176601
banner
  • xxdani
    #144783
    Mi ez az új dashboard update? Majdnem megijedtem tőle
  • Harlekin
    #144782
    ennnyyyíííí!
  • Harlekin
    #144781
    Nem!!! CSAK azt várom hogy LOPHASSAM a játékot!
    Nem is értem hogy jön a 2 össze...
    Amúgy meg nagyon egyszerűen ki fogom ezt küszöbölni NEM játszok majd multit.
    Hiszen majd ha LOPHATOM a játékot lesz bőven mivel játszani multi nélkül is.
    Ha azt veszem alapul,hogy 5 év alatt 300 játékot LOPHATTAM el 360 ra.
    Akkor most,hogy esetleg hamarabb lesz LOPÁSRA alkalmas gépem akár 700 játék is össze jöhet a konzol ciklusa alatt!
    Viszont ez esetben örülök annak,hogy aki majd nem LOPJA az jókat szopik a csalók miatt,ha már fizetett érte és multizna...
    Remélem megfelel ez így neked!?
  • Totti5
    #144780
    Gamer365

    Azt mertem írni 1 db kommentbe tegnapi GT hír alá hogy: a karrier szánalmas, nevetséges, buta, nonszensz. Erre jött 15 hsz akik megint nekem esetek.

    Azért kifejtettem, mert úgy éreztem, hogy ezek a dolgok csak engem zavarnak, ez volt a 2. hsz, amit nem terveztem, de kellett... :

    Az aztán olyan hangnem hogy "szánalmas" mert az AI úgy van megcsinálva, avagy nincs hogy veszíteni sem lehet, mert ha vesztsre állsz akkor belassítanak, megvárnak átadják az első helyet. Ja nem, ez király!

    Az aztán olyan hangnemm hogy nevetséges az arany kupák szintidejei, mert ELSŐRE fél - 1mpvel megy jobbat az ember bekötött szemmel ismeretken autóval és pályán. Ja nem, ez ószom!

    Az aztán olyan hangnem, hogy béna az egész rendszer, mert 4szer erősebb autóval lehet kerülgetni a pályán a többi autót. Ja nem, ez fun!

    Az aztán olyan hangnem, hogy nonszensz a szabályrendszer, ami nincs hisz 50re lassító sikánt 150el lehet átszántani a pálya mellett ezzel megelőzve 5 autót. Ja nem, ez korszakalkotó!

    Ezzel valaki így szórakozik?

    Szóval most akkor mi a gond? netán tapsikolnom kellene? vagy annyit írni, hogy vannak benne kevésbé jó elemek.

    ( igen minden igaz amit írtam, ez így működik, ez a GT6 2013-ban, ez lennne a real driving simulator )


    Erre ezt kaptam ( pár mondat kiszedve ) :

    belősz valami szuttyózást a játékra
    lehet kicsit válogatottabb szavakkal is, másokra tekintettel lévén ( mondjuk én max a jamaucsinak szóltam, hogy ez egy szemét, de minden GT fan magára veszi )
    Nem kell megvenni és nem kell játszani
    Direkt a hibákat keresni és felnagyítani ( ééérted, felnagyítani! :DD )
    ne hőbörögj

    S jön a kedvencem...
    Ultimate érv hulladék karrier ellen / mellett :

    Tudod mi a szánalmas?Az hogy a 21. században a 2. generációt éljük ahol nem kell buta al. ellen körözgetni hanem lehet online,intelligens vagy kevésbé inteligens emberekkel versenyezni,te és Nóri barátod még mindig offline vagytok.
    Irány a világháló és meg lehet mutatni milyen fasza gyerekek vagytok.
    menj egyenesen a GT Planetre vagy a hivatalos GT fórumokra panaszt tenni



    S ez csak az ami most tornyosodott ki a karrierbe aminek a negyedét letoltam minden elsőre aranyra, és megnyerve! Disz iz dö expírinesz! A többiről nem is merek írni, mert egy A4 oldalt tele tudok lőni olyan orbiitális hibákkal amikkel soha az életbe nem találkoztam még másik autós játéba... de nem szabad, mert a GT az szent, imádd, vagy ne játszd. Köztes nincs...
  • arty
    #144779
    érdekes vagy

    várod, hogy feltörjék, hogy lophasd a játékot
    nem szeretnéd, hogy feltörjék, mert a lopható játék magával hozza a csalóprogramok futtatását is, amit te is benyalsz játékosként

    ;)
  • Renátó1985
    #144778
    Nem baj akkor majd mi is csalunk :D
  • Harlekin
    #144777
    Valóban,de sajnos ennek már látom az árnyoldalát is!
    Amikor ez az egyszerűség miatt,majd a konzolokon is tömegével jelennek meg mutiba a wallhack és aimbotos nyomorékok....
  • Örm
    #144776
    Ők híresztelték azt is, hogy az ios 7 frissítéssel vízhatlan lesz az iphone/ipad sokan bedőltek annak a viccnek is.
  • Tinman #144775
    Nem engedi kivágni, rendszer mappa, rendszer fájlok.
  • Seth
    #144774
    Ez a javítás nem az XBOX-odon "segít", hanem abban, hogy ezután a számítógéped sem fog neked köszönni,miután KIVÁGOD a system mappából a fájlokat :)
  • Tatyla
    #144773
    de van :D
  • Tinman #144772
    Az jó, mert nem is azt írtam.
  • vg
    #144771
    nincs is system 32 mappa windows 8 rendszeren...
  • Tinman #144770
    Én még ott tartok, hogy az egy HIBÁRA adott MEGOLDÁS volt. Ami eleve rossz, azon, hogy lehet tovább rontani?
  • Seth
    #144769
    "Lásd a múltkori XBOX 1 failt VISSZA LEHET állítani azzal, hogy egy PC Windows 8 system könytárából másolgatsz vissza fájlokat :-/"

    Az is kamu volt. CTRL+X -szel másold át a system 32 tartalmát egy pendrive-ra mi? :D
  • Tinman #144768
    Azért nem kompatibilis visszafelé... mert... mert... leírom:

    PC.

    Lásd a múltkori XBOX 1 failt VISSZA LEHET állítani azzal, hogy egy PC Windows 8 system könytárából másolgatsz vissza fájlokat :-/
  • Renátó1985
    #144767
    Viszont, ha ilyen egyszerűen developer/devkit modokban lehet túrkálni akkor pikk-pakk megtörik szvsz.
  • Renátó1985
    #144766
    De azért az kemény, hogy mindenféle eszköz nélkül tönkre bírod tenni.
  • heringer
    #144765
    Üdv

    Aki nem prémiumos a bf4-ben annak aktív már a China Rising?
  • DarkSector
    #144764
    Nekem így ment tönkre a gépem. :)
  • Totti5
    #144763
    Nem tudom mennyi köze van ennek ahhoz hogy minden X1 egyben dev konzol is. Nyilván ez a menüpont nem a júzernek szól, így azt sem értem ez miért botrány, és miért kell ezen lovagolni. Aki hülye az tegye tönkre, persze ehhez nem kell a dev módba bekalibrálnia magát az embernek, elég csak működés közben mozgatni a gépet, vagy mikórba tenni stb...
  • Totti5
    #144762
    Valaki nézze meg hogy be tud e jelentkezni a forzamotorsport.net -re és be e lép neki a komjuniti-galery

    A problem occurred while trying to sign you in to your Microsoft account. Please try again later.

    Nekem ezt dobja.

    Nyilván olyan nézze aki valamelyik forzával tolta és töltött fel képet!
  • Harlekin
    #144761


    Ismét 1 bizonyíték,hogy nagy az isten állatkertje!És sajnos a kapu nyitva is van.

    Hogyan tedd tönkre az Xbox one-od!!!!!
  • Harlekin
    #144760
    Most azonnal kell kell kell!
    12000 be kerül olcsóbb mint a kontroller.
    Ez az 1 dolog volt ami aggasztott az új konzol vásárlásba,hogy fps-t nem tudok majd bill+egérrel játszani.
    Köszönet CronusMax
  • arty
    #144759
    sonynál megőrültek, az exkluik nagyon elúsztak így a gen végére :((
    miközben minden más meg igen kellemesen beállt!

    (kivéve az idegőrlő 15-20ezres god/psn teljes játékárakat, az valami vicc és nem bírom kilogikázni, hogy MIÉRT (a magyarázatokat ismerem, persze))
  • Totti5
    #144758
    Ilyenről nem hallotta. A játékok nem lesznek olcsóbbak, a fejlesztésük egyre drágább, egyre több embert igényelnek és már nem is 1 hanem több csapat csinál egy játékot.

    Árak anno 360 és PS3 esetében is ennyi volt induláskor. Érdekes hogy a 360-as árak MS exluzívok mostanára első napos vásárlásnál 10 ezerre estek vissza, a Sony exek pedig szépen felmetek. 13-14 ezer a sima mezei kiadásokrét. Sonyhoz képest a nextgen 17 ezer nem sokkal több.

    Amitől várni lehetett volna az árcsökkenést az a digitális vásárlás, de mivel ez sosem történt meg ( egyik platformon sem ), sőt még sok ( legtöbb ) esetben drágább is mint lemezesen ( akár konzol, akár steam ), ebbe nem lehet reményekdni.

    A lemezes árak ahogy telnek az évek esni fognak, beállnak arra a 10-13köztire remélhetőleg.
  • TomStorm
    #144757
    Még mi lett volna ha olcsóbb lenne mint PS:)
    szép start tényleg bárcsak köztük lehetnék.
    Na de majd jövöre..
  • arty
    #144756
    usa. ennyi.

    (engem elszomorit, ms ezért a produkcióért buktát érdemelne)
  • DarkSector
    #144755
    "Xbox One - így támogat minden kontrollert

    Egy modder csapat megoldotta, hogy ne csak a Microsoft saját kontrollerét, hanem szinte bármit használhassunk amikor az Xbox One-nal játszunk. Akár egeret is."
  • DarkSector
    #144754
    Mindkettőnek grat, de igen az hogy Xbox kevesebb helyen kapható és DRÁGÁBB, ahoz képest elég állat.

    Ahoz képest hogy mekkora hadjárat volt a Microsoft ellen szinte meg sem látszik eladásban.
  • Totti5
    #144753
    A Microsoft bejelentette, hogy az eladott Xbox One konzolok mennyisége világszinten átlépte a 2 milliós határt - 18 napra volt ehhez szükség. A redmondiak eddig egyik Xbox géppel sem tudtak ilyen jól rajtolni, ráadásul a fekete péntek során is az Xbox One volt a legnépszerűbb konzol a tengerentúlon.

    Összehasonlításként: a PlayStation 4-ből 16 nap (illetve Európában csak 2 nap) alatt 2.1 millió példány fogyott - igaz, némileg nagyobb piacon, mint az Xbox One esetében, a Microsoft gépe ugyanis jelenleg csak 13 országban elérhető.

    Szép startot vettek!
  • Shan
    #144752
    Már nem azér' de nem az volt a NAGY bejeltés-són, hogy az xo-ra milyen fasza játékot fejleszteni, és hogy sokkal olcsóbb lesz majd, mint a 360-ra? Ehhez képest 17.000. zsír.
  • Muttley
    #144751
    a lompost ne verje ki közben?
  • Muttley
    #144750
    ja és sima járást, egyenletes hűtést, örömteli használatot
    hozzá
    sok örömet a "kicsi"-hez :)
  • Muttley
    #144749
    azt Harlekinnek v. vgnek köszönd
    nekem elég "csak" az enyhe téli napokat ;)
  • constellus
    #144748
    kaptam választ máshonnan, mehet a delete:D
  • constellus
    #144747
    Hali srácok az lenne a kérdés hogy ha diablo 3-zok spannal xbox 360-n és ö PC-n akkor össze tudjuk hozni vagy külön vannak a szervezek?
  • apatiattila
    #144746
    Sziasztok!
    Érdemes szerintetek még Xbox 360-t venni? Most a Media Markt webshopjában láttam, hogy van egy xbox 250giga,kinect+Két játék! Kiütni nem szeretném, mert a Forzat online szeretném játszani! Meddig lesz aktív az online rész 360-nál? Köszönöm!
  • Shan
    #144745
    Engem már leb*sztak, hogy az GeOW. :))
    Az Outland jó kis platformer, de bazinehéz szerintem. 5G-t sikerült benne szerezni - mondjuk én béna vagyok, asszem.
  • TomStorm
    #144744
    A GOW-t lehet letölteni gold tagsággal,mást nem,igaz?