176613
banner
  • Harlekin
    #142579
    Ugye ezt most Te nem gondolod komolyan.Mi az hogy nem kapok ugyan olyat ugyan ott rakják gyártják mindent "china" csak nem megy át bizonyos szabványi és ellenőrzési kereteken és max nem kapja meg az ms féle "hologram matricát" ami miatt a termék a 3x áron lesz majd elérhető még az OM is.Tehát biztos lehetsz benne hogy amit TE és mindenki a boxhoz kap kontrollert az is pontosan ugyan ez amit itt töredék áron megvehetsz.De ne vitassuk tovább ha szétszedsz 1 kontrollert majd rájössz hogy miről beszélek.Nekem számtalan alkatrész van itthon hozzájuk.Amit ebayröl rendeltem és totál ugyan azok mint amik az EREDETI BOXHOZ adott kontrollerekbe van...Lehet álmodozni,hogy az MS féle kontroller az totál és teljesen más mint amit ebayen meg lehet venni ha valaki ezt elhiszi akkor vegye meg itthon 7000...
  • arty
    #142578
    40k vs. 150k és talán nem is megy itthonról

    jó ötlet! :D
  • arty
    #142577
    vannak jobb és kevésbé pontos hamisítványok - vagy vehetsz eredetit kicsit tött mint duplaáron :)

    a döntés a tiéd! csak ne gondold, hogy 3500ért ugyan olyat kapsz, mint ami a boxodhoz is járt :)
  • DarkSector
    #142576
    ugyi? :)
  • bakkerman
    #142575
    igazad van mondjuk,én is ezért vettem jó áron egy boxot,ha csak fél évig húzza az is jó,később még elgondolkodhatok egy One-on,de jelenleg tuti nem vennék,úgyis minden baja lesz még az elején
  • DarkSector
    #142574
    :D


  • Tinman #142573
    Ma reggel óta online vagyok, Lollipop-ot befejeztem. Catherine települ... talán minden ok lesz.
  • bluesfool
    #142572
    Ha már nálam az online mókának vége lett , offline-ban csak elértem a GTA 5 ben a 100%-os statisztikát , jó tanács , akinek még hiányzik strangers küldetés a 20 -ból és nem mutat a térkép semmit , az Fraklin-el hivja fel Tonya-t , ad küldit, és igy meg lesz mind a 20
  • TomStorm
    #142571
    Igen én is így gondolom.Addig simán jó lesz!
  • DarkSector
    #142570
    Ha sok játékkkal még nem játszott, 30-40-ért vehet egy boxot, One mire kinövi magát és olcsóbb lesz sok idő, kb 1 év, addig lenyom mindent, eladja és az ONE még olcsóbb is lesz.

    Majd akkor fogja a feját ha előrendeli a gépet.

    Gép ezreket fog zuhanni honapokon bellül, játék is alig lesz az elején.
  • bakkerman
    #142569
    szerintem már ne vegyél 360-at,ha azt tervezed hogy fogsz venni One-t. Azt a pénzt megtartod,és félreteszed a One-ra,vagy ahhoz majd 1-2 játékra
  • DarkSector
    #142568
    Miért szerinted a HD a különbség egymásközt?
    Akkor a Far Cry - Crysis közt is csak annyi hogy valódi HD....
  • Muttley
    #142567
    Totti, te mint nagy mélyreásója a témának
    milyen különbséget látsz az eddigiek alapján
    a Forza 4 és 5 között
    azon kívül, h az egyik felskálázott HD, a másik pedig valód HD?
  • szega96
    #142566
    Ez a gta online egy szar, egy rohadt küldit nem tölt be....
  • TomStorm
    #142565
    Oké köszi a válaszokat.Akkor ha buherált is a gép megpróbálok RGH-sat beszerezni.Aztán max játszok majd offline az XboxONE megjelenésig:(
    Mondjuk még van 1-2 nap még lehet találok addig normális tiszta Box-ot de tele a net buherált sz@rokkal:/
    Pontosan 40 ezrem van egy gépre+3 hónapos live+hdmi kábel és egy játék(RDR Goty vagy AC3,TR 2013 csak pár példa).
  • Harlekin
    #142564
    olvastad amit írtam?
  • Harlekin
    #142563
    Használt gép mindig nagyon vékony jég nagyon mellé lehet fogni,ha nagyon olcsó főleg.
    Flashelt gépről annyit,hogy az mindig flashelt hiába játszol eredetivel,mivel nem a lemez az ellenőrzés tárgya.A bann lehetősége fent áll,de az utóbbi időbe kiderült,hogy bannt bármi miatt kaphat bárki teljesen szűz géppel is.
    Viszont példa gyanánt 6 év flash alatt 1 boxot bannoltak minden napos liven használat mellet online játékkal.Minden a Te döntésed,de érdeklődj jobban minden téma iránt ahhoz,hogy releváns képet kapj erről az egészről!
  • bakkerman
    #142562
    csináltass RGH-t,és akkor lehet multizni,meg tudsz játszani régiótól független bármilyen játékkal
  • Tatyla
    #142561
    flashelt géppel nincs online móka
  • TomStorm
    #142560
    Hi.
    Most oda jutottam,hogy használtan kell vegyem a Box-ot mert kicsit drágábbra sikerült az új TV-m.Ami jó áron van az egytől egyig flash-elt:(
    Ha veszek egy ilyet de én még vennék hozzá Live-ot és eredeti játékot akkor Ban-olni fognak?Vagyis a gépet letiltják?:/
  • Örm
    #142559
    Neked működik? Én még egyáltam nem tudtam a multival játszani.
  • izirajder197366
    #142558
    Hello. Valaki GTA V multi?
  • Harlekin
    #142557
    Ami biztosan nem eredeti!
    x 360 c
  • Harlekin
    #142556
    Semmi köze a naivitásnak ehhez,max megtévesztés lehet a részükről.Mert a nem eredeti MS kontroller csak és kizárólag a guide gombon találhat zöld x hiányában azonosítható be.Tehát ennyiért valóban lehet eredeti kontrollert kapni ebayen.Ezért is írtam nekik mivel számtalan eladó van ehhez hasonló áron.7000 ft itthon 1 vezetékes kontroller még valóban drágának is tűnik 3500-ér ez kintről.
  • Totti5
    #142555
  • arty
    #142554
    Geronimo: ismét megkövetlek, bár a video is igazolta állításod, miszerint a bf4 360as verzája eléggé vállalhatatlan, most láttam sajátszemmel is :((

    atyaég. ez vagy ilyen (atomgáz) vagy prealfa és még nincsenek kirakva az objektek a pályára .... üres, kihalt város, zavaroan lepusztult minden.... és mégis akad, töri a képet, laggol(egyedül voltam a pályán!!!), és popupol mint a barom.

    szerintem ez vállalhatatlan, össze sem vethető a bf3-al - az ehez képest maga a csoda! (pedig ott is volt gond gazdagon)
  • arty
    #142553
    Ha 1 percig is eljátszottál a gondolattal, hogy ennyiért talán eredeti - nos minimum naiv vagy :D
  • Harlekin
    #142552
    annyit,hogy amúgy meg a nem eredetit 1900 ér adják tehát minek fizessek dupla annyit,ha még nem is eredeti.És ráadásul esetleg szar is.Mind 1 írtam neki,hogy írja meg,hogy valóban tényleg 100%osan MS eredeti kontroller e,mert ha megrendelem és nem az jön akkor olyan negatív feddbeket kap hogy arról koldul plusz indul az open case amit meg is ítélnek ez biztos és vissza kapom a pénzt.
  • arty
    #142551
    Forza3 még 4 éves sem volt.
  • Totti5
    #142550
    Azt a többet meg fogod kapni. Forza 5 sokkal szebb mint a GT6, ez vitán felül álló dolog. Teknóban, kidolgozásokban megvan a generációs ugrás. A GT egyetlen előnye ebben a genben csak a bevilágítás és a takony volt grafika terén. Másban mit hozott? gyengébben kidolgozott műszerfal mint a Forza 4ben. Bugos árnyékok, fps drop, gyengébban kidolgozott pályák mint az F4ben + szar hangok. Autók terén pedig pont múltkor csináltam összehasonlítást és abban is a Forza 4 nyert. Egyszerűen a GT5ben ordenáré dolgok vannak a prémium autóknál is pl a felnik, kerekek kidolgozása, a nem "prémiumokat" meg jobb ha hagyjuk...

    Forza 5 egy tű éles szép játék lesz kifogástalan frémmel és minőségben mind pályák és mind autók terén.

    GT6 egy felemás, tele félmegoldásokkal, "csak" 720pben jelenlegi genen igen szép látvánnyal, remélhetőleg valamennyire stabil frémmel. Zizi, frémdrop, a prémium meg nem prémium vacakolás, a pályák kidolgozása, a gyatra hangok stb...

    GT5 és a GT6 fotomód pedig a legjobb a világon ezt senki nem vitatja a legjbobb öze nincs a valósághoz képeket lehet velel kreálni, ami nem baj, csak nem abból kell kiindulni. Attól hogy a Forza fotomódja gyengább még a játék szebb.
  • Botond #142549
    5 év múlva elveheti, hű!
  • arty
    #142548
    15k, azaz drágább jóval mint a dobozos, MS bármikor elveheti tőled örökre - évezred üzlete, csapj le rá!
  • DarkSector
    #142547
    Ps3 kontroller is van. :D
  • arty
    #142546
    ennyiért egyet bevállalnék próbából! mit veszíthetsz?? :)
  • DarkSector
    #142545
    Kábeles, kinai összeszerelés, nem olyan durva ár ez.
  • Harlekin
    #142544
    Esetleg rendelte már valaki ezt a fajtát.x360 controller
    Nagyon eredetinek tűnik...És azt is írják...Viszont gyanúsan csak 3500 ft...
    Ha viszont eredeti rendelek 3at legalább...
  • Botond #142543
    Mai naptól van GODos dio3!
  • Shan
    #142542
    Ez fekete marad?!
  • TaRka0107
    #142541
  • Petyus1994
    #142540
    Sziasztok. Valakinek sikerült már csatlakozni xbox live-on battlefield 4 beta serverre ? Mert engem az az üzenet fogad ha rámegyek a multiplayerre, hogy "you have lost the connection with ea servers...", még mielőtt elindulna az, vagy bármi más.