176613
banner
  • Totti5
    #146407
    Destinytől a fentiekhez képest sokkal többet várok : a lényeget csak kihagytam... Bungie féle Halo(tm) AI-t!!!

    Elrettentő példa:

  • arty
    #146406
    Limbo 3-4 óra ;)
    Vicc, de tuti(!), hogy erre is lesz vevő (ahogya a gt5p-re is volt).
  • Totti5
    #146405
    Borderlands egy nyitott világú akció-rpg FPS. Vannak kasztok, fejlődés, képességek, orrvérzésig LÚT, millió féle fegyver és fejleszerelés és jármű. Egyedül is lehet játszani és társakkal is. Lényegében menj ide-oda, keresed meg ezt-azt és akkor jutalomba lesz részed, pl kinyilik egy láda a sok kinccsel:) a küldik java része. Első részt végigvittem, egyedül elég hosszú és tartalmas, csak a story nem nagy szám, és ezzel a cellshade grafikával elég monoton volt a látvány. Amiben kiemelkedő volt az az AI hiánya.

    Border kettőt is elkezdtem, de pár óra után nem nyújtott többet mint az első így hagytam, még egyszer ugyan azt nem akarom játszani.

    Destinytől a fentiekhez képest sokkal többet várok. Kellemes stroyt, sok járművet, sok bolygót és helyszínt, gyönyörű s változatos grafikát, és izgalmas küldiket.
  • bacaelit
    #146404
    Már rettenetesen várom a frissítéseket! Köszönöm az infót!
  • Totti5
    #146403
    Ezt nem értem. Kojima azt mondja hogy a másik játék ami az MGS5 lényegében 3szor nagyobb lesz. Akkor az 6 óra?! 2 óra rettentően kevés, az nem sokkal több mint egy Limbó, vagy Journey. Egy film hossz. Semmi és ezt akarják 40 dollárért adni??? azért megvárok még pár rivjút, mert itt valami nem stimmel, vagy a japók megint olyat hoztak össze hogy az nyugati gondolkodással felfoghatalan... Dead Rising 2höz is jött ki előzmény, XBLAra! és az még több is volt mint 2 óra., olcsón, hugyér ( 400 pont kezdésnek ha jól rémlik ).

  • Totti5
    #146402
    Xbox One system update 1 február 11
    - tárhely-menedzselés
    - a kontroller töltöttségi állapotának követése
    - USB billentyűzet támogatás
    - meg a többi amit nem tudni

    Nekem mondjuk ezek nem hiányoznak, de a képlopás, a tömörítetlen videó felvétel és lementés, acsik, barátok a középső gombbal elérése listázva egyszerűen és hasonlóak jobban érdekelnek, de idővel azok is lesznek...

    Xbox One system update 2 március 4

    Titanfall premierjére készül a Microsoft - itt első sorban party- és multiplayer funkciókra lehet számítani, de a konkrét részletekbe már nem mentek bele.
  • grebber
    #146401
    Neked lehet!

    1 hónap múlva a kutya nem fog emlékezni rá!Max a 28. dlc miatt!
  • Muttley
    #146400
    gyanúsan megvan az Év Játéka 2014

  • Macccy
    #146399
    Nemtom mi az a Full DPS, de berzenkedő se vagyok, én csak simán belevágom a nőies kisbaltát mindenkibe aki szembejön. Az a menyét Scoundrel is kapott a szeme közé, mikor megláttam, bádámmmm!
    Az Alt-ot se tudom mi ...

    Összességében én nem használok ilyen szakkifejezéseket, szóval vigyázz mit mondasz! Medium -ra állítva toltam eddig is, maradhat úgy, nekem se hiányzik még a Hard, fun play ez vagymi.
  • TomStorm
    #146398
    Oké.Majd lesz 2 Berserk.Barbár full DPS azzal is darálni fogunk:)
    De Nightmare-n belül hard fokozatot hagyjuk mert drop-ba nem számít.Legyen max.medium.Remélem esik majd Alt-nak is valami kis legendary vagy recept:)

    privátba küld majd el live nevet és felveszlek
  • Macccy
    #146397
    Aaaazzzazzz, "co-operatíve", ez az! Na de akkor lesz benne player egymás ellen is? Helyes.


    Totti: Borderlandot nem ismerem nagyon, nem érzem így nem is kezdtem bele sose, de azért értem mire gondolsz, co-op jaja.
  • Macccy
    #146396
    Nekem is barbim van, szó szerint, egy nagydarab Ursula barbie, olyan combja van, mint a derekam! Zúzhatnánk szerintem is, lehet úgy mégkönnyebb lesz (tudom felhúzza az ellent a játék, ha többen vagyunk) mert már most se állít meg semmi, se boss, se kisboss, se három tucat töltelék! Azmodan-t megsajnáltam, a pokolkurva és Diabló alatt pedig ásítoztam, pedig a játék próbált rettentően beszaratni a blöff dumákkal

    Szombaton otthon leszek, valószínűleg dél körül már online, vegyél fel, írj rám levelet, letépjük a szájukat!
  • Botond #146395
    Úgy értem, kösz az infót! :D
  • Botond #146394
    Akkor pénteken behúzom és letolom, a simának nekikezdtem vagy 4x PC-n, de egyszer se értem a végére, akkor most pótlom végre, aztán jöhet a második rész.
  • Moby
    #146393
    Ejjj, ezek a spanyolok még mindig tudják a dolgukat
    Eléggé el kéne baszniuk ahhoz, hogy nem toljam le 6x, mint az első részét :D
  • Moby
    #146392
    A szó, amit keresel a co-op :)
    De lesz abban más is. Nem a tf helyett mondtam, hanem hogy az -még- érdekel :)
  • vg
    #146391
    Na ezt a videót nem nézem meg, viszont már csak 23 nap!
  • Tatyla
    #146390
    De jól láttad MMO alapú +pvp
  • TomStorm
    #146389
    Van Barbárom Nightmare-re Act1 mehet.Ha ranged-el jössz akkor tankolom a fél mapot neked:)
  • grebber
    #146388
    Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes is two hours long
  • Muttley
    #146387
    csak ti 3-4-en izgultok :D
  • Seth
    #146386
    Ok, ezzel az új patch-el ég és föld a Fable framerate. De új játékot kellett kezdenem, mintha csak úgy lépett volna életbe. Ha mentést töltöttem be, semmi változást nem láttam
  • Seth
    #146385
    Élmény lehet, szívesen kipróbálnám
  • TDC Geronimo
    #146384


    HNNNNNNGGG
  • Totti5
    #146383
    Ez már egész jó kis szerkezet
  • Seth
    #146382
    Na ne warezoljunk ,mert baj lesz !! :D
  • arsmarci89
    #146381
    Nco**-on 1 1k emberke írja hogy: nekem megy rendesen :S semmi szaggatas se bugokal nem talalkoztam meg
    Pedig gondolom ugyanazt a verziót próbálta mint mi :)
  • arsmarci89
    #146380
    Magyar feliratot csinálnak hozz?
  • Seth
    #146379
    A "Day1" patch valamennyit segített a szaggatáson, de még mindig nem tökéletes. Talán annyira már nem játszhatatlan :)
  • arty
    #146378
    ign bármire rátolja akár a 10et is (ha perkálnak)
  • arsmarci89
    #146377
    Nem találom a tesztet :)
  • Totti5
    #146376
    Az semmi nem jelent, most olvastam a g365 Ryse tetsztjét

    'Egyszerűen hihetetlen az a részletgazdag, lenyűgöző látványvilág amit a képernyőre pakol, miközben egy pillanatra se remeg meg a frame rate számláló'

    Az első fele igaz, de hogy a frém nem remeg meg az egyszerűen hazugság. Ráadásul nem csak remeg...
  • Totti5
    #146375
    Olyan lesz mint a Borderlands nagyvonalakban. Egyedül mész vagy co opban mész a storyn keresztül, csak a Borderhez képest remélhetőleg változatosabb tartalomban.

    3 faj közül lehet majd választani ( abból az egyik az ember ) és azon belül 3 féle kasztból.
  • arsmarci89
    #146374
    1-2 szó a Fable Anyversaryr-ől:AZ IGN 10/8-at adott rá, ha 1 laggolós bughalmaz lenne akkor tuti nem kapta volna meg ezt a pontszámot.Negatívumok közt sem említik meg. Reméllem a véglelges megjelenő verzió télleg "normális" lesz :)
  • Harlekin
    #146373
    ja ja baszott jó!Megunhatatlan csak most felbaszott ez,hogy nem lesz meg az utolsó acsi.TA írja hogy min áll és elvileg 1 hiányzik.na de hogy melyik azt nem szal... Most mind a 119 et nyomhatnám újra és talán akkor meglenne.Baszná meg
  • Macccy
    #146372
    Azaz! BF 1942 és BF Vietnam volt. A szar pécéinken a 2 akkoriban nem ment volna el Botok amúgy jók, azt kell képzelni, hogy shellshokkos katonák rohangálnak fel-alá
  • Macccy
    #146371
    Helyes! Akkor majd teszteljük 360-on!
    Látom már kezditek az acsihunterkedést X1-esen is nagyon komolyan zúzni Ez a peggle durva lehet a 130 cm LCD-n, pszihedelikus ledsorral a plafonon, füves cigi/whiskey után!
  • arty
    #146370
    - kevesen voltatok, botokkal tetéztétek
    - piáltatok, azt is botokkal tetéztétek

    nem írtad, de ha ráadásul nem is a '42-vel nyomtátok (esetleg DC), akkor végképp süllyedj el! :D
  • Macccy
    #146369
    Mi ? Nem tetszenek a botok, vagy nem tetszik a 6v6? Nem tetszik a régi BF, vagy nem szereted az alkoholt, esetleg a LANparty-t? Ezt az activity-t nem értem.
  • DarkSector
    #146368
    De ha venne, megnyugodna.