176612
banner
  • Totti5
    #145520
    Még ugye megnéztem ezt tegnap, nem kommentáltem ezt se, mert nincs mit. Tények.
    SPA Mustang'13 Forza 5 - 32 mp
    SPA Mustang'13 GT6 - 37 mp

    Reakciók:

    Ez elég ciki a One-ra nézve...

    Nem bizonyára hanem az. Bebaszna, ha a PS4-emen addig kéne néznem a töltőképernyőt egy játékban mint PS3-on.

    Nem a One-ra nézve ciki ez, hanem arra nézve aki erre veri a faszàt!

    Ha ezt leírom akkor jön a személyeskedés szlogen, mindegy ő stopperol mi meg kurva jókat játszunk online


    Ennyi, tehát valaki leírja hogy a GT6nál sokkal többet tölt a Forza 5 az királyság, ha lemérem és megcáfolom, akkor az már nem az. Nem csodálom hogy a GT tesztek 99%a orbitális hazugásokon alapszik, mert a GT közössége maga egy hazugság. Kussolsz vagy te is hazug vagy, nincs más.

    Ilyen egy felháborító komjunitit én még nem láttam soha...

    ui: GT7 ezekszerint nem fog tölteni!
  • TomStorm
    #145519
    Tudok Ac4-et is nagyon olcsón és Fifa mellé ismerőstől megvenném ezt is csak az a kérdésem,hogy Uplay pass nélkül is tudnék multizni?
  • TomStorm
    #145518
    Köszi ez gyors volt:-)
  • Totti5
    #145517
    Nem kell semmi.
  • TomStorm
    #145516
    Fifa 14 játékhoz kell online pass a multihoz?Vagy ingyenes hozzá?Használtan venném de ha nem megy multi akkor nem kell:)
  • arty
    #145515
    szerintem az is tartotta, viszont számomra nem szebb az uc2-nél, csak mások az assetek (helyszinek).
    a tlou szebb, de időnként elég szaggatós is lett, sajnos, tehát valójában nem nyujt többet, csak más volt a prioritás :((
  • DarkSector
    #145514
    :D
  • Totti5
    #145513
    UC3 nem tartotta?
  • Moby
    #145512
    Hogy a nálad a mi a micsoda az az ignorandusz maximusz
  • DarkSector
    #145511
    Az nálam szépség.

    Egy festmény is lehet szebb.

    Mondhatnánk hogy az odavezető út nem érdekel ha a végeredmény szép, mindegy hol csalnak benne. :)
  • Moby
    #145510
    Meg foghatjuk valami randombaromságra is, de ettől még nem lesz jobb. A gowok fantáziavilág lévén, artban erősebbek. És ennyi.
  • Harlekin
    #145509
    De a játszos szobába se szeretném ezt majd így,mert ne az legyen hogy tekereg a kábel a kontrollertől a konzol felé és mind 1,hogy azt el tudom rejteni vagy sem szimplán nem akarom.Nekem ez a megoldás nagyon bevált diszkréten elrejtve a kábel az ülő alkalmatosság mögé 1 tápba belekötve.+ nem virít a konzolból kifelé kábel...
  • DarkSector
    #145508
    A techno ha alátványt jelenti, akkor a GoD sokkal szebb, foghatjuk ezt az epic-es stílusra, a momumentális környezetre, meg a faszán kitalált szörnyekre....akkor a GOW, ha pedig technikailag akkor lehet az UC2, ennyire nem tudom, hogy melyikben több a shader.
  • Moby
    #145507
    Teknóban=látványban.
  • DarkSector
    #145506
    Jah technoban lehet, azt hittem látványban nézzük. :)
  • DarkSector
    #145505
    Hát jah, a Gow-ban még több felé mehetsz. :)
  • Moby
    #145504
    A "szép" az egy szubjektum. Az uncsi2 teknóban agyonver mindent. A gow3-at kétszer :)
  • arty
    #145503
    FM4 autós, de mehetsz/foroghatsz benne bárhova, bármerre ÉÉÉÉS 60fps :P

    gowban nyilván nincsenek semmitmondó, rondább részek. ilyenek a játékok, minden pöcök egységesen 10/10es kinézetű.
  • DarkSector
    #145502
    Nem mondtad hogy ez vagy az nem lehet, a FM4 mg egy autos játék. :D
    Uncsi 2 is sok helyen egyeltalán nem szép.
  • arty
    #145501
    mi az a god3?

    remélem nem a god of war-ra célzol, mert az fixkamerás "csalás" ... :) nem tudsz szabadon odanézni, ahova csak szeretnél...
  • Macccy
    #145500
    Ezt próbáltam értelmezni és talán sikerült is: tehát az a gond, hogy bedugod a vezetéket és vezetékessé válik?? Úgy érted, hogy egy Nokia töltőről nem tudod működtetni csakis egy hosszú mini USB kábelről?? ... De ez miért baj? Azt mondtad 80 m2 körül vagytok, csak nincs akkora tévészobád, hogy saját trafókat kelljen beiktatni az USB kábel mentén! Veszel 3 méter tyúkbelet az ebay-ről és még magadra is tudod tekerni, ha kész a játszós szoba.
  • DarkSector
    #145499
    GoD3 a legszebb. :)
  • arty
    #145498
    szerintem az UC2 a legszebb játék PS3-on, ami még tartotta a minimálisan elvárható 30fpst

    boxon pedig az FM4 a legszebb a 60fps sebessége mellett (szerintem), az ugye 2011-es megjelenés
  • Totti5
    #145497
    Mit kezdesz vele? mire elkezdődik a játék vége van. A játék 1/4ede lett kiadva, így semmi értelme.
  • Totti5
    #145496
    Jó, ha most mindenki 2-3 év helyett 6ot kotlana a játékon akkor lehet hogy többet hozna ki, de mivel nincs mit megugraniuk és csak azt csinálják amit ők elgondoltak ez a legrosszabb, mert így nem lesz fejlődés sosem lásd GT5 egy nagyon jó példa. Alan Wakera minden mondható de hogy idejük nem volt az nem. Ott nagy gondok voltak azzal hogy kész koncepciót kukáztak...

    Tényekkel nem tudok vitatkozni, mert szerintem ezek nem így működnek, de már leírtam hogy mi az oka.
  • DarkSector
    #145495
    Részemről elkéstek vele kicsit.
  • Moby
    #145494
    Az alan wake eredetileg egy open world rpg szerűségnek indult, és sok kurtítás és szenvedés után lett az ami.
    Semmféle szándékos visszatartás nincs, ez senkinem nem érdeke. Talán az ms-nek valamilyen szintig, de neki maximum a 1st party studiókig van ráhatásuk a folyamatokra. Valójában a piaci trendek irányítják a folyamatokat leginkább. Még a teknóban is.
  • davidka003
    #145493
    Hydrophobia 590 Ft Live-on
  • Harlekin
    #145492
    Na tehát akkor Te szerinted a Sony fejlesztő csapat lényegesen okosabb és ügyesebb,mert már 2009 be kitudták sajtolni a PS-ből a maximumot tehát szerinted 2009 óta semmi jobb szebb játék nem jelent meg?Ha ez így van akkor igazatok van!
  • Harlekin
    #145491
    De totti még mindig nem érted nem ezt mondom.Csak pontosan azok a gamák amik ki tűnnek időről időre a többitől és most legyen itt példa az Alan Wake mekkora csoda volt akkor amikor a maga korába kiadták.
    Kitűnt a többitől és biztosra veszem,hogy még többet kihoztak volna belőle amennyi idő és pénz arra a projektre fordítva lett,de biztos,hogy volt az a mondat amikor közölték a készítőkkel,hogy ez bőségesen elég itt és most és nincs tovább...
    ÉS ÍGY IS hónapokig ment utána a sírás,hogy a többi vele 1 időben megjelent gama mekkora szar és miért nem olyan mint az AW.

    Ha te ezt összeesküvésnek tekinted akkor legyen.

    MSnek az az érdeke,hogy minél tovább porondon legyen az éppen aktuális eszköz,mert minél tovább ott van annál több pénzt hoz.Tény!!!

    Kiadónak érdeke minél kevesebb pénzből minél nagyobbat profitáljon.Tény!!!

    Fejlesztők ez miatt kevesebb pénzt kapnak kevesebb idővel viszonylag kiegyensúlyozott közegbe.Nem törik magukat.Tény!

    És ezeket lehetne még finomításokkal jellemezni!

    Tehát ha ezt a 3 Fő tényezőt alapul vesszük és mind a 3 "úgymond" érdeke találkozik akkor minek nevezzem ha nem tudatos dolognak?!

    És itt jön az,hogy Te meg Én mindig a maximumot akarjuk!!!!

    Tehát!?
  • arty
    #145490
    "ps3 megjelenés: 2006 tavasza -> uncharted2 ps3-ra megjelenése: 2009 oktober.
    nekik (fejlesztő, naughty dog) pl 3 és fél év kellett hozzá, h elérjék a maximumot, [...]
    ehez képest nem látom az elégedetlenkedők táborát, akik 2009 októbere óta a sony előtt tüntetnek, h miért nincs fejlődés 4 éve! :))"

    ;-)
  • Totti5
    #145489
    Igen a hardver adott, DE A SZOFTVER NEM!!!

    Nem tudhatták volna ( még ha akarták volna is ), mert nem voltak meg azok az eszközök amivel megcsinálhatták volna szoftveres szinten!

    De mondom, vagyis kérdezem. Te amúgy is sok gémmel csapattad, így jobban átlátod... melyik fejlesztő, melyik játékba tenyerelt bele a tutiba amit utána nem tudott megugrani, vagy nem akart, vagy nem tudott?!

    Én nem tdok ilyenről. ( mert mindenki ádáz és összevan esködve :)) ), de ha így is lenne akkor is kellene lennie olyanoknak akik nem, mert ez törvényszerű...
  • Harlekin
    #145488
    "még1x: nem ugy működik a világ, hogy odaállsz valami elé és egyből perfekt vagy. ki. kell. ismerni."

    De most tényleg ennyire nem értitek????????????????

    1 kibaszott szóval nem ezt mondtam 1 szóval se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Azt mondtam,hogy az eszköz maga az eszköz erre a tudásra első perctől alkalmas volt,miért azért mert 1 szer se ismétlem 1szer se volt rajta változtatás.Tehát amit akkor tudott azt tudja most is!!!!!!!!!!!!!
    #145430

    Amit másodlagosan ecseteltem,hogy hiába tudták volna kihasználni azt amit most tudnak vagy fejlődtek volna 2 év múlva erre a szintre akkor sem csinálhatták volna!Miért azért mert csak a fejlődés tarthatta ennyi ideig piacon azt a gent!!!!!!!!!!!!!

    És ezt bizonyossan a tudatos visszatartással érik el!!!!!!!!!!!!!!

    Ennyi.............

    Tudom,hogy nagyon nehéz felfogni ezt ÍGY,de azért na mégis csak próbálkozzatok végre és ne kicsavarva értelmezni...

    És most jössz 1 hódeszkás példával!!!!!!!!!!!
    Nem magamnak kell fent tartanom az ingert!!!!Mert ha az a sípálya ami a kívánalmaimnak nem fog megfelelni 13 év múlva,mert nem érzem magamon az ottani fejlődést akkor keresek másik pályát...

    Hanem a szolgáltatást biztosítónak kellet ezt fent tartani
    Azaz a 13. évbe is oda csábít,mert nyit 1 új pályát.De ha ezt meglépik 2008 ba,mert meg van rá a lehetőségük,akkor biztos hogy 2010 be már máshol síelek....Tehát van 1 adott fejlődési lehetőségük amivel a lehető legtovább az érdeklődés középpontjába kell tartani magukat és ezt csak kizárólag tudatos irányított fejlődéssel tartható fent MERT MINDEN VÉGES!!!!!!
  • Totti5
    #145487
    SPA Mustang'13 Forza 5 - 32 mp
    SPA Mustang'13 GT6 - 37 mp
  • arty
    #145486
    de hogyhogy nem vagy már első pillanattól kezdve a toppon pl az 5. sportodban, ami esetleg hasonlit az általad űzött negyedikre?
  • arty
    #145485
    gété ....ezzel már szembesülhettél korábban is, abban a bizonyos leáldozott topikban :D
  • arty
    #145484
    "Te ugye sportolsz... ha valamibe belekezdel ott sem leszel elsőre csúcs, hanem vagy a tapasztalataidra hagyatkozol vagy több alkalom kell mire eljutsz egy szintre, és az a szint kétlem hogy a legtöbb lenne:) mindig van hova fejlődni..."

    Harli lemegy a hódeszkán és elsőre élete legjobb idejét futja.
    Ő aztán nem fogja azzal fenntartani a saját érdeklődését a sport iránt, h éveken át egyre jobban és jobban csinálja.... egyből max, utána keres másik sportot ;))
  • arty
    #145483
    2013-ban rengeteg cím már szaggatós volt boxon is, tehát nem az az év volt a "maximum elérésének dátuma". bár az tény, h ez minden fejlesztőnél más és más, szerintem 2011 környékén kimaxolták a boxot (FM4), de lehet mondani h a halo4 szebb (akkor 2012 lehet az évszám).

    ps3 megjelenés: 2006 tavasza -> uncharted2 megjelenés: 2009 oktober.
    nekik (fejlesztő, naughty dog) pl 3 és fél év kellett hozzá, h elérjék a maximumot, mert tehetségesebbek (és több lehetőséget kaptak a "megismerésre")
    ehez képest nem látom az elégedetlenkedők táborát, akik 2009 októbere óta a sony előtt tüntetnek, h miért nincs fejlődés 4 éve! :))

    az ms/sony azért csak most jött ki, mert mostanra lett költséghatékony és azért valamennyire talán időtálló(bb)nak számító megoldás (cpu-gpu hibrid), mostanra lett számukra pénzügyileg fontos/érdemes, stb.

    még1x: nem ugy működik a világ, hogy odaállsz valami elé és egyből perfekt vagy. ki. kell. ismerni.
  • Harlekin
    #145482
    Jah ez így megy most olvasom akkor viszont ez nekem baszott szar hír...Mert nem tudom használni külön tápról.Marad a Play & Charge Kit remélem az megy külön tápról...
  • Harlekin
    #145481
    Jó legyen nem is érdekel.
    Más...
    Te ez a kontroller ha be van dugva a micro usb kábel akkor ez nem úgy müxik mint a régi 360,hogy marad vezeték nélküli és csak tápot kap,hanem elveszít minden vezeték nélküli képességét és 1 teljes értékű vezetékes kontroller lesz?