176613
banner
  • Harlekin
    #142138
    Te nagyon félre értesz engem Én nem mosom össze!Teljesen két külön dologként kezelem mind a 2-t csak érdekes,hogy ismét azt spécizték ki maguknak MSék amire mindenki azt mondja hogy ez tök legál.
  • Harlekin
    #142137
    bazzze ne is mond.Fáj mindenem...Én is elmentem lopni de szarrá lőttek mondom akkor heli ernyő és ellopom jó is volt kiugrás ernyőnyitás már majdnem leérkezés amikor balról úgy telibe vert 1 vadászgép,hogy azt se tudtam mi történt.:-D Na mondom csak azért is kórházból ki heli ugrás hoppááá... kérdezd meg vettem ernyőt...
  • arty
    #142136
    Gondolod egy levél, egy átmeneti ban, egy hivatalos közlemény nem lenne az?
    Utána már senki nem vitázna - hiszen szóltak.

    Nem pont ugyanaz, hogy "deahéccázadik oldalon, ott alul az EULÁBAN eddig is bennevolt" ...
  • Macccy
    #142135
    uhh
    Jókora digitális pofon
  • Macccy
    #142134
    Miért? Úgy látod nem célravezető?

    A gyerek és a kutya is próbálkozik a figyelmeztetés után/ellenére is, de ha csattan a pofon, nincs vita ...
  • vg
    #142133
    Juj
  • davidka003
    #142132
  • Macccy
    #142131
    Hehehe, elképzelem, hogy az ománi Szultánnak belassult a letöltése vagy felszaladt a ping BlackOps zombi közben és szólt az IT rabszolgának, hogy kurvagyorsan hívja fel a Microsoftot és nézesse meg velük mi a f*sz vaaan ....?!!
  • arty
    #142130
    Én annyit mondok, hogy a nyitvahagyott kiskapuik miatt a BAN kicsit erős, miközben számtalan más kiskapu továbbra is mehet - ahogy eddig is.

    Mocsok frusztráló, hogy egyenlőtlenül, következetlenül és igazságtalanul erősen ítélkeznek MS-nél, miközben az eszköz a figyelmeztetésre, korrekt eljárásra ott van, csak valamiért a példastatuálás szerintük célravezetőbb.
  • davidka003
    #142129
    "A smarter move would be for them to bill all the players for the cost of the games, if the player pays up they get to avoid being banned. That way MS makes some profit and the player keeps their Live access."

    lol
    hát ja. Terheltek volna rám 100 ezer Ft-ot. xd
    mondtam volna, hogy fuck you. :D
  • Macccy
    #142128
    Nem azért! Szerintem simán a LIVE regisztrálásra csalogató nyalóka. Kínában kábe akkor indult az Xbox LIVE amikor az AssCreed III kikerült. Ománban lehet most törölték el a videójátékok miatti halálbüntetést, stb stb stb ...
    Üzleti fogás a régióban lévő regisztrált (akár Live GOLD) játékosok számának növelésére. Én is ezt tenném. Magyarországon már régóta megy és sokan játszanak.
  • Tinman #142127
    Nekem is pontosan ez fura, mint ami Arty-nak.

    A saját rendszerükön belül tettek ŐK ingyenesség valamit, mely termék valakinek ingyen dukál van akinek nem. Miért ez a kivételezés? Ez a fajta rasszista hozzáállás?

    Magyarázzuk egy ország gazdasági helyzetével? Ok, magyarázzuk, de akkor egy ingyen Castlevania Ultimate is dukálna nekünk magyaroknak... SAJNOS :-(

    Ellenben warez esetében a termék SENKINEK nem jár ingyen. Igazságosabb nem?
  • Macccy
    #142126
    Ne forgasd ki Schumi, mert megyünk a Hockenheim ringre és lejátsszuk! Én AZT mondtam, hogy AKI ezt csinálta az nagyon nem kóser, ember! Nyilván nem amiatt robbant ki ez a BAN hullám, mert megnőtt az Ománba regisztrálók száma, hanem mert kurvára felpörgött ezzel párhuzamosan az ingyen letöltött tartalom mellett a counter geci és nem is 1:1 arányban, hanem a profil megosztás miatt (ami köztudottan illegális) sokszoros mértékben!

    Bluesfool köszönje a ban-t ezeknek a jómadaraknak (is)! Sajnos ez van.
  • Macccy
    #142125
    Igen, ez mondjuk szerintem is egy jó megoldás lenne, egyszerűen levennék a profilról a licenszt!! Ugyanakkor nem látok bele ennek hátterébe, hogy ezt lehet azért nem teszik, mert a jog (!) ezt nem engedi nekik, viszont a BAN az egy engedélyezett eszköz az eula bizonyos fokú megsértése esetén. Nem tudom, de gyanítom ...
  • arty
    #142124
    tisztázzuk akkor:

    - bluesfool nem osztott meg semmit, senkivel, ahogyan még nagyon sok másik bannnolt sem!

    "Az hogy másik régióból fizetsz és használod a szolgáltatást az egy workaround " - és ha adott tartalom ott épp ingyenes, az már miért nem fér bele ebbe a woraroundba? és ha ott 1$ lett volna? és ha 5$? és ha 23$? Mi az a szint, ami már beleesik a szerinted/MS szerint a workaround kategoriába?
  • arty
    #142123
    Mi az hogy máshogy nem tudja visszaszeretni a jogot? Gyakorlatilag ki-be járhatnak a boxunkon!

    Meddig tart ott egy hozzáértőnek scriptet írni ms-nél, hogy x és y accountok licenszei eltünjenek az z xboxról, tehát hogy visszavegye ami nem jár? (pl rayman)
    BANT-t mennyivel könnyebb adni?

    Meg se próbáld a warezolásodat összemosni a kiskapukihasználásunkal.
  • Macccy
    #142122
    Rád is férnek azok a gyógyszerek atya, ha másért nem is, de a fotelben elrenyhült hátadat mikor meghúzod 1,5 köbméter földtömeg kicsákányozása után mindenképp!! 90%?? Összeszámoltam és már 72-74 óra játékidőm van benne abban a játékban, én se vagyok normális, de még így is csak 76% a progress vagymennyi ...

    Este sneakybe loptam egy F-15 vadászt a katonai támaszpontról, öregem akkora maszter pilóta vagyok azzal a McDonell Douglas MD-500 hasonmás helivel! Baszki jobb vagyok mint TC! Berepültem egyenesen a hangárba és a vadásszal angolosan távoztam dél felé!

  • vg
    #142121
    Nyomjál már fel egy fényképet(mondjuk mobillal készült) milyen az a bannolt képernyő. Engem érdekelne.
  • Macccy
    #142120
    warezos [varezos] (fn): [...]A legtöbb warezos álszent és valami ok, vélt vagy valós sérelem, esetleg szent meggyőződésre alapozva hiteti el magával, hogy amit tesz nem lopás, nem jár semmilyen anyagi hátránnyal vagy munkahelyek megszűnésével a másik fél számára.

  • Macccy
    #142119
    Personally, I don't give a damn ... Pedig egyetlen egyszer én is megbotlottam a tisztesség cicaköves útján és leszedtem az Assassin's Creed III -at a Beidzsingi tesóktól!

    "Igen, ez az egészben a durva - amig nem volt magyar lájv, mindenki illegális bevándorló volt, csak ez addig nem okozott lelki válságot az MS-nek :)"

    Azért ahogy Harli is írta, a kettő messze nem ugyanaz. Az hogy másik régióból fizetsz és használod a szolgáltatást az egy workaround ... Az hogy homoki nigger accal sokan lerántottak ingyenessé tett tartalmat az már egy régió exkluzív kedvezmény farmolása, ejnye bejnye ... De AZ, hogy ezen emberek egy része még meg is osztotta az ingyenessé tett tartalmat és annak DLC-it másokkal, ezáltal a cég által szerelemből, gumi nélkül adott (és kifizetett) jogdíjakat jelentősen megdobva az akció előtt előzetesen kalkuláltakhoz képest ...

    "Vincent Vega: Nem ugyanaz, de ugyanaz a műfaj.
    Jules Wiennfield: Nem is ugyanaz a műfaj, baszd meg! Figyelj, lehet, hogy a te masszázsmódszered más, mint az enyém. De akkor is! Fogdosni egy nő lábát, és bedugni a nyelved a legszentebb szentségbe nem ugyanaz a műfaj, nem ugyanaz a játék, nem ugyanaz a sportág, baszd meg!"

  • bluesfool
    #142118
    Nekem a fő accountom az magyar
  • Tatyla
    #142117
    Én remélem a legjobbakat most akarok 3 hónap Liveot venni GTA majd meg a Diablo miatt hátha még értékelik ezt, amugy meg eléggé el leszek keseredve ha jön a banhammer...
  • Harlekin
    #142116
    De amúgy a legborzasztóbb ebben az egészben azt látni,hogy akik eddig IT azonnal a déli harangszónál karóba húzták volna a főtéren a warezosokat ha csak gondoltak a warezra,hát még ha kérdezzetek.Azok most egyből a warezhoz nyúlnának,mert szerintük jogtalan sérelem érte őket.Na erre inkább semmit nem is írok,mert az aztán az igazi álszentség...
  • Harlekin
    #142115
    grat!
    Nem is állítja senki,hogy loptad csak jogtalanul használod és ha ezt máshogy nem tudja megakadályozni MS,mert máshogy a jogokat nem tudja visszaszerezni akkor kirakja a boxot a profilt vagy akármit.
    Pont ezért ti teljesen zavarba vagytok ti csak a bann-t a warezzal tudjátok összekötni.
    Ti nem warezoltatok csak más egyéb licensz dolgokat sértettetek meg ha igen.
    Nekem kb 30 legálisan megvett dlc és még az isten tudja mi nincs megvéve ezért akkor Én se érezzem akkor jogosnak a bann-t.
    Próbálj meg kicsit objektíven gondolkodni,mert elhiszem,hogy szar,de láss a dolgok mögé is.
  • davidka003
    #142114


    Nem azzal van a baj, hogy más országba szóló acc-ot használt az ember.
    Ha fizettél volna akkor nem lenne gond.
    A probléma, hogy az exploitot kihasználva lett ingyen a RAyman meg a többi.
  • davidka003
    #142113
    Minden játékom legális.
    A free játékokat sem loptam. Free-nek voltak írva.
    Nem mondhatjuk, hogy warezos vagyok.
    Nem érezném jogosnak a konzol BAN-t.
    Hát mi a fasznak vettem akkor 20 játékot Live-on ha csak így simán bannolhatnak egy kis kihágás miatt?

    Lehet eleve RGH-t kellett volna csináltatnom akkor nem idegesíteném magam.
  • Harlekin
    #142112
    De látod ez a legnagyobb baj,hogy TE HISZED,hogy ez teljesen legális amit tettél.Ha ez így van akkor meg miért félsz???Vagy ha kicsit is érezted akkor,hogy ez nem teljesen legális akkor miért állítod,hogy Te teljesen legál vagy!!!
  • Harlekin
    #142111
    Felesleges találgatni,hidd el nem függ itt semmi semmivel össze.Ez nem úgy megy,hogy nyomnak gombot azt megy mindenki.Szisztematikusan megvizsgálnak régionként mindent.A múltkori bannhammernál a magyarokat 2 hét után kezdték kidobálni a kezdés után és ott se egyszerre mindenkit volt olyan ismerősöm akit 3 napra rá raktak ki mint ahogy engem és Én se az elsők között voltam.Tehát nyugodjon meg mindenki felesleges ezen agyalni.Soha semmi fórumon semmi pontos objektív dolgot nem fogtok kapni ezzel kapcsolatba.Minden plusz fél információ csak még jobban letargiába dönt.Hidd el felesleges agyalni rajta,de tényleg!
  • davidka003
    #142110
    Rosszul fogalmaztam. Az lejött, hogy te leszarod.
    Szóval jogosan félnél, mert te warezolsz és nem lenne meglepő a BAN.
    De én meg legális srác vagyok szóval ezért gáz, hogy nekem is félni kell.
    Szerintem ha a következő 3-4 napban nem lesz BAN akkor megúsztuk.
  • Harlekin
    #142109
    Neked ez jött ebből le,hogy félek???
    Nagyon nem vagyok félős ez miatt meg aztán végképp nem,hogy 3 éve után újra kapok bannt.De ha még is akkor max visszakérem az ik bérbe adott boxomat és GO tovább...
    Nyugodj meg aludj nyugodtan nem kapsz bann-t szinte biztosra veszem!
  • davidka003
    #142108
    Neked amúgy milyen a fő accountod? Magyar?
    Mert szerintem 99%-ban nem magyar konzolok lettek bannolva hanem főleg amerikai meg UK meg 1-2 német. Ezt sok fórum elolvasása után tudom.
    Prohardveren senki nem írta, hogy bannolták pedig vagy 10 emberről tudok, hogy leszedték az ingyen játékokat.
  • davidka003
    #142107
    "látod,látod Én 6 Éve minden reggel így ébredek,hogy na ma vagy megúsztam még nem esetleg holnap!"
    Igen de te warezolsz és jogosan félsz.

    Szerintem abszurd, hogy éjszaka alig aludtam és gyomorideggel keltem, mert leszedtem 2 ingyen játékot. Nevetséges az egész.
  • Harlekin
    #142106
    Igen igen,de itt azt kell megérteni,hogy itt kő keményen pénz megy ki MS zsebéből ezzel a dologgal pont mint a penes mókánál!Pontosan ezért írtam a múltkor azt a kis szösszenetet,hogy azért ez nem egészen úgy van mint ahogy azt sokan gondolják.
    Ez a bevándorlás dolog meg 1 szimpla fél megoldás volt amit az MS engedélyezett,mert gondolom máshogy nem ment,hisz csak vegyük alapul az amcsi hozzáállást,hogy micsoda jogi hercehurcák vannak ott csippcsup dolgok miatt. Nyilván azért nem lehetett itt addig hivatalos live ameddig 1 nyeszlett support vagy isten tudja mi nincs ez a dolog mögé rakva teremtve,és ez nem csak abból áll,hogy oda ültetnek 5 call centerest azt kész,ha csak a mai napig a megvet játékok miatt mi megy migrációkor akkor ez miatt mi mehetett,és azért tegyük hozzá,hogy a bevándorlásnak is voltak negatív dolgai,mert hiába voltál bevándorló,nem illetek meg ugyan azok a jogok tartalmak mint az őslakosokat.De legalább kaptál tölcsért ha már fagyit nem is.
  • arty
    #142105
    Igen, ez az egészben a durva - amig nem volt magyar lájv, mindenki illegális bevándorló volt, csak ez addig nem okozott lelki válságot az MS-nek :)
  • vg
    #142104
    "Nem tudok felmenni a Live-ra , ki irja hogy a konzol bannolva van."

    Ilyesmilehet neked is. Ott van a Injustice a profilján.
  • Harlekin
    #142103
    Ezzel nem okozol neki kárt csak pénzt generálsz nekik.A másik része,hogy ha ez így lenne akkor Magyarország 2011-ig azt se tudta volna,hogy néz ki a boxon amikor livére csatlakozol.És nem hogy ezeket az ingyenes dolgokat nem szedte volna senki hanem szó szerint semmit,se multi se semmi.Nekem nagyon jó lett volna,mert akkor tuti nincs boxom...
  • Harlekin
    #142102
    látod,látod Én 6 Éve minden reggel így ébredek,hogy na ma vagy megúsztam még nem esetleg holnap!Csodálod,hogy csak erős gyógyszerekkel bírom ezt elviselni.De az igazság az,hogy ezen nem kell idegeskedni nincs mit,ha jön jön ha nem nem.
    más...

    Tegnap 90% fölé ment a cheklist progres viszont azt nem vágom,hogy miért csak enyi,mert ha social clubba megnézem a kész stranger vagy hobby esetleg misc küldetéseket akkor azok szerint már teljesítettem a 100% ot viszont a progresbe nem azt írja.


    JAAAAAAA ami tegnap majdnem lemez töréshez vezettet,hogy a második bugattit bukom el(vettem őket a neten).Elsőnél ott hagytam a helipad parkolóba frenklinnel. El mentem gyűjtögetni közbe lezuhantam se a garázsba nem került vissza se a rendőrségen nincs,hogy kiválthatnám.A Michaelét meg elmentem 1 jet versenyre ott hagytam a világító toronynál és mire vissza értem már nem volt ott.Az sincs sehol és mindenhol van hely tehát üres a garázs a rendőrségen is.
  • arty
    #142101
    és hol marad a "mikrofosnak igaza van, én a pöcsét vágnám le annak aki nem a honi profiljával használja a boxot" ?
  • Harlekin
    #142100
    Kapott már valaki lóvét?
    Én kértem pár napja elő.depet. Írták is hogy sikeres volt a művelet,de még mindig így áll a dolog.Viszont az jó,hogy tovább számol mit az 5000...

  • Macccy
    #142099
    Látom rezegnek a záróizmok rendesen :)