176612
banner
  • davidka003
    #144193
    Ma jött:


    Metro 2033-nak is elég jó a grafikája és szépen fut.
    Last Light meg szerintem boxhoz képest durván néz ki. És nem össze-vissza lassulgat, mint PC-n hanem stabil 30 FPS.
    GAME-ről rendeltem és nem voltak felhasználva a DLC kódok hozzá. Szóval 4500-at megért.
  • Totti5
    #144192
    Kb... bevállaljam?:/ ha 8ért el tudnám passzolni a BONTATLAN játékot DLCkkel... nem kell innen valakinek?:D
  • arty
    #144191
    és gondolom a legközelebbi góc bécs... ? :((
  • arty
    #144190
    (itt nem erről van szó! ami fekete, az a ps4 oldalon is fekete - csak a ködfátyol nincs 360on a távoli cuccokon, legalábbis nem minden)
  • Totti5
    #144189
    Tudomásom szerint ott olyan lehetőség van hogy MS gócpontokra be lehet vinni és 10 dodért adnak nextgen verzát. Ugye ez itthon kilőve, kódos megoldásról még nem olvastam.
  • Totti5
    #144188
    Az lehet a felvevő eszköz miatt, vagy a PS4 videó kimenete miatt, vagy egyszerűen ilyen. Ez a szín, kontraszt eltérés PS3/360 esetében is megvolt, de TVn ezt te sosem veszed észre, mert ott minden üt mint az ipari áram, egy Uncsinál a szemed kiesik a gyönyörtúl színektől és a képminőségtől, nomeg mert nem fogod látni a másikat ugyan az a TVn ugyan azt a játékot.
  • arty
    #144187
    xboxost nem lehet upgradelni xbonesre?
  • Totti5
    #144186
    Az a baj hogy annyira, de annyire kellene nekem az AC4 szobros kiadás, amit oda tehetnék a Connoros szobor mellé, de a játék nem kell 360ra, mert ugye nextgenre lesz, de ott meg csak sima kiadás van. 360ast eladnám, csak el e vinnék... nagy dilemma:I Miért nincs fullos Xbox Onera???
  • rastaman
    #144185
    maradjon a topik neve. ha még lehet szavazni...
  • arty
    #144184
    egyébként amire a kollega céloz, az nyilván a köd és füsteffektek ... de akit ez zavar, az jobba ha pécén áll neki, mert konzolokon ilyet nem lehet ki/bekapcsolgatni :D
  • arty
    #144183
    de ha az xboxos videok nézését tulzásba viszed, hererákot kapsz! tudod milyen a hererák? nem akarsz olyat!

    szóval akkor már inkább a fakó (lol) pléjsztésönös gémpléj!
  • Harlekin
    #144182
    Ezekben az összehasonlító videókba úgy basznak át ahogy akarnak és meg is teszik ebbe az egybe legyél biztos.Ezek semmi másra nem jók csak a találgatásra meg,hogy a készítőnek mi a szíve vágya.
    Az meg hogy most mit látsz és majd mit fogsz pár év múlva szintén más tészta.Arról nem is beszélve,hogy mi értelme lett volna 1 olyan gamába felesleges erőforrást belefeccőlni ami a curgenen is "tökéletes"!!!
    Majd azokba amik valóban nextgenek ott jönnek az úgymond fricskák curgennek...
    Mikor lesz az már érthető,hogy 1 telhetetlen világ ez a gamer világ.Ha itt első pillanattól megkapod a maxot amit ezek a nextgenek tudnak és kihozható belőlük akkor mit adnak 3 év múlva amire szintén azt mondod hogy hűha???
    Következő nextgent???
  • bacaelit
    #144181
    Szerintem, xbox-on akár melyik verziónál nagyon szépek a színek! Ps nél olyan mint egy szürke fátyolón keresztül nézném a játékot! Igaz, ízlések és pofonok!
  • arty
    #144180
    meglehetősen korrekt a 360as verza! (igy youtube alapján)
  • Totti5
    #144179
    Mi a vicces? azokban szebb amiket írtam + magas felbontású textúrák, felbontás stb...

  • DarkSector
    #144178
    Ez vicces kicsit.

    A nextgen-hez képest az X360 tökéletes minőségű lett.
  • Seth
    #144177
    Igen, ez már nextgen fícsör , currens gépeken sajna nem ilyen
  • DarkSector
    #144176
    De ez csak pöckön meg nexgen konzolon ilyen?

    X360 és PS3?
  • Myselor
    #144175
    kúrva jó.ahogy az egész játék nagyon fantasztikus ^^
  • Totti5
    #144174
    Nem a legjobb minőség, de hírtelen ezt találtam:

    A lényeg látszik. Hűbammeg!!! ( én is csak most látom először magában a végleges játékban )
  • Botond #144173
    Alul-felül-jobbra-balra, azok a szélei....
  • DarkSector
    #144172
    Milyen szél? mutasd már. :D
  • arty
    #144171
    pécén ac-t nemszívesen :)
    pont a be-beakadó frémráta, ami ennél a sandboxnál különösen érint mindenkit, nem pálya nekem. meghát én letolás után ezektől szívesen szabadulok meg pénzért :))

    igen, a szél az, amit eddig még nem láttunk ilyen minőségben...! (jó, az eső is jó, de az a SZÉL !!)

  • Totti5
    #144170
    Ha PCn tolod az is jó ( bár nekem nem volt 60 fps, csak 30 vagy annyi sem maxikapitális grafon ), biztos valami be volt kapcsolva ami megfektette a cuccot ( nem nem az a fiziksz... ). 360-ra is remek vétel, de olyan látványt produkál pl a növényzet ahogy a szél mozgatja a leveleket, nomeg a víz... te jó ég milyen gyönyörű + az eső. Ugye ezek voltak a "nextgen" effektes vidiben és tényleg:) sokat dobnak rajta az amúgy is profi látványon és kidolgozáson.
  • arty
    #144169
    nemtudom ezt a részt ki tudom-e várni nextgenig :D (értsd: mire nekem nextgenem lesz)
  • DarkSector
    #144168
    még mindig azok, mind a 6.
  • a.carkey
    #144167
    PS4-XBoxOne-PC
    PS4-XBoxOne-PC
  • DarkSector
    #144166
    szerintem rondák a képek.
  • Totti5
    #144165
    Megdemóztam PCn az AC4et 20 percre. Hát igen... a level desingerek, a grafikusok kiváló minkát csináltak, csak még mindig a harc:I de ettől függetlenül alig várom hogy nekieshessek nextgen konzolon! A játékot meg is veszem a napokban:D





    Szerencsére nem megy át minden növényen, de ezt egyből kiszúrtam:D
  • Totti5
    #144164
    z előző hét természetesen az Egyesült Királyságban is az Xbox One premierjéről szólt, mely az eladási listákra pillantva is jól látszódik, hiszen az exkluzívok közül a Forza Motorsport 5, a Dead Rising 3 és a Ryse: Son of Rome is bekerült a legjobb tízbe, míg a FIFA 14 eladásai megnégyszereződtek, köszönhető annak, hogy az előrendelők ajándékba megkapták a konzol mellé.

    Magából a gépből nagyjából 140 ezer fogyott az első héten. Összehasonlításként: az Xbox 360 esetében ez a szám 70 ezer volt, míg a PS3 165 ezres nyitóhéttel startolt.
  • Sippie
    #144163
    ez érdekes, amikor nekem késlekedett a csomagom tőlük, és csak annyit kértem hogy valami csomagkódot adjanak meg, hogy érdeklődni tudjak a postánál, egyből visszafizették az összeget. Egy napra rá meg megjött a csomag is.
  • bacaelit
    #144162
    Köszönöm szépen a válaszod!
  • Macccy
    #144161
    Haaaaalihoo!
    Ja nem, azért azt nem, de mondjuk most éjszakás műszakos heten volt, épp most ért véget, fél órája értem haza. Nem, annyira nem volt kedvem GTA-zni, nagyon nem, meg aztán semmi új nincs most. Uszodába is beköltöztem amikor csak tehettem, kellett a hátamnak na. ... Persze veletek dumálni is jó LIVEon, félre ne érts, csak nem vitt rá a lélek, hogy benyomjam a dobozt .... Kéne az a flash kurvára, de ezt itt nem reklámozom :D
    Ma este felé majd belépek lehet, dumálunk!
  • Muttley
    #144160
    hát akkor te egy jófej gyerek vagy... ;)
  • Seth
    #144159
    Nemtom 100%-ra, de szerintem ez csak digitális formában létezik, Twitch TV-n néztem egy srácot amint ezt megcsinálta, és az eredeti xbox360 lemezt kérte tőle a XO, csinált valami inicializálást és utána indult
  • davidka003
    #144158
    Mármint hova kell berakni? Xbox ONE-ba? Biztos így működik a dolog?
    Azt hittem ez a csere olyan lesz, hogy beviszi az ember és +10 fontért adnak egy ONE lemezt.
  • Seth
    #144157
    Lehet fizetni egy upgrade-et 10 dollár/euro/nemtomhányforintlesz , ha megvetted 360-ra. Persze így csak letölthető lesz, nameg a 360 lemezt ezután is be kell rakni ellenőriztetni
  • davidka003
    #144156
    17 ezer Ft a COD: Ghost kb Xbox ONE-ra. Meg kell venni.
    Semmilyen 360-as játék nem megy.
  • Harlekin
    #144155
    Szeva!Veled mi van Sztahanovista lettél,mert napok óta nem vagy liven?
  • bacaelit
    #144154
    Kérdésem lenne, ha nekem most megvan xbox360-ra mondjuk a COD Ghost játék akkor azt tudom használni xbox One konzolban? Vagy meg kell vennem az Xbox One verziót? Esetleg kellene ezért fizetnem valamennyi pénzt ha ez lehetséges?

    Bocs ha hülyeséget kérdeztem.