176613
banner
  • Macccy
    #142178
    - Nem kell feltenni a Play Disc-et (#2). Ha nem szeretnéd, hogy pörögjön a lemez, akkor felteheted vagy ami jobb, tedd fel egy pendrive-ra!
    - Patch még nincs, de biztosan lesz finomítva pár apróság


    Egy jótanács: ha a GTA-t elkezded, véged! Véres lesz a szemed és azt fogod észrevenni, hogy éjjel 3-4-ig játszol. Ha elmész otthonról sietni fogsz haza játszani. 60-70 óra játékidő alatt nem nagyon fogsz megállni. You are gonna be SOLD!
  • arty
    #142177
    Talán még emlékszel, hogy anno volt téves banhullám, amit utána rengeteg esetben vissza is voltak (unban). Dehogy nézi ember, script lefut, feltételeket talál -> ban.

    Nem volt fair, de miért nincs IP lock? Azt csak az egyes alkalmazásokra lehet rakni?
  • TaRka0107
    #142176
    Minket meg sem kínálsz abból az anyagból?
  • heringer
    #142175
    Nagyon remélem hogy vége a dolognak....
  • xxdani
    #142174
    Olvastatok olyanról akit ma bannoltak? Tart még egyáltalán?
  • davidka003
    #142173
    Gamer365-ön ezek a felhasználók írták, hogy bannolva NEM lettek:

    1, Renatto
    2, HDR
    3, FredPerry
    4, ssgt1981
    5, MrPeck
    6, dnai0113
    7, n.arni93
    8, lemongrass
    9, KingKress
    10, Nemo20

    Mindnek több mint 1 acc-ja volt. pl 1 omán, 1 bosnyák

    :D
  • Örm
    #142172
    Rosszul néztél vmit. Ezek nincsenek bannolva! Én is köztük vagyok és van Live-om. Tegnap két-három ember jelezte, hogy bannolva vannak, de ők nincsenek ebben a listában. Ez a lista azért született, hogy összeírjuk, hogy kik töltöttek le vmit és nincsenek bannolva
  • davidka003
    #142171
    Gamer365-ön ezek a felhasználók írták, hogy bannolva lettek:

    1, Renatto
    2, HDR
    3, FredPerry
    4, ssgt1981
    5, MrPeck
    6, dnai0113
    7, n.arni93
    8, lemongrass
    9, KingKress
    10, Nemo20

    Mindnek több mint 1 acc-ja volt. pl 1 omán, 1 bosnyák
  • Rage47
    #142170
    GTA 5 2. DVD-jét fel kell telepiteni vagy nem? Van már valami patch?
  • Macccy
    #142169
    Nem "akar", ne legyen már üldözési mániád Dani! ... De el fog! (viccelek)
  • Tatyla
    #142168
    másnak is meghülyült a SG vagy csak nekem? mindenkinek millió csillag meg ilyenek...
  • TomStorm
    #142167
    Ja ok!thx:)
  • xxdani
    #142166
    Akár. Nem attól lesz magyar, hogy magyar oldalon csinálod meg, hanem amikor kell akkor kiválasztod tartózkodási helynek a magyart :)
  • davidka003
    #142165
    "Nem szopatlak. Fogalmam sincs miért, de nagyon nem is érdekel, legalább a profilt nem bántották. Leszedtem kínaival az AC3-mat, meg ománnal 4-5 játékot azt kész. Nem license transfereltem, meg nem okoskodtam semmit, sima kamuprofil+ingyentöltés."
  • davidka003
    #142164
    Beléptem egész nap.
    Játszottam is. Most szedtem le a netet róla egy fél órája.
    Eddig még nem voltam bannolva.
  • Myselor
    #142163
    a hétvégén ment a tv-be te is láttad?
  • vg
    #142162
    Lépjél már be... ne légy nyuszi McFly!
  • davidka003
    #142161
    Nekem GOLD-om nincs szóval nem nyomhattam online szerencsére az tuti.
    Full random amiért bannolnak.

    Mindegy most leszedtem a netet a konzolról. Tudom, hogy nem ez fog megmenteni de ha bannolnak akkor ne tudja a konzol, mert akkor megszűnik a HDD install lehetősége is.
  • TomStorm
    #142160
    Magyar profilt itt kell készíteni?link
  • vg
    #142159
    Megnéztem a Nemeth HUN profilját(17 órája volt online), hát nyomta rendesen az Injustice-t online-n. Nekem van egy olyan sejtésem, hogy azokat lövik ki akik online mérkőzéseken is nyomják. Amúgy szinte az összes Oman cuccost leszedte. Szar ügy.
  • davidka003
    #142158
    Itt érdemes visszaolvasgatni
  • davidka003
    #142157
    Priviben jött: "Ezt az rgh-t mennyire nehéz felrakni a konzolra vagy hogyan kell."

    Fogalmam nincs. Ilyen kérdéseket ne írjatok nekem. Sose volt warez konzolom.

    #142154:
    pl itt láttam:
    LINK

    "Skacok! tudjátok véletlen, hogy ez mit takar? Miért bannoltak ki ezek a majmok?!
    "This console has been banned for violations of the Terms of Use. To protect the Xbox LIVE service and its members, Microsoft does not provide details about console bans. There is no recourse for Terms of Use violations.""
  • xxdani
    #142156
    Jah vagy úgy :) értem. Köszi. Ideje beleásnom magam ha már el akar kaszálni a MS .
  • Macccy
    #142155
    Azzal az Xbox-szal biztos nem ... :) Az RGH nem a LIVE-BAN gyógyszere, az csak warez megoldás a felmásolható játékokra.
  • vg
    #142154
    linket nyomasd! majd ha itt valamelyik old scool játékost kiteszik, akkor elkezdek én is félni...
  • xxdani
    #142153
    Ha ne adj Isten rám találnak és tiltanak akkor RGH-sítva lehet live-ozni ? :)
    Felkészítem magam lelkileg a lehetőségekre :)
  • davidka003
    #142152
    Gamer365-ön is írták, hogy bannolódtak emberek. :
    Szóval pár magyart is bannoltak már.
  • Macccy
    #142151
    Hehe, nemsemmi ... rafkós ruszkik
  • davidka003
    #142150
    Rendszerhiba volt, mert az Injustice és az Arcania nem lett volna ingyenes senkinek se.
    Rayman is hibát dobott volna először de egy bug miatt utána továbbengedett a vásárlásra.

    Nem simán megvettük őket hanem ki-be kellett jelentkezgetni meg local-t átállítani és így jött elő az ingyenes bug.
  • Macccy
    #142149


    Aranyszabály, hogy "a hullát nem szabad egyben felemelni", rázós balhék előtt pedig ejtőernyő és golyóálló mellény készleteket ellenőrizni kell!! :D
  • Macccy
    #142148
    De ki mondta, hogy "ők" "elbaszták" ? Valahol írták, hogy ez véletlenül lett ingyenessé téve? Csak érdekelne ... Mert szerintem nem. Mondtam, kóstoló volt az, játékos csalogató. De nem ám minden basement dweller usa-boynak és rafkós ruszkinak, vagy leleményes magyar srácnak, hanem célzott közönségnek! Onnantól kezdve meg már nevezhetjük fogyasztói élelmességnek, vélt kiskapunak vagy (durva szó) lopásnak, de nem gondolom, hogy "elbaszták".

    (most olvasom a rendszerhibát VG írásában, tényleg az volt?)
  • davidka003
    #142147
    Pl kilehetne egy hivatalos közleményt, hogy miért is bannoltak pontosan embereket.
    Szánalmas, hogy nem merik leírni, hogy az ománi accountok miatt.
  • Harlekin
    #142146
    Miért mit tudnak tenni!?
    Amúgy meg csak még annyit,hogy a régi nagy bannál amikor aztán mindenki ment a levesbe,mert a szűrön fele akkora lukat tettek MÉG azok is akik semmit,de semmit nem csináltak (hír volt róla) bebizonyosodott,hogy érintetlen volt a boxuk csak valami teljesen más meghajtót kapott bizonyos széria amit rosszul azonosított be MS se kapták mind vissza a gép live jogosultságát...
  • Tatyla
    #142145
    Lehet mire haza érek a melóból engem is ez fog fogadni :(
  • davidka003
    #142144
    Az fix, hogy ha kibasznak velem akkor megy majd rá az RGH a GTA V-öt miatt: :D
  • vg
    #142143
    Hát, legszarabb esetlen lesz egy rgh-s géped, legalább nem kell rá megvenni semmit.
  • davidka003
    #142142
    Nem volt fair de ők baszták el és max az lett volna jogos, hogy bannolják az ománi acc-ot.
  • davidka003
    #142141
    Két lehetőség van. Vagy random választottak mondjuk 1000 embert akit bannoltak és így elterjed a hír, hogy soha többé nem szabad ilyet csinálni vagy pedig mindenkire sor kerül, mert folyamatosan ellenőrzik a dolgokat.
  • davidka003
    #142140
    My console was banned

    Mennyi témát nyitottak.
    De a szánalmas féreg bérencek csak annyit csinálnak, hogy bemásolják az eula szövegét és zárják a topicot.
  • vg
    #142139
    Elég alapos, ember általi ellenőrzés után adnak ki csak ban-t, szóval sokra mennél ha vitatkozni akarnál. Vannak bizonyítékaik, mindent látnak. De most komolyan úgy érzed, hogy tényleg fair volt, ahogy leszedtük azokat a cuccokat? Rendszerhiba ide-oda.