176601
banner
  • Totti5
    #144823
    Ez szemléletes

  • TomStorm
    #144822
    Az jó biztos tetszene nekem,köszi
  • Renjike
    #144821
    kicsivel nagyobb.
  • TomStorm
    #144820
    hátsó szárny felfogatásnál az a kidolgozottság nem gyenge^
    Van akkora a konzol mint a 360 FAT?
  • TomStorm
    #144819
    Hát ez nagyon rendbe van!:)
  • TomStorm
    #144818
    intermediate/8-245 és ehez kalibráltam TV-t komolyan nagyon szép lett így és nyugtató nézni.Nem tudom mondjuk XOne standart milyen képet adhat az igaz,lehet ahoz hozzá se kell nyúlni
  • Totti5
    #144817





  • TomStorm
    #144816
    Ja ok,sry.
    Most miért kellett kivenni a MS bevált opciót.Nekem a középút lenne jó a full RGB semmiképp a limited esetleg de PS-en se kedveltem
  • DarkSector
    #144815
    thx!
  • Totti5
    #144814
    Videó felvétel, render, feltöltés is patentul megy. Sky-ről PCre le lehet tölteni az MP4-et és utána oda teszi fel az ember ahova akarja. 5 percet lehet egyben bármikor bárhol, bárhogy, de mivel ez az 5 perc 110 szeletben is lehet, igazából nincs korlát, csak a HDD kapacitása.

    Holnap dobok fel valami anyagot valamiből.
  • Totti5
    #144813
    Filmet néztem...

    Kínában gyártották ezt is mint midnent^^
    Árát írtam már: 185e volt, jövőre 160e ( 157 ) lesz normál áron, ha lesz készlet.

    The Xbox supports both 720p and 1080p resolution, so select the higher one if your TV supports it.

    Next you want to see what the Color Depth is. Color depth is how much color information per pixel is sent to the TV or monitor. Color depth of 30 bits per pixel (bpp) or higher is known as “deep color.” Not all HDTVs accept deep color information. Choose the appropriate option.

    Directly below the color depth is the Color Space option. There will be two options here; TV (RGB Limited) and PC (RGB Full). The first setting will work on anything, but only use the second one on a PC monitor on which colors are sub-optimal.
  • TomStorm
    #144812
    Nem is tudom miért olyantól kérdeztem dolgokat akinek van gépe:))
    Na mindegy is majd megtudom máskor
  • TomStorm
    #144811
    Mert azzal tudok legjobb minöséget elérni játékokhoz
  • arty
    #144810
    miért fontos h van-e intermediate opcio??
  • TomStorm
    #144809
    Display opcion belül.Ha ugyanaz mint itt akkor "reference level
  • Totti5
    #144808
    "MS féle Intermediate opcio a beállításokban mint 360-on"

    Ez mit takar?:)
  • TomStorm
    #144807
    Értem köszi.
    Lenne pár kérdésem hozzád mint XO.tulaj itt mivel m az új topikba nem látlak.
    Mennyiért vetted,van ugyanúgy MS féle Intermediate opcio a beállításokban mint 360-on,ki gyártotta a gépet.
    Most hirtelen ez érdekelne
  • Totti5
    #144806
    Tegnap még 2014 ősz volt. Holnap 2016 lesz? mikor lesz a következőő verziójú világvége, én ahhoz lőném be pl. Amúgy nem teljesen mindegy? amint lecseng a láncs láz, mndenhol lesz gép hegyekbe folyamatosan. 2014 Q1-re ez rendeződik és akármelyik boltba bemész vehetsz gépet, játékokat, perifériákat meg most is mindenhol kapni. Magyar Lájv már más kérdés, ha egyátalán lesz akkor majd egyszer... a 360-as magyar lájv nem úgy fest hogy nagy biznisz lenne, mert semmit nem fejlődött, s azon kívül hogy forintba fizetsz semmi nem hozható fel mellette mint érv.
  • TomStorm
    #144805
    Nem.Ez igaz is egyébként?
  • Botond #144804
    És azt láttátok, hogy jó eséllyel csak 2015 a hivatalos magyar xbox1 premier? :(
  • Harlekin
    #144803
    Na és találtál valami frenetikus dolgot?
    Én februárra voksolok,hogy lesz valami publikusan elérhető okosság!
  • gduck
    #144802
    "Some changes have been made to how child accounts are managed and created"

    Lehet a múltkori régiós trükközések miatt?
  • arty
    #144801
    há'hogy hogy áll az xbón krekk :D
  • Harlekin
    #144800
    miattam??
  • Tyrant01
    #144799
    nem írja a szabad helyet, ha betelik, akkor a következő installnál fogja írni, hogy törölj valamit
  • arty
    #144798
    harlekin miatt vetődtem warezos forumokba, ott irta a tag h nincs storage management, szal nem látják h a terásra upgradelt hakkolt hdd TÉNYLEG terásnak látszik-e vagy csak 500at lát a gép és törli ami már régi, ha betelik a 360g a teráson .... :)

    szabad helyet is írja? kb olyan szinten van tehát a management, mint 360on?
  • Totti5
    #144797
    My games/apps kilistázza a játékokat, ott (start) gomb az adott programra s uninstall + írja a méretét is.

    Hol lehet ilyeneket olvasni?:O
  • Totti5
    #144796
    Forrasztási pontok engedtek el, ne pedig a hűtés nem hűtött. Megoldották az első revíziónál, akinek meg megdögött a gép 3 év alatt ingyen cserélték új típusra. Ráfizetás volt nekik elég keményen. Az hogy valami hibás és magas a % az kiderül fél 1év után, abból lehet már statisztikát csinálni, aztán utána lehet a gyártási eljárást és az előállítást módosítani.
  • Tyrant01
    #144795
    rosszul olvasod
    igaz nincs hdd managment, de bármit tudsz törölni
  • davidka003
    #144794
    RROD nem megoldása nevetséges volt.
    Rohadtul tudták hogy kéne megoldani de gondolom egy szaros hűtést is sokalltak. Biztos megérte nekik.
    Gondolom normál hűtéssel nem lett volna annyi haszon.
  • arty
    #144793
    amugy, jól olvasom, h az xbone-n nem lehet a hddn "kézzel" törölgetni, hanem csak magától töröl VALAMIT, ha betelt?
  • arty
    #144792
    Sose becsüld le egy nagy multicég tehetetlenségét a (már) kialakult procedurákkal szemben :)

    A rrodot se tudták sok sok évig megoldani, pedig az attól kifolyt 1-2 milliárdos veszteség jóval inkább kézzel fogható, mint a warez miatti kiesés.
  • arty
    #144791
    felhő > usb. currentgen = kánaán!
  • Harlekin
    #144790
    Ha azt veszem alapul hogy a 360 életkorát 24 órára osztom ebből 22 órát lehetett LOPNI és a 22 óra alatt kijött cirka 30 különböző meghajtó ahol a másodiknál meg tudták volna oldani a problémát akkor nincs nagyon mit agyalni.
  • Totti5
    #144789
    Közbe pár órányi szenvedés után megtaláltam... nem működik a fm.net senkinek. Az oldal üzemeltetője és programozója remélem nem kap év végi prémiumot, mert vicc hogy 3 napja semmi nem történik, nem jelentkezik be, nem találja a gamertagot. Csináltam rakat FM5 képet, fel is töltöttem, de nem tudom leszedni:I
  • arty
    #144788
    nem létezik, h akkora hatökör legyen az ms, hogy a drive fw encryptálatlan maradjon ebben a genben is :)
    ugytudom, h jelenleg a nandot olvasták csak ki, ebből egyelőre nem lehet sokmindenre következtetni, de szvsz hamarabb lesz valami jtagos mód a hekkre, mint FW-s (kivéve ha az MS mégis egy barom és/vagy érdeke a LOPHATÓSÁG)
  • Harlekin
    #144787
    A másik része amit már leírtam.Nincs különösebben gondom a multi csalókkal,mert nem játszok majd maximum.
    De a "könnyen" LOPÁSRA bírhatósággal a nem LOPÓSOK is fognak majd csalni.De gondolom ez totálisan elfogadott értékrend a LOPÓSOKKAL szemben...
    Tehát LOPÁS nélkül CSALNI majd jó és elfogadott dolog lesz
    CSALÁS nélkül LOPNI szar és elítélendő dolog lesz.
  • Harlekin
    #144786
    Az előző genen is kaptuk a LOPHATÓSÁGOT,de nem kaptuk hozzá a csalókat.Se a LOPÓSÓK se a nem LOPÓSOK ez által ellenben most,hogy "könnyebb"(koránt sem biztos) lesz LOPHATÓSÁGRA rábírni a boxot...
    Tökéletesen elég lenne az is,ha csak a BD kapna 1 új FW,hogy LOPNI lehessen!
    Ismételten mondom nem értem mi az összefüggés a 2 között!!!

    Eleve ha magában a gépben megy majd a turkálás az kizárólag offline LOPÁSRA ad majd lehetőséget (lásd jtag/rgh)szerintem...De ez viszont lehetőséget ad az online csalásra.
    Viszont a BD módosításos LOPÁS lehetőséghez nem valószínű ez a fajta megoldás...
  • arty
    #144785
    :D

    az első megjelent gt4hd/gt5p fotómód képek óta tudhatod, hogy a gétére rossz szó = kereszteshardjárat az EMBER ellen :D
  • arty
    #144784
    a kettő úgy jön össze, hogy csomagban kapod: a lophatóságot és a csalókat :) egyikkel gondod van, holott a másikat ez teszi lehetővé.