176613
banner
  • Myselor
    #142419
    értem,hát én se akarok kockáztatni csak érdeklődtem :) köszi a választ
  • Petyus1994
    #142418
    Sziasztok. Valaki letudná írni lépésről lépésre hogy lehet leszedni a bf 4 beta-t xbox-ra? Mindenhogy próbáltam már, megváltoztattam a locale-t UK-ra de úgy se segített (olvastam hogy ez elvileg jó, de nem) Van premium is meg gold accom is.
  • davidka003
    #142417
    Állítólag egy srác ezért kapott. Mert az megint az a kategória, hogy valótlan adatok megadása pénzügyi előnyök végett.
    Én nem merném bejátszani már.
  • Myselor
    #142416
    1kérdés usa accot csinálok akkor kapok 1 hó ingyen goldot?
    ha ezzel próbálok gta onlinera menni akkor jön a banán?xd
  • davidka003
    #142415
    Nincs. Black Friday sincs.
  • Dobronski
    #142414
    Magyarországon nincs back to school akció?
  • arty
    #142413
    köszi - melobol az első nemmegy, majd otthon!
  • bakkerman
    #142412
    várnék egy ilyet FIFA vs PES témában is :DDDDDDDDD
  • TaRka0107
    #142411
    aztakurvaaa
  • Muttley
    #142410
    dicsak, buksi
    vergődik a béef bagázs :D :D

  • TDC Geronimo
    #142409
    Segítek picit

    1:30tól nézd meg ezt

    3:25től meg ezt

  • TDC Geronimo
    #142408
    Nem a székek miatt... Nézd már meg hogy néz ki PCn meg boxos betaba a felhőkarcoló teteje pl és utána írjál baromságokat. Csomó fedezék eltűnt xboxos verzióba. Ez a gameplayt is befolyásolja nem is kicsit.
  • arty
    #142407
    Szerintem ghostot én is 360on tolom le. (blackops2 is teljesen vállalható volt)
  • davidka003
    #142406
    Innen nem kell valakinek valami?

    2 játékot kinéztem de nem tudok 3.-at választani hozzá.
    A játék ára+1 font postáért megkaphatná a vevő a választott játékot.
    Ahogy megjön adnám is postára rögtön. (PS3 játék is választható vagy blu-ray film vagy amit ott felkínál)

    Nekem LA Noire meg Halo Reach a választott játék. 5+5 fontot megérnek. :D
  • davidka003
    #142405
    Én mondjuk sejtettem, hogy fos lesz boxon.
    Talán az új COD még jó lesz multiban.
    Én azt lehet megveszem majd használtan jövő év elején.
  • arty
    #142404
    én csak multidemóztam és engem a frémdrop és a rece zavart igazán. a frostbite currgen konzolon fosbájt, ennyi.
  • Mr Manson
    #142403
    Ha erre rájön a HDpack akkor vége, nem tudom hogy lesz folyamatos. Érezni játék közben most is hogy nagyon a határon van.
    Én privát véleményen: NextGen
  • davidka003
    #142402
    "a hdpack említése egyébként jogos, hiszen a bf3 is anélkül egy merő rettenet volt :) "

    Azzal is az volt. :D
    Pár helyen majdnem behánytam single-be is. :D
  • arty
    #142401
    miért legyen kevesebb? talán mert 8 éves a hw és egy szék jó kompromisszumnak tűnhet, ha mondjuk a felhőkarcoló ellenben itt is ledől? :)

    a hdpack említése egyébként jogos, hiszen a bf3 is anélkül egy merő rettenet volt :)
  • Mr Manson
    #142400
    Fontos az is , mert miért legyen kevesebb a 360 változat mint a PC , ha még többe is kerül. Egy puszta sík terepen nem nehéz futkározni, és gondolom izgalmas is.
  • Mr Manson
    #142399
    Ha nem volt benne akkor van a nagyobb gáz, igy is megszenvedi rendesen. A háttérben zajló dolgok ki is vannak kapcsolva mert nem igazán bírja.
  • arty
    #142398
    a székek miatt? végülis jah, az adja a játék sava-borsát :DD
  • arty
    #142397
    a scriptes kanyar anno a 2010-ben volt valamennyire jelen (bár nem ugy, ahogy a sok véresszáju írogatta), s ez megmaradt gumicsontnak a tömegnek :)
  • teddymac
    #142396
    "HD pack "- adtak bétához?
  • Macccy
    #142395
    Triathlon : heheheheh, még nem toltam, na de a triatlon az a valóságba se séta a parkban. Hüvelykujjról elégettél 5000 cal-t :D

    Online : csak egyszer próbáltam volna, de loadingnál feketére fagyott a box, majd máskor! Menni fog az majd!
  • TDC Geronimo
    #142394
    Én nem
  • heady
    #142393
    PC-n tolom, kurva jo, mocskosul elvezem. Majd X1-en meg belenezek, de sanszos, hogy pc-re veszem majd meg.
  • The Protector
    #142392
    És te ezen meglepődsz?
  • TDC Geronimo
    #142391
    Néztem videót PS3 verzióról. Hát azért én egy fillért nem adnék most PC beta után. Konkrét objektumok hiányoznak rengeteg helyről. Asztalok, zászlók, ezer kis biszbasz. C ponton felül pl felhőkarcolónál teljesen üres az egész konzolon nincs semmi. PCs verzióba meg tele van lobogó zászlókkal, asztalokkal, székekkel meg minden. Szarrá van butítva mostani konzoloknál. Ezt csak PCre illetve nextgen konzolra érdemes venni.
  • Totti5
    #142390
    Toltam 1 órát, attól eltekintve hogy lassan töltötte be a dolgokat, ment.

    Ne legyünk ennyire szigorúak. Milliók estek neki szó szerint... ezt semmi nem bírja s semmi nem múlik 1-2 napon. Mivel bétateszt sem volt, biztos lesznek és vannak hibái. Türelem.
  • Totti5
    #142389
    F1 2013

    Na megvolt egy pár körös teszt.

    JÓ! Hállelúja, 1-2-3 nem taplógáz, képes az autó segge megindulni, ellen lehet kormányozni, nem zsinóron húzzák. Hasonló mint a 2011 a 2012es reálisabb féktávokkal és gumival. Igen jó, tetszik élvezetes van benne élet.

    Namost a hangok. Sokat fejődtek. Lassulásnál hallaható a motor morajlása a kipufogóból, ami nagyon sokat dob az élményen a tavalyihoz képest is. A váltó hangja is új és még élethűbb a valódihoz képest. Nagyon jó, élmény hallagatni, de hát ezek ebben mindig is a legjobbak voltak. Namost erre mondhatnám a GT6 ordenáré hangjait és fikázhatnám, de annyit sem érnek már hogy ezen idegesítsem magamat....

    A régi autók. 1el mentem 1-2 kört. Csodát it sem kell várni, de csúszkál rendesen, kell korrigálni, érezni a turbót és hogy megindul, és kisebb fokozatban kanyarban ez veszélyes. Élményautókázásra nagyon jók. A hang pedig mondanom sem kell hogy brutál jók.

    Grafika is sokat fejlődött. Az új bevilágítás minden sárga, barna árnyalatot eltüntett, igazán szép és egyre jobban a fotoreal feeling fele mennek ami tetszik. Jobb a türköződés, szebbek teltebbek a színek a pályákon.

    Új animációk is szépek, autentikusabb F1 élményt adnak. A menüben most valódi képek vannak a valódi autókról, pilótákról, versenyekről. Hangulatos.


    Ami továbbra sem tetszik az az eső. No nem grafban abban csudaszép most is. Alacsony sebességnél sokkal jobb mint tavaly csúszkálós tud lenni, de most is át lehet rogyolni az Órúzson padlón sajnos:((( leglább oda bedobhattak egy valóban scriptet hogy ne lehessen:D ( szkript nincs benne, ez egy nagy ökörség akik ezt hangoztatják )

    Összességében minden téren fejlődést érzek, tetszik, sokat fogom csapatni. Messze van még 4.e :I
  • Harlekin
    #142388
    GTA 5 a jó kurva anyát a rockstarnak......Hát hülyék ezek.....Belekezdtem a 3 as triatlonba nincs ezeknek agyuk 27 percen keresztül nyomkodni eszement elmebetegként az A gombot.Szerintük ez jó felüdítő érzés.Anyukba nyomkodnának valami mást 27 percen keresztül ilyen tempóba a gyökerek.

    Na és akkor az online részre is kitérek kicsit!Szánalom szégyen,mert sejthető volt,hogy lesznek fennakadások az online indulásnál,na de ez mi ez nem indulás ez egy fasz szar semmi.Inkább az istenverte gyökerek indították volna el ezt 0.ik nap akkor legalább hivatkozhattak volna arra,hogy bocsi srácok ekkora rohamra nem készültünk ezért ennyire szar.Na de így,hogy volt 3 hetük mérni azt,hogy mekkora kapacitásra lesz szükség kicsi zökkenőkkel,de ezek nem zökkenők ezek fekete lyukak bazze,hogy belépek és kész 1 menekülés van a dash. Mind 1 akik nagy nehezen bejutottak és tudtak némi véleményt mondani,végül is semmiről nem maradtam le szerintem...
  • Harlekin
    #142387
    Semmi kényes nincs benne.
    Azzal kezdődik a történet,hogy addig nem is lehetsz Live tag ameddig EL NEM FOGADOD a szabályzatot,tehát vásárolni se tudsz.Ha viszont elfogadtad akkor meg az ő szabályzatuk alapján akkor tesznek ki amikor csak akarnak indok nélkül.És ezen folyamatosan szigorítanak nem is olyan régen kellet újra EULA-t elfogadni minden live tagnak.Ez van sajna nincs rajta mit agyalni.Keresetek rá nyugodtan bebizonyosodott hogy OK nélkül raktak ki ebereket a nagy bannál és volt aki sose mehettek többet livére.
    Tényleg 2 alternatíva létezik
    1. használod a livet ameddig megy úgy ahogy akarod warezzal nélküle kiskapukat kijátszva stb és MINDIG lebeg a BANN lehetősége.
    2. sose mész livére nem fenyeget az MS féle amikor és azért mert csak féle bann,de így meg saját magad "bannoltad" a livéről!
    Kérdés adott mi a jobb kinek mi!?
  • bluesfool
    #142386
    Hát amit vásároltál az a profilod-hoz van kötve , ott vannak a letöltési sorban , ha csak konzolt bannolják és azt a profilt nem , akkor azok nem vesznek el , csak az a baj hogy azt mire fogod le tölteni
  • Örm
    #142385
    Xbox.com-on Vesze 30-40 e ft-ért játékot, de nem töltöm le. Mikor bejelentkeznék a konzolon kiírja, hogy bannoltak, új konzolt nem tudok venni. Ilyenkor mi van, visszaadják a pénzem? Jogászként azt mondom ez elég kényes helyzet.
  • DarkSector
    #142384
    "Flashback-RELOADED"

    Aki nem használja X360-on mert fél...:D
  • bluesfool
    #142383
    Viszont én ezért kaptam bannt , de szinte mindenkinek ezt irják

    This Xbox console was permanently banned for one or more egregious violations of the Terms of Use and/or Code of Conduct.

    The conduct that caused this ban may include, but is not limited to:

    - Utilizing fraudulent methods in order to obtain region-specific marketplace content or circumvent regional pricing
    - Illegitimate acquisition of redemption codes or marketplace content
    - Repeated enforcement actions
  • bluesfool
    #142382
    na az rossz , ha profilját is
  • DarkSector
    #142381
    Bocs a bunkó viccemért, de mármár azt érzem mintha a Microsoft besúgoi olvasnák a fórumot, és mivel te ajánlottad a trükköt, csak téged bannoltak, mert már már, groteszk az egész.
  • davidka003
    #142380
    GOLD-ért fizetett ja.
    Más srácnak meg 50+ megvett játéka volt a profilján és profil ban-t is kapott.