176613
banner
  • Harlekin
    #141377
    igen!
  • davidka003
    #141376
  • Renjike
    #141375
    mindenki más azt írja hogy jó játék na most mivan? :D Tinman az én emberem holvagy most? :D
  • Renjike
    #141374
    megkímélted 710 forinttól MR.Mastercardot :D
  • DarkSector
    #141373
    Érted ezt arra hogy a Dark Sector is 10/10-es játék. :)
  • DarkSector
    #141372
    hehehe. :)
  • davidka003
    #141371
    Jungle Run egy rakat fos.
  • Renjike
    #141370
    vettem ma egy WP8 telót a Halo SA-t már leszedtem még a Raymanen gondolkodom , ez miben külömbözik az Xboxra megjelent résztől? Jungle Run a neve ennek is :D
  • Macccy
    #141369
    Nem gondolnám, hogy van ebben bármi "szarügy". Ez hardveres korlát szoftveres workaroundja. Az eredeti megoldás se rossz szerintem, a lemez arra való hogy pörögjön, kecisokan úgy játszanak MINDIG, hiszen pont ez a másik nagy előnye a konzoloknak. Én mondjuk nem szeretném.
    Ez az USB dolog ez jó megoldás.

    Rockstar hivatalosan is biztos bejelenti, csak hát még meg se jelent a game.
  • arty
    #141368
    szarügy, de legalább van megoldás :D
  • arty
    #141367
    Egy játékteszt NEM azoknak szól, akik az adott játékot még bottal se. A potenciális vásárlónak, játékosnak.
    Akinél egy jól megcsinált gta5 simán lehet 10/10.
  • Renjike
    #141366
    kihúzod a gyufát sötét úr.
  • Macccy
    #141365
    Na!

    UPDATE 3: "Digital Foundry has investigated the matter further and discovered a possible solution to the Grand Theft Auto 5 Xbox 360 "play" disc installation issue.

    The video, below, shows footage of the game played with the "install disc" installed to the Xbox 360 hard drive, as is mandatory, and the "play disc" installed to a USB flash drive. Doing so appears to eradicate the performance issues found when both discs are installed to the Xbox 360 hard drive."

    Eurogamer cikk
  • davidka003
    #141364
    [URL=https://www.youtube.com/watch?v=v0gPB0gdoOM]Why You Shouldn't Install the GTA5 "Play Disc" on Xbox 360 [/URL]
  • davidka003
    #141363
  • davidka003
    #141362
  • DarkSector
    #141361
    Én még utánad 2x leszarom. :D
  • Macccy
    #141360
    Ja, elbeszélünk egymás mellett. A lemez akkor pörögne föl - és hallanád - ha nem telepítetted volna fel a Disk 2 (Play disk) -et, ahogyan a Rockstar maga is ajánlja emiatt a "párhuzamos olvasás" dolog miatt. Azt hittem úgy nyomatod. Ha full feltelepítedd mindkettőt lehet lassabban tölt textúrát vagy pöcsöm se tudja ...

    Ki kéne próbáltatni valami elemző gecikkel.
  • Botond #141359
    De erre akkor csak vezetékes egér meg bill megy rá, ugye?
  • Harlekin
    #141358
    fingom sincs mert Én még 1szer se hallottam,hogy a lemez felpörgött volna.Nem is értem minek ha fel van telepítve mit pörget rajta,hisz mindent feltesz,ha meg nem akkor minek feltenni...
    Na mind 1 Itt egyszer se pörgött fel 4 óra alatt tehát ha ez a tendencia akkor jó
  • Myselor
    #141357
    passzolom,én leszarom végülis:)
  • DarkSector
    #141356
    Hát ezaz, a pontok nem tudoni buzulás-e vagy nem.

    És miaz hogy 10/10?
    Vagy akkor ebben a játékban nincsen hiba?
  • Myselor
    #141355
    nem oknélkül buzult rá mindenki ebbe nem gondoltál még bele?én pl ne mvagyok belebuzulva de minden elismerésem és meg is vettem,várom hogy holnap kipróbálhassam.:)
  • DarkSector
    #141354
    Rétegstílusról beszélsz.

    Tottinak egy Rayman , Tinman-nek egy Darksouls, ........................Harlekinnek egy 2000/2000 G-s játék sokkalta több élményt nyújthat akár 1 négyzetkilóméteren.
    Max annyit lehet kijelenteni hogy kategóriájában sok ember szerint a legjobb. :P
  • DarkSector
    #141353
    Nem hát, mindenki csak belebuzult. :)
  • Macccy
    #141352
    Máskor egyet szoktunk érteni ... nem igazából máskor se sűrűn! Na most sem lesz meg úgy látom: az a "felhő" szerintem teljesen jogos ha akkora teljesítmény is van mögötte, mint általában a Grand Theft Auto játékok esetében. Mutass mégegy játékot - jöhet akár RPG is - amiben több négyzetkilométert, sőt több TÍZ négyzetkilométert ilyen élettel, ennyi lehetőséggel raknak tele, amiben 10-15 féle időtöltést, szórakozást, amiben ennyi féle "baromságot" művelhetsz, sokat olyan szinten hogy régebbi sportjátékokat üt meg. Mutass játékot amiben az autós részek ennyire jók, de ÚGY hogy mellette bármikor kiszállhatsz/kirepülhetsz a verdából és folytathatod lábon. Amiben ilyen minőségű színészi játék és hangok vannak, pedig nem nagyközeli kamerákkal és szűk helyekkel van tele végig.

    Szerintem ez teljesítmény, már a GTA3 is nagyon nagy dolog volt a maga idején, Vice City -től pedig teljesen bedurvultak a srácok. Hát ezért ez a "felhő" ... ;)
  • Totti5
    #141351
    Metro 5 pont, Bio 6. Mind a kettő a nem létező játékmechnaika miatt.
  • arty
    #141350
    bio igen, metro nem - utóbbi nem kapta orrba szájba a tizeseket :)

    viszont a szutyok jelzőt a bio sem érdemli, valóban egy jó játékkal van dolgunk
  • Myselor
    #141349
    figyi,mindenkinek van olyan játék amibe bele van buzulva ezt én értem,de attol még ennyi ember nem lehet lefizetve meg hülye hogy látja hogy egy kibaszott jó játék lett.de mindegy hagyjuk
  • DarkSector
    #141348
    Az egész eddig mostanában ebben az évben megjelent hulladék. :D
  • DarkSector
    #141347
    Mert van egy felhő, egy GTA smoke, nem csak ennél a játéknál ne aggódj.
    Én nem "nagyon nem szeretem", hanem "nem ájulok el ilyenektől".

    Van egy nagy rajongás ha meghallják a játék címét, nem kell ellenkezni, ez kiderült eddig hogy így van.

    Az hogy letesztelték és 10/10, arra írtam hogy kamu. Vagy ha nem akkor a többi tucatszar 9/10 meg 10/10 sem az.
  • arty
    #141346
    (nem állítom, hogy nem pontoz felfelé a sajtó, pláne nem nagy címeket... de amikor ekkora az összhang, amögött szokott lenni valami (és nem csak pénz :D ))
  • arty
    #141345
    Kérhetek egy konkrét példát? ;)
  • Myselor
    #141344
    dark te nagyon nem szereted a GTA-t úgy látom,miér lenne már elfogultság ha kurva jó játék lett?
  • Macccy
    #141343
    Gyanítom nem, mert telepítéskor szerintem csak az először telepített lemeznél kérdezi a helyet, a másodikat már ugyanoda akarja tenni. ... De az ötlet nem volna rossz.

    Viszont én egy pendrive -ra nem bíznék egy ilyen fasza játékot, mert a GTA IV nekem CSAK (!) akkor futott ki a folyamatos töltögetésből (értsd eltűntek a high textúrák, az út felső rétege és fél perc múlva lemez hibaüzenettel kitessékelt) amikor még régen penről játszottam. DVD és HDD stabilan tudta.
  • DarkSector
    #141342
    Bioshock is meg a Metro LL is 10/10 a maga nemben a rajongóknak, pont ez a lényeg, a GTA5-öt elfogultság övezi, nem is lehetséges annélkül osztályozni.
  • Totti5
    #141341
    Bioshock Inf ( és a Metro LL ) brutálisan túl lett értékelve.

    GTA5 nincs. Ez újra feltette az pontot az i-re. A legjobb sandbox ami valaha megjelent, a legszebb és a legnagyobb is, és a legtartalmasabb is.
  • xxdani
    #141340
    Teszem azt a play cd-t felmásolom egy pendrive-ra . Akkor ugyan úgy két helyről olvassa nem? a cd-t meg csak csekkolja. Vagy ez nem megoldás?:)
  • Macccy
    #141339
    NOOoooooooooo ... !!!

    :D

    Te Harli, ha már úgyis próbálgatod, mondjad már, mennyire hangos amikor tekeri a második lemezt menet közben? Arty felkorbácsolta az idegem ... :P
  • DarkSector
    #141338
    Köté te paraszt jah. :DDDD
    És vón ögy wöboldal ahun letilhátja kend maga.