176613
banner
  • davidka003
    #141938
    Küldöm is fel Wadarr-nak RGH-ra a gépet ha bannolnak.
    Remélem lecsengett a BAN időszak és akit nem bannoltak azt már nem is fogják.
  • davidka003
    #141937
    Te is szedtél valamit ingyen?
  • DarkSector
    #141936
    Nem véletlen nyomják a super slimet, most kibasznak élőt-holtat és majd mehetünk venni super slim-et, hogy elmondhassák hogy jól fogy a gép. :D
  • arty
    #141935
    majd minjárt jön Maccy és megmondja h kapjuk be hogy emiatt is sírunk ;)))
  • davidka003
    #141934
    A legkorrektebb megoldás az lett volna, hogy elvenni az ingyen játékokat és a userek kaptak volna egy emailt, hogy a következő ilyennél ban lesz. Ennyi.

    " These aren't the first games to be free on another region marketplace. Nobody was banned for doing it before and I highly doubt they will be now."

    Ja. Geciség, mert régen se járt ilyenért BAN.

    " my console was banned today and the ONLY thing I have ever done besides spend $1000's on legit games was to download the games from oman and morocco."

    " I grabbed a game off the oman thing after purchasing through other markets for years but I guess because the game was free it's now a problem. "
  • bluesfool
    #141933
    Hát semmit nem kellett volna bannolni , volt már olyan hogy ingyenes volt valami mint pl Assassins creed 3 kinai régióval , vagy nyár elején a néhány cim az india régióban , ezeknél nem volt bannolás . De most amikor lassan itt vannak az új konzolok akkor meg igen.
  • Örm
    #141932
    Ha engem egy arcade cím miatt bannolnak akkor az évvégééig betervezett kb. 70 e ft-omat ps4-re fogom félretenni. Véleményem szerint ezzel az akcióval az ms szerzett pár ps4 előrendelőt!
  • DarkSector
    #141931
    Mindegy, mindenki a saját felelőségére csinálja, legalábbis így szokták, nem vállahatsz felelősséget más tetteiért, egyértelmű trükközés volt, de nem a gép bannolása hanem az omán profil és játékok elvétele lett volna a megoldás.

    Szerintem.

    Mindegy legalább nem költök pénzt Live-on ha kibasznak.
    Akkor valszeg nekem is megy warez-ba ha bukik a live.. Mert akkor már Kár eredetikkel foglalkozni. :D

    Mondjuk maga a multiplayer engem nem érdekel, csak annyi hogy amiket megvettem live-ról le lehessen tölteni. :D
  • davidka003
    #141930
    Nehogymár te kérj elnézést. Abszolút nem a Te hibád.
    Nyomorék Microsoft csinálta ezt. Ők baszták el.
    Nem érzem jogosnak több ezer ember bannolását. Max az account-okat kellett volna csak.
  • bluesfool
    #141929
    A fő profilommal a pc-n keresztül a hivatalos xbox oldalra betudok jelentkezni azt nem bannolták hála égnek, csak a gépet. Én azt mondom ,ha véletlenül valakit itt a rayman miatt ki bannolnak , akkor elnézést kérek , mert én mondtam hogy ingyen le lehet szedni
  • DarkSector
    #141928
    Na igen itt van a bibi, kibannolják a fél világot? :D
  • davidka003
    #141927
    Az kurva biztos, hogy ha két szaros játék miatt(Injustice/Rayman) bannolják a konzolomat akkor én leszek az első aki már rakatja is a gépbe az RGH-t és bekaphatja a rohadt Microsoft.

    Én mondjuk vagy 20 játékot vettem már a Live-on. Lehet azt is nézik, hogy mennyire vagy fizető ügyfél.
  • davidka003
    #141926
    LINK
  • bluesfool
    #141925
    Tessék itt irják : http://stevivor.com/2013/09/microsoft-appears-banning-consoles-accessed-free-content-regions/
  • bluesfool
    #141924
    Nem tudok felmenni a Live-ra , ki irja hogy a konzol bannolva van. Utána néztem a külföldi fórumokon és rengeteg embert ki bannoltak. Warez dolgot az ingyenes cimek letöltésén kivűl soha nem csináltam.
  • DarkSector
    #141923
    Mutasd lécci hol van hivatalos közlemény erről.
    Linkeld be pls.
  • DarkSector
    #141922
    Én sem. :)
  • bluesfool
    #141921
    A microsoft kiadott egy olyan közleményt , hogy aki más régióból , hamis accountal töltött le bármiféle ingyenes tartalmat azt ki bannolják . Nevetséges az egész , tegyük fel ha pl. jön Boszniából egy rokon ide magyarországra, xboxozni akar , mondom neki a saját profiloddal letölti a a saját hotmailes e-mail cimmel létrehozott profilját aminek a régiója Bosznia , letölti erre a gépre , és tegyük fel letölt valami ingyenes tartalmat , és elviszi magával pendriveon a dolgot amit letöltött . És akkor engem néhány héttel később ki bannolják a konzolomat . Én azt simán kinézem , hogy az új konzolok miatt csinálták ezt , hogy majd vegyen az emberke egy másikat .
  • davidka003
    #141920
    Én Injustice-t végignyomtam illetve a Rayman: Legends-et toltam.
    De nem láttam semmi BAN-ra utaló dolgot.
  • Örm
    #141919
    Játszottal is a letöltött játékkal? Én a Flashback-et szedtem le, amit még nem indítottam el. Jelenleg még fent vagyok.
  • davidka003
    #141918
    Illetve tökéletesen warezmentes voltál mindig is vagy esetleg minimálisan is tettél warez dolgot?
  • davidka003
    #141917
    Ez miben mutatkozik meg, hogy bannoltak?
    Be se jön a dashboard a hírekkel?
  • bluesfool
    #141916
    Engem bannoltak , méghozzá az xboxot , a fő profilomat nem
  • Örm
    #141915
    Találkoztatok ma olyanokkal, akiket az ománi, boszniai és egyéb ingyenes letöltések miatt bannoltak live-ról?
  • TomStorm
    #141914
    GTA V ha megveszem használtan akkor tudok multizni ha van Live előfizetésem?
  • Renjike
    #141913
    erről beszélek én is :D
  • Waczkor
    #141912
    Ugyanolyan mint hpben,most wantedben volt.Fülesen keresztül lehetett tolni,de így is elég nagy volt a háttérzaj szal nem tudok teljesen véleményt formálni,jónak tűnt.
  • Botond #141911
    Szerintem erről beszél ő is.
  • Kongy
    #141910
    haha -.- nem az xbox one-ra gondoltam, hanem erre:

  • DarkSector
    #141909
    Pontosan erről van szó...felesleges előre rendelgetni.
  • DarkSector
    #141908
    Nem is kisebb a slimtől. :D
    tápcsati viszont jobb! :)

    És nincs hangja...:D
  • Muttley
    #141907
    +1 ok hogy nekem bőven rá fog érni a PS4 v. X-One
    :)
    amíg életben tartják az X360-at és minden jön rá, ami One-ra érdekelhet
    addig marad a boltokban :)
    hadd csökkenjen az ára és upgrade-jék a hardvert a gyerekbetegségei miatt :)

    NFS Rivals-ban milyenek a motor-hangok?
  • Renjike
    #141906
    Hülyevagyokban már kaptni pénteken láttam.Szerintem iszonyat jól néz ki :)
  • DarkSector
    #141905
    bazze. :D
    mutass wifi-készülket ami magátol ismer fel cuccokat. :D
  • brasco84
    #141904
    lol, kösz, azthittem csak annyi h bekapcsolom, aztán majd felismeri :D köszi
  • Kongy
    #141903
    Nem tudjátok véletlenül mikor jelenik meg Magyarországon az X360 "Super Slim" amit az idei E3-on mutattak be?
  • Macccy
    #141902
    Ezdekuuu**rvajólnézki!!! :)
  • DarkSector
    #141901
    Fogod a kontrollert, az elején van egy picike kör alakú gomb, tartsd nyomva ilyenkor rövid ideig forog középen a joy-on a 4 led, és van egy ugyanijen picike kör gomb a gépen is, amit megintcsak tarts nyomva, és ilyenkor megtalálják egymást, és ha 2 player kell ugyanezt eljátszod a másik kontrollerrel, amelyik kontrollert 2x-ra párosítod az lesz a 2. led a kör alakú lámpán, vagyis a 2. játékos.
  • Totti5
    #141900
    :))) Burtál! Netről rendelted?
  • piamania
    #141899
    Nem elég az új box esetében csak bekapcsolni a két régebbi kontrollert, hanem hozzá kell társítani.Vedd elő a kézikönyvet és " új kontroller hozzáadása" címszó alatt olvasd el, hogy hogyan is kell csinálni.