176612
banner
  • DarkSector
    #145561
    Még 1: YOUR UNIQUE CODE IS: 4566-065D-4670
  • davidka003
    #145560
    És az nem káros neki hosszútávon, hogy reseteli?
  • Moby
    #145559
    Pontosan.
  • kastil
    #145558
    egyébként köszönöm az információt
  • kastil
    #145557
    szóval akkor ezért van, hogy valamikor pár másodperc, olykor meg akár fél perc is.
  • Moby
    #145556
    Szerintem tevavval kevered, hogy ha szarul van megcsinálva az rgh, akkor lassan bootol. Ami igaz is, a chipet és az alaplapot összekötő kábel hosezával baszakoetak az elején, arra érzékeny volt a bootidő, aztán beállt mindenk ugyanarra a hosszra. Maga az rgh nem csinál mást, mint addig bombázza a pocit resttel, amíg egy hibából fakadóan bele nem kerül egy olyan állapotba, hogy kiakad. Azaz futásképes marad, de leáll az eredeti (gyári) kód futása. Közelről lehet is hallani bootnál a venti hangján, ahigy dobálja a resetet a gépnek a chip.
  • Moby
    #145555
    Az rgh-nak az égvilágon smmi köze a játékok futásának sebességéhez(sem). Akár a gyakori kérdések írta, akár a fürgeujjak. A rgh addig működik, amig bootol a rencer. Sohatöbettnem.
    Eredeti gépen is szaggat a gta, mint a rosseb. Ps3-on is, ami a jobb verza. Fc3 is, patchek ide vagy oda.
  • davidka003
    #145554
    Gyakorikerdeseken is írták, hogy ha szarul van megcsinálva az RGH akkor okozhat lassulást.
    Tudom hogy alapból is futhat szarul egy játék eredeti gépen is de eredeti gépen azért nem mondanám, hogy szaggat a GTA V.
    FC3-nak pedig a patch-ek jót tettek boxon. Anélkül szar.
  • Moby
    #145553
    Ezek tényleg ennyire szarul futnak. Evvan.
  • Moby
    #145552
    Az...lol
    Tudod mi az az rgh? :)
  • Totti5
    #145551
    UK 2013

    1. Grand Theft Auto V 3.67 millió
    2. Skyfall 2.96 millió
    3. FIFA 14 2.66 millió
    4. The Hobbit: An Unexpected Journey 2.07 millió
    5. COD Ghost 1.99 millió
    .
    .
    .
    15. Battlefield 4 840 ezer
    .
    .
    .
    20. Assassin's Creed IV: Black Flag 770 ezer
  • davidka003
    #145550
    Rosszul beállított RGH okozhatja ezt.
  • kastil
    #145549
    Akkor bevágom spoilerbe a biztonság kedvéért.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    RGH-s box, nem az enyém, kölcsön van, GTA5, Crysis 3 valamint FC3 ennyire kegyetlen gyenge FPS-t produkal, esetleg a box problémás, netán én vagyok nagyon PC-hez szokva?

    GTA5 időnként mintha 20 FPS-re esne, másik 2 említett játékot 15 percig bírtan, annyira rosszul mennek (legalábbis nekem rossz). Viszonyításnak még a Forza horizon van, de az teljesen smooth.

    Azért nem GTA és egyéb játék topikban kérdezem, mert itt tökk a technikai guru. Slim box benne egy 500-as vinyó.
  • Macccy
    #145548
    ZAVVI -10% kód (aki felhasználja írja be ide!)

    4566-596D-4FA6
  • arty
    #145547
    iránymutatóul a NO WAREZ banner részletet ajánlom :)

    (amugy nem kell a 'csába menni, hiszen itt forumozhatsz játékokról akkor is, ha épp nem tiszta forrásból van ;) )
  • arty
    #145546
    nekem márciusban jár le a 6k-s éves lájvom. negyedéves szvsz irreálisan drága, azt nem is nézek soha.
  • arty
    #145545
    lol
  • Harlekin
    #145543
    Van lehetőség az ingyenességre is,de az nem ide tartozik(warez)!!!!
    wasd+egér...Erre is van megoldás,mert Én is használom!xfps
    CM
    És még jó pár fajta!!!
  • Botond #145542
    Én is annyiért vettem nyáron.
  • davidka003
    #145541
    Nálam a Live kód az olyan dolog, hogy egy Ft-al sem akarok többet költeni rá mint amennyit feltétlenül szükséges.:D
  • gduck
    #145540
    Mert egy hamburger ára (kb ennyivel olcsóbb) az olyan kurva sok pénz egy évre levetítve? :D Ugye ezt te se gondoltad komolyan így az új évben? Vagy lehet lemaradtam róla és ennyit esett volna a forint árfolyama? ;)
  • Totti5
    #145539
    'Érdekes visszatekintés Xbox One fronton: a Microsoft Game Studios elnöke, Phil Spencer az OXM-nek adott interjújában elárulta, hogy eredetileg optikai meghajtó nélkül szerették volna piacra dobni a konzolt.'

    Ezzel nem lenne gond, ha a digitális terjesztés ne lenne drágább mint a bolti, s amíg a bolti árak csökkennek, addig a digitális sosem fog... valahol ez nagyon el lett baszva, PSN, LIVE és Steamestűl.
  • Harlekin
    #145538
    A zsemlét is ott venném,ha olcsóbb és nem száradna meg mire ideér.
    A lábamra meg vigyázok vagy majd begipszelik teszem azt a használt játék piacból befolyt áfa és minden más egyéb hasonló magyar embert és országot gazdagító tevékenységből!
  • Totti5
    #145537
    Aztán az is tisztázódott bennem hogy amit hangoztatnak miszerint a GT6 piszok gyorsan tölt be, annyit jelent ( minden tesztben is persze ), hogy a menüből tényleg 5 mp alatt bedob a pályára, ahol ha start racét nyomsz, akkor onnantól tölt fél / 1 percet, attól függően mennyi autót tesz ki a pályára, de hát ez már nem számít töltésnek, mert na most kapaszkodj!, nem neveszed észre, hisz mindig a megjegyezhetetlen tapadási és segíségi beállításokkal szarakodik az ember, és mire ezekkel végez már be is töltötte...
  • davidka003
    #145536
    3 hónapos kártya olcsóbb volt. 3500-ért vettem. Akosnál pedig 4200 Ft.
    Ez 700 Ft-al olcsóbb. (lehet csak valami készletkisöprés volt)

    Ebay-en én bízok a buyer protection-ben.

    PH-n pár hónapja még 8000 Ft-ért volt 1 éves kód. Totti is vett ha jól rémlik. Na az korrekt volt. Iszonyúan megdrágult a dolog.
  • gduck
    #145535
    Üdv! Van kb. egy tucat ingyenes játék, pár hete linkelte be valaki. Szóval érdemes visszaolvasnod, bár megpróbálom megkeresni neked ;)
  • arty
    #145534
    az más, hiszen itthon ritkábbak a jó akciók (kevesen vagyunk, még kevesebb a legálist vásárló, a boltok nem tudnak akciózni annyira)

    1év live iceakosnál: 9700ft
    1év live ebay: 9900ft és felette ...

    de ha kéccázzal olcsóbb is ebayen, megéri kockáztatni egy hótismeretlennel?
  • davidka003
    #145533
    Na igen de amennyit megspórol az ember azzal, hogy nem itthon vesz Live kódot abból már kijön 1-2-3 ezer Ft-os játék is.
    Játékot se itthon vesz az ember a magyar kereskedőket gazdagítva hanem inkább Zavviról olcsóbban.
  • arty
    #145532
    tehát prevgenen (x360) és mostani genen (xbone)
  • arty
    #145531
    Az a baj, hogy olyan szinten laikusok, hogy őrület. Nem érti, hogy ugyan arról a "lassu" laptophddről jön az anyag a mostani és a következő generációban is - csak a mostanin kb 10x annyi adatot kell leszedni a merevlemezről. Tehát megvan a tizszeres sebességnövekedés :)
  • arty
    #145530
    Utóbbi honapokban voltak akciok lájvon (xbox live piactér), viszonylag olcsón (konzolos mércével) lehet beszerezni sok cuccot.

    Ingyen kb csak demók vannak, ill az említett gold live előfizetéshez kapott játék, játékok.
    live gold egyébként kell a multizáshoz is mindenképpen.

    Kontrollert meg ha megszokod, lehet el is felejted a wsad+egeret :)
  • arty
    #145529
    A magyar ember itt vásárolja el az általad befizetett pénzt. Itt fizet áfát a zsemlére utána.
    Amiből utána megműtik a lábadat.

    Ne légy ennyire rövidlátó.
  • davidka003
    #145528
    Csak kurva drága. De amúgy megbízható.
    pl Ebay-ről GOLD-ot olcsóbban vettem. Paypal-al fizettem aztán kb rá 10 percre már jött is a kód emailben. Felesleges a magyar embert gazdagítani.
  • n000rbi
    #145527
    +1
  • orichalcos
    #145526
    100%-ig. Rengetegen vásárolunk nála.
  • MuchACHO79
    #145525
    www.livekodok.com Megbizható?
  • Rage47
    #145524
    A Gold Live játékokon és demókon kívül nincs más ingyenes játék szerintem, hacsak hirtelen nem raknak ki valamit ingyen.
  • Totti5
    #145523
    'Igazi pozitívum, hogy 2013-ban egy 10 szer erősebb hardveren 5 mp-el rövidebb a töltés. Bámulatos teljesítmény..... Szerintem húzzál vissza játszani Forzát mert itt senki sem kiváncsi a menűkben elért időeredményeidre, vagy ha már hasonlítgatni akarsz mérd le a Forza 4-en ugyanazt a pályát és nézegessed. Azt hittem 2014-ben elkerülik a hülyék ezt a topicot, de tévedtem (jöhet a személyeskedő duma TE PÖCS)'

    Nem lehet sajnos, bár megkérdezném hogy a GT4 a 20szor gyengébb PS2ön, ezen nagyvolumenű gondolat alapján 5 percig kellett hogy töltsön. ( gondolom az sem volt több 1 percnél... )
  • MuchACHO79
    #145522
    Üdv! 145.500 hozzászólás... Nem olvasom végig, új XBOX tulajdonos vagyok, vettem jópár játékot hozzá, de keresgélek a játékdemók között is. Ahogy elnézem a havi 2 ingyenes live játékon kivül nem nagyon találok ingyenes dolgokat. A Counter-strike GO demója 45 percig használható, ezzel még játszani is lehet(ne) csak valahogy a wasd+egér sokkal használhatóbb mint a kontroller. Segitsetek, van valami olyan játékdemó, ami viszonylag "játszható"? Vagy szokjam meg, hogy ha játszani akarok akkor nyúljak a zsebembe?
  • arty
    #145521
    az a baj, h nem vagy velük elég paraszt :)) sajnos szép szóból nem értenek a gétébirkák :(