176613
banner
  • davidka003
    #142339
    Mert írja a srác, hogy PC-n low grafon futott
  • DarkSector
    #142338
    KIBASZOTTCSÚNYA, mind2-ő.
  • Mr Manson
    #142337
    Már játszom, jó játék lesz ez ... de nem XBOX360ra :(
  • davidka003
    #142336

    "XBOX LIVE Service
    A felhasználók a következő szolgáltatások esetében tapasztalhatnak nehézségeket:

    Accessing saved games and data in cloud storage

    A következő Live-platformokat érinti:

    Xbox 360 Console


    A problémáról tudunk, és dolgozunk a megoldásán. Elnézést kérünk, ha ez a helyzet esetleg kellemetlenséget okoz, egyben köszönjük a türelmet."
  • gduck
    #142335
    BF4 open béta péntektől lesz elérhető GOLD előfizuval ;)
  • gduck
    #142334
    GTA Online egy TU formájában jött, de jelenleg játszhatatlan, hol LIVE nincs, hol RockStar szerver. Ha van szerver, akkor meg nem látszódik senki...
  • davidka003
    #142333
    Stolen from NeoGAF, basically clarifies the nature of the problem:

    There is no Bosnian store. If a Bosnian somewhere else in the world signed up as being from Bosnia, they would not be able to download these games. If a non-Bosnian somewhere else in the world signed up as being from Bosnia, they would not be able to download these games. The essence of this glitch is not someone taking advantage of regional pricing errors. There is no Bosnian store.

    Here are the steps involved in this glitch:
    - You have an account in a country with an Xbox Live marketplace. You can browse the marketplace just fine and buy games at whatever your region's prices are.
    - You create an account in another country. "Glitch" 1: Lying abut your address to sign up for an account. Bannable? No.
    - This other country is a country without an Xbox Live marketplace. If you try to browse the marketplace it won't work because there is no marketplace in the country the new account is in. Is this bannable? No. It's not a glitch. This is intended behaviour.
    - Because your console has cached search results from a region with a marketplace, you are able to use the search function to access marketplace entries on an account that is supposed to be in a region with no marketplace. Glitch 2: Cached data marketplace. Bannable? No.
    - Because those items have no pricing information, they will show up with an insane price. -98295793498734298 microsoft points (integer overflow). Of course the console will not let you buy this, problem solved. Uh oh! Microsoft switched all their pricing to dollars, not points. Problem being that because MS Point prices were signed integers and cash prices are unsigned, some items show up as being free. Glitch 3: No price point data to real cash price conversion glitch.

    This is the source of what people are being banned for. Is it justified? Is it a good business move? Should MS be doing this? I have no input on any of these issues.

    But what I can tell you is that:
    - This is not about people abusing regional pricing
    - This is not about banning people from buying outside their region
    - All the examples about people wanting to import games or moving to another country have nothing to do with this
    - This is not something that impacts actual customers in Oman, Bosnia, or other affected regions. Today 1:11am
  • davidka003
    #142332
    Az biztos, hogy én fogom tolni a Rayman Legends-et a hétvégén ha addig nem banolnak. De szigorúan net off módban.
  • Mr Manson
    #142331
    Én a BF3 f@szságain is felhúztam magam és 800 óra után bevágtam a sarokba, ha ez is hasonló lesz akkor nem kell lassú töltés, lassú menü, idegesítő fizika néha.
    Elő van rendelve XBOX360-ra is meg PS4-re is, kiderül a beta alapján de a video alapján marad a boltba.

    De saját tapasztalat kell :D
  • Tinman #142330
    Ki tudja.

    Eltarthat még akár 1 hónapig is az ügy... vagy az is lehet, hogy elég ha elindítod az egyik szerzeményed és máris gond lesz belőle.

    Tanácstalan vagyok én is. Lófaxt nem mondanak, nem tudom mivel tennék jót/rosszat.

    Ha MS azt mondja, hogy instant DEL a cuccokra és NEM kapok semmilyen bant, már lököm is.

    Ha viszont akkor is bant kapok, ha mindent letörlök, akkor qrvára szeretném csökkenteni a veszteségeim azzal, hogy nem törlök le semmit.
  • vg
    #142329
    Teljesen jó ez még. Majd két év múlva toljuk x1-en az ötödik részt. 180e pénzt nem ér meg.
  • Mr Manson
    #142328
    Azért XBOX eléggé megszenvedte a butitást, igy is szép de azért PCn durva - és NextGen is PC közeli lesz ... szóval ...
  • Örm
    #142327
    Ha nem vagyok flag-elve akkor az azt jelenti, hogy megusztam a bannt?
  • vg
    #142326


    várjuk
  • xxdani
    #142325
    Jah beleléptem a BF3-ba szólt is, hogy premium tagként kipróbálhatom. Kérdés már csak az, hogy a magyar accounttal rendelkezők is megkapják a mai nap folyamán?
  • Renátó1985
    #142324
    A hol alatt szerintem arra gondolt, hogy a live-on hol lehet megtalálni, mert én sem tatálom. Premium van profil Angol, elvileg a game/featured alatt a bf4-bél lehetne leszedni , de se ott se máshol nem találom. Próbáltam a bf3 játék menüjében ott sem találom.
  • Mr Manson
    #142323
    Igen elég! (elvileg)
    Angol profillal egyenlőre ...
  • xxdani
    #142322
    BF3 premium elég? Ez esetbe hol lehet letölteni?
  • Mr Manson
    #142321
    Premium ... nekem már tölt 1,56GB
  • davidka003
    #142320
    UK is PAL pont azért megy.
  • xxdani
    #142319
    Ma indul az exlusive beta vagy mifene 4.-én meg a nyílt béta.
  • Waczkor
    #142318
    Mi kell bf4 betahoz?Ez nyílt vagy zárt béta?Most elsejével indul ez is mint a GTA online?

    GTA tölthető mar,mert én nem látom sehol
  • arty
    #142317
    nincs már olyan, hogy pal/ntsc :) (jójó, tudom h van, de.... régiószempontból már nem ilyen egyszerű a helyzet)

    régiók vannak engedélyezve/tiltva - vagy el se indul a gépeden vagy megy simán, mint az itthon, UK-ban, stb megvehető lemez
  • arty
    #142316
    kérdés h milyen meghajtó van benne - van amit otthon meg tudsz csinálni, van amit sajna csak speci hardverrel.

    mondjuk 3.5 éves esélyesen a te asztalod lesz :) kinyered a fw-t a driveból, beírod a gyári fw-be (amit leszedsz valahonnan, nekem is van párhoz), visszaflasheled, utána lájvra vele, lefrissited, készvagy
  • arty
    #142315
    mihez képest?

    és mennyit ér benne az, hogy halo? :)
  • arty
    #142314
    gyanusan olcsó ... nem lesz érte vajon ban? :D
  • davidka003
    #142313
    A hét ajánlata
  • davidka003
    #142312
    Egyébként úgy lehet könnyen ellenőrizni a profil bannolást, hogy a linkben átírjátok a nevet:

    https://live.xbox.com/en-US/Profile?pp=0&GamerTag=NÉV

    pl: LINK

    Code of Conduct-ra hivatkozó szöveg lesz ott ha bannolva vagy.
  • bluesfool
    #142311
    Nem , 20-án kaptam meg
  • davidka003
    #142310
    Játszottál vele megjelenés előtt?
  • bluesfool
    #142309
    Nekem már nem oszt nem szoroz, de nálam a rendelt gta 5 az ntsc volt, ami el is indult, azért gondoltam még erre is , hátha ezzel is figyelmet keltettem az Ms-nél
  • davidka003
    #142308
    Téged már úgyis bannoltak, neked mindegy. :D
    Egyébként jó eséllyel el se fog indulni.
    PAL-os konzol nem nagyon visz NTSC játékot.
    De bannolás nem jár érte ha elindul.
  • davidka003
    #142307
    Nem, mert a flag-et maga az xbox állapítja meg. Net nélkül is.
    Egyébként ezzel ellenőrizhető, hogy van-e már flag:

    LINK
  • bluesfool
    #142306
    Nekem is lenne egy kérdésem a bannolási dologhoz visszatérve. Valaki hallott már olyanról ,hogy ha az xbox 360 konzolom az PAL, viszont amit rendeltem játékot az NTSC régió , azért járhat bannolás ? Keresgéltem a neten de nem erre találtam egyértelmű választ .
  • Tinman #142305
    Annyit tudok, hogy az unokatestvérem első XBOX-a az életben nem járt Live-on! Sőt az újabb okosításokat se kapta meg soha! 3.5 éve úgy vettek már eleve, hogy vitte a másolt szarokat, Live-on az én közbenjárásomnak hála soha nem voltak, még netkábelt se látott a gép.

    Ergo a tiszta szűz állapot elvileg visszaállítható nem?
  • davidka003
    #142304
    FLAG-et kap a box. Hiába raksz rá új firmware-t.
    Ami már egyszer flashelt volt az sose lesz tiszta. Bármikor bannolhatják.
  • Tinman #142303
    XBOX360 HARDVER KÉRDÉS!

    Tegyük fel, hogy van egy BAN-olt XBOX360-ad (még nincs, de könnyen lehet :-DDD).

    Ha van egy DETTÓ ugyan olyan másik XBOX360 mely tökéletesen működik, csak 3 éve okosították valamilyen módon (nem tudom milyen módon)... ha abból fogom és átszerelem az alaplapot akkor, elvileg gond nélkül megy tovább az élet nem?

    A modolt boxon úgyis felülíródik a fw egy frissítéssel nem?
  • Tinman #142302
    Dragon's Lair már van... talán Seggbeqrisztánból, a fene se tudja hol szórták ingyen.

    Mondom: Én aztán egy fia játékot le nem törlök. Addig ér legalább valamit a vas. Ha letörlöm és mégis jön a banán, akkor lennék igazán ideges.
  • orichalcos
    #142301
    Szép. :)

    Én most szereztem be win8ra a Spartan Assaultot. Egész jó kis lövölde...
  • davidka003
    #142300
    Nem kell GOLD hozzá:

    Gin Rummy: 645 Ft
    Tony Hawk's Pro Skater HD: 1895 Ft
    Geometry Wars Evolved² 1245 Ft

    Kell GOLD:

    Dragon's Lair - 1245 Ft
    Zeno Clash - 250 Ft
    Zeno Clash 2 - 1895 Ft
    Terraria - 1895 Ft
    Hydrophobia - 645 Ft