176613
banner
  • xxdani
    #141978
    Nem értem komolyan. Egyből fejlövés? Igazán elég lenne ilyenért két hét kick a következőnél meg ban. Azt hiszik, hogy egy ilyen után nőni fog az Xbox one utáni kereslet vagy nem értem. Szemétség no-
  • DarkSector
    #141977
    Ezt nem értem, kibannolják a gépet, de más gépen a profilommal letölthetem a megvett játékokat??? :D
    Nem úgy van hogy a tartalmak a gép ID-jéhez vannak kötve?
  • davidka003
    #141976
    "A konzolom nem hivatalos szervizközpontban javították meg, és most a konzolom kitiltottként jelenik meg. Mit tehetek?

    Az Xbox 360 konzol Microsoft szervizen kívüli javítása a garancia megvonásával és a konzol kitiltásával jár. További tájékoztatásért tekintse meg a következő részt: Xbox 360 garancia és javítás.

    Nevetséges.
  • Totti5
    #141975
    Xbox Live konzolkitiltási információ
  • DarkSector
    #141974
    Oks, itt miért nem lenne hatásos csak a profil?
    hiszen utána már nem futnak a játékok, uj oman-t meg hiába csinálsz, az az ingyenes akció nem örökös. :D
  • DarkSector
    #141973
    Egyrészt persze mi is rafináltak vagyunk, büntessenek meg ha akarnak, de a gép bann?
    Ez erős tekintve más bünök szankcionálásához képest.

    Azért kíváncsiságból megkérdezem a Microsoft-t telón ha esetleg sor kerül rá. :)
  • Totti5
    #141972
    Azzal hogy az 5 perc alatt összekamuzott accot bannolják amit 5 percre használtál semmit nem érnek. Azt hogy ha a fő profilt bannolják, azzal sem érnek el semmit, mert annak meg semmi köze ehhez. A konzol lájv bann az egyetlen eszközük amivel "büntetni" tudnak.

    A pendrájvos móka esetében volt főprofil bann, ott meg az volt az "ésszerű" az ő szemszögükből.

    Azt nem értem hogy erre senki nem figyelmetett senkit? azt hogy egy játék afrikai kisvárosban le van árazva azt -1day tudja mindenki, de erről senki nem beszélt soha???

  • davidka003
    #141971
    Google-be: Wadarr
    Első találat.
  • arty
    #141970
    UK accod miért nem bannolják?
  • bluesfool
    #141969
    A konzolt , meg a más régiós profilomat , a fő profilom az megmaradt
  • arty
    #141968
    Youtubet tudják IP-re korlátozni, játékvásárlást nem?

    Hjaa.... akkor a magyarparaszt nem tudna az UK accával másfélszeres áron soppingolni. Az nem para.
  • DarkSector
    #141967
    Persze oké, noproblem, bannolják a profilt, de a gépet, az kicsit túlzás nem , mert ha minden warezost kibasztak volna és nem szelektálva, 2-3 ocska ingyenjátékért egy gépet?

    Rayman, Dark, ezek voltak nagyobb címek, de a Dark egy olcsó projekt ez nem akkora tragédia szerintem.
    Persze saját felelősség, de azért válasszuk már el a pendrájvos témától, itt nem WAREZ letöltés történt, egyszerűen simán a BOXON töltötted NORMÁLIS ACCOUNTTAL.

    Legközelebb lesz egy akció, megveszem féláron a Gears 4-et és 2 héttel később azt bejelentik hogy ez csak bug volt, kibasznak mert én nem figyeltem hogy bénáztak. :D

    Szerintem ez nem éppen Warez / hack profilos témával egybeillő. :D

    De mindegy rábízom a sorsom a Microsoft-ra, ha egy kis baki megér nekik ennyit, akkor kibannolhatnak, majd túlélem. :) (gondolom a dobozos játékok még fognak menni)
    Hol érdemes belepakolni RGH-t.
    Van valami üzlet?
  • Totti5
    #141966
    Figyelmeztettek, csak nem olvastad el. Sajnálatos hogy ez van és senki nem gondolkozott:(
  • arty
    #141965
    tehát az accot is bannolták + a konzolt is amin használtad?
  • bluesfool
    #141964
    Megnéztem ,a boszniás e-mail cimre nem küldtek semmi levelet, szó nélkül ment a bannolás , hát ez van
  • arty
    #141963
    ac3kinai+raymanboszniai
  • davidka003
    #141962
    Értelek de nem mindig kell ragaszkodni a papírforma szerinti dolgokhoz.
    Kurva nagy fáradtság lett volna szétküldeni emaileket, hogy többet ilyen ne forduljon elő.

    Gondolom eddig azért nem volt ebből probléma, mert kevesen használták ki.
    De most Injustice meg Rayman miatt szvsz több ezer ember csalt.
  • Totti5
    #141961
    Abban igaza van az MSnek, hogy ez a "hörcsögölés" nyilvánvalóan HAMIS accal, adatokkal megsérti azt a "szerződést" amit a céggel kötsz, vagyis a feltételeket amik ők szabnak!, amikor accot kreálsz ( tudjátok az a sok rizsa amit el kellene olvasni, de mindenki átnyomja ).

    Mivel pendrájvos dolgokért is bann volt és más dolgokrt is, ami teljesen okés az ő szemszögükből, ezért sem próbálkoztam ezzel egyszer sem.

    Akit bannolnak az :(((((((

  • davidka003
    #141960
    Oman miatt csak néhány ember sírt.
    Akkor még azt mondtam, hogy biztos warezoltak is vagy valami.
    Illetve akkor konzol banról nem írtak csak account lett bannolva.

    Ez geciség volt mindenféleképp.
  • DarkSector
    #141959
    Bazd. elbasztam. D:
  • DarkSector
    #141958
    Nekem meg azt hogy még ha kisebb trükk is volt, a Microsoft most kurvára nem fer.
  • davidka003
    #141957
    Beyond: Two souls? Hogy jön ez ide?
  • DarkSector
    #141956
    Bannolásokhoz.

    Nemtudom jó-e.
  • bluesfool
    #141955
    Most megpróbáltam bejelentkezni boszniás email cimmel és ki irja a honlapon hogy bannolva van
  • Botond #141954
    Számomra új értelmet nyert a lustaság fél egészség mondás... Akit érint annak részvétem. :(
  • davidka003
    #141953
    Az oman/bosznia email-edre nem jött semmi magyarázó email?
  • bluesfool
    #141952
    Vettem régen DLC-t , volt három hónapos goldom egyszer , meg vettem egyszer a live-on teljes játékot
  • Örm
    #141951
    Ok, de ha jól emlékszem Omán és Bosznia egy-két napon belül volt.
  • bluesfool
    #141950
    Legyen szerencsétek , talán vége van a bannolási időszaknak , de ha jól emlékszem kb 2 héttel ezelőtt is irtak fórumokon hogy omán régiós dolog miatt bannonltak embereket
  • davidka003
    #141949
    Voltak megvett játékaid Live-on vagy GOLD-ot vettél már valaha?
  • DarkSector
    #141948
    Mondjuk én is.
  • xxdani
    #141947
    Én 2 hónapon belül 3-4országban "jártam" és nem piszkáltak.
  • Örm
    #141946
    Még én is fent vagyok! Remélem maradok is!
  • davidka003
    #141945
    Szerintem a banhullám az mindig egyszerre történik.
    Úgyhogy ha eddig nem bannoltak akkor nem is fognak valszeg.
    De majd jön Tinman és nyilatkozik ő is.
  • davidka003
    #141944
    Az bosznia.
    Nekem Oman profil volt de azzal megvettem az összes ingyen játékot kivéve az Arcania Gothic 4-et.
    Ezt migráltam Boszniára és megvettem a Raymant.

    Eddig még nem BAN-oltak. (kop-kop)

    Pár ingyen témát is leszedtem meg Saints RoW 4 online pass-t.
  • bluesfool
    #141943
    nem, az bosznia régiós volt , de kinézem a microsoftból hogy azt is beleveszik , de ne legyen úgy
  • xxdani
    #141942
    Most akkor rettegnem kell? Nem egy ingyen játékot szereztem így be . lekopogom még nem bannoltak. Lehet, hogy két hét múlva jönnek rá, hogy csúnya rossz kisfiú voltam vagy most ez a bann hullám lezajlott és nyugi van?
  • Örm
    #141941
    Az nem lehet, hogy "csak azokat bannolják" akik rövid időn belül ugyanazzal a géppel megjárták pl. Ománt és Boszniát? Akik pedig csak egy régióban jártak azt békén hagyják. Egy régiónál még hihető is lehet a haver sztori.
  • DarkSector
    #141940
    De nem értelek, mondtad a Rayman-t, az is oman profillal volt?
  • bluesfool
    #141939
    Az milyen lehet ha valaki az omán profillal csak valamilyen ingyenes témát vagy valami ingyenes game picture pakkot töltött le és azért ki bannolták