176612
banner
  • acsati
    #145924
    Sziasztok!
    Nem találtam hirtelen most jobb topikot, így megpróbálom itt feltenni a kérdésemet, hátha kapok rá választ. :)

    Szeretnék venni a géphez kontrollert, és azt szeretném kérdezni, hogy ez a fajta mennyire lenne gagyi, vagy jó? Elég olcsó :)
  • arty
    #145923
    lehet gond nélkül, ha nincs multis kód a játékhoz

    RDR-nél nincs
  • Smithwarden
    #145922
    Xboxnal jatekoknal hogyan mukodik a multiplayer, ha valaki kolcsonkap egy ismerostol egy eredeti jatekot?
    Konkret pelda legyen most a Red Dead Redemption.
    Aki eloszor hasznalja neten a jatekot, akkor az hozzarendelodik az adott accounthoz vagy akarhanyszor kolcsonadja a lemezt, akkor gond nelkul lehet masik boxon es masik live accounttal nyomni a multit?
  • Macccy
    #145921
    Ja és a GT6 -ban tudod miért lehet állítani az ülést előre hátra? ... Mert örök kedvenceid a kis mélynövésű GT fanboy kukik (is) játszanak azzal, akik apu Honda City-jében masszírozzák a váltóbőrt és ráélveznek az ülőlapra, ha a Tesco előtt megcsikordul a 185-ös négyévszakos!

    Na nekik rutinból állítgatni kell az ülést!
  • Macccy
    #145920
    Szerintem a fülkeremegés az nyalóka, olyan mint a blur effekt és a neonfények. Most komolyan, nem vagyok egy Alain Prost, de szerintem azokon a pöpecül polírozott pályákon annyit nem remeg a sofőr feje, mint amennyit egy Shift -be betettek! Hatásfokozás. Be kell venni egy ekit verseny előtt és nesze neked hardveres hatásfokozás! Arról nem is beszélve, hogy az ember nyaka is csillapít egy csomót a mocorgásból és a G-ből is. Az valami nyakzsibbadt sofőr lehet, ami a Shift alapjául szolgál, mert a régi F1 közvetítésekben nem döcögött úgy a kép, mint sokszor ezekben a DTM verdákban .

    Apropó csillapítás ...!!



  • DarkSector
    #145919
    Na barátom ezt nézd meg!

    Hátha valami ilyen megfelel.
    Asszem semmit nem felejtettem le róla.
    És amennyire tudtam jó minőségű képeket használtam, nyugodtan nagyithatod. :D

    Háttérkép v2 (értelemszerűen ha kell a fehér vizjelek lekerülnek majd róla.)
  • arty
    #145918
    gmotor ftw! ott aztán tolod az ülést, ahova akarod!

    fülkeremegésben meg ... nemtom, talán a shift2 jó?
  • Totti5
    #145917
    Forza 5 sem jó belsőből. Miért nem lehet egy csúszkát beletenni ami ésszerű határok közt engedi az üléspozíciót előre hátra, le fel állítani? nomeg miért nem lehet rendes kaszni remegést beletenni? egyszerűen nem bírom felfogni ezt a begyöpösödött nézőpontot amit művelnek ilyen téren. Nincs olyan autós játék, sosem jelent még meg olyan aminek a belső nézete NEKEM gyári állapotban jó lett volna. Mindig rossz volt, mindig úgy állítom be ahogy nekem jó.

    GT6 annyiban okésabb hogy legalább előre lehet tolni 3 fázisba, de az se jó onnan játszani, a többi miatt.
  • Macccy
    #145916
    Valójában 5 perccel a hsz-em után elkezdett elkapni a cég épülete. Eléggé adta a corporate bitch érzést, irodák, flip chartok és játékfigurák és komolyan látni véltem benne a nextGen előszelét is. .... Aztán visszakaptam a brit-kubai cigó irányítását és megint nem érzem annyira.
    Na de most Harry Porter megy, majd utána folytatom! (Alan Rickman ószom!) :)

    F1 2013, na visszakerült végülis? Jövő héten lehet át tudok menni érte, úgyis megyek minden nap Pestre, majd kitaláljuk!

    Dead Rising-ot tolod már?
  • arty
    #145915
    természetesen a vaóságban is zavar a szélvédő tükröződése :P
  • Harlekin
    #145914
    Jó lesz az,de ha mégse akkor gyere át itt van frissen ropogósan az F1 2013 annyira friss,hogy még éget
  • Harlekin
    #145913
    "Nem találtam ugyanis az F3/F4 féle márkákra osztott autó browsert"
    Pedig van benne csak akkor át volt nekem állítva,mert előtte valami B-s verdát kellet előkaparnom és ezért volt úgy rakva a listázás.
  • Macccy
    #145912
    Elkezdtem az AssCreed: Black Fag IIV -et ... Háááát ... Oroszul indult, magyarra kellett váltsak, túlélem. Egy szőke cigány a főszereplő autentikus villanó fogsorral, de ezt is túlélem valahogy. Nincs mindig szinkronban a beszéd a jelenettel átvezetők közben, dehát ez van ... De most látom, hogy egy Abstergo Entertainment nevű játékfejlesztő cég embere vagyok és én tesztelem a Karibi Ribi című virtuális szexuális fantáziát ...??! WTF?

    Iszok egy sört szerintem. :)
  • Macccy
    #145911
    Szinte látom, hogy a rönón reggelente nem kaparsz jeget csak hanyagul kiütöd a szélvédőt :D Eltaláltam?

    HALO állítólag november, mint az előző
  • arty
    #145910
    szélvédő miatt nem bírom a PGR-t belsőből :D nemtom az kinek volt igénye ... de... csessze meg!

    mivel halo jön nemsokára, még árcsökkentés előtt vehetsz majd egy elsőszériás gépet :D
    a jutalom magában hordozza a büntetést is egyben!
  • Macccy
    #145909
    Venni énse veszek csak majd HALO napján! ... Nyilván egy utolsó lett volna mégjobb és ha az kijönne 360-ra akkor az ő kurvaanyjuk térdkalácsát ha nem jön ki az utolsó utáni is erre :) de itt a határ sajnos és ennyi. Kormányt meg úgy tudom gyártanak hozzá egyre többen, annyi van hogy még adnak is el belőle :P

    Komolyra fordítva amúgy az F5 menüje ami nekem elsőre nagyon idegen volt, de lehet csak én verébkedtem lányos zavaromban. Nem találtam ugyanis az F3/F4 féle márkákra osztott autó browsert és így valami Budget kikölcsönzött piros go carttal voltam kénytelen menni, amire valaki ráteggelte, hogy "Miki Landa" .... de azért faszán húzott! ;) Mondom a gáz RT és fék LT voltak kicsit olyanok, mintha rövidebb játékkal kéne eltalálnom a megfelelő gázpedál állást! A stickek jók, kicsit kisebb az ellenállásuk szerintem, de szépen irányítható. RB LB a belső felükön kattan, de én eddig is oda nyúltam és elvettem az ujjam a ravaszról szóval nem vesztettem semmit.

    Ja! Van élethű szélvédő, ablak és a rajtnál sok szerelő ...!
  • arty
    #145908
    semmi jót nem akarok róla hallani, mer' mire ez nekem lesz .... :( (anyád, MS!)

    egy utolsó és frappáns lezárás a KORMÁNYOS forzásoknak jól esett volna :(
  • DarkSector
    #145907
    Már a nyereményért megéri megcsinálnom 1-et. :D
  • DarkSector
    #145906
    ja értem hogy nem véletlen az elhelyezjedés, na minyna átrendezem. :D
    legalábbis megpróbálom, akkor a méret sem véletlen. :D
  • Macccy
    #145905
    Ezt ist ferstéhen nicht!? Hogyhogy az XBONE gyalázó review?? ... Mondtam én már bármi rosszat az új boxról előre?
    Amúgy meg pont fasza cucc. Nem láttam még a PS4et, de nexGenségbe, oprendszer smoothságba és kontrollerbe is rendben van a cucc szerintem! Ryse egy igazi techdemó így elsőre, a Forza Motorsport 5 pedig brutális. Talán az RT LT mintha rövidebb úton járna, ezt majd lehet szokni kell Forzásoknak, de lehet rosszul figyeltem.

    Review vége.
  • oO VinyuS Oo
    #145904
    Bocs hogy én is beleszólok de amit csináltál képet nagyon kis méretű ahoz hogy 260*230 cm-es méretben kinyomasd. NAgyon "pixeles" lesz az egész, valamint nagyon ki fognak jönni a kép hibái :S Lehet beszállok én is a pályázatra :)
  • arty
    #145903
    az eszköz maga nem vastag, csak moby biztonsági üveget kért rá :D
  • Macccy
    #145902
    OTTVAGYOK a képen, 2X is! :D ... De miez a primitív és vastag eszköz ?? :D :D
  • arty
    #145901
    arra gondolok, hogy olyan éles, konturos pl az xbox logo, mintha én csináltam volna paintben :D

    nézd meg ds képén, h pl a chief hogy van odavágva... nem olyan éles, pixeles a körvonala.... és mindez hatalmas méretben szerintem(!) csúf lenne, de nem az én szobám, nem baszogatni akarlak, tényleg csak jót akarok :)
  • Harlekin
    #145900
    "művészietlen" micsodaaaaa!???
    Na azt hiszem körül kell néznem a friends listemen,mert szűkös lett az 1000 férőhely XO-n...
  • Harlekin
    #145899
    Nem rossz de az a rész nagyon adott ahol a tv van és az milliméter pontosan ott van ahol a képkockák közötti hely van az xbox logo alatt.Tehát oda teljesen felesleges bármi tartalmi dolgot tenni.A kép jobb alsó része azért üres mert ott lesznek a boxok polcai amik kiszuperált wii és xbox konzolokból lesznek megcsinálva.Tehát oda is totál felesleges háttérnél többet tenni hisz a nagy része majd nem látszik.Maguk a logok azok nekem bejönnek ezért is kerültek rá mint ahogy a játékok is.A terv a képkockák közötti tv amin mindig az aktuális game látszik.Tömören ennyi
    Nyitott vagyok mindenre!Mármint a képpel kapcsolatba!!!Jöhetnek a pálya munkák jutalomként felajánlok 1 év teljes Harlekin baszogatás meteséget a nyertesnek!!!
  • DarkSector
    #145898
    Nézd meg egyszer ezt a képet, most egyszer ezt csináltam 40x60-asra, ez nem azt jelenti hogy nem nyomtathatod ki nagyobba, sőtt lehet még abba a nagyobba is szép lenne, meg nem tudtma hogy négyzetes formájút szeretnél, ha kell átszerkesztem, csak valami ilyen jutott eszembe, de ha csak játék kell rá, maga a konzol nem, az is megoldható, de amit belinkeltél az nagyon csúf lenen ha kinyomtatnád 2.5 méteresbe. :D

    irhatsz pm-be is vagy viber.

    Persze ez a kép sincs kész csak egyszer mutatom, hogy egyeltalán méretben meg kialakitásban tetszene-e.
  • DarkSector
    #145897
    uh az szép kihívás, annak 1 egészben lévő hátteret képtelenség jó minőségben azt max úgy lehetne hogy összevágni, most igazából egy 40x60-asat csinálok, de amekkorát te szeretnél ahoz brutális minőség kell, na elsőnek megpróbálok 40x60cm-est amit lehet ki tudsz húzni akkorába, de lehet nem aztán próbálok egy nagyobbat.
    annyiba jó hogy nagy a méreted, hogy tervezéskor rengeteg helyet ad hogy beleszerkesszen az member sok jót. :)
  • Harlekin
    #145896
    260*230cm
  • DarkSector
    #145895
    jaja most próbálok 1-et olyat amit én kitennék magamnak, max Harlekin meglesi majd és megmondja tetszik-e vagy csináljak-e változtatásokat rajta, nekem úgyis csak szórakozás. :)
  • arty
    #145894
    minőségben én sem a jpg tömöritésre értettem, hanem a logo és képrészlet bevágások minőségére - azaz a "művészietlen" kivitelezésre ;)
  • gduck
    #145893
  • DarkSector
    #145892
    :DDDDDDDDDD

  • DarkSector
    #145891
    segítek ha elfogadja, csak elkerülte a figyelmem a project. :D
  • DarkSector
    #145890
    Bocs most olvasom poszter kell, ha érdekel nézek majd valamit, estig lesz időm, de ezekkel a játékokkal kell?
    Egészképes háttér kell vagy jó ha több játék van a háttérbe elválasztva?
    Ha kell csinálok, és majd meglátod hhogy tetszik-e, ha tetszik felhasználod ha nem akkor nem. :D

    amúgy ennél a képnél nem a minőséggel van az elsődleges probléma. :D

    Milyen címekkel szeretnéd amúgy csak ezekkel amiknek kint van a címe már?
    ja és hány x hány cm-es területet foglalna el a falon a pószter? a képarány végett kérdem.
  • arty
    #145889
    te inkább segíts Harlekinnek ;)))

    fotosoppolsz neki valami x360as egyveleget az alant linkelt képének/képeinek témájában? emlékszem, h másik topikba raktál be anno igen jólsikerült darabokat! (persze csak ha ráérsz és szórakoztat)
  • DarkSector
    #145888
    na igen.
    a maga nemében a Gears-ok is nagyon szépek. Most hogy technikailag mennyi erőforrás igényelnek, többet-e mint a ps3 exclusive-ok vagy nem, de az is piszok jól néz ki.
  • arty
    #145887
    kimondva butaságnak hangozhat, de én értem mire gondol: neki jobban tetszik egy uncharted, egy last of us, egy beyond, mint bármi a 360on

    ha pl nem halo rajongó, akkor hiába szép a halo4, számára mégiscsak a másig gép killzone-ja lesz a "szebb" ... tehát nem csak a technora érti, felteszem.
  • davidka003
    #145886
    24:27-től
    LOL?
  • Harlekin
    #145885
    Pont azt akartam elkerülni,hogy kirívóak legyenek.Nehogy fanság legyen belőle.Így is nehéz volt a döntés,hogy mi kerüljön rá mi az ami nem üti a másikat stb.A felbontás meg a lehető leg nagyobb ami fellelhető volt a neten a háttérkép 1 kicsit mosott,mert nincs fent 11xxx X 10xxx felbontású ami kiadja rendesen a 260 cm X 230 cm a többi az mind a valós méretnek megfelelő HD felbontású kép...
    De dark,ha gondolja ránézhet,mert csak árajánlatra van most a nyomdába így változhat a dolog,mert amit eddig megtudtam az az,hogy maga a tartalom nem befolyásolja az árat csak a kép "telítettsége"mivel teljesen telített így
    Biztos rakok fel képet majd a szobáról amúgy XBOX zöld lesz minden fal. Ma voltam a festékboltba kikevertetni.