176612
banner
  • Totti5
    #145964
    2014-01-12 17:55
    Hello
    Érdekelne hogy személyesen pesten hol lehetne megnézni?


    2014-01-12 19:18
    Hello!
    Személyesen Esztergomba lehet megnézni és kipróbálni. Ha megveszed akkor Budapesten tudom átadni.

    Azt hogy te hülyegyerek, ne várj választ mert nem kell a szarod, már nem volt lényeg... ő már továbblépett én meg várom a rekaciót, hogy most mivan. Primitívségből nagyok vagyunk. És minden 2. ilyen.
  • Totti5
    #145963
    Feladom, nem akarok semmit többet eladni. Az ember kiteszi a lelkét, de mintha elmeroggyant zombikkal beszélne. Odaviszem neki Busapestre ótóval, és nem bazdmeg még akkor is kavar az időpontokkal és hogy nem képes feltenni a seggét a metróra. Eszem megáll. Aztán a többitől meg még jobban akik mosógépre, meg vibrátorra akarják cserélni... mi olyan nehéz abba hogy elolvassák a hírdetést??? oda van írva h személyesen. Amikor feltettem nem Xeltem be a postát, csak a személyes átvételt. Miért kell akkor ezeket a köröket futni?

    31 privát érkezet, 31!!!! egész nap irogatok vissza mint ha ez lenne a munkám. A sok hülyeségre és baromságra... miért nem csak az ír akit tuti érdekel? én leszarom az ő bajaikat, az ár adott, a legolcsóbb az oldalon, az átvétel adott, megvan adva 4 város is, ahol viszem ótóval bármikor.

    Kikészítő
  • Macccy
    #145962
    Pont így vagyok én is vele, főleg az A.I-nál mosolyodtam el, hogy valóban nem hibátlan, de olyan murvára nincs is és a Blacklist terroristái legalább 90%-ban jól reagálták le a fényt, árnyékot, Sam tevékenységét! A pályák meg mesterien meg vannak csinálva, hogy mindent ki tudj rajtuk játszani.
    (persze az életben nagy szopó várja azt a zöldfülű nindzsát aki ezen gyakorol, mert egy hús-vér terroriszt nem fog a saját lábnyomaiba lépve körözni a területén precízen betartva a pihenőket és a cigiszünetet)


    TomStorm: Nem szeretnélek befolyásolni, de Blacklist! ... Oké, na tényleg nem szeretnélek befolyásolni, mert szerintem a Resident Evil 6 is marhajó joyride volt ... de Blacklist!
  • Totti5
    #145961
    Gondolkozok mi volt nekem a GOTY tavaly... ha gameplayt kell nézni akkor egyértelműen a Splinter Cell Blacklist.

    Legjobb lopakodós játék amit előző generációban játszottam. Volt benne kihívás, hosszú, sok pálya, mesteri pályatervezés, a többi lopakodóshoz képest jobb AI ( ez is szar volt nagyon sokszor, de vakok közt a király szitu ), bámulatos grafika, rengeteg felszerelés, fejlesztés és átlagnál normálisabb story.
  • TomStorm
    #145960
    Nekem ha minden jól megy akkor hétvégére meglehet Blacklist.Vagyis még nem tudom mit választok mert csere lesz.Blacklist vagy ME3 esetleg RE6 és még nem tudom melyik legyen.
    Co-op részt is nehéz elképzelnem milyen Splinterbe mert utoljára lehet már 7-8 éve is,hogy játszottam egyik részével pc-n
  • Macccy
    #145959
    Akkor kinyírlak! Mi a jó*** csinálsz te pécén, nemáár, come ON!! Kéne pedig a co-op!
    Nagyon sok amúgy a sötétséges rész, lesz ahol majd te se látsz semmit, szóval szokj hozzá a sötétséghez, legyen a sötétség a barátod!


    Waczkor: Az irányítás nagyon össze van rakva, sehol nem éreztem, hogy gond lenne vele, nagyon sokrétű és folyamatosak az animációk, nagyon sok a lehetőség és ahhoz képest nincs káosz se! Eleve a 3 gyökeresen eltérő kivitelezési lehetőség rendesen elő van készítve pályadesign terén, ugyanakkor el vannak rejtve, gyakran csak utólag csaptam a homlokomra, hogy "AHÁÁÁ"!
    Ami a hangot illeti, Michael Ironside már nem lesz sajnos sose többé, úgyhogy ez az új Fisher innentől kezdve, ha tetszik ha nem. Story meg csak helyszínekben ugrál, de okkal futnak a dolgok után ... Mondjuk ha side missiönöket is csinálod közben úgy tényleg ugrál!

    Nem mondom, hogy hibátlan és anyáztam is rajta sokszor, de ilyen sunnyogós cuccból szerintem a legjobb. (+durván szép)
  • arty
    #145958
    Macccy - az a gond, h én pécén nyomom, oda vettem a convictiont is és a blacklistet is (fillérekért) :/ Convictiont egyébként LAN coopban lenyomtam haverral, az majdnemcsak jobb volt, mint a szingli fősztori. Ha a végére az marad meg, h volt elég sötét(!), lopakodós rész - oké. A világosban lopakodás egyelőre nem akkroa fun - eleve nem is tudom, h mikor látszok és mikor nem. Az biztos, hogy sokkal inkább hajaz a régi részekre a játékmenet és ez JÓ!

    Waczkor: mármint mire gondolsz, hogy lomha? Hogy lehet lopakodni és nem kell muszájból ölnöd? (mint a convictionben, amiben hiába állsz rá a sunnyogásra, néha kényszerített a játék a lődözésre. Idiótaság)
    Hogy el lehet szöszölni a hullák/lecsapottak elrejtésével?

    Az irányítás fura, de szerintem csak nagyon megszoktam a convictionét. Remélem. Mert tényleg nem vagyok jó vele, egyelőre :((

  • Waczkor
    #145957
    Nem tudom,én pont hogy a convictiont élveztem jobban.Ott is ahol lehetett lopakodtam,az irányítás szerintem sokkal jobb volt,folykonyabb,blacklistbe belekezdtem de nem tetszik az irányítás,nekem túl lomha ez a rendszer,pedig a régi splintereket szerettem,karakter hangja sem tetszik,story számomra összevissza ugrál.

  • Macccy
    #145956
    Conviksün nekem nem nagyon tetszett, pont azért, mert a zagyva bosszú történet mellett azt éreztem, hogy csak automata stukkerral lehet érvényt szerezni az ötödik szabadságnak, de a Blacklist ismét jó öreg Splinter Cell 1/3 érzést adott. ... De mitmondasz, várjcsak?? Te nyomod?? Akkor bazze kéne co-op zúznunk majd! Van benne legalább 4 küldetés ami co-op only és ha kell segítség szívesen segítek máshol is, mert ezt a játékot erre (is) találták ki!
  • arty
    #145955
    már nyomom :P

    a másért tetsző conviction után (az ugye lopakodásra alkalmatlan) egyből blacklistbe vágtam és már a harmadik küldiben vagyok, csak időm, na az nincs :(
  • Macccy
    #145954
    Ez valami designos fülzsír pajzs a fülhallgatóra, vaaaaaagy ... vagy az XBone kontrolleren a pöckök tetejére egy spéci feltét cucc! Eltaláltam? Fasza, nem mocorog ez rajta?? És amikor ledöntöd fullban, akkor nem fekszik föl a kontrollerre?
  • Macccy
    #145953
    Ha rendes élvezetes ninja orvgyilkolást szeretnél egy kevésbé szagos világban, akkor ajánlhatom a Splinter Cell: Blacklist c. játékot! Na ott megvan a sunnyogó ninja érzés, a lehetőségek széles tárháza és precízebb sokkal, nem megy az ember agyára (ennyire)!
  • n000rbi
    #145952
    Megnyugtatlak, még nekem sem érkezett meg és szinte egy napon rendeltük. (a végén tényleg az angol kereskedőtől kell beszerezni drágábban :D)
  • Macccy
    #145951
    Tegnap akartam reagálni Arty kommentjére, de szét-fel-megbaszott az androidos telefon, amin gépelni próbáltam és a végén el is buktam a lap tartalmát (hi-hi-ha-ha) úgyhogy lefeküdtem aludni magzatpózban az ujjamat szopogatva!
    Igen, ez amit írsz erre már én is rájöttem, DE EZ egy hiba ebben a fosban! Elmondom miért gondolom: GTA alatt egyszer sem éreztem azt, hogy nyakig ellep a sok szikrmish szar és a tévés szobában a csillárról is collectible lóg! Ott megtalálják az összhangot, küldetés közben minden más elkussol, eltűnik! Ott élvezem a barangolást, a keresgélést, nem tolakodó semmi. Az AC szériában ezt úgy adják elő, hogy 1 óra játék után az első vármegyében ott villog csillió cucc a térképen ÉS mindezt úgy, hogy csak a "skin" változott az előző részhez képest! (kitépett lap vagy madártoll helyett egy nemtommi ugye a kalózdal)
    Szóval az lesz, már tudom, hogy nekimegyek a főküldetésnek és letolom a g*cibe és HA végeztem, akkor és csak akkor fogok bármi másra nézni
  • Moby
    #145950
    Nem kihívás. Nálam jobban kevesen tudják csak hány hektoliter bélsár átöblögetésével jutsz hozzá a "kis kalandozáshoz".
  • Totti5
    #145949
    Az ember jofej bolti árnál jóval alatta hirdeti meg, amikor ír még engedek egy picit, de nem neki pont meg kell egy kicsi....... Vicc. Rakjam fel kurva drágán és akkor van miből ciganykodni????
  • arty
    #145948
    Majd egy év mulva becsülettel írd be, hogy az akkori részből/részekből elnézett képek, videok után nem-e lenne kedved mégiscsak kalandozni egyet és csak az elv miatt nem ülsz-e elé, merthogy "fujj, utálom"...
  • Moby
    #145947
    Még 23-án.
  • Harlekin
    #145946
    rendeltél?Nem is mondtad...
  • Moby
    #145945
    Most pörög a credits.
    Ha tehetném az előző 6 rész emlékét is töröltetném az agyamból, annyira kurvaszar volt ez. És hát tökéletes lezárása volt a vége ennek a fekáliatornádónak, és ez a rész pedi az egész 7 részes őrületnek Lol.
    Sohatöbbetassacreed. Egy életre elég volt ennyi.
  • Moby
    #145944
    Dejó, nekem még nem jött meg :(
  • Harlekin
    #145943
    Ac-t csak az arra alkalmas hangulatba lehet játszani és ott is csak az éppen aktuális szegmensbe.Nem szabad soha semmi estre se párhuzamosan csinálni semmit benne.Nálam ez úgy zajlik,hogy van,hogy napokig semmi mást nem csinálok csak a gyors utazással ugrok helyszínről helyszínre és gyűjtögetek,majd következő nap ki se szállok a hajóból mindenhova azzal megyek és aki az utamba kerül szétbaszom.Néha folytatom a fő szálat majd megcsinálok valag mellék szálat...Azt nem szabad,hogy na oké akkor most megyek és felveszem a küldetést óóóó,de várj itt 1 matróz dal futás elkapni.A picsába elszállt na mind 1 közbe belekeveredsz 1 kalózfelszabadító csetepatéba rohangászás közbe.És ha megvan menekülés közbe oda tévedsz 1 raktárhoz és akkor már adja magát hogy kulcs megkeres kipakol stb stb stb és mire minden biz-basz szálat elvarrsz a fő dologról azt se tudod,hogy mit is és hogyan is akartad.Na ekkor szokott engem is felbaszni.Jó meg az irányítás,de ez számomra mindig is 1 sarkalatos pont volt ACba...
  • Harlekin
    #145942
    ugyan ez van nálam is.
  • Harlekin
    #145941
    Na megjött és azt kell mondjam,hogy a várakozásomon felüli a cucc.Esküszöm,hogy sokkal jobb lett így a fogás és akkor még nem is fog kopni.
  • arty
    #145940
    jesszus, kihagytad a revet, most olvasom :((

    amugy én minden ac végén kicsit olyan érzéssel vagyok, hogy najo, elég volt, de eltelik az egy év és megint mennék orvgyilkolni a színesszagos, gyönyörű világában :)
  • arty
    #145939
    soha ne mond hogy soha!
  • arty
    #145938
    és az ac:rev?! nekem az nagyon kellemes emlék, grafban is ez tetszett a leginkább (eddig, hármas most van elkezdve)
  • Macccy
    #145937
    Én már a Brotherhoods végén megfogadtam, hogy a következőt NEM! ... (mondjuk keményen be is tartottam, mert a revelációk az kimaradt) De aztán az ACIII amerika érdekes történelme miatt érdekelt. Ez meg a kalóz setting miatt, na meg mert Harli folyton hallottam hogy ezzel játszik (értsd, végigszentségelte a Live chatet)
  • TomStorm
    #145936
    Skyrim alatt nincsenek hangok párbeszédeknél.Mi van ezzel?
  • Moby
    #145935
    Mert a környezet mindig csodás. Az alapötlet sem rossz, és időnként felbukkannak tényleg érdekes karakterek. Viszont minden más vagy semmit, vagy visszafejlődik részről-részre. Tonképp ottvan az alapanyag egy jó játékhoz, de mostanra kiderült, hogy a soha be nem váltott ígéret az egész széria. Ott vagyok a legvégén, most már letolom, csakhogy lássam a végét, de holnap feladom postára, és soha többet nem indítok el assacreedet.
  • Macccy
    #145934
    Nem lehetne azt mondani pedig, hogy ellene lennék, mert az AC I-II még tetszett is (PC) ... a II:B se volt ellenemre bár már rettenetesen eluntam ... AC III jobb volt nekem környezetileg, de sok dolgon ott is ásítoztam, felbaszott ... AC IV pedig most, hát szóval ez van. Azért nem adom fel egészen, letolom ha nem kúr föl nagyon idegileg! De őszintén csodálkozom azon, hogy ezt a szériát még ebben a formában veszik a játékosok!
  • n000rbi
    #145933
    Megértelek. Én ps4-en játszottam vele tizenpár órát, de érdektelenségbe fulladt. (pedig abszolút AC-szűzként kezdtem, korábbi részeket nem ismerem)
    Ráadásul én barom digitálisan vettem, így még rajtam is marad
  • Macccy
    #145932
    Hallod ez az ACIV csak nem adja még mindig, bár csak free mászkáltam, kincset kerestem, másztam, kergetőztem, lényegében azt csináltam amit az eddigi ÁCékben is. Meggyőződésem, hogy ez a legbugosabb AC amit eddig csináltak! Mászás közben sokszor megállt pedig amint újra megnyomtam az irányt tovább ment. Volt hogy felületváltás közben átugrott egy gerenda másik oldalára! Egy szimpla leugrás a tetőről hatalmas feladat, sokszor a B gombra is csak néz lefelé mint valami csöves Batman. A harc meg olyan furcsa, bár ez a hiba lehet bennem van, a Splinter Cell Blacklist óta az ilyen mozgás dolgot kritikusabban szemlélem. Belekezdek erősebben a sztoriba, de nem várok csodákat, ez eddig szokásosnál is gyengébb copy+paste epizód. Ja és az Animus-on kívül fura, mintha riccelne az fps nézet forgatása, megfájdul tőle a fejem!

    Az is lehet, hogy jegelem inkább - hátha hangulatba kell lenni hozzá - és átadom jogos tulajdonosának. Nekem meg egy kis F1 verseny gyógyítaná az agyam!
  • Hoz_Hun
    #145931
    Azt tudja valaki, hogy az Assassin's Creed Liberation HD-t azt kiadják boltban is lemezen vagy csak letölthető változatban lesz?
  • arty
    #145930
    blur, pgr4, dirt3. grid2, dirt:showdown - ezekben van

    (már ha az volt a "kérés" h ajánljunk még ss játékot)
  • MuchACHO79
    #145929
    Valakinek eladó NFS - hot pursuit vagy most wanted? Split screenes game érdekelne.
  • acsati
    #145928
    Értem, köszönöm a válaszokat. Csak még nem tudom megér-e nekem annyit, de majd eldöntöm. :) NBA-hez használnám csak leginkább. Na mindegy, köszi, hogy írtatok!
  • arty
    #145927
    ne!
  • Muttley
    #145926

  • Totti5
    #145925
    Olcsó és gagyi. Ha nem esik szét 1 hét alatt akkor még mindig ott van hogy ravaszok nincsenek rajta, nem rezeg... ezen ne spórolj. Kábeles eredeti MS X360 joy 6kért kapható.