176612
banner
  • Harlekin
    #145884
    Akitől rendeltem az nincs,de azt írtam is,viszont majd utána nézek,ha lesz időm és le levelezem másikkal a dolgot.
  • arty
    #145883
    ezekről megvan még, h kitől rendeltél, aki értelmes minőségűt küldött?

    mert van millió féle :(

    (normális kontrollert haverral azóta se találtunk, pedig párszor átnyálaztuk az ebay kínálatát :D )
  • arty
    #145882
    nem értek fotosopphoz, de nagyon elütnek a háttérképre feltett plusz logók, képek - azok képaránya sem jó...

    és ezt hatalmas méreten fogod nézni, évekig, akkor legyen már megcsinálva kurvajól :) (majd fotók a szobáról jöjjenek!!!! :) )

    én nem ismerek nagy ps gurukat, de pl DarkSector is tudott elég jó montázsokat csinálni (topik-bannereket, képeket láttam tőle)
  • Harlekin
    #145881
    Na akkor holnap gyere le érte és meg találtam a 3 darab analogot.
    Ez kell ugye??És nem a gomba rá,bár abból is van pár darab!
  • Moby
    #145880
    Arra hát. Köll.
  • Harlekin
    #145879
    Ha gondolod felteszem a réteges PSD-t és szerkesztheted vagy bárki,ha igény van rá cirka 223 mega.Mivel ez egy szar jpg csak a mérete maradt a teljes...Vagy magával a tartalommal van a gondod?
  • n000rbi
    #145878
    Back to its glory! Most már óvatosan a gravitációval! :)
  • Harlekin
    #145876
    oksa!
  • Harlekin
    #145875
    Mi a probléma ezzel?
  • Harlekin
    #145874
    360 hoz van,ha erre gondolsz.
  • arty
    #145873
    Nemá'.
    Csináltasd meg normálisan valami fotosopban jártas emberrel... akár pénzért.
  • arty
    #145872
    jatényleg! voltál harlekinnél!

    hol marad az xbone gyalázó rivjúd?! :D
  • Moby
    #145871
    És egy kis öröm is legyen :) :
  • Moby
    #145870
    Nincs dpad alá tappancsod? A gyerek leölte a vadonatúj kontrollerben a dpadot :)
  • Macccy
    #145869
    Fasza! :D Na majd ha minden kész és megint lesz pár óra "kimenőd" akkor átnézek és megállapítom :)
  • Harlekin
    #145868
    Na ezlett a végleges "második gyerekszobám" falára a poszter.És végre kaptam 1 normális nyomda elérhetőséget akik talán válaszra is méltatnak.
  • Macccy
    #145867
    AZ OTT a UNSC Infinity és New Mombasa?!! :() WoW!!
  • Totti5
    #145866
    Halo 5 látványterv
  • Totti5
    #145865
    G36 GT6 teszt 9 pont...

    Miért kell hazudni egy tesztben? fanboy rivjút ír le, ami egy fórumon ok, saját honlapra ok, de egy tesztben aminek elvileg objektívnek, pártatlannak és informatívnak kell lennie? ilyet?

    Csak 1 mondat, mert többet nem ér a dolog:

    Ami tetszett:
    + 1,200 autó, kidolgozottabb formában



    Én nem tudom mi van itt, de ez már túl van a felháborítón...
  • DarkSector
    #145864
    Nextgen Halo.
  • Rage47
    #145863
    Ez az Infinity?
  • Totti5
    #145862
  • Botond #145861
    Lassan egy hónapja nincs új god játék magyar liveon. :(
  • hellboy4591
    #145860
    KÖszkösz, de a tápot már megoldottam. :) Most perpill arra lennék kíváncsi hogy mekkora tárhellyel rendelkezik a kicsike? Soha nem volt még konzolom ez az első úgyhogy még nem tiszta vele kapcsolatban minden. Bekapcsolás után már gondolom megtudom nézni hogy mekkora. Meg ha mondjuk csak 4 gigás kiadás, akkor ha veszek bele/hozzá vinyót az hogy működik? Mármint magába a konzolba kell beépíteni, mint a laptopoknál vagy usb kábellel csatlakoztatható hozzá külső meghajtóként?
  • Moby
    #145859
    Veszel egy gyári tápot
    http://hardverapro.hu/apro/xbox_360_-_tapegyseg
    3000
    És egy átalakítót ebayről.
    1000
    Probléma megoldva. Hardveraprón találsz 203w-os tápot is, én azt vennék. Azok voltak a legjobbak, és a leghallkabbak.
  • Botond #145858
    Igen.
  • hellboy4591
    #145857
    Még lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudnám kideríteni hogy hány gigás bekapcsolás nélkül a box? Örülnék neki ha nem kellene még vinyót is vennem külön. :)
  • Macccy
    #145856
    Ööö ... öö ... ööö ... izé. Basszus tényleg, ott fordítva volt mer az RT az futkos meg ilyenek ... Batman folyton meglep a hülyeségeivel :D
    Oké, tényleg tévedtem :)
  • cenobite
    #145855
    Üdv!
    Ma még tart Live-on ez a 750 Ft-os akció?
    Előre is köszi a választ!
  • TomStorm
    #145854
    Az RT-t hiába használtam mert LT kellett azért 'majdnem:)
    A 100% Seth bácsi volt:D
  • arty
    #145853
    "a bajom emlékeim szerint az volt, hogy semmise volt úgy igazán és ugyanez még néhányszor aztán ... vége."

    konkrétan nem írtad le, de számomra ez a rövidségéről IS szólt (ami egyébként egy sandboxnak LÁTSZÓ játékban valóban nyulfarknyinak számít :)

    ha meg nem, sry, félreértettelek ;)
  • hellboy4591
    #145852
    Na találtam egy oldalt ahol van utángyártott 6 ezerért, ha minden jól megy hétfőn meg is hozza a futár. Addig amíg nem találok eredetit kihúzom ezzel valahogy. Remélem nem gyújtom fel vele a lakást. :D
  • Ribizlee
    #145851
    Vigyetek!! :)
  • Shan
    #145850
    Gondútam, hogy ebbő' baj lesz...
  • Macccy
    #145849
    Erre amit írtál nem mentség még a Gears trilógia sem! :D
    Totti légyszi töröld Shan -t a topicból! ;) :D :D :D

    (csak viccelek, ne töröld!)
  • Shan
    #145847
    Maradjunk sztem annyiban, hogy a Mafia II 750Ft-ot bőven megér.
    AMit már csak nagyon-nagyon félve és álruhában suttogva merek mondani, hogy én meg a halo4-ért nem adnék 5000+ forintot 7-8 óra "intense shit", és ívemelkedés ide-vagy oda, ha egyszer maga a stílus nem érdekel. Pedig próbáltam rávenni magam a 3 végigtolására, ha már ingyen volt. Hangoltam is magam a zenéjével a melóhelyen -ami egyébként brutál jó-, de egyszerűen nem jön be.
    Mentségemre legyen, hogy a GeoW-okat végignyomtam. Apropó, nincs valakinek olcsón Judgement?
  • Macccy
    #145846
    Macccy bácsi nem közel járt, hanem konkrétan megmondtam mit csinálj, nailed it! De ha rám nem hallgatsz ...
  • Moby
    #145845
    ez nem jó, ez slim táp. vagyis jó, csak adapter kell hozzá. ha meg már adaptet, akkor célszerűbb venni egy döglött fat tápját 1-2 ezerért, és ahhoz adaptert ebayről.
  • bluesfool
    #145844
    ez lenne az , ha jól gondolom http://psxshop.hu/xbox-360-slim-tap-120w-microsoft-gyari-x360.html
  • bluesfool
    #145843
    Az Xbox 360 E konzol 120 W teljesítményű tápegységgel működik.