176613
banner
  • davidka003
    #142218
    Mindenki azt írta, hogy csináltatja meg az RGH-t meg rendeli elő a PS4-et.
    Biztos megérte a Microsoft-nak.
    Azt azért megfigyeltem facebook-on, hogy még véletlenül sincs bannolással kapcsolatos komment az xbox oldalán. El akarnak nyomni mindenkit.
  • Macccy
    #142217
    Zsír! Én leszek Bolond Murdock eltitkolt féltestvére, helikopter pilóta génekkel és bolond baseball sapkával!
  • Tinman #142216
    Most az jobb, hogy a banoltak jó része, kb. többet a box felé sem néz?

    RGH-ban gondolkodik?

    PS4-et rendel elő?

    Ezt így nem lehet... mondjuk MS-re nagyon kemény évtized vár, ez egyre inkább látszik.

    Dehogy! Nem emiatt mondom, de ez a fajta átnézés az embereken is egy pici szelete annak a nagy rohadt torának, mely végül oda vezet, hogy Nokia szintre süllyednek. Egy patinás név, akit majd felvásárol egy Google, vagy egy Apple.

    El lehet menteni a hsz-t, utána lehet anyázni :-D
  • davidka003
    #142215
    Gondolom ott kevesebben szedték. AC3 asszem március körül volt ingyen. Akkor volt kb fél éves a játék.
    Itt meg vadiúj volt kb a Rayman. Rohadt sokan rárepülhettek.
  • Macccy
    #142214
    Hmmm ... UBISoft ... ubi ... Assassin's Creed III ... hmmm ... hoppá?
  • davidka003
    #142213
    Az a baj, hogy sok erőforrásba került volna megcsinálni azt, hogy ellenőrizzék, hogy tényleg letörlöd-e.
    Illetve hogy fizetnél érte?
  • bluesfool
    #142212
    na az szép , fizetett mégis kivágták
  • Tinman #142211
    DE könyörgöm!!!

    Fel kell ajánlani a letöltőknek az ultimátumot!

    a, Kifizeted amit leszedtél. Maradsz lájvon.
    b, Nem fizeted ki, szarsz az egészre. BAN.
    c, Amit úgy ítélsz meg, hogy kell fizetsz érte, a másik részét törölnöd kell! Ha nem törlöd BAN!

    Emberek vagyunk, nem kibaxott tehenek, akiket fejni lehet és nem értenek a SZÉP szóból!

    Még 1x:

    Kizárólag a jogaid teljes hiánya és a ZÉRÓ tájékoztatás háborít fel az ügyben.

    A jogos vagy nem jogos ban már másodrangú! Az eljárás módja gyomorforgató!
  • davidka003
    #142210
    Én nem merném már azt se.

    De pl srác Oman acc-al megvett pár játékot és azt rögtön migrálta USA-ra és console ban-t kapott.
  • bluesfool
    #142209
    Az Usa goldnál ha csinálsz egy usa profilt kapsz 1 hónap goldot,azt migrálod magyarra, akkor abba már nem köthetnek bele , vagy már abba is ?
  • Totti5
    #142208
    Klasszikus, alapmű. 10 éve keresem itthon, nem találtam:D Blúréjen job lett volna, de az meg nincs sajna:(
  • Tinman #142207
    Pertársaságot kell alapítani, de előtte olyan sajtóvisszhangot, hogy Index főcikk legyen belőle.

    Nem... nem arról, hogy szegény pisitike bant kapott, hanem arról, hogy MIK A JOGAID, MIT KAPSZ A PÉNZEDÉRT!? Mi a jogorvoslat!?

  • davidka003
    #142206
    Azért bassza nagyon az MS csőrét a dolog, mert állítólag kikell fizetni a Ubisoftnak a letöltések utáni összeget. Ami mondjuk letöltésenként 10 ezer Ft pl.

    Én úgy képzelem, hogy az MS vezérigazgatónak mondták, hogy ez a helyzet, ő meg mondta, hogy jó akkor bannoljátok ki a köcsögöket.
    Ez egyszerű bosszúhadjárat már. Meg ugye példát statuálnak, mert a jövőben senki nem mer majd ilyen hibát kihasználni.
    Meg gondolom 1-2 programozó is kapott dorgálást.
  • Harlekin
    #142205
    oksa :-D
  • Tinman #142204
    Az egész magyar lájvnak pontosan annyi értelme van, mint a duplán szánalmas magyar PSN-nek.
  • Tinman #142203
    Örülök... boldog vagyok.

    Remélem a Steam-el is ugyan ez minél előbb megtörténik és akkor majd rádöbben a tisztelt sereg, hogy amíg volt doboz a kezedbe meg számla, meg blokk addig volt egy fikarcnyi jogod.

    Most semmid sincs, csak a kidobott pénzed!

    Erről ugatok évek óta, hogy a digitális terjesztés maga a pokol. A kiadók mekkája és a felhasználók azon rémálma, melyről nem is tudják, hogy ők maguk az áldozatok.

  • Tinman #142202
    Akkor meg főleg szopjanak keresztbe.

    Ha én a cégembe kiteszem a honlapunkra, hogy 1 hétig ingyen van a Core i7 és jönnek az érdeklődők, akkor szúrjam ki a parkolóba a kerekeiket, mert AZ Ő hibájuk?

    Eszemfaxommegáll.
  • davidka003
    #142201
    "i know somebody on CAG got banned for using a 'free 1 month of xbox live' URL last night, nothing to do with free games but another 'geez, seriously?' banning. "

    -"Saw that and was thinking, "what the fuck?" It's getting ridiculous at this point."

    Szerintem arra gondolhatnak, hogy most USA live-on kapsz 1 hónap ingyen GOLD-ot. És pl itthonról is csinálhatsz USA acc-ot.
  • Tinman #142200
    Cseppet se zavarjon, hogy a UK arcok is vették a magyar lájvról a cuccot akkor :-D

    Amúgy jól beszélsz! Ha ott olyan akció van, akkor oda megyünk!

    Amikor Jugoszláviában olcsó Gorenje volt, mindenki oda ment!

    Amikor Bécsbe olcsó Commodore 64 volt, akkor oda ment...

    Amikor nálunk olcsóbb volt az élelmiszer dögivel jöttek a Szlovákok!

    Amikor nálunk olcsóbb volt a hétvégéi bevásárlás dögivel jöttek a Szlovének és a Horvátok.

    Ezrek járnak ki ma is Szlovénba tankolni, az ország másik végén meg Ukrajnába.

    Majd biztos a digitális világban változnak ezek a szokások. Lol :-DDD
  • davidka003
    #142199
    Külföldi fórumon is ezt röhögték, hogy a ban feliratban az áll, hogy a Microsoft a Live védelme érdekében nem nyúlt felvilágosítást arról, hogy miért lettél bannolva illetve ellenvetésnek helye nincs.
    Szóval ha vétlenül bannoltak akkor is kb le vagy szarva.

    Kurva nehéz lenne odaírni a felhasználónak emailben, hogy ez meg ez miatt kaptál bant paraszt.
  • Totti5
    #142198
    Nehéz felfogni hogy működik egy helyi MS. A magyar lájv az akciókon és az angolnál alacsonyabb árakon kívül semmit nem tud felmutatni. Miért nincs a dash lokalizálva?, ha meg véletlen valami játék leírás van akkor fele angol fele magyar... miért nincs magyar média tartalom? miért nincs magyar kinect hangfelismerés?
  • Macccy
    #142197
    A Langolierekkel?? Haaaveeer, ilyen retró szarokat megveszel? Mikor fennvan Youtube -on? :D
  • davidka003
    #142196
    Értsétek már meg, hogy nem szándékosan volt ingyen az Injustice meg a Rayman meg az Arcania.
    Ezeket nem akarták ingyen adni csak bebugzott a rendszer.
    A többi kis szar játékot tervezték ingyenesre. Azokat lehetett trükközés nélkül szedni.
  • Tinman #142195
    Valahogy nagyon az az érzésem, hogy összefüggés van a letöltött és JÁTSZOTT játékok száma között a ban kapcsán.

    Ha leszedtél egy valag címet nem gond, amíg nem játszottál... 3-4-5-6-al?

    Vagy csak egy bizonyos címmel? Lásd a WRC-t amit írtál.

    Tudod az a k. nagy aljasság ebben az egészben, hogy az MS leszar, de olyan büdösen és csúnyán, hogy azt lemosni sem lehet.

    Miért?

    Mert miért nem lehet közleményt kitenni arról, hogy azok akik leszedték, ha 48 órán belül nem távolítják el az írmagját is a cuccoknak, akkor repülnek???

    Aztán hozza meg a döntést mindenki maga!

    Azt sem tudod miért banolnak?! Azért mert leszedtél egy FREE feliratú játékot azért, mert a rendszerük ezt LEHETŐVÉ TETTE?!

    Iszonyat mélyre süllyedtek most a szememben és ez teljesen független attól, hogy kitesznek-e vagy sem.

    A tájékoztatás és a NEVELŐ SZÁNDÉK TOTÁLIS HIÁNYA az ami bicskanyitogató!

    Könyörgöm itt javarészt GYEREKEKRŐL van szó, nem a maffiáról baxa meg!
  • Anubys
    #142194
    Gondolom, amikor magyar live-on 300 forintért vettél 3-5 fontos játékokat, akkor nem sírtál azért, mert kivételeznek emberekkel. Itt ilyen akció volt, ott meg olyan. Ennyi.
  • Totti5
    #142193
    Bővült a Halo család:)

  • Totti5
    #142192
    Jó kérdés. Szerintem nem. MS látja hogy hány account töltötte le, és melyik account, melyik gép. Az már ott benne van a központi downloads historyban. Wareznál van hogy nem "illik" elindítani idő előtt. MS a saját címeinél nézi azt hogy a média példányokon kívül kik játszanak vele 4 nappal a megjelenés előtt. Az lehet bann és volt is már többször is. Másik dolog pedig a flag. Ez az amikor a rendszer megjelöli a gépet, hogy azzal valami olyan történt ami valami lehet ( enyém is megvan jelölve, már évek óta, azt amikor fless ápdét volt megnéztük, mert ki lehet olvasni egy programmal... nyilván a warez miatt, de mivel nem tudják "bizonyítani", ennyiben is maradt. Szóval azt hogy ki mikor, mivel honnan töltötte le az az MSnek megvan, mert már benne van a rendszerben. Valszeg ez az account törtlésével sem veszik el, legalábbis náluk.
  • Macccy
    #142191
    Hoppá elnyomtam! A 142190 elejét neked címeztem! :)
  • Macccy
    #142190
    Hát akkor meg no para, hawaii, napfény ... A háttere engem is érdekel, bár engem egyáltalán nem érint ez az egész dolog. AssCreedIII miatt már biztos nem pörögnek ...

    davidka003: Pfff, ilyen nevű játékot hogy 'WRC Powerslide' aki leszedett, azt ÉN bannolnám ki a bolygóról! Ez kábé annyira rosszul hangzik mint a 'Kung-Fu Rainbow Laserforce'
  • davidka003
    #142189
    Volt olyan akinek az összes profilját bannolták. Még azt is aminek köze sem volt a dologhoz. Asszem gamer365-ön olvastam.
    Full random a dolog. Attól függ éppen melyik munkatárs vizsgál téged és milyen napja van.
  • davidka003
    #142188
    Én végig nyomtam az Injustice-t és elkezdtem a Raymant.
    Mind a kettőt offline toltam és még nincs BAN. Mármint közben netre volt dugva a box csak GOLD-om nincs.
    Viszont még reggel olvastam, hogy akik játszották a WRC powerslide-ot azok közül kb mindenki bannolva lett. Legalábbis srác írta, hogy 100 ember profilját megnézte akit bannoltak és mindnél ott volt a WRC.
  • Tinman #142187
    Hidd el rég voltam ennyire nyugodt, de nyilván csak egy apró bosszúsággal több, ha kickban befigyel. Egyszerűen érdekel a háttere! Érdekel, hogy mi alapján válogatnak/döntenek.

    Párom nagyobbik húga rég szeretett volna X-et... RGH-t megkapja a masina, aztán megy szépen neki. Egész korrekt árat is fizetne érte, kipótlom és végre lenne egy Slim dobozom.

    Profil bant úgysem kapok a főprofilomra, azzal mindig tiszta voltam.
  • Macccy
    #142186
    Harli! Hallode, lehetek én a crew egyik sztárnarancs pilótája? K*rvára megy nekem ez a bozótrepülés helikopterrel és repülővel egyaránt és megelégszem a Cut szerény 37%-ával is!
  • bluesfool
    #142185
    Most megpróbáltam Pc-n bejelentkezni az xbox hivatalos weboldalára , boszia accounttal betudtam lépni , viszont ki irja , hogy bannolva van a profil , viszont az omán profillal nem tudok belépni, átmeneti problémát ir ki . Bár lényegtelen nálam , de ha netán nálam nem bannolták az omán profilt , csak a boszniait ,akkor nálam a rayman volt az xbox végzete. Amivel én játszottam az a bloodforge,injustice,dark ,rayman.
  • Tinman #142184
    De amúgy játszottal velük...

    Lehet, hogy csak valamelyik cím baxa ki a biztosítékot.

    Azt szabadna tudni mivel játszottál akkor offline?
  • Macccy
    #142183
    Az történik, hogy feleslegesen bajlódsz és aggódsz, megesz a paranoia, elszívsz egy karton cigit vagy megeszel három nagy tábla Milka csokit és amikor visszadugod az RJ45 csatit a boxba, az egész teljesítményedet (achievementek) felszinkronizálja a LIVE profilodra a konzol.



    bluesfool: Oh boy, véged lesz csúnyán :D
  • Myselor
    #142182
    szintén xd
  • bluesfool
    #142181
    Nem volt goldom ekkor , egyikkel se játszottam online
  • bluesfool
    #142180
    Igazolom a véres szemet , már van benne 34 órám
  • Tinman #142179
    Srácok van egy sejtésem!!!

    Bluesfool tudtommal játszott is a letöltött játékokkal ugye???

    MIKKEL?

    ONLINE IS? Úgy értem multi?

    Na most én is leszedtem egy valag címet, de kizárólag a Raymant indítottam el kb. 20 percre.

    GOLD-om nincs (nem is lesz).

    Nem lehet, hogy onnantól van gond, ha játszol vele?

    Vagy onnantól van gond, ha ONLINE játszol vele?

    Vajon, ha offline (kihúzott netkábel akár) letolod a címet, majd del, akkor vajon mi történik?