176613
banner
  • karajjj
    #141297
    Az új NHL is keciszépre sikerült!
  • arty
    #141296
    állíts be pécén 1280x720p-t a játéknak, vedd le közepesre a beállításokat (kb ezt kapod egy multiplatformtól boxon)

    viszont van csomo exklu, ami nagyon jól néz ki (forza4, horizon, halo reach, halo4, gearsok, stb)
  • Dobronski
    #141295
    nem értem miért gondolod ezt...
  • orichalcos
    #141294
    Hé Macccy! (meg egyéb Halo rajongó)

    Félig off mert csak pc, de akkor is:

    Rajongói Halo játék jön PC-re.
  • vg
    #141293
    Szerintem te szívatod a népet ezekkel a kérdésekkel...
  • Macccy
    #141292
    Nem lehet 1:1 PC nyilván mert ez a hardver már 8 éves lesz novemberben!! A grafika nem hasonlítható egy 1080p PC játékhoz sem felbontásban, sem textúra minőségben, sem képkockaszámban! Fix 30 (pár játéknál 60) azonban többnyire megvan és 2+ méterről egy tévén nincs igazából kifogásom a kapott játékélmény ellen, ez a lényeg!
  • TaRka0107
    #141291
    Hát pl a mostani GTA V elég ütősen néz ki boxon!
  • Dobronski
    #141290
    Nem hangzik rosszul. PC 1080p-jénél mennyivel csúnyább? És a grafika elfogadható még? (hallottam hogy nem 1/1 a PC, újabb generációs grafikákkal.)
  • Macccy
    #141289
    De. Játszik. Vagyis "játszik". Ezek már HD konzolok voltak és egészen a Full-HD 1920x1080p felbontásig szinte minden népszerű felbontásra beáll (480p, 720p, 1080i, 1080p és a 4:3-as 1024x768 és 1280x1024)

    A játékok renderelése, viszont általában 720p vagy kisebb felbontáson történik egész jó AA-val. Azt skálázza fel egy chip a végleges felbontásra.
  • Dobronski
    #141288
    És a doboz milyen felbontású videójelet képes produkálni? HD? FHD gondolom nem játszik.
  • Totti5
    #141287
    Kábel ajánlott hozzá! :)

    Vagy HDMI, vagy VGA, attól függ milyen monitor.
  • Tinman #141286
    '
  • Mr_no_NaMe
    #141285
    Mondasz valamit...hol vannak a régi szép idők mikor még vártam a playstationos cédékre 2 heteket...

    Most mennék egy xboxért ha minden igaz még a héten. Azt szeretném kérdezni, hogy mitől függ az, hogy fel tudom-e dugni az asztali monitoromra? Kábel kell hozzá, esetleg átalakító?
  • arty
    #141284
    Nem-nem. Szervízben azt mondják, hogy "javíthatatlan, add el alkatrészenként" (fillérekért). Átéltem :)
  • Macccy
    #141282
    Ha az a monitor nincs megpakolva hangszórókkal, akkor szükséged lesz a DVI mellett egy hang kimenetre, pl optikai digitális. De ahhoz viszont erősítő kell, vagy eszköz ami fogadni tudja. Vagy még az Xbox component vagymiafaszom széles csatiról lehet levenni sztereó hangot asszem, de ahhoz MacGyver kell ...
  • Macccy
    #141281
    Harli! Neee! Légyszíves! Dávidka SE! Köszönöm! :)

    Dobronski: Te meg főleg ne, kinn van a no warez a bannerban és gép törési wiki anyagok nélkül is van már itt elég nem idevaló tartalom, úgyhogy NE! Privátban írj rá mondjuk Harlira, ő aztán tud mesélni! :) Vagy Google ...
  • Harlekin
    #141280
    Na ezt a zero online játékot nem is értem mindenki miért gondolja!ezek szerint én 5 éve valami más dimenzioba gamálok
  • davidka003
    #141279
    Igen.
    Merevlemezről visz minden játékot még az XBLA címeket is. Soha többé nem kell lemezt írni és bármilyen védelmű játék menni fog.
  • Dobronski
    #141278
    Más:

    DVI-os monitoron nem is tudok játszani? Mármint hanggal...
  • Dobronski
    #141277
    WAREZ:

    Ha már warez, RGH rendszerről mit lehet tudni? Jobb mint a flashelt?
  • davidka003
    #141276
    Abba nem gondol bele sok ember, hogy ha a 3LED hiba olcsón javítható lenne tartósan akkor maga az eladó sem adná el hanem meg lenne csináltatva.
    Hülyeség szar gépet venni.

    Marha jól jár az ember ha 15k-ért vesz aztán meg a szervizben azt mondják, hogy 15-20k a javítás. Annyiért már működő gépet is kapott volna.

  • Macccy
    #141275
    Ja, nem én vagyok az első aki mondja :)
    És egyébként igen, használt Xbox játék piac is egy jó megoldás, eladni is! Én vagy 6-8 játékomat adtam el mostanában. Összvissz talán vesztettem rajtuk ... 5-6 ezer forintot, talán többet ... de ez sok játék volt, ennyit nem sajnálok
  • Macccy
    #141274
    1) A bolti és bolti játékok ára között is nagy különbség tud lenni. Itthonról én pl alig vettem valamit, csak két elsőnapos megrendelés volt. A többit innen: www.zavvi.com

    2) Ez a legfontosabb: NEM KELL ÁM MINDENT ELSŐ NAP, ELSŐ HÓNAPBAN MEGVENNI! Ha felhagysz a torrent megszokással és van némi önfegyelmed, akkor a tetszetős játékokat felírkálod egy papírra, a telefonodba ... És amíg nem csökken le az áruk 6 ... 5 ... esetleg 4 ezer Ft környékére, addig elszórakozol a régebbi, 1-2 éves játékokkal. Nyilván egy GTA V kivétel, mert ez nálam is elsőnapos, de ki lehet bírni, sok nagyonjó régi játék Xboxon, ráadásul neked új lesz sok az exkluzivitás miatt!

    Hidd el, nem "kell" 15 ezerért venni semmit se a 30 ezres boxod mellé! Csak ésszel kell játszani.
  • Dobronski
    #141273
    Én is gondoltam rá, hogy okosított dobozt veszek, de akkor zero gari+online játszma. :/
  • Macccy
    #141272
    Ne klimaxoljá már, Dark! Miazhogy "warezoljon"?? Biztos nem hülye a srác, ha úgy jön ki csinálja majd magától ... De itt ne bíztassad már ember!
    Mi van ma veled ... ? :)
  • brasco84
    #141271
    én is féltem anno a kontrollertől, mai napig nem tudok fpst játszani, de most látom ez az xfps okosságot :) amúgy pl forzát, vagy bármilyen autós játékot sztem tök jól lehet nyomni kontrollerrel
  • Harlekin
    #141270
    Minden játékkal kompatibilis,mert az átalakít le emulál 1 kontrollert tehát kompatibilis mindennel,hisz a box szerint az egy kontroller!
  • MagyaR
    #141269
    Nem kell megvenni minden játékot újonnan...

    Használtan pár éves játékokat egész olcsón lehet már szerezni. Ráadásul te is el tudod adni a játékokat később. Most pl. megveszed a gta-t 14,5ért, s 3 hónap múlva mikor megunod eladod (szntem 11ért simán el lehet még akkor), s akár egy új játékot is ily módon veszel néhány ezerért. Azt szintén eladod pár hónap után, s megint veszel egy újat.

    Így mindig tudsz venni egy új játékot pár ezer forintért. Az egyetlen hátránya ennek, hogy nem lesz 1nél több játékod :DDD. Célszerű saját magad eladni a játékokat, mert kb. nevetségesen alacsony áron számítják be, ha boltba viszed be.
  • MagyaR
    #141268
    Még ha van is átalakítod, nem kompatibilis minden játék vele. Egyébként csak az fps-ek amik kicsit szopóferik kontrollerrel. Sok mászkálós játék még kényelmesebb is kontrollerrel. Mindenképp azokkal kezdjed. Sokkal könnyebben, kényelmesebben megszokod általuk a kontrollert, s utána már az fps-ek is jóval könnyebben fognak menni.

    Pl. az ac3-at pc-n toltam, de rádugtam az xbox kontrollerem, mert egyszerűen kényelmesebb volt úgy irányítani.

    Amúgy HD monitorra rá tudod dugni a boxot. Tehát ha van hdmi csatlakozó benne.

  • Mr_no_NaMe
    #141267
    Ugyan úgy le lehet tölteni a játékokat, csak ki kell írni dvdre. Ráadásul nem warezolsz, hanem torrentezel, mert megosztja neked sok sok "barátod".

    Durva, hogy valszeg 30 körül fogok xboxot venni és a bolti játékok ára 15 rongy körül mozog. Hát akinek csak eredeti játékai vannak boxra, azokat az embereket csak irigyelni tudom :D A fizetésem 110 ropi az albi pedig 80..valahogy nem jön össze :D
  • Mr_no_NaMe
    #141266
    Jaa, hogy 20 rongy az átalakító? ok...lehet megszokom a kontrollert...

    amúgy fel tudom dugni a boxot a pcs monitoromra (valamiféle Samsung Ledmonitorom van, 8 év után végre lecseréltem a régi DELL Crt monitoromat :D)? vagy feltétlen az ősrégi tv kell hozzá?
  • DarkSector
    #141265
    "Akkor nem kell félni a használt boxoktól?"

    Nem hát, most írtuk le hogy nem.

    "csak a drága játékok tartanak vissza. Elöfizetéssel igaz hogy havonta kapunk játékokat?"

    Warezolj, vagy pc-n warezolj.
    Járnak ingyen gémek, de kitudja hogy mikor mi, csak kb 1 hónappal előre tudni, vagy 2 héttel előbb....akkor is 1 cím tudtommal.
  • Dobronski
    #141264
    Akkor nem kell félni a használt boxoktól? Gondolkozom a vásárláson én is... csak a drága játékok tartanak vissza. Elöfizetéssel igaz hogy havonta kapunk játékokat?
  • DarkSector
    #141263
    Kis érdekesség, uncsival kapcsolatban. :D

  • Macccy
    #141262
    Ahogyan Harli mondta, Xbox mellé egy ún. XFPS adapter kell neked. De amennyire emlékszem nem lesz olcsó, szóval adok egy teljesen baráti jótanácsot, úgy hogy 12-13 évig énis kizárólag PC-n egereztem: vegyél egy kipróbált, rendes Boxot 30-35 körül, kontrollerrel és gyűjtögesd a pénzt az XFPS-re. Aztán addig játssz a kontrollerrel, próbálgasd, kóstolgasd milyen. Kanapéból, fotelből, ágyból, ülve-fekve játszani. Eleinte lassú lesz aztán majd javul, pontosabb leszel. GTA5 jó lehet tanítani pont, ne szégyellj kezdetben auto-aim segítséggel játszani, a fun play a lényeg ...
    Én ezt tanácsolom.
  • Dobronski
    #141260
    van off/warez totyik?
  • arty
    #141259
    nem lehet, hanem biztos :D

    bocsánat, azt ugyanis elfelejtettem, hogy ez a steames ingyenhétvéség, pécés cod bo2 multi volt :D
  • TaRka0107
    #141258
    Szerintem is jó lett a kocsi irányíthatóság. Nekem is a Midnight Club jutott eszembe.
    Az egész történet, történet megvalósítás a 3 szereplővel valami zseniális.
  • Harlekin
    #141257
    Vagy sok az aki egeret és bill-t használ a multiba!
    És nagyon meg látszik a játékukon akik úgy tolják...
  • Mr_no_NaMe
    #141256
    Bocsáss meg akkor félreértettelek. Nézzetek hülyének, de tényleg egérrel és billel szeretnék játszani :D Fura lehet, de az én boldogságom attól lenne teljes. Amúgy nézegetem 25-30 között már vannak (állításuk szerint) hibátlan boxok. Annyit még vhogy összekaparok...a felét az asszony fogja állni úgy is :D (remélem xD)