176613
banner
  • Dobronski
    #142860
    off:
    megvan a GeoW 1 és PC-n játszottam évekkel ezelőtt, de alig volt player. Tényleg ilyen kevesen játszanak, vagy szar volt a kereső hogy 10 percig keresett játékot?
  • vg
    #142859
    Lehetne ez az arc a Joker az új Batman filmben.
  • arty
    #142858
    nem gow, geow!
  • Shan
    #142857
    Szerintem nem gyenge a GoW3. Miért az? Mert rövid? Sőt, a multija kifejezetten jobban tetszik, mint a kettőé.
  • Firerock
    #142856
    Sziasztok!
    RGH-s géppel hogy tudok screenshotot csinálni?
  • Macccy
    #142855
    Irj nekik bvazze hogy gyökér a srác és ne hallgassanak rá, mert ... mert gyökér :D
  • Waczkor
    #142854
    Kicsi off:

    Trevor:)

  • davidka003
    #142853
    Nem tudom mit sírnak. Medium nehézségen kontrollerrel pont tökéletes számomra a játék.
  • davidka003
    #142852
    Na akkor 3-an rendeltünk tutira.
    Én-te-meg egy PH srác. Nekem azt írták, hogy már feldolgozták a rendelést és hamarosan feladják.
  • arty
    #142851
    egyetértünk!

    viszont, ha netán az EASY-t könnyítenék, akkor a kecske és a káposzta is megvolna ;)
  • Totti5
    #142850
    Szóval na...

    Dreampage codemasters fórumon irogat hoy szar a balansz és nem tud az AIval tempót menni...

    Üres tankal megy 1.42-44-es köröket Sepangban.

    Kíváncsi voltam én mit megyek, mert nekem a Legend AI pont jó versenyzésre: 1.34.9 és konstans 1.35ös körök.

    Ők 25%os versenyeket mennek és 1.41-1.43 közti időkkel.

    Emeltem a tétet... 100%os verseny, csurig töltve első 10 kör.



    Közben az is kiderült, hogy setupolni nem setupolnak, rátolja a gyors setupot ami teljesen szar és azzal megy, mert azt hiszik hogy az milyen jó.

    A lényeg, hogy a codie fórumon írogatnak és szakértik a játékot... ha ilyen emberekre hallagatnak, mert ők nyomják a tito feedbackot ilyen csuda skillel megáldott F1 playerekre akkor kurva nagy gáz van.
  • Totti5
    #142849
    Kíváncsi vagyok ki kapja meg hamarabb:D
  • DarkSector
    #142848
    :P
  • davidka003
    #142847
    Aki nem gyors lemarad. Még volt belőle mikor linkeltem.
  • DarkSector
    #142846
    Ha lenne belőle vettem volna. :D
  • davidka003
    #142845
    Tudom ez a leggyengébb rész de ennyiért nem akartam otthagyni.
    Illetve rendeltem mellé egy Saint\'s Row 2-t. Tinman meggyőzött. Meg Imy is istenítette anno.
  • davidka003
    #142844
    Gears Of War 3 Limited Edition Xbox 360

    Még zászló is van benne.


    Jó vastag. 5 fontért ajándék.
  • Harlekin
    #142843
    GTA 5 ben alakul a garázsom tartalma!

    garázs
    garázs1
  • games4ever
    #142842
    Halo 4 Corbulo Emblem code kell valakinek? Kaptam egyet ajándékba.
  • Tinman #142841
    Nem befolyásolni akartalak, nem az örömöd irigylem, inkább csak a magam földhözragadt "vagyateljestvagysemmit" látásmódját tártam eléd.

    GTA V-re viszont van tőlem egy nagy +1-ed :-)

    Másikra:

    Saints 1: Iszonyat nehéz a vége felé és nagyon elment mellette már az idő. Ettől függetlenül, ha érdekel, hogy honnan jött ez az egész sorozat, akkor tehetsz vele egy próbát, de engem szidj, mert még a legjobb szándékom mellett is csak 6/10-et tudnék rá dobni.

    A Saints 2: Már komolyabb darab. Bárki, bármit mond az XBOX360 verzió a superior! A PC-s egy trágyadomb. Ritka kivétel :-)
    A Saints 3-hoz képest grafban visszalépés, de történet és változatosság terén nincs panasz. 8/10-et lazán kiérdemel.
  • davidka003
    #142840
    GAME:
    Saint\'s Row 1: 3 font
    Saint\'s Row 2: 5 font

    Mai szemmel érdemes lehetne még őket beszerezni?
  • davidka003
    #142839
    Igazad van. Aludtam a dologra egyet és lemondtam a teljes rendelést. Inkább azt az 5k-t vagy beleölöm egy Tomb Raider-be ha 15 font lesz Zavvin vagy gyűjtök GTA V-re.

    Viszont így legalább tudtam tesztelni, hogy milyen ez a pénzvisszatérítés.
    Paypal-al fizettem. Ahogy nyomtam egy cancelt a rendelésen már jött is az email, hogy paypal refund-ot kaptam. A refund meg 3-4 munkanap alatt fog átmenni a bankkártyámra.
  • Totti5
    #142838
    Versenyszituációban valszeg hamarabb nyomnám neki, amit próbálgattam, de nem tünt hatásosnak, hama megindult a segge, viszont ennél bőven lehet jobban kigyorsítani, mert későn váltottam kettesbe. Egyből rá kell dobni és nagyobb gázzal lehet indulni.

    Úgy próbálok menni ahogy a valóságban is. Megnéztem Hamilton idén hogy mente a pólt és úgy lőttem be a váltót a végsebet és választottam meg a sebességi fokozatokat. Tud valamit a srác, mert jók lettek:D

  • arty
    #142837
    de az időrendbe az hogy fér bele? :/
  • arty
    #142836
    Már nem is nagyon fogod tudni, mivel kb hiányzikk lett a DFGT (meg minden más logitech cucc is, kivéve a duplaára médiamarktokat).

    De ne sajnáld, szerintem csak pillanatnyi fellángolás volt - csak állna a 30k a "sarokban".
    Költsd el inkább valami DS2 extrém verzára :)
  • arty
    #142835
    Hivatalosan is k. béna vagyok VAGY te vagy igen jó :P

    (azért azt megfigyeltem, hogy a fő differencia köztünk, hogy te képes vagy türelmesen kigyorsitani azon a bizonyos 2 helyen, ahol én féltve a helyezésem, nyomnám mint állat, de csak még rosszabb lesz a helyzet... látom, h neked is el-el akar menni a segge, de biztosan tartod és nem hamarkodod el a padlógázt. meg persze mindenhol máshol is olyan íveken mész, ahol én nem, szal nyilván sok-sok másodperc van köztünk. proving groundson szvsz ilyen teljesitménnyel neked sima ügy lenne az arany is, tippre)

    Úgyhogy akkor el is búcsúzok az F1-től egy újabb évre :))
  • Renjike
    #142834
    Szerintem is hatalmas ötlet ! Kicsit frissíthetnék vele a játékot.
  • Myselor
    #142833
    nagyon helyes hogy akar ilyet.de egyébként az osiris játékuk is olyan lenne amit jegeltek
  • Seth
    #142832
    Jöhet, de a színvilág baromi monoton lesz :)
  • Totti5
    #142831
    Hmm, hogy ez eddig nem jutott senkinek az eszébe:

    "Assassin\'s Creed 4 director wants to take the series to ancient Egypt"

    Imádnám, már most kell! Fáraók, rabszolgák, piramisok, csillagkapu :D jó lenne, van benne lehetőség bőven.
  • Tinman #142830
    Nem vita, de kényszeredettem utálom a nem teljes cuccokat, amikor ugyan annyiért van teljes is.

    Tegnap egy pillanatra eltöprengtem, hogy beszerzem őket, de elvetettem az ötletet, mert nincs rá időm, a kormányt se vettem meg még...
  • Totti5
    #142829
  • davidka003
    #142828
    Gyűjteménybe megy. Nem akarok játszani vele. Egyfajta örömmel tölt el, hogy a Forza 4 mellé rakom őket a polcra.
    El is lehet adni egyébként.
    Amúgy mindig írják a leírásban ha valami hiányzik a packból. Ezt már vagy 3-4 CE-nél megfigyeltem. Itt nem írták, hogy hiányozna.
    Amúgy meg most komolyan 3 fontról megy a vita? :D
    Megeszek 2 hamburgert az több kerül.
  • Tinman #142827
    Na haragudj, de nem értelek.

    A Forza Ultimate 3 nem lett volna jobb? Az tényleg fullos. Most az az 1 kulcstartó ennyire fontos? DLC-ket meg veheted meg. Ráadásul ilyen preowned cuccokban nem 100%, hogy benne lesz a pen, de úgy legyen!

  • rastaman
    #142826
    simán megérte! grat!
  • vg
    #142825
    Szerintem fantasztikus játék, én minden percét élveztem. Alig egy hónap és jön a Mirror Of Fate HD és a második rész demója.
  • davidka003
    #142824
    GAME rendelés:
    Forza Motorsport 3 Limited Edition (Xbox 360) £2.99 (kicsit a pendrive miatt is akartam) :D
    Halo: Reach - Pre-owned (Xbox 360)£4.99
    Forza Motorsport 2 Limited Edition (Xbox 360) £2.99

    Total cost of products: £10.97
    Delivery charge: £2.95

    Order Total: £13.92
  • davidka003
    #142823
    Legnehezebb szint miatt respect.
    Nekem néha normalon is szopás volt. A játék utolsó 20%-a meg dögunalom volt.
  • Renjike
    #142822
    jöhetne már az a November 8... :D
  • vg
    #142821
    Kitoltam teljesen Castlevania. Nem tartom magam jó játékosnak, de erre most azért büszke vagyok(lol). Közel két hónapja minden nap pár próbálkozás után szegény Forgotten One szörnnyikét szétszedtem legnehezebb fokozaton.