176613
banner
  • davidka003
    #142539
    Battlefield 4 LINK

    Így nem kell boxon keresgetni. :D
  • Muttley
    #142538
    a CoD rondaaaa???

  • vg
    #142537
    "Kevés hozzá az Xbox 360, 8 éves gép, nextgen motor, a COD ronda."

    Nade, ez hülyeség. Én szeretem xbox gépem és a BF3 játékot is. A BF3 Caspian Border vagy Firestorm pálya nagyon szép, mai napig. Ez a BF4 meg szó szerint ocsmány. Néztem youtube összehasonlító videókat és ott fényévekkel jobban néz ki mint élőben. Teljesen érthetetlen mit műveltek. Mivel ez a Beta gyk egy demo és ha ez alapján kellene megítélni tuti bukta. Szerintem ma már mindenki letöltheti + gold hétvége van, érdemes megnézni...
  • arty
    #142536
    a fotómódtól várnál többet?

    akkor mennyé' ki az erdőbe fotózni.... :D
  • DarkSector
    #142535



    Forza 5, nem is kell ide minőségibb youtube videó, kamerával felvett tv-n játszott gameplay is mutatja mennyivel szebb, de érthető, mert egy sokkal erősebb gépen fut.


  • DarkSector
    #142534
    Ha a GT6-ot te egy pillanatig is azt hiszed hogy úgy fog kinézni, vagy közel lesz egy nextgen 16x erősebb géphez , akkor no comment.
    Ne ilyen fotoshopolt szarokkal példázz.
    Youtube, gameplay....nézz meg 2 gameplay-t, Forza 5, GT6, semmi köze a kettőnek egymáshoz, persze ez érthető.

    GT6 szarabb jóval.
    Forza 5-ben a kis szar foltok/kosz is látszódnak a kocsi karosszériáján.

    Szerintem majd legközelebb. :D
  • Harlekin
    #142533
    Töröld a karaktert és kezd előröl az egészet ha megakad a tutoriálba valahol nem nagyon megy tovább... 7 karakter után ment nekem is tovább +2 nap.Nincs jobb ötletem.Nekem 6 karakternél ott akadt meg amikor meghozzák az autót besétált a körbe és vége...csak a dashra lépés maradt...Meg 1x amikor már a drogot kelet elhozni...8.karakter ami a nyerő volt igaz ez meg most úgy néz ki mint valami aidses,heroinista,hermafrodita,mert ugye mindig a randomra nyomtam azt ezt dobta a gép...
  • TomStorm
    #142532
    Mind1 megveszem mind a kettőt,bocsesz:D
  • TomStorm
    #142531
    Melyiknek jobb a multiplayer része?Max Payne 3 vagy Mass Effect 3?
  • tomi890125
    #142530
    ezt tisztába vagyok, de így nem veszem meg :D
  • xxdani
    #142529
    ha egyből csúcs játékok jönnének rá nem lehetne eladni a fele annyi befektetéssel járó "szarokat"
  • tomi890125
    #142528
    jajj haggyá mán :D nem érted... nextgen vs 7 éves hardver? érted? többet várnék el...
  • Totti5
    #142527
    GT fotomódja 10szer bullshitebb mint a Forzáé. GT6 közel sem néz ki így, a Forza 5 pedig közel ógy fog mint a képen:) egyik 720p nem fix 60 fps a másik 1080p fix 60 fps. Amúgy a képen látható pálya a háttérben a GT képen hát hogy is mondjam... jót tesz neki a homály.
  • tomi890125
    #142526
    Csak mondom, hogy nem trollkodásból teszem be ezt a képet, mindkét konzollal rendelkezek és mindkettő fantasztikus, (nem kell ez az uncsi melyik a jobb, meg feljavított fotó blabla)...
    Na de ez vicc? És ez elvileg XONE, de lehet csak nekem nagyok az elvárásaim de azért ez a gt6 szebbnek hat

  • Totti5
    #142525
  • Örm
    #142524
    Nincs valakinek véletlenül eladó wi-fi adaptere?
  • DarkSector
    #142523
    Ha van rajta HD textúra, akkor is ocsmány. :D
  • Totti5
    #142522
    Én tudom, én tudom mit kell mondani!! Kevés hozzá az Xbox 360, 8 éves gép, nextgen motor, a COD ronda.
  • vg
    #142521
    Kipróbáltam box-on BF4 Beta. Undorító, szar. Ezt így mégis miként gondolták? Az oké, hogy nincs rajta még HD textura, de ez így egyszerűen ocsmány.
  • DarkSector
    #142520
    Megújultunk a Cod vs BF-ben, ha páran szeretnék kinyilvánítani a véleményüket. :D

    Hehe. :)
  • kem001
    #142519
    De akkor live-ra se tudnék csatlakozni.. De egyébként internet problémát ír, csak nem értem, hogy miért..
  • arty
    #142518
    eredeti volt azis, csak nemzetidegen és túlócsó :P
  • arty
    #142517
    jaja, a boszniai raymen még elment, de az UK kinekt már tényleg legyen az utolsó csepp!!!

    hallod MS!!! tudom, hogy olvastok!!4
  • davidka003
    #142516
    Hidd el mostanában nem egy embert bannoltak akinek minden játéka eredeti volt.
    Na jó Rayman/Injustice kevésbé volt eredeti de akkor is. :D
  • kem001
    #142515
    Az nehéz lesz úgy, hogy minden játékom eredeti...
  • DarkSector
    #142514
    bann?
  • kem001
    #142513
    XBox Live party nálatok működik? Egyszerűen nem tudok csatlakozni..
  • Myselor
    #142512
    ezért totál megérne egy banánt kapni
  • davidka003
    #142511
    Aki kemény meg meri venni. :D
  • DarkSector
    #142510
    Elmész a picába! :D
  • davidka003
    #142509
    Insanely Twisted Shadow Planet
    Dél-Afrika
    Gold tagoknak ingyenes.
  • davidka003
    #142508
    Ma délben feladták a 3500+1000=4500 Ft-os Kinect-emet GAME-ék.
    Igaz, hogy SLIM-hez jó de ennyit megért, mert még az alapjáték is van hozzá.
  • Myselor
    #142507
    nekem sem talált kb 30 percet vártam és tovább lépett egyedül toltam lamarral és utána semmilyen gond nem volt több órát toltam azóta :) várj szerintem
  • Örm
    #142506
    Már két napja nemtudom megcsinálni a tutorialt. Soha nem talál senmilyen partnert. Nincs erre valami trükk?
  • Macccy
    #142505
    Neeeeeeee .... ohmygod még másfél óra mire hazaérek!
  • Myselor
    #142504
    hihetetlen tartalom van az online-ban és olyan részletek ami a singleben nincs.elképesztő:)
  • Macccy
    #142503
    Oh, ne teaselj akkor, mert lecsapom a notit és rohanok haza!! Rengeteg dolgom van még így is single-ben!!
  • Myselor
    #142502
    elsőre véletlenül.van 1-2 tutorial küldi utána szabad vagy rákeresel a barátaidra és mentek missiont tolni teljesen jól működik öcsémék most is tolják :)
  • Macccy
    #142501
    Jaértem. De hogyan van a joinolás a haverokkal? Vagy elsőre mindenáron véletlenszerűen keresi a 16 játékost LIVE-ról?
  • Myselor
    #142500
    lényegében ahogy kezdődik az első küldetés,kész a kari van egy opening aztán az első küldetésnél igen fél órát vártam,de lehet ez kevesebb is,mert nem talál többieket,de aztán jó lesz.ennyit megér mert utána normálisan lehet játszani.