176613
banner
  • ktomi22
    #142950
    en is szivesen lecserelnem meglevo gepet slimre :) szal azt vegyel :D
  • arty
    #142949
    xbox 360 slim - ezt vegyél, lehetőleg hdd-vel
  • dark night
    #142948
    Szevasztok!
    Xbox 360 vásárlás előtt vagyok és érdeklődnék,hogy milyen fajtát érdemes venni? Használt is szóba jöhet akár,de jobbacska állapotú ami még gond nélkül elfut nekem egy pár évig. Hol érdemes keresgélni esetleg?
    köszi a választ!
  • ktomi22
    #142947
    viszont ms-t ismerve ez várhato volt.
  • heady
    #142946
    Multiplatform cimeket hozol fel, most komolyan? En is tudtam, hogy kell. Aztan jott az E3. Azota megint ott vagyok, hogy megvennem, de mivel meg mindig nem szarom a penzt, biztosra akarok menni. Ez tenyleg akkora baj?
  • Totti5
    #142945
    Ac4, Destiny stb... nem most fogok azon filózni hogy vegyem ne vegyem. Bejelentés óta tudom hogy kell. A kontroller frankó, azt h valaki fikázta nem érdekel.
  • heady
    #142944
    Es neked ennyi eleg arra, hogy kiadj £430-at? Mert nekem rohadtul nem. Most mar nagyjabol csak a kontroller tart a box mellett, meg kicsit a Halo ( bar exeket mindig be lehet potolni), es arrol meg egyre tobb olyan velemenyt lehet olvasni, hogy kozel sem lett olyan jo, mint a 360-e. Ennek is szeretnek utanajarni, mert ha tenyleg igy van, az uj Dualshock meg kenyelmes, akkor ebbol PS4 lesz.
    Akarom latni azt is, hogyan mukodik a menu, mennyire smooth stb.
    Nem birka vagyok, hogy ennyi infoval, kiprobalas nelkul megvegyek valamit.
  • Totti5
    #142943
    Nov 22. Fifa, DeadR, Ryse, Forza.
  • heady
    #142942
    Kovetkezo szombaton 5 oran keresztul ismerkedhetek az Xbox One-al egy zartkoru parti kereteben. Majd tolom az infokat :)

  • davidka003
    #142941
    Nincs. Ez a szar kb semmit nem támogat.
  • gduck
    #142940
    Én megvenném miatta, ha lenne rá pénzem, de mivel nincs így nem fogom :D
  • rastaman
    #142939
    nagyon gyönyörű lesz a forza 5. ettől függetlenül 100%, hogy nem veszem meg 0day az új konzolt.
  • Firerock
    #142938
    Mert nincs?:(
  • Totti5
    #142937
    Van módja?
  • Firerock
    #142936
    Melyik a legolcsóbb módja a G27 boxhoz kötésének?
  • Totti5
    #142935
    Az a 200 legyen 100.
  • Totti5
    #142934
    A lényeg hogy a nép szerint okés. Igaz kanyarra pontosan megmondom hol van fps drop, de megint én vagyok a hazug mint mindig, aki semmit nem ért az autós játékokhoz.

    "Valami bajság lesz a warezboxoddal. Nekem egy dekát nem szaggatott."
    "Nálam sincs szaggatás"
    "Nem szar. Mármint nekem sem tetszik, de egyáltalán nem laggol."

  • Totti5
    #142933
    Az.

    B kategóriába jó volt a WRC3, dúrván túl látt hájpolva, mert az sem ért fel a Dirtek bokááig, de leglább játszható volt, valami minőségi ugrást mutatott 5 év után, de az AAAhoz az ég világon semmi köze nem volt annak sem. Nem tudom hogy sikerült nekik, valahogy a csillagok állása lehetett a dologban... aztán jött az SBK X, aztán a még rosszabb MotoGP. Ez már előre látszott hogy hozzá sem értek, ugyan az lesz, mert minőségi fejlődésen nem egy át, de hogy ennyire szar legyen a frém, bár ennek is voltak előjelei, mert a MotoGPbe is szaggatott a kanyarokban egyes pályákon.
  • Firerock
    #142932
    Megoldottam. A Screenshot kombináció okozta.
  • arty
    #142931
    x360demo?

    a wrc3al elégedett voltál, nem?
  • Firerock
    #142930
    Sajnos nem csak a fifában van ez. Most próbáltam a PES-t. Azzal is ugyanazt csinálja. Valami 5let?
  • Totti5
    #142929
    Nagy levegő... beszív, kifúj... nyúl a nyugtatóért...

    Milestone a világ legtehetségtelenebb, legbutább, legótvarabb, legamatőrebb, fejlesztője a világon.

    Ezek nem veszik észre, hogy a játék szaggat? hogy az istenbe vegyem a kanyarokat be a sziklától centikre, ha szaggat minden kanyarban ez a trágya? első 5 kanyart 20szor kezdtem újra, mert képtelen voltam elfordulni.

    Kedves Jézuska, Mikulás, Nyulacska! Egyet kérek. Csődöljenek már be, és menjenek utcát söpörni ezek a tehetségtelen semmirekellő balfaszok.

    Pegazus galaxis sincs elég távol hogy szemlélteni lehessen mekkora az űr a Codemasters és a Milestone elszántsága, hozzáértése és a minőségre törekvése közt.
  • Tyrant01
    #142928
    Talán mégis :-)
    Egy konzolbolt veszi meg, gondolom még hasznot is rak rá, mikor eladja.
  • Firerock
    #142927
    Srácok az miért lehet hogy az 1-es kontrollernek a b gombját nem érzékeli hosszan a fifában(más játékban nem tudtam kipróbálni) a teljes csíknak kb az 1/10-éig felmegy aztán megáll,tehát csak egy gombnyomásnak érzékeli,nem pedig folyamatos nyomásnak. A kettes kontrolleren viszont hibátlan. Ha kicserélem a kettőt,akkoris a kettes kontroller működik.
  • Totti5
    #142926
    WRC 4 demo...

    Majd jövök, de ahhoz nagyot kell alakítania hogy ne fikázzam a fejlesztőket.
  • arty
    #142925
    de mindegy is a dizájn... számoljunk...

    kuplung, fék ... hol a gáz!? nemjó
    fék, gáz... de hol a kuplung? nemjó
    kuplung, gáz... fék nincs???

    sehogy nem jön nekem ki :((
  • Totti5
    #142924
    A sokkal többet azt jelenti hogy közelében sincs!!!

    Fanatec:

    FFB motorokban alázza, ahogy beállítások terén is, 900 fok..., nyomásérzékeny fék, H váltó, kuplung, valódi pedálok.

    Az az agyondizájnolt pedál szett meg nagyon jól néz ki, de hol láttunk már ilyet autóban?! minek kell csicsázni? semmivel nem lesz attól jobb sőt... pont hogy rosszabb.

  • arty
    #142923
    Ó, értem!

    KERS, DRS, setupolás, taktikázás. Ez a játék tényleg nem a kezdőknek van :D
  • arty
    #142922
    Ha láttad a videot, már tudod: nem fog menni a fanatec sem az xbone-vel.

    LEHET, hogy valamit majd hekkel-tákol a fanatec, de a sok fw/friver nyűg után én nem hiszem, hogy meg tudnák (jól) csinálni.
  • Totti5
    #142921
    Nem néztem végig nem is érdekel. Van kormányom a következő sok évre. A piac egyik legjobbja, ami mindent tud, sokkal jobban mint ami alant látható. Fanatec csak megjelnés után fog nyilatkozni, remélem nem okoznak csalódást, ha kell akkor úthengerrel mentek az MS székházához.

    Ha meg nem akkor nem lesz Xboxhoz kormány. Forza 5 tecsdemónak jó lesz, azt kész, csak az a baj hogy a GT6 mér kormánnyal is köpedelem lesz:((((( hanggal nem lehet élvezni, hang nélkül meg autós játék semmit nem ér.
  • davidka003
    #142920
    Átment, mert én is olvastam. Csak úgylátszik eltűnt.
  • Totti5
    #142919
    Hümm, napközben válaszoltam telóról, de akkor nem ment át vagy az sg van a csúcson megint.

    Teljesen normális.



    Köztes eső - full eső - szuper lágy - lágy - közepes - kemény

    Végeztem a Maláj versennyel, bőven a kitűzött célon túlteljesítettem, hatalmas verseny volt. 2 DRS zóna halos. Az elsőn mindig megelőztek, majd a célegynesbe mivel én voltam mögötte vissza. Ez ment oda vissza végig, kivéve amikor nem előzött meg és célegyenesben nem volt DRSem, na akkor kellett aggódni és a KERSet kinyomni:)



  • davidka003
    #142918
    Az a gáz ha nem megy a 200 ezres Fanatec-el se.
  • Waczkor
    #142917
    Itt a kérdés inkább az hogy a fanatec kormányok menni fognak e vagy ott is gondot okoz majd a kormánynak a One sok újítása.

    Amúgy meg kapják be,még a madcatz prémium kormánynál sincs kuplung.
    Vagy a kuplung is beletartozik majd a megvehető és fejleszthető,testre szabható kiegekbe?
    Logitechet miért nem lehet engedni?

    Részemről egy 50-60 ezres minőségi kormány még beleférne.

    Amúgy meg miért nem az ms gyárt kormányt?Nekem se a madcatz,se a thrusmaster mint márka nem tetszik,nem bízom bennük,ha jól emlékszem 360as kiegek is jó nagy szarok voltak mind.

    Bár perpill nem a kormány a legnagyobb bajom a one-nal,hanem hogy a nyitócímek közül egyik sem hoz lázba egy picit sem.
    Aztán persze lehet hogy mégis veszek egyet 0day:)

  • arty
    #142916
    a kontrollert nem vártam, az a konzol szerves része
    a kormányban - ha már eddig is MS exkluziv, forzalogós és gecidrága eszköz volt - viszont még volt egy minimáis bizalmam... azért egy konzol árát csak kormányra nem szívesen ad ki az ember (ami ráadásul máshoz éppcsak jó), néhány évente - ugye ezt semmiféle technologiai váltás nem igazolja (lásd logitech kormányok vs. PS2/3/4, azaz simán csak üzleti - VÉRGECI - döntés)
  • ktomi22
    #142915
    miert? te komolyan ugy gondoltad, hogy majd jo lesz a 360-as kormanyod vagy kontrollere vagy bármid is a one -hoz?
  • arty
    #142914
    3:45-nél 200 lett a pulzusom.

    A jókurva anyád MS.

    "olyan szintü ffb-t csináltunk az xboneba, hogy az nem menne a régi kormányokkal".... LOL!

    fasszopó féreg banda.
  • arty
    #142913
    erre mintha már irtam volna :O

    namindegy - szal, az normális h a pirelli felirat más színű lett?
  • davidka003
    #142912
    Beszerzek mindent amit az ügyfelek akarnak. :D
  • DarkSector
    #142911
    Nekem vibrátodr kell. :D