176612
banner
  • Totti5
    #145480
    A határokat kb 2 éve elérték. Uncharted 3, Halo 4, GeoW 3 szinte mindent megmutatott amit meg lehet ezekkel a gépekkel. Finomítani mindig lehet, ha jönne új rész ezekbőől, trükközésel még finomabb optimalizálással a látványt, a desinget a teknó fölé emelve még lehetne fokozni a dolgokat, de már új teknó bravúrokat nem tudnak kitalálni, mert nem tudja a gép. Anno ahogy az Unreal motorral megcsinálták a GeoW1-et ahhoz képest a mostani verziójú motor milliónyi olyan dolgot tud, ami erősen kihat a látványra.
  • Harlekin
    #145479
    Igen csak addig ameddig az Én fejlődésem 1 elérhető és végtelen szakasz lehet akár 20-25 vagy teszem azt 2 év nincs semmi de semmi ami úgymond behatárolná csak ÉN

    Addig itt a konzolnál ez 1 igen behatárolt idő alatt kell és megy végbe és rengeteg összetevő határozza meg.Jelen esetbe 2005 től 2013 ig ment végbe és még talán lesz 2 bónusz Év nagyon jó esetbe egy olyan színvonalon amit idén kaptunk,de ez csak nagyon jó esetbe...
  • Totti5
    #145478
    Hivatalos UK eladások:

    PlayStation 4 - 530 ezer
    Xbox One - 364 ezer
  • Totti5
    #145477
    Így vitatkozz GT6 fanálisokkal:

    'A töltési időt nem értem. A GT5-tel játszol? Ott töltött rendesen, de a 6-nál már tök gyors az egész. Ha a rekordhosszú töltési időket szeretnél, melegen ajánlom a Forza 5-öt.'

    Na erre kíváncsi voltam, mert pont a GT6 tünt nekem soknak.

    Előbb el is indítottam mind a kettőt:

    GT6 ( 6 autós verseny ) 58 mp
    Forza 5 ( 16 autós verseny ) 51mp

    'Oké, akkor legyen 7 mp-vel rövidebb a Forza 5-ben. Egy 10-szer olyan erős gépen... Király! Akkor tényleg lehet tapsikolni.'

    'PS3 2006 512mb RAM
    XBOX ONE 2014 8GB RAM'

    stb...

    Jó akkor 8 giga rammal nem kell töltenie a gépnek... azt már nem vetettem be hogy 10szer szebb grafikát kell betöltenie az FM5nek, mert felesleges.

    Elképesztő mennyire elvakítja az embereket a GT6, teljesen elveszítették a realitás érzetüket.
  • Totti5
    #145476
    Nem. Minden fejlődésnek előzménye van. Azért most érték el mert kiadta az elmúlt években ( álltalában 2 évente ) 1-2-3 részt aminek a tapasztalatai és azoknak a megugrási kényszere vitte előre őket, hogy jobbat és jobbat csináljanak. A 3. részre már nem kellett azt kifejleszteni amit már a 2. részre megvolt az első rész tapasztalataiből. Ami megvolt az már egy jó alap, és arra lehetett pakolni az új dolgokat. A fejlődés egy Uncharted 1-2, Forza 2-3, GeoW 1-2, Mass Effect 1-2 ( és még sorolhatnám napestig ) látványos és nagy volt, mint grafban, mind optimalizálásban mind magában a játék minőségében.

    Te ugye sportolsz... ha valamibe belekezdel ott sem leszel elsőre csúcs, hanem vagy a tapasztalataidra hagyatkozol vagy több alkalom kell mire eljutsz egy szintre, és az a szint kétlem hogy a legtöbb lenne:) mindig van hova fejlődni...
  • Harlekin
    #145475
    Nem baj,ha nem érted vagy értitek semmi baj nincs ezzel és nem is akarok ezzel többet foglalkozni.Biztos úgy van ahogy ti mondjátok és csak azért tartott ki az xbox 360 2005 től 2013 ig.Mert a fejlesztők a kiadók csak és kizárólag ennyire voltak képesek évről évre fejlődni.Amivel éppen csak kielégítették az örökös elégedetlenséget.Pontosan 2013 érték el ezt a maximális tudást amivel maximálisan ki lehet használni a konzol adottságait.És ezt is csak azért tudták összehozni,mert az MS pontosan meg a sony is pontosan 2013 ra tervezte a next gent!
    Remélem akkor innentől még hülyébbek lesznek és csak 20 év múlva lesz a next gen.
    Vagy nem is inkább jobb lenne ha szabadjára lennének engedve minden téren és érjék el a maximumot 1-2 év alatt és akkor 2018 ba ismét szép karácsonyom lesz 1 új jobb frissebb konzollal,mert 2 év eltelte után ugyan azt a szintet kapva a userek 90 % üvöltve fogja követelni a nextgent...
  • arty
    #145474
    Tehát a 90es évek filmjei pont azon a szinten voltak már, mint most a 2010esek? :) Én ezt nem érzem ...
  • arty
    #145473
    a kinekt adventures a profilom szégyene
    a táncikát a temp profilommal (így is van elég egyéb szemét a profilomon a warezboxom idejéből) próbáltam (őszintén nem gondoltam h ez a fos adventures is ennyire könnyen dobálja, mire észrevettem, megvolt a baj), ill több játéknak csak demoja volt meg (fruit ninja, szarvórsz) , ill. a kunfus, sznupis, állatsimogatós pedig az itthoni kinektezés után a nyaralás alatt a szállodai gépen ment (ott a külön szoba, nagy hely miatt egyébként az adventures is ezerszer jobb volt, mert volt hely ugrálni és nem kellett semmire figyelni, ha tudom előre h ott lesz kinekt, nem kérek kölcsön itthonra)

    ~ezeket egyébként a leáldozottba anno be is írtam, szal nem kamuzok. ha mégis, az max téves emlékezés, mert rég volt és szívesen feledném

    +buék, ja ;)
  • Muttley
    #145472
    ja-ja :)
    és egy Mirrors Edge 2 is befigyelhetne :)
  • Muttley
    #145471
    olvasta, hallotta
    és most személyesen is ráébredt, h


  • Harlekin
    #145470
    Reklám és filmes ipar akik hasonló vizualitás és szórakoztatáson alapuló dolgokat teremtenek elő ugyan ezekhez hasonló eszközökkel...
  • Totti5
    #145469
    Melyik szegmensre gondolsz?

    A fejlődés évről évre folyamatos de amit 2013ban nem találnak ki, csak 2015ben azt nem tudják 2013ban használni, hacsak nem időutazók. Minden fejlesztő az előzleg elért eredményiból tanul, azt akarja túllépni és annak az eredményeit, avagy hiányosságait akarják kijavítani. Azt hogy a Forza 4 olyan lett amilyen kellett hozzá a Forza 2-3. Ha korbáccsal ütötted volna a T10-et vagy fegyvert tartottál volna a fajükhöz akkor sem tudtak volna Forza 4 szintet összehozni 2 év alatt csak azt a Forza 2őt a generáció elején. De akad ellenpélda is akiknek az idő nem számít, mert még a saját alacsony korlátaikon sem tudnak túllépni, lásd a GT6-ot.

    De jöjjenek az ellenpéldák, pert ha nem így lenne akkor 1000ből akad pár fejlesztő akik direkt ellenkezőleg működnek, mert mindenkit nem lehet lefizetni és lekorlátozni:)
  • Harlekin
    #145468
    Mind 1...
    Én 1 dolgot biztosra veszek.Ha itt nincs folyamatos fejlődés vége annak a korszaknak ennyi nincs ezen mit agyalni.2 Évig se tart ki ugyan az a szint,mert a felhasználó beleun elfordul nem vált ki benne további ingert,ha ezt Ti nem így vélitek akkor nincs miről beszélnünk,mert Én ezt így látom.És ha szerintetek ez az elmúlt prevgenes időszak 1 teljesen normális fejlődési rátán ment végbe akkor sincs miről,mert Én biztosra veszem,hogy van visszafogás és hogy ez nyílt jellegű vagy sem ez mellékes,mert visszafogni lehet 1 dolgot azzal is hogy szűkös határidőt szabnak a dolgokra,nem teremtik meg a feltételeket és sorolhatnám.Hisz mellette a hasonló szegmensek lényegesen nagyobb léptékű fejlődéseket produkáltak ugyan az időszakba,mert ott nincs semmi más határ csak a konkurenciaharc.
  • Totti5
    #145467
    Szóval a játékipar összes fejlesztője, kiadója és maguk a konzolgyártók is direkt fogják vissza és direkt nem sikerül(t) nekik azt a minőséget hozni 2013-ba amit majd 2016ban s 2019-ben fognak ugyan azon a gépen. Nincs a világegyetemben egyetlen csapat sem aki a szent grált felmutatva fényt gyújtva az alagútba, arcon köpe a világot és a csilliérdos kiadókat, fejlesztőket ennek ellene menne leglább 1szer az életbe! :)))))
  • Macccy
    #145466
    Szerencséd, hogy múkodött a beágyazott videó! :P :D
    Ok, köszi, akkor majd szerintem megrendelem :)
  • Macccy
    #145465
    Ahol vágják a fát ... ott hull a forgács, de ezt te tudod a legjobban! :) De csak pezsgő meg whiskey és egy gramm hó sem esett?? :P (szip) Neked bekevertek valami randi drogot tuti!

    Ejj mi az irodában tartottuk a Sly-t, nem is duhajkodtunk, csak két pezsgő ötünkre. Tudod mi fogjuk A sörgyár és A dohánygyár ütőerét. Ha infarktust kap amíg mi bebaszunk, akkor morcos lesz az afterparty :)
  • Totti5
    #145464
    Vegyed!!! amit peccsben elrontottak, az téged már nem érint, mert nem tudod milyen volt:) a játék nagyon jó minden téren, a legjobb része a sorozatnak!


  • Harlekin
    #145461
    őőő uhhh nagyon emlékezni se emlékszem,hogy miként és hogyan!
    Most meg kibaszott magából az ágy 4 óra alvás után.Egész este whiskyztem majd belém tuszkoltak pár pohár pezsgőt és az kivégzett...
  • Totti5
    #145460
    Játékokban:

    Destiny
    Dragon Age: Inquisition
    Dying Light
    The Evil Within
    Final Fantasy XV
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
    Plants vs. Zombies: Garden Warfare
    Project Spark
    Thief
    Titanfall
    Tom Clancy's The Division
    Watch Dogs

    Gazdag évet!
  • Botond #145459
    És persze Buék!
  • Botond #145458
    Tomb raider 2013 akciós, 4700 píz.
  • Tyrant01
    #145457
  • Macccy
    #145456
    Megláttam csak hogy 50G és elsőre elkerekedett a szemem, hogy "EZTMIBEEEE??"
  • TomStorm
    #145455
    Az elég érdekes mert nálam folyamatos az egész sztori és online 3 Team+full trafic meg se akad és semmi lag vagy az új tuning vassal!:)úgy megyek órákon át az egész városon,hogy az ha kétszer beröccen akkor lehet még meg is szólnám.
    Ja és remélem gyári lemezröl+update van szó és nem ilyen buherált,telepített szarról.

  • Harlekin
    #145454
  • Harlekin
    #145453
  • Harlekin
    #145452
  • Macccy
    #145451
    Totti ... figyelj csak!? Te mélyrehatóan tesztelted az F1 2013 -at és képben vagy a jelenlegi helyzettel. Mennyire maradt "jó" a peccsek óta? Úgy értem el lehet vele élvezkedni egy olyan játékosnak, aki a Forza 4 -et maxra rakott szimulációval (de pussy automata váltó és féktáv-csíkok egyelőre on) szereti élvezni?
    A minap megnéztem a Rush c. filmet és kedvem támadt profivá válni a Forma 1-ben is, főleg ha lehet akkor a régi F1 autózással szórakoznánk, online is ...
  • DarkSector
    #145450
    BUÉK!!!!!!!!!!!!!
  • Macccy
    #145449
    Hé, a képet mindenki lássa, ez nem embed videjóó! Jó bulizást komám, január 2-ig ne lássalak online!
  • Macccy
    #145448
    Az hát! Mármint próbáltam amiket mondtál és szarok ... és igen, megkeseredett vénfasz is vagy! De legalább nem kamuzol! Csak így tovább 2014 -ben is! :)


    NAGYON BOLDOG ÉS AAA JÁTÉKOKBAN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDEN KONZOLOS (igen PS is) GAMERNEK!
  • gduck
    #145447
    Miért? Szerintem tök feldobta az xbox360-at!!! Én mindjárt vettem és nem bántam meg! Szuper dolog! persze aki nem szeret ugrabugrálni, annak nem fog bejönni :D
  • Harlekin
    #145446
    És akkor akik nem látják a képet,mert ugye Én mindig mindenkire gondolok!
    BUÉK
  • Harlekin
    #145445
  • Harlekin
    #145444
    Nem tudom,hogy holnap milyen állapotba leszek ezért már ....
  • Harlekin
    #145443
    Az túl snassz dolog lett volna...Igen igen térden könyörögtem érte még sírtam is!!!

    Az eszköz tudta csak milyen érdekes,hogy akik kihasználhatták volna,hogy nekünk nagyon jó legyen nem tudták.Talán azért mert nem kapták meg!?Majd kicsit késöbb még is csak előkerült.JAAAA nem emlékszek már volt valami MS féle minden boxot visszarendelés plusz memória csatolásra...

    Gondolom ezt a rengeteg kinectes gamát valami titkos profillal próbáltad ki,hogy nyoma se legyen a fő profilodba.Gondolom Kinect adventures csak véletlen került bele a rendesbe.

    És Boldog Új Évet neked és mindenki másnak is!
  • Dobronski
    #145442
    GTA5öztem boxon, háát... elég alacsony frémet produkált szegény box.
  • arty
    #145441
    360-asénál vszeg sokkal jobban (eleve gondolom egy cpu és némi gpu is csak ezt számolja)...

    CoE-t nem próbáltam, nekem leginkább a Kinekt Adventures tetszett :) (változatosság, bár lehetett volna még 3x ennyiféle minijáték!)
  • Totti5
    #145440
    Legnagyobb élményt a Child of Eden nyújtotta kinectel, sokat játszottam vele.

    Mérhetetlenül sajnálom h a Crimson Dragon nem kapott végül kinect támogatást... itt lett volna a defenetív kinect tecsdemó láncsra, de így? fogalmam sincs mit tud a kinect semmivel nem próbáltam még. Arcfelismerés hang felismerés nagyon fasza, de hogy a mozgásokra hogy reagál azt nem tudom.
  • arty
    #145439
    Vagy vehettél volna kétezerötér is webkamerát.

    Persze lehet itt ideologizálni, meg asszonka előtt térden csúszni is, h áldozhass az addikciódra :PPPPPP :D