam és megelőlegeztem, hogy meg ne sértődj. De úgy látom nem sikerült ... Nyugi.
  • Macccy
    #140501
    "pay to Win VS und magad halálra free"
    Totti én szoktalak olvasni, meg érteni is, de most nem értelek: te mit vársz ezektől? Ez nem az X360 helyett van! Nem konkurencia! Ezt - ahogy itt már valaki írta - az orvosi rendelőben, vagy a távolsági buszon kell elővenni. Ha van jó könyved és szeretsz olvasni, akkor persze azt kell elővenni, mert az olvasás fontos és jót tesz a képzelőerő, a fantázia fejlődésének ésatöbbi ... De ha nem szeretsz olvasni és történetesen sort ülsz/állsz a bankban vagy éjszakás műszakban őrzöl egy ToiToi retyót a 6-os út szélén, akkor jobb ez mint a valódi unalom.

    Szerintem.
  • Seth
    #140500
    Ne haragudj, de szerinted én most bunkó voltam, mert nem tetszésemet fejeztem ki ? Felőlem azt szúrsz be amit akarsz, de azért kommentálhatom a véleményem nem?
  • Macccy
    #140499
    De elfelejted - és mindenki aki a mobilos játékoknál valami elképzelhetetlen szintet vár el - hogy 15 évvel ezelőtt a tetristől térdre esett mindenki és a nokiás snake játékkal együtt családon belüli erőszakot és a wc előtti sorbanállást generáltak! Most ezek (meg nekem Plants vs Zombies 2 és Cut the Rope) a játékok az új snake, csak sokkal faszább a csomagolás! Azokat is 1000x toltuk végig és ezt is tolhatod valahányszor megfosat a Mizo tejeskávé vagy a taco!
    Sőt, amíg a kígyósban nem vehettél hajhullás ellen géppityut, addig itt megvan a lehetőség! Nem kell élned vele, de élhetsz!


    Seth: Nem ... ez egy ilyen valami, telóra. A hozzászólásod ellenben valóban "egy nagy semmi". Ember, már meg ne sértődj, de csak beszúrtam ide érdekességképp, ráadásul olyan játékot ami iOS mellett Androidon is elérhető, tehát még az iSznobizmus vádja sem érhet. Direkt megjelöltem, hogy OFF, tehát nem bunkóztam be. Nem fizetős, tehát megintcsak elérhető, kipróbálható. A készítése közben nem pusztultak el kisállatok és nem is kell hozzá kötelező netkapcsolat ...

    Ehh, jólvan, akkor beszélek a Microsoft pont átváltásomról: képzeld 1083 Ft -ot kaptam. Na ez már valami?
  • Seth
    #140498
    Ez egy nagy semmi
  • Totti5
    #140497
    Aminek egyetlen oka van: F2P. Ha 5ezerszer végigmeész ugyan azon a pályán akkor lesz elég pénzed hogy megvedd a kispityut, ha 100 ezerszer mész végig akkor shotgunt... de, ha nem akarsz elsorvadni az ismétlődő unalomba akkor meg is vehetsz mindent jópénzért.

    pay to Win VS und magad halálra free
  • Totti5
    #140496
    10. futásnál meguntam azóta el sem indítottam.
  • Macccy
    #140495


    OFF, de aki hozzám hasonlóan nem ismerte eddig ... ÁÁÁááá hangulaaaaaat és zooooombiiiieeeee
  • Totti5
    #140494
    EA nextgen FIFÁT demóz már, brutál kidolgozásokkal és valszeg roskadozó tartalommal, minden földi jóval amit csak el lehet képzelni...

    Meanwhile in Japan

    Pro Evolution Soccer 2014
    - nem lesz benne eső
    - kevesebb satadion lesz mint az előző részekben
    - kevesebb europai csapat

    Itt a vége fuss el véle.
  • Macccy
    #140493
    Ez még mindig GOTY '13 ... de az is lehet, hogy GOTY '13-'14
  • Renjike
    #140492
    madj egyszer bejátszom :DD
  • arty
    #140491
    nekem volt ilyen lejártam, irtam chatel a supportnak és adott másikat!!!! :D
  • TDC Geronimo
    #140490
    Ne is vegyél már rá semmit főleg ne BF4et. 1 hónap kibírható.
  • Mr Manson
    #140489
    Semmi!
    Akkor is nehéz döntés, mert multi játékot 360ra nem akarok már venni.
    Konzolokat kellene igazán összehasonlítani.
  • davidka003
    #140488
    JA
  • oO VinyuS Oo
    #140487
    Warface vajon x360-on is free to play lesz?
  • Harlekin
    #140486
    Miért? Fél szeműek vagytok és csak az a térfél jó vagy le vagytok ragasztva a székhez?
    Cseréljetek kontroller igaz úgy a játékos marad ha csak nem felcserélitek a kontroller bejelentkezéseket...
  • xxdani
    #140485
    Splinter cell blacklist-ban split screen-es coop-nál nem lehet a bal és jobb térfelet megcserélni valahogy? Tudom cseréljünk helyet meg stb- de az nem játszik :) .
  • Totti5
    #140484
    Felpörgetős nagypapi befigyelt:D

    Burtális minden téren.
  • Waczkor
    #140483
  • Schakal79
    #140482
    Vélemények rólla?
  • Harlekin
    #140481
    Csak meg lett...

  • Renjike
    #140480
    valaki Halo 4 Heroic run? a két coop acsiért legendary majd úgy is egyedül kell :D
  • Renjike
    #140479
    and i lol'd

    your Microsoft Vga HD Cable (8 ezer forint) does not support PAL-50 Bye bye Halo1 :DD no problem a gyüjtemény utolsó láncszeme mindent orvosol !!