176612
banner
  • Harlekin
    #145681
    Ha Te azért választasz konzolt,mert a csíterek itt nincsenek jelen akkor el kell hogy keserítselek ,mert minden multiba számtalan hekkelt lobbi van ahol aimbottól kezdve WH ig minden van!De a bill meg az egér a legnagyobb probléma tényleg!!!!
  • Moby
    #145680
    Az egyiket elfogadta a játékosközönség, a másikat nem. És amíg az nem egy hivatalos, széleskörűen támogatott eszköz lesz, nem is fogja. Ez az egyetlen rekeváns információ.

    Egyébként a szoftveres csíterek az analógiáidat tökéletesen magukévá tehetik. Hiszen van kormány is...
  • Harlekin
    #145679


    Gondolom ez is teljesen kompatibilis és teljesen MS szabványú eszköz és semmi esetre se előnyszerzésre ad lehetőséget.Végül is IGEN mert hát ezen is gombok vannak meg stick!

    A másik fele meg az,hogy Te azt mondtad,hogy amit Én használok az szar ha szar akkor hol itt a probléma nem szerzek előnyt!Tehát még könnyítem is másnak a dolgát...
  • Harlekin
    #145678
    "Nem ideologizálni kell, hanem elfogadni ezt."
    Nektek,hogy van és használható!
    És most megint 2 teljesen ellentmondást közöltél,mert az tény és vitathatatlan hogy a kormány konzolon ugyan úgy előnyt jelent.Ez akkor totál elfogadott előny azért mert MS ezt így találta ki?????
    Tehát akkor elmondható,hogy 1 olyan gépet adtak ki eleve ami bizonyos embereknek előnyre van előkészítve???Értem
  • heady
    #145677
    Nem tudom otthon mi a szitu, de itt Angliaban az emberek fosnak ra, vigan hasznalnak a tiedhez hasonlo allapotu iPhoneokat. Esik szet az egesz, szilankosra van torve, alig lehet latni mi van rajta, de az istenert sem cserelik/szervizeltetik.
  • Totti5
    #145676
    Megnéztem ezt a Contrastot ha már PS4 nyitócím lett belőle.

    Komolyan elfgadható 2014 elején hogy egy játékba 0 mocap és ennek ellenére kőbaltával faragnak mozgásokat a karaktereknek? ezt még én is megtudom csinálni, a leültentek a modellező program elé... nomeg a tárgyakon átmászkálás... ez, ez valami egészen borzalmas amit láttam. Nyilván a MAX-ba sem volt mocap, mert minek, de aprólékosan, gondosan meg voltak rajzolva a mozgásfázisok, ahogy azt kell.
  • Moby
    #145675
    Igen-igen, és remélem holnap már kinyit az a kibaszott szerviz, és megszűnik az értelmetlen poszt folyam, amit jelenleg a szilánkokon gyártok :DD
  • heady
    #145674
    Igy van, erre gondoltam, szepen megfogalmaztad.
  • Totti5
    #145673
    Én mondtam
  • Moby
    #145672
    Pontosan, azok is tiltottak. Devan különbség a kettő között: az egyik az ms-nek okoz kárt azzal, hogy a gamer nem veszi meg a túlárazott szart. A másik meg az egész játékostársadalomnak okoz kárt. Nagyon sokan azért választják a konzolt, mert a dsíterek megmérgezik a kedvenc onlány játékukat. Ezzel a szarral pont ugyanez történik és nem, ez nem olyan, mint a kormány. Erre nem készítette fel a gyártó sem a játékot, sem a rencert, sem az egész ökoszisztémát.
    D van egy ettől sokkal nyomósab érv: a játékosok.TÖBBSÉGE nem akarja ennek a létezését. Sem a hadználatát. Sem azokkal játszani, akik ilyet használnak. Nem ideologizálni kell, hanem elfogadni ezt.
  • DarkSector
    #145671
    Jó ott is tuti lehet trükközni, nem tudom, mert soha nem néztem uána , mert sokat nem multizok, pc-n is csak ritkán hobby szinten, de ettől még létezik az a billentyüzetes jelenség is. :)

    ez már csak részlet kérdése hogy melyik ad nagyobb előnyt, persze ettől még kell egy jó játékos is, egy analfabéta tökmindegy mit használ...
    Mondjuk engem nem érint. Hálistennek ez a dilemma. :)

    Amúgymeg pc-n sem egyszerű, bill+egér és bill+egér közt is óriási az eltérés, szóval nem újdonság, ráadásul pc-n a graf beállítások stb trükközése még durvább dolog.
  • Harlekin
    #145670
    Értem mint a nem hivatalosan félárból otthon összebarkácsolt HDD se és még számtalan dolog!Tehát ha hivatalos ha nem nem tiltott.
  • izirajder197366
    #145669
    Sziasztok. Mi a kulonbseg a az Xbox360 Premium E es a Premium S kozott?
  • Harlekin
    #145668
    Na akkor ajánlom figyelmedbe a kontroller módosításokat!!!
    Létezik olyan módosítás ami az LT ravasz azaz a célzás meghúzása után késleltetett idővel(ami állítható) meghúzza az RT ravaszt!!!
    Néz nyugodtan utána,de elég ha csak rákeresel pár quick scoop videóra,hogy ez mit eredményez 1 sniper puskánál...Ennyit a kontrolleres nem előnyhöz gyári nem gyári megoldásokról és tudnék még jó párat mondani.
  • Harlekin
    #145667
    Nem direkt!!!Szimplán nem értem mi különbség van 1ik előnyhöz juttató eszköz és a másik előnyhöz juttató eszköz között!?
  • Moby
    #145666
    Majdnem biztos vagyok benne, hogy tiltja, ha nem is ilyen közvetlen formában. NIncs kedvem átilvasni az eula-t, de szinte biztos van a kiegészítők használatáról valami passzus. Ráadásul a kommunikációs protokoll is nagy biztonsággal jogvédett.
    Az más kérdés, hogy nem veszik fel a kesztyűt, de ez nem ugyanaz, mint a hivatalosan támogatott eszköz.
  • DarkSector
    #145665
    Mondjuk van a multi szempontjából egy kis negatív hatása ez tény.
    Én mondjuk ezért sem csodálkozom ha szanaszét kapnak néhány multiban, pl Crysis 2-ben játszottam, meg ilyen beta multikban és néhány emberen látszott hogy sokkal jobban céloz ami kontrollerrel lehetetlen lenne.
    Most hogy ez valami hekk árán vagy mert használ bill+egeret azt nem tudom.

    Nem volt csalás szaga, csak néha olyan hamar leadtak fejlövéseket hogy vicc.
  • heady
    #145664
    Direkt nem erted, ugye?
  • Moby
    #145663
    Vannak dolgok, ami továbbra sem tetszenek, de ezek a játékélményt nem, vagy csak minimálisan befolyásolják (külső táp, feleskefes kinekt). Másrészt egy teknó műremeket már vettem :) Végeredményben már csak a játékok számítanak.
  • izirajder197366
    #145662
    Sziasztok. Mi a kulonbseg a az Xbox360 Premium E es a Premium S kozott?
  • DarkSector
    #145661
    "Örülök, hogy a tonnasok vaktában fellapátolt és gondosan fel is kent szar ellenére az XbOne mégiscsak egy fasza cucc lett!"

    Mi az hogy lett?
    Az volt végig... :)
    Csak vannak akiknek más volt az izlésük.
  • Harlekin
    #145660
    Holnap 4 után gyere asszony sincs itthon este 7 ig!
  • Macccy
    #145659
    Baszki, nemtudod mennyire vártam, hogy te áldásodat add az XO-ra! Aludni se tudtam, mondom Moby azért nézze már meg :D Viccet félretéve majd egyeztetek Harlival hátha ráér egyszer és mostmár meg kéne nézzem én is! :P

    Örülök, hogy a tonnasok vaktában fellapátolt és gondosan fel is kent szar ellenére az XbOne mégiscsak egy fasza cucc lett!
  • Harlekin
    #145658
    Mutass 1 eredeti arcad xboxos sticket!!!!Mutass 1 eredeti rapid és minden más módosított kontrollert!!!Ezt is hivatalosan boltba lehet kapni nem tiltja MS tehát hivatalos!De akkor nézzük ezt a kormányos dolgot!!!Akkor akik Fanatec kormányt használ forzába az csal,mert nem eredeti MS féle kormányt használ és akkor itt már túl is léptünk azon,hogy eleve előny a kormány a kontrollernél!!!!
  • DarkSector
    #145657
    Amúgy eredetileg a bill+egeret arra értettem hogy a haverod aki pc-hez akar olcsó kontrollert, annak szántam a tanácsot. :)
    De legalább ezt is tudom most. :D
  • heady
    #145656
    A kormanyos es az arcade stickes hasonlat azert nem jo, mert azok hivatalos kiegeszitok.

    Minden, ami nem hivatalos kiegeszito, az 'csalas', jogosulatlan elonyszerzes.

    "miért pont a bill+egés az ami mindenkinél csapkodja a biztit érthetetlen számomra!?"
    De konzolon miert akarsz eger+bill-el jatszani. Kormany? Jogos. Arcade stick? Egyertelmu. De konyorgok, eger es billentyuzet minek? Ha annyira pontosan akarsz loni, akkor ne a kontrolleres jatekosok hadanak a jatekat baszd szet, mert te azzal akarsz jatszani...
  • DarkSector
    #145655
    Jó az első 2 epizód nemtetszése után, én azért néznék bele, mert szerintem zombis témát még ilyen modon nem tálalt senki, hogy egy elvileg gondolom nyilt világban 1000-nyi zombi közt kell túlélned, ez érdekesnek tűnik, az más dolog hogy valszeg pár óra után lehet megunnám. :D
  • DarkSector
    #145654
    aha. mondjuk az első 2 részt kb 15 perc után töröltem a gépemről. :D
  • Harlekin
    #145653
    Neki szimplán látványra se meg játékstílusra se tetszik.
    Szerintem viszont jól néz ki és maga ez a hangulat játékélmény magáért beszél.
  • Moby
    #145652
    Azt még a múltkor néztem, amikor a firstimpression írtam. Szarulnézki, szarul is fut, és faszjáték. Ebből az utolsó nyilván szubjektív, az első kettő viszont nem. Az nekem sovány vigadz, hgy iszonyatos tömegeket mozgat meg a képernyőn, ha közben egy recefice prevgen okádék az egész.akit szórakoztat ez a fajta játék, az biztos könnyebben nézi ezt el.
  • DarkSector
    #145651
    :D
    de próbáltátok is vagy alapon fos? :D
  • Harlekin
    #145650
    Ja és köszönöm a javaslatot,de maradok konzolon!
  • Harlekin
    #145649
    Kb annyira undorító,mint autós játékot kormánnyal játszani konzolon a kontrolleresek ellen.
    Vagy fps-t játszani módosított auto fires kontrollerrel.
    Esetleg verekedős játékot Razer Atrox Arcade Stick el és lehetne sorolni tovább!!!!!!!!!!!!
    Rengetegen használnak plusz dolgot,miért pont a bill+egés az ami mindenkinél csapkodja a biztit érthetetlen számomra!?
    És úgy,hogy EZ IS MINDENKI SZÁMÁRA ELÉRHETŐ!!!!!!
    De biztosíthatlak 5 éve így használom és ahogy lehet venni a cronus maxot azonnal veszek XOhoz is hogy tovább fojtassam az undorítóskodást!!!!
  • Moby
    #145648
    Az egy fos :D
  • heady
    #145647
    Nem akarok bunkozni, mert nem ismerlek, de ezt undoritonak tartom... Ha bill+egeret akarsz, akkor menjel pcre..
  • Harlekin
    #145646
    Igen csak fps re és ott is szint csak,ha multizok...
  • Harlekin
    #145645
    ennyi!

    Vissza térve a kontrollerre rengeteg van fent ebayen!Csak és most ITT a csak tényleges,Van közte szar is ezért,ha találsz olyat amin a frankó eredeti kontroller képe van fent és még ha burkoltan is,de ezt állítja róla és 4000 környékén van akkor azonnal rá kell írni az eladóra,hogy neked csak és kizárólag ez kell ami a képen van nem másolat nem hiányos gombú stb.Mert ha nem ezt kapod visszakéred a pénzt és negatívot fogsz adni.Biztos lehetsz benne,ha szart akart volna küldeni is jót fog.Az eladástó nem akar majd elállni...
  • arty
    #145644
    fps-re használja tudtommal
  • DarkSector
    #145643
    És DR3?
  • DarkSector
    #145642
    :)

    Harlekin is billentyű párti?
    Mondjuk egy focis vagy F1 játékot is azzal nyomna? :D