176601
banner
  • Macccy
    #144863
    Olyankor keversz magadnak 3000 g protein shéket és nézed tovább! :D :D
  • DarkSector
    #144862
    Megnéztem fos film.
    Mark végett sajnálom, jó színész.
  • Totti5
    #144861
    Bay egy zseni, persze divat rugdosni, de neki köszönhető a

    Armageddon
    Pearl Harbor
    A sziget
    Transformers 1

    Ezek mind olyan alapművek számomra ahogy illik.

    Transzformers 2 is bejött, de a 3 nagyon el lett gagyizva, de ott sem a robotokkal volt a gond... talán a következő rész újra pofaszaggatósra sikeredik!
  • Harlekin
    #144860
    Hogy szedted szét???Nagyon szar szétszedni spéci eszköz nélkül szinte biztos a sérülés!!!Zoli 1 beteg állat.Halál félelmem van,ha ülök mellette!A körforgalmakat azzal a böszme nagy ivecoval kilincsel előre szoktuk elverni minimum 2 körbe...Szokott is nagy riadalom lenni amikor megérkezünk bele.
    Baszott jól vezet csak szerintem túlságosan vakmerő...
    Ha sikerül átjutnom átviszem az összes gamámat ami még megvan(van még bőven)és mazsolázhatsz belőle.Boltolunk lemezárba.


  • Seth
    #144859
    Én próbáltam élvezni,de eltompult tőle az agyam és már csak csillámpónikat láttam.
  • Macccy
    #144858
    Mondom! :D Bay vagy nem Bay, gecijó szórakozás!! És nem kell magyarkodni rajta, hogy jaj kiket nyírt ki a Sun Gym banda, csak élvezni kell a filmet, ennyi! :D

    Na megyek és pumpálok egyet ... hhhhHHH XD
  • Macccy
    #144857
    Azon a "clancore" nevű cod vagymi oldalon is lehet be kéne égetni Pistikét, azok a zöldgatyások kemény arcok :D ... Bár ha ott elvágja magát, szegény lehet eret is vág
  • Totti5
    #144856
    Pain & Gain

    Májkül Béj ezt odatette rendesen!!!



    Nézzétek
  • Macccy
    #144855
    Félisten vagy, eezzzaaaz!!! THX! Remélem nem volt ciki, hogy leszedtem az alját, persze eltörtem az egyik pöcköt mert felkúrt a dzsunkaszökevény, de szeretem a kellemes részeket magam csinálni! :D Zoli kollégádnak is köszönöm a szállítást, nagy racer, átért Ercsiből annyi idő alatt, amennyi alatt én cipőt húztam és lebotoztam a földszintre :D
  • Moby
    #144854
    már a mataendiből megvolt minden
    Mata Endre Gábor, Dabas, Táncsics Gimnázium...
  • Moby
    #144853
    már a mataendiből megvolt minden
    Mata Endre Gábor, Dabas, Táncsics Gimnázium 5/a...
  • Macccy
    #144852
    Valami nyilvánosra kéne feltenni, az többet ér mint elsüllyeszteni faszkabátéknál egy fiókba a feljelentést. Tudjon erről több ember, hogy ne legyen átbaszás, pl én SE hallottam az e-bayes kretén csaló geciről ...

    Rena! Mondd meg anyjáéknak, hogy a nadrágszíj megint kezd divatba jönni, éljen a retró! ;)
  • Harlekin
    #144851
    Ja a gyökér!!!
    googleba írjátok be endi1130 a baromról mindent kidob!
  • Tinman #144850
    Ez nagyon kemény ^^
  • Harlekin
    #144849
    Na itt van az OKOSOD!!!!Ha holnap lesz időm átdobom!
  • Moby
    #144848
    Mert magától nem tudja? Szerinted a k betűs mondat is ártatlan gyerekcsíny volt? Ez egy csaló gazember, akárhány éves. A pénzt úgy leakasztotta volna, mint a huzat. Hagyjad már a gyerekcsínyt...
    Feljelentés, mostazonnal.
  • Harlekin
    #144847
    megtekint hirdetés azonosítója: 25182015

    Üzeneted:
    Szia!
    Megvan még,mert engem nagyon érdekel!!!Azonnal fizetem is!!!Ez nagyon jó ár!Nincs esetleg 2?

    reelycs
    Egy van csak.

    Üzeneted:
    Mikor lehetne menni érte vagy,hogy lehetne az üzletet lebonyolítani!?

    reelycs
    Előre utalás vagy postán utánvétel.

    reelycs
    De az utánvételben nem bízok,vertek már át vele.

    Üzeneted:
    Gondolom sajnos engem is és azért ez 1 igen értékes dolog!

    Üzeneted:
    Pár dolgot tudnál róla írni?Minden rendbe vele nem sérült?

    reelycs
    A termékem nem sérült,a leírásban mindent leírtam.

    Üzeneted:
    Se szakadás,se semmi hiba?

    reelycs
    Dehogy szakadt,eredeti,friss,saját!

    Üzeneted:
    Nagyszerű akkor,hogy legyen a fizetés megoldható az utánvét?

    Üzeneted:
    De végül is megoldható az utalás is csak nehogy eladd másnak nagyon szeretném ezt karácsonyra!

    reelycs
    Az utalásnak örülnék a legjobban,de azt csak akkor ha tényleg elolvasta a leírást. Akkor írom is a számlaszámot és amint megjött a pénz küldöm is a termékem.

    Üzeneted:
    Igen remélem még ma,ha végre megkapom a bankszámla számot!

    reelycs
    Akkor elfogadja a termékemet ? Mert tényleg csak akkor utalja a pénzt és akkor írom is a számlaszámot!

    Üzeneted:
    Most azért kicsit elbizonytalanodtam,hogy ennyiszer rákérdezel.Van valami probléma mégis csak a dolgokkal????Mert akkor tárgytalan a dolog!

    reelycs
    Nem,probléma az nincs vele, de nem szeretnék olyat visszahallani,hogy "jaj inkább ps4es jobb lett volna" ,mert hogy az jobban néz ki(szerintem nem).

    Üzeneted:
    Szerintem se!

    reelycs
    Na de akkor,elfogadja?(igen vagy nem) Csak hogy tényleg,biztosra menjünk.

    Üzeneted:
    De,hogy jött most képbe a ps4 a konkurencia?

    reelycs
    Leírtam,hogy ne az legyen,hogy "inkább ps4es kell" és akkor adjam vissza a pénzt stb. ... Szóval akkor,rendben vagyunk?Mert akkor írom a számlaszámot.

    Üzeneted:
    Most nem értem mi történik?Az előbb elbizonytalanít a sok visszakérdezéssel most meg sürget?

    Üzeneted:
    Vagy már eladta másnak,mert akkor...

    reelycs
    Nem,csak választ szeretnék már a többször megkérdezett kérdésre.

    reelycs
    Ha eladtam volna másnak,akkor már levettem volna az oldalról.

    Üzeneted:
    Hú 1 kérdést majdnem elfelejtettem ketet van hozzá,mert az is nagyon kellene!

    reelycs
    ketet?

    Üzeneted:
    upsz bocsi! keret van-e hozzá?

    reelycs
    xddd

    Üzeneted:
    Most ezt nem értem akkor nincs üzlet?

    reelycs
    Bocs,ez már nekem fáj xdd

    Üzeneted:
    Szerintem fájni más fog,ha valakit átvágsz.

    Figyelmedbe ajánlom a Napi törvény: CSALÁS
    Btk. 373. § (1) "Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el."

    És ez csak a jogi része az emberi szerintem az,hogy megkeresnek és a beledet tépik ki!:-D

    A csaló ebayest is meghurcolták remélem veled se tesznek kivételt! ;-D
  • Harlekin
    #144846
    Te beszélj velük ők basszák nyakon!
  • Renátó1985
    #144845
    Ők voltak biztosan. Megkértek, hogy beszéljek a sráccal skypeen ás magyarázzam el neki mit is csinált.
  • Moby
    #144844
    Nyilván a szülei írtak a kisparasztnak. Kimás? :D
  • Renátó1985
    #144843
    Gyerekcsín volt, nekem már a szülei írtak most vissza. Le is törölte 13 éves, szóval mielőtt még ertünk jönnek a rendőrök jobb ha tudjátok kivel is állunk szemben :D.
  • Harlekin
    #144842
    Rena rátalált a gyerekre!
    https://www.facebook.com/mataendi
  • Macccy
    #144841
    Elverjük egy dildóval, elszedjük a pénzét, rágyújtjuk a kocsiját és átmegyünk rajta egy transittal :D Srácok nézzétek meg a Pain & Gain c. filmet, valami eszméletlen jól szórakoztam rajta! :)
  • Harlekin
    #144840
    Nem adta meg a köcsög
    Mindjárt berakom a levelezést!
  • Moby
    #144839
    Ha lesz tali szóljál! Jobbkezének szilánkosra törése stipistopi!
  • Macccy
    #144838
    :D Oké, addig teszek fel sportkrémet meg borogatást, nehogy bedurranjak :D
  • Harlekin
    #144837
    nagyon kiélezett a helyzet mindjárt meglesz a bsz remélem...
  • Macccy
    #144836
    Adjon címet, elmegyünk hozzá jövőhéten és ha kapok gipszet a lábamra akkor kipróbálok a kis kretén koponyáján egy bal lábas Chuck Norris pörgőrúgást :D
  • Renátó1985
    #144835
    Szuper, de akkor már juss el odáig, hogy adjon valami Bakszámlaszámot. Mert utánvételt ír, tehát lehet csak valami gyerek csín és nem is venne el pénzt, csak unatkozik és kíváncsi hány marha van aki küldene pénzt neki.
  • Harlekin
    #144834
    Van egy 3. profilom is azzal írok neki és válaszolgat vissza!!!Kérdeztem,hogy nincs 1 több darab
    Ha végeztem berakom ide a levelezést!!
  • Renátó1985
    #144833
    Én is jelentettem meg a svindlerek listája csoportnak is elküldtem. Amúgy ha megnézed a hírdetéseit xbox 360 képet is árul 25 ezerért.
  • Harlekin
    #144832
    Nekem se válaszolt a gyökér!
    Azért az Én profilommal meg az asszonyéval is jelentettem apródon,nehogy valaki benyalja!
  • Renátó1985
    #144831
    Harlekin komámnak keresgéltem gépet és találtam egy iylen hírdetést :xbox one apród

    Bizonyára emlékeztek a nem rég elkövetett átverésen az ebay-en ahol egy képet adtak el a gép árán. Na mondom lehet csak elírás ezért írtam neki egy üzenetet. Bemásolnám ide a levelezésünket:


    Üzeneted: .


    Szevasz megvan még a gép? Mennyit használtad? Itt vetted az országban? Van hozzá valamilyen játék? Egy telefonszámot tudnál küldeni szóban gyorsabban meg tudnánk beszélni a részleteket.

    Köszi



    Dátum: ma, 16:28 reelycs Felhasználó hirdetései .


    Szia!

    Iken mek van a kép,sajnos nincs hozzá semmi plussz.

    Felhasználó letiltása .



    Dátum: ma, 16:39 Üzeneted: .


    Hmm, te most az ebay-es eladunk egy xbox one képet átverés magyar verzóját próbálod eljátszani vagy nem bírod leírni, hogy GÉP? Mert képet köszönöm nem veszek azt tudok magamnak nyomtani és is

    Várom mielőbbi válaszod

    Köszönöm


    Erre már nem írt vissza, gondolom nem is fog.
  • Totti5
    #144830
    Forza Motorsport 5

    + mondanom sem kell, hogy a menü, kezelőfelület ( zene, hangok ) a lehető legigényesebb, átláthatóbb s funkcionális, amit el lehet képzelni egy autós játékba
    + grafika: gyönyörű, 1080p 60fps. A motor az ami a F4 alatt ment felhúzva az erősebb hardwerre. Erre sem mondom még hogy ez a nextgen, mert ez max ízelítő a lehetőségekből amit később sokkal jobban és mélyebben ki fognak használni. A legnagyobb fejlődés természetes a képminőséget érinti, a textúrákat amik gyönyörűek élesek. Autók még szebbek, egészen brutál ahogy kinéznek az anyagok pl a festés, festék, műanyag elemek, karbon elemek. Textúrák mellett a másik jelentős fejlődés a (nap)fény. Ilyen szépet még nem láttam autósba. A pályák okésak,de itt nincs olyan nagy változás. Szó se róla, nagyon szépek,, de a fák már kevesek ide, azok nem néznek ki jól a többi objektumhoz és a látképhez . A fű végig 3D hatású ami látványos, még az autóból nézve is. A közönséget lehet fikkantani hogy nem 3Ds modellek ( pályabírók azok ), de mivel éles textúra van rajtuk, és a lelátók, a pálya melletti álló helyeken teltház van látványra rendben van a dolog.
    + a hangok és az effektek még jobbak, teltebbek, erőteljesebbek, a kipufogó s kiegészítő zajok részletesebbek, a többi a megszokott magas minőség
    + fizika még kontrollerrel is érezhetően jobb lett. Sokat ad az élményhez a rezgő ravaszok, érezni a gáz fék minden rezdülését ( inside simracing szerint, kormánnyal a legjobb am konzolon létezik… hiszem ha tapasztalom, egyenlőre a GT6 mindent visz nálam )
    + Top Gear tartalom
    + jól összeválogatott autólista, csak a legjobb vasak + mindegyik autóvista szint
    + SPA, Abu Dhabi, Barthus
    + karrier igényes, átgondolt, jól prezentált + nehézség az egekbe lőhető
    + divatar rendszer
    + mechanikai sérülések, amivel azonnal haza lehet vágni, az autót + folyamatosan kiírja, hogy melyik elem sérült meg az adott csattanásban

    - hova tűnt Nordslájfe, Suzuka?????????
    -miért nincs napszakválasztási lehetőség, mint a 4. részben??? lehangoló hogy Silverstone, Top Gear test track csak borult időben játszható
    -belső nézetet miért nem képesek jobbra megcsinálni? G hatások bénák, üléspozíció ( nekem ) nem jó, váltókar animáció most sincs ( még az Assetto Corsába is megcsinálták, pedig ott 1 ember melója… ) arról nem is beszélve, amikor elkezd matatni a kormány mögött…
    -ez még nem az a nextgen rész amit mindenki emlegetni fog, az majd a FM6 lesz, feltéve ha túllépnek a korlátaikon a T10-esek

    Az ami az FM4be volt ebben is ugyan úgy megtalálható. Karrier, sima verseny, time trilal,rivals, multi. Rakat autó használható szabad játékban, Utaci sport, szuperautó, GT, LMP, F1 ( Hunt, Lauda ), Indycar. A többit fel kell oldani, meg kell venni, végig kell vinni a karriert, rivalsot, multit játszani stb…
  • arty
    #144829
    (expanded/fullrgb-t kéne játékokhoz használni és ahoz kalibrálni a kijelzőt)
  • arty
    #144828
    ezért a fényességért agyalok a 360E-n - a mostani slimem full matt és imádom érte
    ps3slimem is matt, a csere ott is fényességet hozna :(( (superslim)

    a nextgen meg mindkettő fényes :(((
  • arty
    #144827
    ez nem igaz
  • DarkSector
    #144826
    én leszarnám. :D
  • TomStorm
    #144825
    Nekem tetszene koszosan is,ha csak ezen múlna:)
    D3-t akkor is meg kell várnom,hogy lesz e rá addig nem veszek semmit
  • Totti5
    #144824
    A fényes felület már most tiszta dzsuva a tetjén