176612
banner
  • Macccy
    #144153
    Úgy olvasom, hogy magadra maradtál és "retek patkány" vagy
  • arty
    #144152
  • davidka003
    #144151
    Én is visszaadnám a pénzt, mert úgy illik.
    De most hogy írtad ezt, hogy 11 nappal később adta fel így erősen elgondolkoznék, hogy megérdemli-e.
    Legalább szólt volna a parasztja, hogy figy nem másnap adtam fel vagy valami.
  • Harlekin
    #144150
    Ja nem szabad visszaélni,mert rá lehet cseszni meg tényleg annyira olcsón lehet hozzájutni mindenhez,hogy nem éri meg szarakodni.Mert nem az önös érdek az ami ebbe van hanem az,hogy az utánam lévővel cseszek ki,ha letiltja ide a postázást.Amúgy Én ahol csak lehet lebeszélem a Tracking numbert,mert az biztos hogy megjön.Nekem is és neki is érdeke,hogy ez történjen.
  • arty
    #144149
    Nekem is volt már ilyen és visszaadtam a pénzt. Nem vagyok egy retek patkány.
  • Harlekin
    #144148
    Elvileg Igen!Már írtam neki,de előre tudom a választ megköszöni szépen a kedvességem,de nem szükséges dologgal lezárja.Volt már ilyen esetem.
    Leszarják ezeket a dolgokat ez az eladó 270000 értékesítésen van túl ebayen szerinted érdekli ez az 1.
    Maximum annyi történik hogy felveszi Magyarországot a tiltó listára és majd nem postáz...De szerintem válaszra se méltat majd.
    Én még türelmes voltam kivártam az utolsó pillanatig és előtte írtam neki mielőtt elindítottam a dolgot.Amcsiknál ha a megadott időn belül nem érkezik meg a termék szó nélkül indítanak pénzvisszatérítést.
    És totál az ő faszsága volt a dolog most nézem,mert nagyon szigorúan vannak fogva a kínaiak ebayen.Mivel Én ahogy megveszem ki is fizetem mindig.Így ők általában 1 napon belül feltüntetik ebayen hogy postára is adták,most is így volt.De a csomagon lévő bélyegző szerint 11 nappal rá került postára...

    Na közben kipróbálta AC BF el és tökéletesen müxik!!!
  • piamania
    #144147
    Én is már jártam így,hogy nem jött meg időben a cucc, írtam az eladónak, hogy utalja vissza a pénzt.Visszakaptam, másnap kihozta a posta a csomagot.
    A pénzt meg elköltöttem másra...
    Persze ezt akkor nem lehet megcsinálni, ha van Tracking number.
    Több cumónál eljátszottam már ezt.Tudom nem szép dolog, de hát ez van.
  • arty
    #144146
    msot néztem, van olyan :)

    bár szvsz kár minden gennek külön topik, az uj megjelenésekor a régi szép lassan totál elhal ...
  • Tinman #144145
    De miért ezt kéne átnevezni?

    Sokan vagyunk, akiknek még min. 1-2 évig nem lesz X1-e.
    Van Playstation 2 topik, van Playstation 3 topik, van PS4 topik is... az miért más?

    XBOX ONE topik is dukálna!
  • arty
    #144144
    xbox :)
  • arty
    #144143
    és most akkor visszautalod neki a pénzt?
  • Harlekin
    #144142
    Mivel nem a neve határozza meg az itt jelenlévőket és a tartalmat se,és valószínűsíthető,hogy nagy mértékbe az itt jelenlévők sem fognak megváltozni attól,mert esetleg dupla konzolosok lesznek.Szerintem jó ez így,de ha mégis akkor legyen xbox 360NE!
  • Harlekin
    #144141
    Mivel azt még nem teszteltem ahogy látod össze van a vezeték rajta kötve,de nyugi fogom és nyugi írom is majd,de biztosra veszem,hogy ugyan az lesz mint ami az eddigiekkel volt.
    Hisz mitől lenne más elmondtam már a múltkor is rengeteg kontrollert szedek szét javítok meg.Ugyan az az alkatrész van mindbe mint amiket rendelek ebayen!!!
  • Totti5
    #144140
    Kérdés: mivel megelent az Xbox One, mi legyen a topik címével? valamire módosítani kellene, kibővíteni. Várom az ötleteket, és ami mindenkinek tetszik az lesz.
  • Totti5
    #144139
    OEM verza:)
  • Harlekin
    #144138
    Nekem ez 1 pukifóliás zacsiba jött oszt doszt!
  • Totti5
    #144137
    Eredeti! Nekem is ilyen vezetékes fekete van ( PChez ) médincsájná. Ugyan ez 1:1ben a matrica is. Eredeti MS dobozban vettem, itthon egyik boltba.
  • davidka003
    #144136
    Gyakorlatilag csak azt nem írtad le, hogy milyen vele a játék. :D
  • Harlekin
    #144135
    Na Pénteken megjött az ebayen rendelt kontroller.Jó sokára!!! Annyira,hogy kifutott a feladó a 45 napból és így vissza kértem a pénzt amit vissza is fizetett a paypal.
    Na nézzük csak
    nem nem nyikorog
    nem nem zörög
    nem nem szar a kivitelezés(nincs rece nincs illesztési gond)
    eredeti??????Döntse el aki akarja,de nem is érdekel!!!!
    Kínai igen(Mint ahogy mind)
    Olcsó volt IGEN!!!!!
    kontroller
    kontroller1
    A legelső boxhoz csomagolt vezetékes kontrollerem.

  • Totti5
    #144134
    Nem, ahogy a Wii, WiiU, PS3 sem. Csak a 360 volt tálcás.
  • davidka003
    #144133
    PS4 az tálcás?
  • Muttley
    #144132
    nekem ez jött le a cikkből:

    + zsír, h csendes a gép
    + zsír a Forza 5 graf
    + zsír a stabil 60 fps
    + zsír, h a kontroller precízebb
    + zsír, h az új kinect jobb

    - gáz az oldschool-ronda külcsín
    - gáz a nagy (?) méret
    - gáz precizitású a kábel kontakt
    - gáz, h még le kell tölteni vmit, h bluray-t lejátsszon
    - gáz, h nem tudja kezelni a 3D-t
    - gáz, h nincs lemeztálca
    - gáz, h még mindig szebb a pc graf
    - gáz, h az X360 DLC-k ezen a gépen nem indulnak
    - gáz, h kötelező kinect van és így faszául 20%-kal drágább, mint a PS4, ahol nem kötelező a kamera
    - gáz, h skype v Explorer böngésző használathoz venned kell Live előfizetést,
    normál net kapcsolat "kevés" hozzá

    ezek nagy része upgrade-elve lesz - majd

    és az ítélet:

    Egyelőre jobb választásnak tűnik venni két új játékot a régi Xboxra, és várni - legalább - egy évet az újjal

    (ez utóbbit már pár hónapja én is mondom)
  • Tatyla
    #144131
    kéne kis help
    van ez az Ascend:Hand of Kull játék a kreált karaktert hogy lehet törölni vagy másikat csinálni?
  • Totti5
    #144130
  • davidka003
    #144129
    Legjobb. Az már SLIM. Nincsenek vele gondok.
  • Lbaxta
    #144128
    Üdv
    A corona alaplapos gépek mennyire jók?használtan venném a lurkóknak...
  • Totti5
    #144127
    Megadták a módját az egyszer biztos!

  • gduck
    #144126
    Ment PÜ ;)
  • Harlekin
    #144125
    Na ha sikerül szereznem fifás kódal neked adom a kódot,mert engem totál hidegen hagy a fifa.
  • Totti5
    #144124
    Lesz amikor lesz. Már nem izgulok a Fifáról lecsúsztam, ami a lényeg lett volna.
  • Harlekin
    #144123
    Nem kell adni a prédikátorokra vagy dilettáns vagy irigy mind ennyi.
    Téged mivel kecsegtettek az itthoni boltok mikortól lesz XOd.Ma ismét minden érdemleges forráslehetőséget végig érdeklődtem,de a halvány remény kecsegtetés a 29 volt a talán lehet esetleg jelzőkkel.:-S
    Megyek 7. én UK be de addigra lehet ott se lesz.
    Ma írtam unokaöcsémnek,mert kint él Bécsbe,hogy nézzen utána hátha ott van,de még nem válaszolt.
  • shaddam
    #144122
    A hazai szakbarbároktól más volt várható?
  • Totti5
    #144121
    Én ott majdnem feladtam hogy nincs táljcája a gépnek, úgy mint a MAC valaminek. Nem nem azt írja hogy úgy mint az előző genbe a PS3nak, hanem MAC. Ez ugrott be neki. MAC. Nekem meg az hogy WTF?
  • rastaman
    #144120
    kicsit f*szparaszt volt a cikk írója. bennem felment a pumpa amire végigolvastam.
  • arty
    #144119
    1080p, 4xAA - ettől az eddigi fotorealizmus végképp tökélesedik és kanapéról nem lehet majd megállapítani h játék-e
  • bacaelit
    #144118
    Vagy ne szárítsd a háziállatot a mikróban! (Öreg nénivel megtörtént!) :D

    Perelt és nyert. Mivel nem volt a használati útmutatóban feltüntetve!
  • bacaelit
    #144117
    +1 :DDD
  • DarkSector
    #144116
    Lesz az....:D
    A fizika fejlődése fogja igényelni a kraftot, nem csak kinézetben lehet nextgen. :)
  • Totti5
    #144115
    Tegnap néztem ahogy Waczkor csapatja a Fight Night 5el. Hát az valami elképesztő még mindig ahogy kinéz. Mivel lesz több a nextgen??? hogy lesz az 2-3 szor szebb? nincs elképzelésem.
  • Totti5
    #144114