176613
banner
  • brasco84
    #141898
    sziasztok, most lett egy új 250 gigás xboxom, és ugye 1 kontrollert adnak hozzá. de nekem volt egy kb első generációs 2006 os boxom, és ahhoz volt 2 kontroller. de az lehet hogy azok a kontrollerek nem kompatibilesek az új boxxal? gondolom akkor azokból is lettek újak, és ezért nem működik
  • DarkSector
    #141897
    Már ment válasz pisi3-ba. :D
  • kirol
    #141896
    Ez nem ide akart jönni. :D
  • kirol
    #141895
    Én néha nem is tudom, mit akar megnyomatni velem. Pl. a vonaton nem mindig tudom, mit kellene nyomni. Nektek ez nem okozott problémát?
  • DarkSector
    #141894
    Én kérek elnézést, 2 végigjátszás nem lesz elég, legalább már 3 kell. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor direkt elrontasz valamit, és egy alternatív story-t kapsz, AZ is elágazik még1x!!!!

    Motoros résznél ha elrontjátok, egy elágazás, és ott is megint lesz 2 lehetőségetek! :D
    Ez így már kurvajól hangzik szavatosságban. :)
    II
  • DarkSector
    #141893
    Aztakurvaéletbe.

    Kis érdekesség a Beyond Two Souls-hoz!!!!!!

    SPOILER!!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondoltam kipróbálok 1-2 dolgot a játékban!
    Namármost, érdekes a dolog.

    Ha valamit nem csinálsz időben vagy úgy ahogy a gép éppen kéri, nem lesz game over!!!! :D
    Egyszerűen egy alternatív story folytatódik. :D

    Próbáljátok a demo-ban ki, mikor a vonaton menekültök ne fussatok el!!!!!!!!
    Meg tuti rengeteg ilyen érdekesség van/lesz a játékban, vagyis MINIMUM 2x végig kell vinni a játékot, hogy kerek egészbe lásd. :)

    Érdekes dolog. :D
    II
  • Waczkor
    #141892


    Én a hátsóval szoktam kimenni a telekre,elmegy mindenütt,prffpfpfrfrpfppfrrpp így jön ki a trágyábó:D

    Canga meg ma jött meg,véletlen kettőt rendeltem mert elsőt nem találtam,nem értettem melyik garázsba szállítják,így rendeltem még egyet:)
  • Myselor
    #141891
    az jó,mert nekem egyik fodrásznál sincs ilyen :) muti már mapon melyik fodrász ,vagy pls nézd már meg egy randomnál hogy lehet e ilyenre
  • Totti5
    #141890
    Hajásznál fazonra vágják! Semmi extra, még játték elején választottam ezt nekik.
  • Kongy
    #141889
    :DD

  • Renjike
    #141888
    Én meg nem tudtam elképzelni honnan ilyen ismerős ..:DD
  • Kongy
    #141887
    Kicsit Bradley Cooper-es Michael feje :D
  • Myselor
    #141886
    neked hogy van ilyen haj?láttam trevornál is van bajusz meg másféle haj?ez valami gyüjtöi cucc?
  • Totti5
    #141885
    Új vás:)))


  • DarkSector
    #141884
    Ronda volt, PC-n futott....:D

    Jah mert a PC-n hiába van 5x erősebb hardver nem értik meg hogy nehezebb optimalizálni, nem tudják kihasználni annyira mint a célhardvert, ez sok más embernek nem jut el az agyáig, és azt hiszik hogy mert egy pc 2x-3x erősebb ma mint egy konzol még annyival erősebb is játékokban.
    Crew-re valszeg PC is elég volt.
  • Renjike
    #141883
    köszönöm a beszámolót ! :)
  • Totti5
    #141882
  • Waczkor
    #141881
    Na csütörtökön volt szerencsém Eurogamer Expon kipróbálni a One-t és a Ps4-et.

    Pár játéknál kurva szar tévékre volt kötve a cucc,One-on BF4,FIFA 14,Forza 5 höz sikerült odajutnom,PS4en engem csak a DriveClub mozgatott azok közül amiket kihoztak.

    Forza nagyon szép,de igazából semmi extra,szokásos színvonal,nekem nagyon hiányzik a napszak,időjárás.Számomra rettentő unalmas már most ez a fajta statikusság.

    FIFA az viszont brutál szép volt,gyakorlatilag tű éles minden,a mezeken minden apró gyűrődés,kösz,anyag látszik,stadion él,karokon szőrszálak,közönségnek is rendes haja van,mozgások még élethűbbek a 360-as fifahoz képest,AI is sokkal okosabb.

    BF4 et messzebbről láttam,amíg ment mert gyakorlatilag egész nap álltak a gépek,lecsapták folyamatosan a biztosítékot a fenti szektorban.Az alatt a pár perc alatt akadás nélkül futott nagyon jó graffal.

    A gép maga sokkal kisebb mint a képeken,videókon tűnt.Kontroller nagyon kényelmes,furcsa elsőre a 360as után,a stickek sokkkal kisebbek de mégis kézre,ujjra állnak.Dpad tökéletes,gombok is.A ravaszok is jók lettek,bár a bennük lévő motorok forza közben nem igazán adtak hozzá sokat,ha kipörgött a kerék,csúszott akkor istenesen rezegtek,de igazából nélkülük is meglettem volna.Más játékoknál azért biztos jók lesznek.

    Ps4-es kontroller is nagyon jó lett,sokkal kényelmesebb mint a 3 koncsija.Driveclub grafra nem rossz,viszont játék közben csúnyán megakadt néha.

    Mivel csak egy napos passom volt,nem tudtam mindent kipróbálni,mert délután már rengetegen voltak,ps4hez 1 órát álltam sorba és 15 percet játszhattam kb.

    Nem tudom még hogy veszek e megjelenéskor gépet,fifa miatt mondjuk lehet bár ahhoz az kéne hogy haverok is vegyenek.

    Ami viszont rettenet csúnya volt az a Crew.Pécén futott,ps4 kontrollerrel,de nagyon ronda volt,igaz szar tévékre volt kötve és közelről lehetett játszani,de borzalmas volt.Fizika szintén,sajnos nem a Driver SF fizikáját kapta,hanem valami katyvaszt.

    NFS Rivals egy az egyben Hot Pursuit,tehát nekem nagyon tetszett.
  • TomStorm
    #141880
    Köszönöm ismét a segítséged:)
    Most már tényleg tudok így dönteni!
  • arty
    #141879
    - xbox360e a legujabb - h melyiket érdemes venni, azt te tudod (mennyid van rá, fontos-e az optikai kimenet, stb) - 360s vs. 360e
    - nem marad el, sőt! legtöbb multiplatform játék xboxon szebb/jobban fut
    - igen (pár játéknak van online kódja, amit lájvon 2500ft körüli öszegért tudsz megvenni) + xbox live goldot kell venned, 8-10e/év
    - játékok 1280x720-ban vagy kisebb felbontáson renderelődnek, csak emiatt nem kell fullhdtv

    nézd meg youtuben a fontosabb xboxos és ps3as exkluzivakat és aszerint dönts
  • TomStorm
    #141878
    Üdv!
    Betolakodnék ide is kicsit pár kérdéssel.
    -Melyik a legújabb változat mármint alapgép,melyiket érdemes venni
    -Elmarad teljesítményben az X360 a PS3-tól vagy lehet mondani 'ugyanaz
    -Mivel kizárólag eredeti játékok fognak érdekelni így egy kölcsönkapott játékkal aminek van többjátékos része azt tudom én is használni úgy mint aki eddig használta?
    -Milyen Tv passzolna hozzá inkább Full HD(1920×1080) vagy plazma 1024×768 is megteszi?
    Úgy nagyjából ennyi,segítséget megköszönném mert nem tudok dönteni a 2 konzol között:)
  • Tyrant01
    #141877
    Ha nov.22-e után kell egy lúzer a csapatba, szóljatok :-D
  • arty
    #141876


    de ebben szedjétek végre össze magatokat!!
  • Totti5
    #141875
    Egy kis montázs és búcsú a Fifa 13-tól. Apropó miután az EA törölte a klubunkat inaktivitás miatt, úgy jutottunk el a Divizió 1be hogy egyszer sem estünk vissza! közben. Sajnos megnyerni most sem sikerült, mert ahhoz 7 meccset kellene zsinórba behúzni a legjobbak ellen és még a döntetlen is csak 1szer férne bele... viszont innen sem estünk vissza és csak 2 meccseken múlott mindig. Mától Fifa 14. Ott újra nekiesünk:)))

  • xxdani
    #141874
    stim, bocsi. TFT monitoron nem látszódott ebben a felbontásban a 4es alja. furáltam is, hogy hétvége=1-6 ,de mondom ha azt írják..
  • Shan
    #141873
    Lejjebb már írtam. :úristen:
  • bluesfool
    #141872
    azt még nem lehet tudni
  • rastaman
    #141871
    thx.
  • arty
    #141870
    akkor irány UK és vissza se migrálj :) (komolyan)

    nekem a főaccom már magyar marad, de a régi lájvaccom meg angol lesz, foreva'
  • Myselor
    #141869
    és 15?
  • rastaman
    #141868
    azt hiszem semmit sem vettem magyar live-on. anno még angolról migráltam mert ugye MAGYAR, meg ígérték, hogy sok tartalom lesz -> ebből kb semmi sem valósult meg.

    + NEM KAPTAM MEG A PULIKUTYÁT SEM !!!4

    szóval most, hogy ismét leszek majd live-on, gondoltam arra, hogy akkor visszatérek az angol reg-hez, mivel pl mass effect 2-3 dlc-ket is le akarok majd tölteni.
  • davidka003
    #141867
    Komolyan mondom nevetséges az egész.
  • bluesfool
    #141866
    A Might & Magic: Clash of Heroes lesz ingyenes október 1-től
  • Myselor
    #141865
    akkor senki nem tudja mi lesz az ingyen játék 1-én?:)
  • arty
    #141864
    sok cuccot vettél magyar accodra? esetleg lehet tartalom, amit angolban nem tudsz használi és/vagy végleg elveszik
    van rajta pénz? akkor nem is migrálhatsz

    angol lájvon több cucc van, de sokkal drágábban

    miért akarsz migrálni?
  • gduck
    #141863
    Na ezt kár volt megnéznem :) Kár hogy XBOXOne exclusive lesz, mert arra tuti nem lesz zsém :(
  • rastaman
    #141862
    olyan kérdésem lenne, hogy van valami hátulütője, ha migrálom a profilomat magyarról angolra?
  • TaRka0107
    #141861
    Mindegy, ez is jó! :)
  • Tatyla
    #141860
    pont ez jutott az eszembe nekem is mikor megláttam az akciót
  • negyven2
    #141859
    Október 4-6-ig!