176613
banner
  • Harlekin
    #142619
    Vagy kevesebb
  • rastaman
    #142618
    köszi, nem tudtam.
  • Harlekin
    #142617
    Szerintem igen...1 jó veller páka kell + ón szívó és megy a dolog 14 láb összesen amit forrasztani kell.
  • xxdani
    #142616
    Köszi a válaszokat. Tuti ami 100 net nélkül tolom :D Nem szeretnék GTA online nélkül maradni :D

    rastaman: A pontok még ugyan úgy felhasználhatóak mint eddig csak átváltódik forintra mert úgy amúgy megszűnt a ms-pont .
    (4200pont olyan ~14.000Ft-ra váltódik)
  • rastaman
    #142615
    xbox pontok kellenek még valamire? ma felmásztam live-ra, de kiegészítőket, avatarhoz cuccokat mindent ft-os összegben látok.
  • Myselor
    #142614
    öcsém játszott vele,nettel együtt.aztán most liveon is tolja a gta onlinet nincs belőle semmi gond:) végig volt netünk a boxon,csak gold nem de már az is van:)
  • davidka003
    #142613
    Offline nyugodtan játszhatsz kihúzott netkábel mellett. Én is azt csinálom.
  • xxdani
    #142612
    Van aki a banhullám után játszott azokkal a játékokkal melyek miatt ez az egész kitört? Engem személy szerint a rayman legends érdekel. Nem merek játszani vele azóta :D
  • DarkSector
    #142611
    Miért neked ingyen adják a géphez a bill+egeret? :D
  • Tinman #142610
    Majdnem kész :-)
  • Tinman #142609
    Igen én végigtoltam... olyan, mint egy beöntés, amit a világ legszebb csaja intéz.

    Feltétlenül ajánlott, ha valami ócska fos gameplay-re vágysz, csodás grafika és mélyenszántó gondolatok mellett.
  • bakkerman
    #142608
    a négy fő elem volt 100k,vagy cakkompakk házastól egerestül mindenestül?
  • brasco84
    #142607
    na megrendeltem én is a gta-t, ennyire soha nem vártam még hogy hétfő/kedd legyen :D
  • arty
    #142606
    be tudnám én ezt szerelni? ;)

    forrasztós móka?
  • davidka003
    #142605
    Teljes játék - DEAD RISING 2: CASE ZERO 1 290,00 Ft

    Ha esetleg nem lenne meg még valakinek akkor Live-on megtalálja.

    Amúgy meg az apja faszát az MS-nek, hogy nem lehet ár szerint rendezni.
    Annyira érdekelne, hogy mik most az olcsó játékok. Lehet vennék is valamit.

    Eternal Sonata is csak 3 ezer Ft. Azt ismeri valaki?
  • Harlekin
    #142604
    ez a megoldás hozzá ez
  • Dobronski
    #142603
    CPU-ba integrált gpu-k nem is gondolnád mire képesek. BF3-at viszik. Azokat a komponenseket soroltam fel, amik sebességnövekedéshez szükségesek.
  • Totti5
    #142602
    VGA nélkül mit ér?:) 100ban benne volt a ház, táp, HDD, VGA is, szóval egy komplett gép amit csak be kell dugni. Azt hogy 4 komponenst veszel 100ért az nem egy gép:)
  • Totti5
    #142601
    Az igen, de az is kétszerese lett:D:D:D nomeg a ház maradt, igaz már kalapálni kellett meg fűrészelni, hogy beleférjenek az új cuccok:D
  • arty
    #142600
    hazucc!! :D a ramjaid maradtak, nem? :D
  • Dobronski
    #142599
    én raktam össze pc-t 100ért, vga nélkül. i5 4570, 8gigram, táp, lap. Proci bivalyerős, ram gyors, lap nem lényeg (tuningolni ugy sem lehet mert nem szorzomentes a proci). 30ért még egy vga pár hónapon belül, addig kompromisszummal(xbox grafikával) az integrált is megteszi. Mondjuk ez már majdnem egy one ára, csak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki tudja, hogy ahhoz lesz-e törés
    És ezt a gépet nem csak játékra használod...
  • arty
    #142598
    Majd rivjuzd itt is! (bár van 2 wireless és 1 vezetékes kontim, de az egyik már elég régi és nem járnak tul finoman a gombák)
  • Totti5
    #142597
    Összeraktam 100ból gépet tavaly. Arra jó volt hogy az Unreal engines játékok suhantak. Minden más rossz volt. Azóta MINDENT lecseréltem benne. A mostani gépem az arra azt mondom hogy pár évig jó lesz felső kategóriás gémingre full DX11ben, de félek, hogy az első only nextgen címek már két vállra fogja fektetni max minőségben, de mivel elsődlegesen csak szimezésre használom, gémingre ott lesz a X1 és a PS4 :D
  • DarkSector
    #142596
    hááát 90-100-ért azért már lehetne, soványka gépet de lehetne. :D
    Én 70-80-ért néztem. :)
    jó tény hogy a 15-20k-s vga-m meg 1 vinyóm a régi gépből menne az új gépbe, de 70-80-ba meg tudnék állni, már meg is van hogy milyen alkatrészekk kellenének, de valóban ez az alja, ettől lejebb már nem lehetne menni.
  • DarkSector
    #142595
    És nem kell aggódni dx miatt, hogy csak dx11 meg csak ez, meg csak az.
  • Totti5
    #142594
    PCt 100ból sem lehet kihozni. Próbáltam, belebuktam.
  • Totti5
    #142593
    Jövőre is rengeteg játék jön a gépekre, lényegében minden nagy multi cím ki fog rá jönni. Aki nem vesz nextgent idén s jövőre az az exeken kívül jelen állás szeint kb semmiről nem marad le.
  • DarkSector
    #142592
    Nem küszködik senki, max a játékosok, ennyi pízért marad jó kompromisszumos hardver.
    Szerintem PC-be nehéz 40-50-ből kihozni, ha valaki olcsón megelégszik ezzel ami van..
  • Totti5
    #142591
    Remélem nem akarsz kétségek közt hagyni... Lollipopó rivjút!
  • davidka003
    #142590
    Évekig kitart a PS3

    Már az Xbos is küszködik. :D
    PS3 max 1-2 exkluzívban erős de amúgy gyenge VGA.
  • davidka003
    #142589
    Az a baj, hogy 1 hónap még kiderül, hogy milyen.
  • Harlekin
    #142588
    Meg is rendeltem!
  • DarkSector
    #142587
    PC-n szebb lesz, de konzolokon legalább elindul.
  • TDC Geronimo
    #142586
    Néztem boxon még rondább a beta, mint PS3on. PSen nem tearingel és a fegyverek is normálisan néznek ki, boxon meg ilyen mosott fos. HD textúra packel biztos nem lesz ilyen okádék, ettől függetlenül currgenre egy fillért se adnék érte. Játékosszám is kevés ezekhez a mapokhoz még így is, hogy fele akkora kb, mint PCn...
  • arty
    #142585
    :P

    számtalan jó játék van 360-ra, amit vétek lenne kihagynia, csak mert majd jön az xbone. sokkal olcsóbban juthat így azonnali élményekhez, nem kell várni és mégtöbb (sokkal több!) pénzt most kiadnia!

    (ha pedig bejött az x360, utána vehet egy ps4-et :D )
  • bakkerman
    #142584
    értsd már jól baszki :D
  • arty
    #142583
    Rendben hidd ezt.

    Én meg hiszek a csilliónyi netes rivjunak, ami adott hamisitványokat értékel. Kezd pl a dealextreme olvasoi rivjuival 1-1 tipus alatt (ami mind eredetinek látszik).
  • DarkSector
    #142582
    :P
  • szega96
    #142581
    Letöltöttem a bf4 bétát, vicc ez a kinézet :D
  • Harlekin
    #142580
    Na ez a tuti gagyi amiről árulkodik hogy az,de viszont az ára is másolat