176613
banner
  • Renjike
    #141337
    ha WIndows Phone-n vásárlok valamit akkor köté a kártyám az acchoz és a goldot is újítja?
  • DarkSector
    #141336
    Sok, meg tavaly is.

    "amiről kiderült h szutyok?"

    Miért volt ami elsőre nem volt szutyok?
  • arty
    #141335
    roksztár nyalja ki :(
    pontosabban a következő években az összes fejlesztőnek az xbox360 dvdolvasója süvítsen 7/24 az otthonában :( puzik!
  • arty
    #141334
    melyik játék kapott ennyire magas pontokat az elmult időkben, amiről kiderült h szutyok?
  • arty
    #141333
    egyszerüsítsünk: milyen kártyád van?
  • davidka003
    #141332
    "Mert úgy tervezte meg a játékot a Rockstar, hogy egyszerre olvasson adatot a lemezről és a HDD-ről is, ha már a "play disc" úgyis mindig a gépben van közben. Viszont ha minden a HDD-n van, akkor egyszerre csak egyvalamit tud betölteni, amit meg lemezről stream-elne, azt újra meg kell keresnie a HDD-n. Ezért lassabb"
  • DarkSector
    #141331
    Semmi baj, igen írd be, a legrosszabb ami történhet hogy nem fog menni.

    Nem tudod eltéveszteni, hiszen egy 16 karakteres számot, nem irhatsz 3 rublikába, és visszaverza sem....
    CCV -> kártya hátulján az utolsó 3 számjegy.

    Minden adatot írj meg pm-be. :D
  • Harlekin
    #141330
  • Tcsm
    #141329
    Bocs az értetlenkedésemért csak szeretnék biztosra menni. A hitelkártyaszám helyére írjam a bankkártyaszámot?És a CVV helyére mit írjak?
  • Myselor
    #141328
    a játékról beszéltem te tök:) nézd meg pl a gametrailers reviewjét:)
  • Harlekin
    #141327
    jah!

    És bocsi,de nem bírtam tovább ellenállni a kísértésnek és beraktam ebbe a boxba is a ...!!!
  • DarkSector
    #141326
    Mutasd meg mi van, mert nem látom, pontokat látok, semmi egyebet.
  • Myselor
    #141325
    hagyjuk:) nem kell isteníteni semmiért.csak látni ami van de tényleg nem érdekes
  • DarkSector
    #141324
    Ismered őket személyesen, vagy ezt facebook-on irták? :D
    Ki mondta neked hogy ők kevésbé korruptak vagy kevésbé nem lefizetett emberek mint a többiek?
    Csak mert nem istenítenek egy játékot, mert egy nagy sorozat 5. része?
  • Myselor
    #141323
    csupán annyi hogy ők normálisan leértékelték a játékot,megbízhatóak nem mások szerint vagy lefizetve értékelnek.
  • Macccy
    #141322
    Ezt Harlinak írtam, miaf*sz megint szar az SG? Most a válasz gomb kontaktos??
  • Macccy
    #141321
    Aliens rakodóval nyomod, mi?? :D Yeaah
  • DarkSector
    #141320
    "azért azoknál akiknél kb hiteles a dolog,ott látszik hogy elég magasak az értékelések"

    nem értem az összefüggést. :D
  • Macccy
    #141319
    Ők feltelepítették a kettes lemezt! :D :D

    Vagy nekik nem vitte csak ki az Amazon :P
  • Myselor
    #141318
    azért azoknál akiknél kb hiteles a dolog,ott látszik hogy elég magasak az értékelések,a többi semmit nem jelent főleg amit kiemeltem az meg látványáos lehúzás csak mert a többiek felpontozták
  • DarkSector
    #141317
    Ahoz képest hogy soka átlagos fos játék is kap 9/10-eet, nem kell elszállni nagyon a pontozások láttán, ez lófaszt nem jelent mai időkben, évek óta a pontozást meg lehet baszni, de szó szerint.
  • Myselor
    #141316
    The Escapist – 3.5/5 ezek mivel játszottak most komolyan?:)
  • Waczkor
    #141315


    10

    Több:

    The Escapist – 3.5/5
    Polygon - 9.5/10
    Eurogamer – 9/10
    CVG – 10/10
    IGN – 10/10
    Joystiq – 4.5/5
    OXM – 10/10
    OPM -10/10
    Edge – 10/10
    StrategyInformer – 10/10
    Kotaku – Yes
    DigitalSpy – 5/5
    Eurogamer.de – 10/10
    GameInformer – 9.75/10
    GamesVillage.it – 9.8/10
    Destructoid – 9/10
    GiantBomb – 5/5
    Gamereactor – 10/10
    Gamespot – 9/10
    GodisaGeek – 10/10
    Videogamer – 10/10
    Akihabarablues – 100/100
    Xbox 360 Achievements – 100/100
    LaPS3.com – 100/100
    Eurogamer.cz – 10/10
    NowGamer – 9.5/10
    USGamer – 4.5/5
    Gamesurf.it – 9.5/10
    Games.it – 10/10
    FZ.se – 4/5
  • DarkSector
    #141314
    Igen nem ugyanaz, nekem a hitelkártyás mizéria után egy kicsivel sikerült megint beirni bankkarit.
    De nem értem minek kérdezed, egyszerűen próbáld ki.
  • Tcsm
    #141313
    Még mindig senki sem válaszolt arra,hogy lehet-e bankkártyával is fizetni-e az oldalon? Mert én nem láttam olyat, de talán csak az én figyelmemet kerülte el.
    A bankkártya és a hitelkártya közel sem ugyan az.
  • DarkSector
    #141312
    Félre nézted, nem azt írtam hogy a warez-t itt kell kibeszélni, hanem hogy ha nem akar költeni játékra, akkor warezoljon. :D
  • Harlekin
    #141311
    Tudod,hogy nem erről van szó,csak szimplán nem tudom megállni azt,ha valaki információ szerzés nélkül valamit állít.Ezt szoktam esetenként javítani és Én sose bíztatok senkit arra,hogy warezoljon.

    Vagy mint ha valaki állítja,hogy nem lehet a boxhoz egeret+bill-t csatlakoztatni.Soha utána se nézet ez biztos,de állítja,hogy így van nem nem lehet még akkor is amikor pár hszel lentebb írom,hogy létezik és használom is.
    Ma erre melóhelyen volt 1 nagyon jó eset,hogy miből tanul a hitetlen tudatlan ember.
    Megjön a kamion mondom ponyvázzon gyorsan,mert raknám targoncával fel a cuccot.Erre közli,hogy az targoncával oda nem megy be ez biztos!Mondom bízza ide kiponyváz mehet irodába rendezni a papírokat addig felrakom.Meg is történt jön vissza vigyorogva közli persze felraktátok kézzel.Mondom na akkor figyeljen megmutatom 1 szer,hogyan lehet felrakni,azaz vissza venni,mert ugyan az mint fel nyilván.Megcsinálom kiforgatom ámul és lerakom a kocsi mellé.Közli,hogy ez nem semmi mondom nem ám és ott hagyom.Szalad oda hát most nem rakom vissza?Mondom nem!Szóltam,hogy 1szer mutatom meg...5 perc után azért elő ugrott 1 ezres amiért hajlandó voltam újra megmutatni,hogy lehetséges a dolog,hogy ne kézzel keljen pakolniuk.
    Gyűlölöm,amikor valaki valamit állít amiről halvány sejtelme sincs vagy megkérdőjelezi azt,hogy Én mit tudok.
  • Renjike
    #141310
    a bankkártya amire ráteszed a pénzt és használod
    a hitelkártyán van egy keretösszeg amit levásárolhatsz és jön a számla amit aztán befizetsz :)
  • Tinman #141309
    Dehogy.
  • Renjike
    #141308
    nem engedi leszedni a szivárvány hatost.... This item isn't available in your location. MI A FASZ?
  • Waczkor
    #141307
    F*szom hogy Amazon.uk-ről nem jött meg ma a GTA,pedig elvileg ők küldték ki egy csomó embernek hamarabb.Persze holnapra írták az érkezését de akkor is:)
  • Tatyla
    #141306
    szerintem a bankkártya és a hitelkártya ugyan az :D
  • Tcsm
    #141305
    Hogyan?

  • karajjj
    #141304
    miért ne lehetne?
  • Tcsm
    #141303
    Értem,de bankkártyával nem lehet fizetni csak hitelkártyával?
  • arty
    #141302
    jó helyre írtad :)
    hitelkártyával ne az egyenleged töltsd fel, hanem azzal vásárolj - mi értelme is volna? egyenlegből egyébként sem lehet pl az xbox.com-on se fizetni, szal "szarazegész" :)
  • Tcsm
    #141301
    Xbox Live-on csak hitelkártyával lehet az egyenleget feltölteni vagy van más mód is?(a kód bolti vásárlásán kívül)
    Bocs ha rossz helyre írtam.
  • Tatyla
    #141300
    hmmm,érdekes...
  • TDC Geronimo
    #141299
    Rockstar has warned Xbox 360 gamers not to install the Grand Theft Auto 5 "play" disc.

    On Xbox 360 the openworld game comes on two discs: one mandatory "install" disc and one "play" disc, both around 8GB in size. It's a similar situation to Forza 4, which also shipped on two discs on Xbox 360.

    Prospective GTA5 owners - some of which already have the game as a result of early shipping from Amazon.co.uk - might have wanted to install both discs, but Rockstar recommends against it.

    "For optimal performance, we recommend not installing that disc," tweeted Rockstar Support.

    Then, "An 8GB install is required. For optimal performance, we recommend not installing the play disc."

    Rockstar has promised more information soon. For now, the upshot is, with GTA5 on Xbox 360, you have to install disc one but run disc two from the drive.
  • Macccy
    #141298
    Majd figyelgetem, kösz az infót!! :)