176613
banner
  • DarkSector
    #142910
    Neki már ez sem segített. :D
  • ktomi22
    #142909
    kérdés, hogy Neked minek volt? :D :D
  • Renjike
    #142908
    azt én rendeltem :(
  • DarkSector
    #142907
    Köszönöm szépen, bevállt. Áll az árbóc. :D
  • Waczkor
    #142906
  • davidka003
    #142905
    A játék. :D
    Amúgy tegnap feladtam ajánlottan+elsőbbségivel a címedre a pénisznagyobbító pumpát amit vettél tőlem. Ma vagy holnap meg kell, hogy kapd. :D
  • DarkSector
    #142904
    Na mutasd. :D
    Jó nő? :D
  • ktomi22
    #142903
    Totti5
  • DarkSector
    #142902
    Totti néz ki jól vagy a játék? :D
  • davidka003
    #142891
    Vannak a youtube csatornáján Xbox videók. Tényleg nagyon jól néz ki.
  • DarkSector
    #142890
    Jah Xbox, kapott egy update-et, hogy fussananak rajta 1080p ulrta minőségű nextgen játékok. :D
  • Macccy
    #142889
    Ezt mint tolod Totti?! Ez Xbox? Mert kurvamód jól néz ki szerintem ...
  • DarkSector
    #142888
    kurvajo.
  • Totti5
    #142887
    A részletek....

    Egy etap után:



    Friss abroncsok:

  • davidka003
    #142886
    Az, hogy előrendelte és mégsem kapott semmit 1 hét után se.
  • Botond #142885
    Komolyan kedvet csináltál a játékhoz, ma ráadásul kijött godon. Az meg hogy van benne classic az külön plusz pont.
    Ugyanakkor már forza horizonnál is zavar, hogy olyan az egész mintha jégen vezetnék. Szerinted ez életszerű? Jó párszor vezettem 200-al, néha 230-250el, de sose tapasztaltam ilyesmit, igaz mindig szárazon, autópályán ahol nagyon enyhe kanyarok vannak csak. Ez csak ilyen nehezítés a játékban, vagy ez valóban ilyen lehet?
  • DarkSector
    #142884
    mi volt a gond?
  • Totti5
    #142883
    Beyond-nak lőttek egyenlőre. Canceleztem a zavvin az előrendelésemet a megjelenés után lassan 1 hétel! Anyukájukkal szórakozzanak...............
  • Totti5
    #142882
    Ezaz, nem kötelező. Nem értem. A karrier lényege az hogy kicsapatoknál kezd és ha jül teljesítettél akkor következő évben egy jobb szerződést kapsz. 5 évig tart a karrier az alatt kell elérni a VB címet, többet megszerezni.

    Ha Caterham, Marussi és Toro ( ami már kilóg a sorból ), indulunk akkor a csapat elvárása az hogy a csapattársat győzd le. Szó nincs arról hogy pontokat szedj, dobogót, futamokat nyerj. Egy tanuló év, a pályákat megszokni, a setupokat megcsinálni. Nincs rajtad semmi nyomás, a cél egy 15. hely, mert ezzel a csapattal az a reális. Aztán ha sikerül év végéig hozni a targetet, akkor le fog szerződtetni egy jobb csapat, ahol a célok nyilván nőni fognak. Pontszerzés, dobogó, később győzelem is lehet. Egy gyári csapatnál a cél már igen magas. A VB cím.

    Namost aki egyből egy Lotus Rönóba ül bele, annak nem a 15 hely a cél... az a világbajnokság 4. csapata, és ott a csapattársad akit le kell győzni, az nem a 20. helyre fog kvalizni.... hanem a 7.re s ott a dobogó a cél. Ezzel csak a player magát szivatja meg, hogy egyből nehezebb célokba vág bele, amikor még a játékot sem ismeri.

    Az is vicc, hogy ennyi év után minden résszel játszottak és most tudatosul bennük, hogy az autót lehet fejleszteni... arról fogalmuk sincs, hogy az autó azért lassab, mint GP ( quick race ) módba, mert ott a jelen állapotot tükrözi, ami már jó pár nagy fejesztésen átment, ez pedig az az autó amivel év elején indult a csapat, ahogy a gumi is úgy van modellezve ahogy az évadban alakultak a dolgok.

    Hülyeség ez a minden autó dolog, egy évet nyugodtan le lehet nyomni kötelezően kiscspattal és kitanulni a játékot. Másodjára már sokkal jobban fog menni és az ember nem fog azon görcsölni, hogy nem tudja a pályát, nem érti a gumi viselkedését, ami mindig pályafüggő... ez nem úgy megy mint egy árkéd játék. Ezért dőrva, hogy lassú, hozzá nem értő emberek rínak a codemasters fórumon a nehézség miatt... csak maguknak köszönhetik hogy nehéz, mert nem a játék az, hanem ők teszik azzá. Arról már kár is beszélni, hogy nem setupolnak. Rátolja a gyors setupot és azt hiszi hogy az tökéketes. A francokat. Az egy nagyon minimális iránymutatás, de mindent az adott páyának kell belőni.

    Bele sem gondol, hogy milyen szerepe van a tökéletes váltó áttétek megtalálásának. Ugye kvalin lehet haqsználni a DRS-t az adott 2 ponton. Ott szépen ki lehet pörgetni 7esbe a csúcs sebességet a DRS zónában, ami nyilván egy ausztrál, maláj pályán tizedeket is jelenthet a hosszú egyenesekben. Nade versenyen a DRSt az első 2 körben egyrészt nem is lehet használni, aztán csak akkor ha 1mpn belül vagy az előtted levőhöz. Mi van ha nincsenek előtted? 7esbe kapcsolsz és nem gyorsulsz mert nem jó az áttét... úgy mennek el melletted mint annak a rendje. Ezt pontosan be kell lőni, hogy DRShez is jó legyen, de főleg anélkül legyen jó. Tökéletes sosem lesz, mert vagy az egyik vagy a másik, így csak egy középút választható, de ezt ki kell tesztelni minden pályán... gyors setuppal, csak megát szivatja be az ember, mert sem DRSel, sem anélkül nem lesz jó.

  • Firerock
    #142881
    Nem kötelező. Ha nem teljesíted,akkor csak a 3 leggyengébbel tudsz menni a karrierben. Sima Singe Player-ben az összes elérhető és ha jól mész a következő évre úgyis ajánl szerződést valamelyik jobb csapat
  • arty
    #142880
    kötelező tutorial? azdeszuper :(
  • Firerock
    #142879
    Ha megcsinálod az összes napot és feladatot a young driver test-ben akkor elérhető lesz az összes autó a karrier-ben. Minél többet csinálsz meg úgy nyílnak meg az új csapatok.
  • arty
    #142878


    elég agressziv az AI ahogy nézem, azért figyelned kell h ne törjön össze.
  • Botond #142877
    Eheti godos akció se csapolja meg a családi kasszát!
  • Totti5
    #142876
    Ilyen volt. Számol mindent. Üzemanyag, gumi, hőmérséklet. A gumikat el lehet melegíteni, hamar elkoptatni, ha olyan stílusban vezetsz. Ha előtted vannak, akkor nincs kellő tapadás, ha hosszasan mész úgy az is nagyon koptatni tudja. Setupban lehet állítani a dőlészögeket is... ami számít. Aztán a pálya is folyamatosan változik, az időjárás is. Sőt a pálya, aszfalt hőmérséklete is benne van a pakliban. Napsütésben gyorsabb köröket lehet menni, mint borult időben, hidegebb aszfalton.

    A pályán az ideális és a poros ívekre is figyelni kell. Az ideális ív tiszta, tapad, a poros íven pedig jégpálya, a gumi felszedi a port és a levált gumit, ez vizuálisan is látható, vezetésileg pedig kell minimum fél kör mire lekopik a réteg, addig meg... ugyan így a fűvet elcsipve piszkos lesz az abroncs és jönnek a halálkanyarok ha nem figyel az ember.

    Mindent számol, figyel amit egy szimnek kell, ezért is kedvelik és játszanak vele a szimesek, mert grafban gyönyörű, full liszensz, igényes körítés és rengeteg a változó ami élvezetessé és kiszámíthatatlanná teszi. Nem hardkór szim, de kellően nehéz és jó a fizika. Hát ha még a tapadások kisebbek lennének, jóbb FFB, akkor már szimnek is lehetne nvezeni! Nincs attól távolt, csak mivel nyilván a nagyközönségnek van szánva sose lesz az, hiába tud mindent a fizikai motor.

    Ezért is nagyon örülök, hogy a butuska 2012 után ez nehezebb, jobb, élvezetesebb lett, pedig a Grid 2 izé után már temettem mindent, de az F1 még tartja magát. Remmélem a nextgen rész ugyan ezt viszi tovább, még részletesebben, finomabban és szebben.
  • Totti5
    #142875
    Én ugyan ezt éltem át a Dark Souls irományaid kapcsán csak az egész teljesen kínai volt:D
  • davidka003
    #142874
    Én azon vagyok ledöbbenve, hogy a játékban van ilyen, hogy fontos a tankolás, kopik a gumi, nő a féktáv, stb...
    Fene se gondolta, hogy ez ilyen. Ez tavaly is ilyen volt?
  • Tinman #142873
    Mindig olyan nagy tisztelettel olvasom az ilyeneket... nagyjából 60%-át nem értem. Pont úgy vagyok vele, mint anyám a memória típusokkal. Tudja, hogy létező dolgok, de olyan misztikusak és rejtélyesek, hogy ez az agyában, méteres tengeri kígyókkal és a semmibe folyó tengerekkel van jelölve :-D
  • Totti5
    #142872
    Mentem egy versenyt karrierbe. Nem tudom mások mit csinálnak, de nekem, csak Marussia, Caterham és Toro Rosso van. Nekik Lotus... lehet hogy a könnyebb nehézség miatt engedi.

    Na mindegy. Caterham, ami ugye a 9. leggyengébb csapat, idén pontot sem szerzett, mindig a mezőny végén harcolnal, az egyik ha nem a leg nehezebben irányítható vagyis a legkisebb tapadással rendelkező autó.

    Minden off + Legend nehézség + Legens AI. 25%os verseny, ami ugye nehezebb mint egy 50 vagy 100 hiszen itt ugyan az zajlik le gumikopás terén mint a teljes távon, csak a 25%os azaz 15 körös távra vetítve, így sokkal kevesebb kör alatt sokkal többet változik a tapadás, amihez nyilván nehezebb igazodni, mert hamarabb jön a lassulás, hamarabb nő a féktáv, hamarabb megy el a gumi, ami konkrétan körröl körre változhat.

    Kvali az nem sikerült túl jól, csapattársam mögé a 20. helyre sikerült... rajtot jól megfogtam, a darálóból sikerült, a kör végére a 12. helyig előre jutni, agresszív vezetéssel. Nade itt segített a tumultus ( baleset nem volt ). Aztán akik előttem voltak elhúztak pár körön belül több másodpercre akik mögöttem jöttek ( Sauber, Force India, Perez ) pedig összejöttek. Perez elment, nem is erőlködtem, nem is tudtam. A McLren meg úgy a többi csapat sokkal gyorsabb, egy Caterhamnek esélye sincs ellenük erőben, ahogy a valóságban is.

    Első kiállásig tartottam a srácokat. A box után ahogy rendeződtek a dolgot miután ők is voltak kint. Force India megelőzött fél mpvel elém jött vissza, mert a kivezető kört a kemény gumikon nem tudtam kellően megnyomni, nem akartam a sóderba végezni, meg amúgy is gyorsabb volt...

    Na aztán jött 9 kör. 2 körtöl eltekintve végig DRS távolságba tehát 1 mpn belül jöttek mögöttem. A KERS-et ezért a célegyenesre hagytam és mindig a legjobb kigyorsításra hajtottam, ez persze nem mindig volt elég... keményen védekezni kellett, de szabályosaan, mert kegyetlenül büntet a rendszer. Természetesen DRSel mindig próbálkott a Sauber, s álltaában mellém is ért, ezért mindig a belső ívet kellett tartanom, mert az volt az egyetlen esélyem, hogy valahogy mélyebben fékezve a gépet tudjam fogni az ívet.

    Volt amikor nem sikerült... nade ilyenkor mi a teendő? kétségbe kell esni? dehogy:



    Ezek után a következő 2 körben nyugalom volt, mert a támadásom után a Williamsal kellett foglalkoznia aki elkezde maszírozni.

    S jött az utolsó két kör, a gumik már koptak, a folyamatos védekezés miatt nyilván a gumikat nem igen tudtam kímélni, s az ideális ívek sem voltak meg.

    A befutó még izgalmas volt, a Sauber mindössze 1 tizeddel futott be mögöttem. Nyitott DRSel, term.... ha van még 20 méter akkor megelőz, de nem volt:)

    Köridők: láthat a boxkiállás, majd utána a kivezető kör a kemény keveréken, aztán már teljes gázzal. Konstans köröket lehetett menni, mindez védekezve és csatázva, ahogy a gumi kopott úgy volt nehezebb vezetni, de a köridő nem esett vissza drasztikusan.






    Szóval rettentő jó volt!!! Ez nem NFS ez egy komplex versenyjáték, itt sok tényezőt kell figyelni és alkalmazkodni az adott körülményekhez, ettől rettentő élvezetes.
  • Myselor
    #142871
    srácok van valakinek Fable 2 ?vagy tud olcsón?vagy cserére?lenne egy Risen 2 érte
  • DarkSector
    #142870
    ja ugy igen meg én azértse nagyon nézem mert szinte mindenem megvan. :D
  • davidka003
    #142869
    Az egy dolog. De mostanában semmi normális akció nincs.
    Máskor emlékszek mindig volt valami szuper játék Mega monday-ben, most pedig full ugyan azok az árak vannak. Kiírják hogy mega monday de az árak ugyan azok mint bármikor előtte.
  • DarkSector
    #142868
    ott nincs használtcucc.
  • davidka003
    #142867
    Zavvi abszolút nevetséges. Már vagy 3 hónapja ha jól rémlik nem is rendeltem onnan semmit.

    Most meg jött az email, hogy 1 napig akció:
    One day deals
    Az EUBOX kóddal 2 font lejön belőlük. Nevetséges. Legalább akkor ne 8 film lenne hanem 88.
  • Totti5
    #142866
    GeoW 3 LE-t feldolgozták, feladták meg a többit.

    Eközben a zavvi... már örültem hogy végre, jött a mail, aztán mégse.

    Thanks for placing your order with us at zavvi, order number is ......

    We\'re sorry that your order for the product(s) below has not yet been sent.

    Beyond: Two Souls Special Edition

    We\'re sorry this has happened. We\'re continuously looking for ways to improve the service we offer to you and we really hope you\'ll give us a chance to do better next time.

    We\'re still following this up with our suppliers and we\'ll keep you updated on the status of your order.


    Sokat ehhez nem lehet hozzáfűzni, megint szórakoznak az emberrel.
  • Totti5
    #142865
  • Totti5
    #142864
    Ez a kiadás nem az ami a zavvin van. Én tavaly év végén vettem, azt amit a videón van. Nagy díszdoboz, hobbit póló:D ( ami 10 évesen még jó lett volna rám ), pószter, képeslapok, és a filmek.

    Ez ami 19 font csak a lemezek Blúréj tokban, de maximálisan megéri, nagyon igényes kiadás, sok extrával, ráadásul az enyémbe a Prométeusz 3D lemezen is benne van, ha ebbe is akkor még jobb.

    Halo 4-et multkor vettem. Blúréj és DVD + pószter + dísztok + szép képeslapok.
  • Shan
    #142863
    Jó, de ez az X360 fórum... :)
  • davidka003
    #142862
    Prometheus to Alien: The Evolution Box Set Blu-ray £19.95

    Szvsz ennyiért nem sok

    Videó

    Halo 4: Forward Unto Dawn - Deluxe Edition Blu-ray £9.95
  • Tatyla
    #142861
    Anno én is pc-n multiztam vele és elég sokan voltunk