176613
banner
  • bluesfool
    #142379
    Láttam az egyik fórumon , hogy a srác irt az xbox support forumra , hogy kibannolták , irta , hogy most ezt miért kellett , végén irja , fizettem a goldért a microsoftnak. A support válaszként bemásolta a jogokat , meg lopást követett , srác megint irja , de én fizettem a goldért , vicces
  • DarkSector
    #142378
    Én csak olyat töltök ami legalább 10k!!!!!

    Az alá nem adom, nehogy azt hidjék kihasználom őket!
  • Örm
    #142377
    A jövőben én is kihagyom ezeketet a szuper lehetőségeket!
  • Tinman #142376
    Hágjanak szét a kismanók, ha rámegyek még egyszer az ilyesmire :-/

    Látod MS! Csak 1 qrva email kellett volna a kiskaput kijátszóknak és az életben többet meg sem próbálták volna. Ehelyett konzol ban járt nekik. Vicc.
  • DarkSector
    #142375
    Én is, de akit bannoltak az is? :D

    Vagy még az jutott eszembe, mivan ha csak azok kaptak bannt.
    AKIK AZ ELLENŐRZÉS PILLANATÁBAN JÁTSZOTTAK?

    Mert igaz, hogy a bann felirat nem azonnal van.
    De nem is lehet, hiszen a rendszer véletlenszerűen bannol, hogy ne tudd mirt, hogyan és mikor kaptad, egyszerűen bejelöl és egy kis idő múlva zár le.
    Mert a szerződésben is olvasni hogy a Microsoft nem árulja el, és nem hozza tudomásunkra hogy hogy, mikor történik.
    Valszeg ezért van késleltetés a dolgoban hogy ne tudd meg hogy milyen cselekvésre ugrik a rendszer nem?

    Ezért lehetséges hogy akár napokkal előbb megjejölnek és később jön a bann üzenet.

    Csak azért jutott eszembe, mert:

    Igen én is leszedtem 2-3 kamu profilt, meg az ÖSSZES játékot, DE! csak egy kicsit nézegettem bele mindegyikbe, még a legelején amikor talán még szó sem volt erről, és a Microsoft még nem is tudott talán a visszaélésekről.
  • davidka003
    #142374
    Ankarai? Ankara egy város.
    Török piactérre gondolsz?

    Ez olyan mintha azt mondanád, hogy a pesti piactéren ingyenes valami. :D
  • DarkSector
    #142373
    Aham.
  • vg
    #142372
    (facepalm)
  • bluesfool
    #142371
    A walking dead ep 1 ingyenes , ez gondolom legálisan, bár már volt ez ingyenes karácsony környékén is
    http://marketplace.xbox.com/hu-HU/Product/The-Walking-Dead/66acd000-77fe-1000-9115-d802584111de?DownloadType=Game#LiveZone
  • Mr Manson
    #142370
    BF4 - Erre nem volt érdemes ennyire várni ... XBOX360on nem.

    Nem tudom sírjak vagy nevessek. BF3 DLC közel 25.000ért, BF3 filing, semmi ujjat nem érzékelni.
    Úgy érzem most kicsit nagy a falat a Frostbite 3 a 360nak. Nem lehet már nagyot alkotni.
    Nem lesz ez rossz játék, de ide már kell vas ...
  • Örm
    #142369
    Állítólag az ankarai piactéren ingyenes a RDR :-)
  • Totti5
    #142368
    Szárazon jó volt a 2012, persze a 2011 jobb volt, de mivel más meg nincs és F1et KELL játszani ezt is fogom. Azért rettentő élvezetes játék! Csak miért nem szolgálnak ki jobban? aki akarja tolja minden segítséggel, aki meg nem az kapcsolhassa ki teljesen. Azt mondják, hogy az F1 érzést akarják visszaadni, ez tökéletesen sikerült nekik, de nyilván úk is látják, hogy manapsg nincs kipörgésgátló az F1ben és akkor is ha ezek űrtechnikák és a legjobban tapadnak a világon, mágis csúszkálnak a pilóták. Ez az érzés a 2011ben megvolt úgy ahogy, amit a 2012ben elvettek sajnos... helyette kaptunk reális féktávot, ami nagyszerű, de a kigyorsítás élvezetesebb feladat:D
  • Tinman #142367
    Tudnék biztosat már intézkednék... marad a bizonytalanság, de akkora macera, lehet így offline letörlök mindent amit így szedtem.

    Raymant már akkor is írtam itt, hogy úgyis megvenném, csak 15 GBP körül.
  • arty
    #142366
    #142316

    tehát a dvd/cpu kulcs ott van a flashelt FW-ben is, amivől kinyerhető, gyári FW-be beinjektálható, az a gyári FW visszaírható
  • Tinman #142365
    Nem vagy FLAG-elt!

    CLEAN a konzol!

    Na most akkor WTF?

    Szedjek le mindent?

    Gyün' a ban úgyis? Nem gyün'? Hiába tolom fullba a kretént akkor is gyün'?
  • arty
    #142364
    de amugy mindenképpen marad az előrendelés? ha szarárkád, akkoris?
  • Tinman #142363
    Köszönöm!
  • Totti5
    #142362
    Egyszerű lesz a dolog. Spa + full eső.

    1, ha padlógázon be tudom venni 6osba kerékvetőtől kerékvetőig, mint a 2012ben akkor

    2, ha vissza kell váltani 4-5be, csúszik, ha túlnyomom akkor kicsúszik, ellenkormányzni kell, mint a 2011ben akkor

    ui: Órúzs kombinációról van szó term.

    Steamon preorderen van, már kifizettem, de jó lenne ha nem csak szárazon lehetne játszani, mert a 2012vel fél órát ha mentem esőbe... pedig nagyon szeretnék és úgy élvezni mint a 2011et.

    Boxra úgy 1 óra múlva lesz játszható állapotban, aztán nekiesek.
  • Tinman #142361
    PC-n csináltam!
  • arty
    #142360
    totti! várom az f1 2013 rivjud!

    bár nincsenek illuzioim.
  • arty
    #142359
    Installált játékokat tuti kell ujrainstallálni.

    Lehet a GOD-okat is ujra le kell szedni avagy csak pár kilóbájtot rászed.
  • arty
    #142358
    Én megfogadtam Harlekin tanácsát, szarok bele.

    Kurva anyád MS és túlvagyok rajta.
  • arty
    #142357
    Lépjünk túl a pal/ntsc-n.

    Ma "minden" játék ntsc, mert 60hz-re, 30frémben rajzol.

    Ezen tul régiókorlát van - eu, ázsia, amcsi piac, variáciok, egyik se, stb
  • Totti5
    #142356
    Bungie megint belenyúl a tutiba ez egyre jobban látszik. Imádon ahogy a fényekkel, effektekkel desingel bánnak.

  • Harlekin
    #142355
    Persze(bizonyos keretek között),de a kulcs a lényeg!!!
  • davidka003
    #142354
    Az emberek 99%-a PC-n csinált acc-ot. FŐleg, mert a leírás is úgy írta.
  • davidka003
    #142353
    "Az előfordulhat, hogy az Xbox tönkremegy, de a vinyó nem? "

    Ha akármi is elromlik akkor a vinyó is megsemmisíti önmagát. :D

    Amúgy ja. Simán átrakod másik boxba és kész.
  • Botond #142352
    Na ha már szerelünk. Az előfordulhat, hogy az Xbox tönkremegy, de a vinyó nem? A vinyó ilyenkor átrakható új xboxba (akár fő, akár második vinyónak)? Minden gyári, semmi flaszter vagy ilyenek.
  • Petyus1994
    #142351
    És leírnád hogy, hogy légyszi. Mert én sehol se látom.
  • Harlekin
    #142350
    Csak az alaplap nem fogja felismerni a meghajtót.Ez az elsődleges gond nem úgy megy hogy csak kicserélsz ezt azt sajna,ha ez így lenne akkor minden nagyon jó lenne azonnal vissza lehetne a dvd key veszített boxokat állítani,de sajna nem így van.A múltkor amikor MS vissza állította a FW ket minden boxba xgd 3 nál akkor sokan reménykedtek,hogy ezek szerint MS képes arra,hogy a dvdket fleshelje dvd key nélkül is és így visszaállítható az eredeti állapot,de sajna nem neki is csak úgy megy a dolog hogy ismeri a kulcsot.Elvileg amúgy vissza alakítható a box eredetinek de ahhoz sajnos kell az eredeti FW és az szinte biztos hogy nincs meg annak aki azt fleshelte...
  • Mr Manson
    #142349
    Én már 2 órája tolom, angol profillal szedtem le ....
  • Petyus1994
    #142348
    Sziasztok. Valaki megtudná mondani hogy miért nem érhető el a battlefield 4 beta még xbox 360-ra? Mikor már amerikai idő szerint is rég elérhetőnek kellene lennie. (rendelkezem premium-al és gold előfizuval is)
  • gduck
    #142347
    Mondjuk én is erre számítottam, csak jó lett volna már kipróbálni. Én valszeg várok holnapig, hátha rendeződik a helyzet ;)
  • gduck
    #142346
    Jó szöveg, nekem nem a felhőben vannak a mentések :D
  • DarkSector
    #142345
    Biztos vagy te ebben?
  • Macccy
    #142344
    Azért nem csodálom, hogy nem megy elsőre: eladtak belőle több milliü darabot plusz a warezolók akik szintén próbálkozhatnak ha tudnak ... És akkor ez a sok ember - vagyis a Gold-osok - most hullámokban rászabadulna a cuccra, amit 3 órája nyitottak meg. És a Rockstar Social Club-ot nem is csak az X360 de még a PS3 tulajok is nyúzzák ugye!

    Phhh ... De este tuti megnézem én is
  • davidka003
    #142343
    Csak PC-n tudtál kamu profilt csinálni.
  • TDC Geronimo
    #142342
    Hát hogyne :D

    PCn kurvajól néz ki csak szaggat mint a szemét :(
  • DarkSector
    #142341
    Attól még kibaszottcsúnya. :D
  • DarkSector
    #142340
    Srácok.

    A BAN témához kérdeznék valamit!

    Ki hol csinálta a kamu profilokat?
    Mert én PC-n weboldalon!
    És ti? Mert lehet ebben is van összefüggés!!!!