176612
banner
  • Harlekin
    #145721
    Jo Jo semmi gond,de azért legalább azt mond el mit látunk a videón!!!
  • Moby
    #145720
    Cfg-vel. Aimbot.
    Oké skacok, én itt kiszálltam.
    Azert majd Occam borotvájának nézzetek utána, nem hülyeség :)

    Vagyis...inkább ne. Felesleges. Létezik cheat, bár használni hem tudjátok. De van, mervan. Ehhez nem occam borotvája kell, csupán józan ész.
  • Harlekin
    #145719
    Ha NINCS hát NINCS
  • arty
    #145718
    de, már támogatják.... black ops1-2 is tudta, ghostot nem tudom
  • DarkSector
    #145717
    És itt könnyű eldönteni hogy ez xbox, mivel pc-n kodok nem támogatják a kontrollert, vagyis mivel a box kontroller gombjai vannak a kijelzőn ez tuti csak x360-on futhat.
  • arty
    #145716
    flashelt konzolon szoktak olyan lemezt futtatni, amiben a játék pár fájla (gondolom cfg fájlok?) modositva vannnak és emiatt lehet anomáliákat kihasználni

    aimbot NINCS lájvon, pont :)
  • Harlekin
    #145715
    OK nincs csalás aláírom!!
    De akkor ITT 1 nagyon nagy átbaszásról van szó minden ehhez hasonló videóba vagy szimplán 1 autista játszik!



  • Moby
    #145714
    Már csak üresben csapkodsz. Hekkelt vagy nemhekkelt lobby nem aimbot. Nem cheat. Nem működött bárhol, sőt, még csak hem is rajta múlott, hogy működjön. Nem " ezekről a dolgokról" beszéltem, hanem egy bizonyos dologról. A cheatről. Arról pedig továbbra is csend honol...
  • arty
    #145713
    az xbone továbbra is egy fos, de van rá pár jó játék már most :)
  • Harlekin
    #145712
    Na és akkor végszóra mert Renátó áldását adta arra,hogy elmondjam.1 hónapja őt is bedobta LIVE-n 1 hekkelt lobbyba.Ahol aztán volt minden 1 öléssel 2-3 rangot ugrott és társai.
    Majd rákérdezhetsz nála személyesen is vagy telón!Ja és ez COD GHOST lobby volt!
    Mert szerinted konzolon liven nem lehetségesek ezek a dolgok.
  • Harlekin
    #145711
    "Azt próbálod legalizálni.."
    Mit próbálok??Most vissza akarsz ezzel kanyarodni a bill+egérhez!???
    Mert ha igen ezt meg végképp telibe szarom!Ha valakinek ez nem felel meg az majd elmegy és nem játszik ellenem azon a szerveren azt ennyi max!
    Majd játszik azzal a több 1000el akik szintén így tolják!!
  • DarkSector
    #145710
    na ez ismerős, nekem is van egy ismerősöm. :D

    ma megint bementünk hosszú idő után egy mecsre (modern warfare 2-be), mit hallok előre, a lobby-ban ugy 3 embernek a koponyás embléma van, erre megszólal "na csiterszagot érzek"

    mondom akkor ne játsz.
    meg bementunk, és az első kör végén (Demolition) megszólal ő egy csapatba van 18-at ölt, és mondja előtte az első helyezet meg ölt 62-őt.....

    ÉÉÉÉSSSSS mondom akkor mivan?
    Így csinál ez egy kibaszott csaló, .....

    Jó akkor megkérdeztem tőle és hányszor halt?
    Mondja 24x halt, vagyis 62/24 -es stat az neki egy csaló....omg mondom oké.

    Ha meg elkezdem neki mondani, hogy kemperség/airstrike-ok/stb, sentry gunok, megszedheted magad frag-el ennyire egy tdm szerű játékmódba, ahol 6v6 ember van....
    és ekkor szokta mondani, hogy én miért védem őket?
    Én védem? talán mert kicsit van tapasztalatom hogy sokan nem napi 3-4 meccset tólnak le, hanem 30-40-et és esetleg jobban taktikáznak-játszanak....
  • Harlekin
    #145709
    "Meghozza ilyen es ehhez hasonlo peldakkal, hogy "a haverom azt mondta", "youttube-on pedig ott van"?"

    Te őszintén megmondom,hogy telibe is szarom ha nem hiszi el senki se!
  • Harlekin
    #145708
    jo jo jo jo jo!
  • Moby
    #145707
    Én erre már rájötem sok-sok éve:amikor az embert fejbelövik a tizenkétéves expertgecik, akkor hörörgve kurvaanyáz, és csítert ordibál, pedig a helyzet az, hogy ezek a kis autista buziak ezt tolják napi tizenkét órában :DD
  • Harlekin
    #145706
    Te majd ha annyit multizol konzolon mint amennyit Én akkor majd rájössz!
  • Moby
    #145705
    Na csak hogy értsük, lánykoromban én ebben eléggé bennevoltam. Harlekin ezt tudja jól rengeteg cracket, hacket meg csítet, meg minden baszt csináltam, ami érdekes volt :) Ő ezt nagyon jól tudja, csak ilyenkor beakad neki a lemez :)
  • Moby
    #145704
    Nincs. Nincs aimbot, hincs jogosulatlan előny, nincs a pécés csíterhad. Hardvercsít van. Az létezik. Azt próbálod legalizálni.. De mondok jobbat: majd ha a gépeden fog futni a sw csít úgy, ahogy az xfps most működik, akkor újratárgyaljuk az ügyet. Addig csak üres mellébeszéd az álltammárolyanmellettaki...
  • heady
    #145703
    Most jol ertem, hogy Mobyval vitatkoztok, aki ert hozza, munkajahoz tartozik?
    Meghozza ilyen es ehhez hasonlo peldakkal, hogy "a haverom azt mondta", "youttube-on pedig ott van"?
  • Harlekin
    #145702
    Ők annyival megúszták,hogy törölve lett minden multis statjuk.
    De nem is kell nagyon videókat nézni meg kell minden multis játékba nézni a top 10 et nulla halál 120012334212 kill és hasonló,de ezek csak biztos a véletlen művei és nincs konzolon csalás ááááá dehogy!
  • Moby
    #145701
    Hogy csinál valaki hackelt szervert xbox játékhoz? Az nem olyan, hogy letöltöm, és futtatom, mer jó fej vagyok. Szervert írni meg akkor is gecinehéz, ha minden doksid megvan. Hidd el, tudom :) Nem így, hogy mindent vissza kell fejteni...
    DE ha tegyük fel létezik ilyen (szerintem nem, de tegyük fel az érdkesség kedvéért), és a szerver csítel neked, mert a géped nem tud, ezt körbejártuk, az maximum azon a szerveren működik, seholmáshol.
  • davidka003
    #145700
    Ilyet én is olvastam külföldi fórumon.
    Srác írt az MS-nek, hogy ez történt, hogy full véletlen bement hackelt szerverre és rögtön bannolva is lett az acc-ja cheat miatt.
  • Moby
    #145699
    Mutass már egye plíz. Tényleg érdekel!
  • TomStorm
    #145698
    Vannak hacker brigádok és azok piszkálhatják szervert vagy ilyesmi,nem értek hozzá:)
    Mióta feltörték RockStar szervereit azóta semmin nem csodálkozok
  • DarkSector
    #145697
    jo csak neten ugye tele vannak ilyen videókkal...:)
  • Moby
    #145696
    Semmivel. Te voltál bent? Na én sem. Ha ilyen elő is firdult, az maximum szerverhiba
    Viszont én még mindig az egyszerű kérdésemre kersem az egyszerű választ. Ha a megvan(mission impossible) az logikai alapon elfogadható perdöntőnek. Addig viszont marad a hoax fiókban :)
  • Harlekin
    #145695
    Na akkor csak 1 apró kérdés azt hogy csinálják meg,hogy bemész 1 teljesen szabályos multi szerverre LIVE példa gyanánt azt hiszem MW3 és olyan a lobby,hogy minden öléssel 1 rangot ugrasz vagy többet!Na ezt azért hoztam fel példának,mert a barátlistámon van 2 ember is akik teljesen és tényleg teljesen véletlen bementek 1 ilyen publik lobbiba és ez történt!
  • Moby
    #145694
    Szerintem ilyen egész egyszerűen nncs. Csak hoax az egész. Nincs technológia, amivel jegvalósítsd. Nincs olyan, hogy magánszerver. Nem tudod a liveot ki vagy megkerülni.
  • DarkSector
    #145693
    ja értem.
    akkor a neten lévő konzolos csites dolgok csak magán szervereken müködnek?
  • Moby
    #145692
    Unsigned kódhoz (azaz módosított játékhoz, vagy házi progihoz) rgh/jtag jell, de az rgh/jtag képes dashboardok ma már nem liveképesek. Már jóideje nem azok.ha livera megy, befrissül a dash, oda az rgh/jtag, és oda az unsigned kód.

    Ambothoz/bármihez ezt a gordiuszi csomót kell feloldani. Van még egy hpmásik verza, hog pc-n kepcsörölöd a képet, képanalízissel megkeresed az enemit, kontrollerfaker meg ráküldi a célkeresztet. Lassúdráganehézhülyeség. A valóságban kurvanehéz lenne működőre jmgcsinálni. Egyszerűbb meganulni jól játszani :D
  • Moby
    #145691
    A flashelt gép is csak signed kódot tud futtatni. Kódot aláírni meg a mai napig csak az ms tud ( ha nem így lenne, nem kéne flashelni sem). A kör bezárult, a konzolszoftvercsíterre meg rányomtam a busted plecsnit.
    Ps3-on nehezebb a helyzet, ott mostmár asszem psn képesség is van a cfw mellett. Bar ott meg olyan kutyanehéz a reverse engineering, hogy ezért nem hiszek a cheatek létezésében.
  • DarkSector
    #145690
    nem is ezt mondtam.
    de flash-elt gépen futtatod a csítet nem?
  • davidka003
    #145689
    Flash nem egyenlő az aimbottal.
  • DarkSector
    #145688
    hát mondtatok valamit ha flash-elve van a gép attól még lehet multizni mert nem feltétlen bannolnak nem?
  • Harlekin
    #145687
    JÓ rendben nincs nektek van igazatok!!!
  • Moby
    #145686
    Rákerestem, és kicsit tényleg meglepődtem, mert a válasz az, hogy sehogy :D állítólag volt valami aimbot rgh/jtag gépekhez, amíg azzal a dashel lehetett kínlódva liveozni, de az kettő tized másodpercig tartott.
  • Moby
    #145685
    Ez egy egyszerű kérdés, amire ha van válasz,, annak is végtlenül egyszerűnek kell lennie.
  • davidka003
    #145684
    Live-on biztos, hogy nem nagyon van csaló.
    Multiztam sokat és mégse találkoztam olyannal aki csalónak tűnt volna.
  • Harlekin
    #145683
    Keress rá megfogsz lepődni...
  • Moby
    #145682
    Hogyan lehet konzolon aimbotozni,ha egyedül az rgh-s gépek képesek unsigned kódot futtatni, azokkal meg nincs live?