176613
banner
  • Totti5
    #146367
    Ne izgulj ennyire, hanem vagyél már egy nextgen gépet!
  • arty
    #146366
  • Harlekin
    #146365
    aki látta már egymás mellett XOne-t és 360-at - úgyis röhögni fog rajta.
    Semmi vicces nincs benne!
    Próbálom hasonlítani a forza 5-t,de valahogy sokkal áttetszőbbek az autók x360-on!
    A deadrising 3 ba,meg valahogy sokkal kevesebb a zombi a nemlétező városba sőt keresve se találok x360-on.
    Na a Ryse meg aztán a csúcs,mert megjelenés után úgy elkapkodták a 360 as példányokat,hogy senki halandónak nem jutott.
  • Harlekin
    #146364
    A tesztelés biztos,hogy x360 on lesz.x1 re csak akkor veszem,ha végre hozzá jutok a cronus maxhoz.
    Ja amúgy belefutottam az első acsi bugba x1en.
    peggle 2 be 120 on áll a játék szivárvány számláló,kint meg 99% on az acsi számláló.
    Igaz tegnap tyrantnek szintén nem adott meg 1 acsit.Majd kikapcsolta a boxot.Ma amikor ismét bekapcsolta már ott volt a listába anélkül,hogy mutatta volna a kipattanást.
    3 acsi hiányzik de így nincs értelme tovább"szenvedni" ha az utolsó 100 gs-t nem adja majd meg...
  • Macccy
    #146363
    ?
  • Seth
    #146362
    Hülye vagy? Az csíp, vazelin kell
  • vg
    #146361
    Remélem szappan volt kéznél, ilyenkor jól jön!
  • Macccy
    #146360
    A Destiny az meg nem olyan lesz, hogy humánok mennek falkába verődve a "hős" oldalról és sztoriba ágyazottan hentelik a kizárólag AI-ból álló szürke űrlényt, orkot, Zerget, Brútokat és Eliteket?

    Mert nekem abból meg ez jött le a videókból, bár ismételten elképzelhetőnek tartom, hogy hiányos az ismeretanyagom azóta ...
  • Macccy
    #146359
    Az a tüdőbajos "Mardel" röhögés!!! Azmekkoramáár
  • Macccy
    #146358
    Ooooooohhhhhhoohhhohohhohohho! Na akkor ez a Titanfall ez az én játékom lesz és ezek szerint kevésbé a tied! Nekem bejött pl. a Battlefield is LAN party -n úgy hogy voltunk bent 10-en kábé humánok alkoholos befolyásoltság alatt és 20-ra pótoltattuk ki és ment a háborúúúúú! Kell oda a töltelék!
  • Tinman #146357
    3.5 éve játszom XBOX360-on is. KB. 60 játékot toltam le rajta, még van simán ennyi, ami érdekel rá.

    No panic. Erősen no panic.
  • Moby
    #146356
    >Vajon meddig fognak még rá játékokat kiadni, vagy ilyesmi?

    Nem mindegy? Több évre jutó pótolnivaló van előtted.
  • Lacee86
    #146355
    Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne, h -leszögezem sosem volt semmilyen konzolom- érdemes-e még vajon XBox360-at venni? Vajon meddig fognak még rá játékokat kiadni, vagy ilyesmi?
  • vg
    #146354
    márcsak 24 nap!
  • Muttley
    #146353
    :D
    a személyeskedést mellőzve - ha már nektek nem sikerült :D
    legyen annyi elég, h mindkettőtöknek lazán kifújom az orrát... ;)
  • Moby
    #146352
    Ja igen: a káosz ellenében...pontosan ezért nem kellenek bele a botok.
    Tonképp abban bízom, hogy pécén majd meghergelik az ügyesek, de akkor már megfirgelnek mást is, és jönnek a csíterek. meg....áh.
    Na majd a destiny.
  • Moby
    #146351
    Kevés embert láttam/hallottam ettől durvább kisebbségi komplexussal küzdeni. Lassan rá megy a józan eszed. Keress fel szakembert, amíg nem késő.
  • Seth
    #146350
    Minden hozzászólása végére képzeld oda azt a nevetést amit az a kutya szokott csinálni a logójában(ugye nem kell youtube videót beszúrni róla, benne vagy a korban,hogy ismerd :D ) és mosolyogj, nem kell komolyan venni semmit amit ír
  • Moby
    #146349
    >Mondjuk a 6v6 human az nem jelenti azt, hogy lesznek bent töltelék botok?

    De, pontosan azt jelenti. Emiatt érthetetlen az egész. Megmagyarázhatatlan. Indokolhatatlan.
  • vg
    #146348
    Tehát aki sikeres és van pénze megvenni a kütyüt az magánéleti hiányosságokkal küzd egy kis mentális/fizikális érzékcsökkenéssel, esetleg agyilag el van maradva, de aki csóró, esetleg munkanélküli kis irigy pöcs(mint te), az aztán már csudajó kiegyensúlyozott magánélettel rendelkezik. Aha, biztos.
  • Muttley
    #146347
    nem hiszem el, h még mindig megy a pro - contra

    Xbox One 2014-ben?
    2 féle ember veszi:
    1) akinek nincs hová tenni a pénzét és azt gondolja, h ettől majd mekkora öröme lesz az életben, mert az 1-gyel több kütyü otthon pótolja a magánéleti hiányosságait
    2) vmelyik mentális/ fizikális érzékelése, képessége csökkent v. erőteljesen fejletlen

    most kb olyan, mintha vennénk egy olyan autót, ami
    - maaajd egyszer jól fog gyorsulni
    - maaajd egyszer kényelmes lesz
    - majd egyszer szép lesz

    ez a "majd" lesz kb. 2 év múlva
    akinek van már, örüljön neki és szívesen hallgatjuk az excl. játékélményeket
    viszont nem kell a habi-duma, h lepetézett a graftól
    aki látta már egymás mellett XOne-t és 360-at - úgyis röhögni fog rajta
    akinek nincs, az meg nagyon nem késett le semmiről
    hát ennyi és legyen vége most már ennek a kasztosodó
    "nekemvananagyobbf@szommeeeenekemosztvanXonenekedmegosztnincsmeeebiztoscsóróvagy" illuziónak

    love-peace-and-melody :)

  • Macccy
    #146346
    Lehet oda fog az így is baszni! Ezek a mechek vagymi, szétbasszák a pályát, lesz ott rakéta cunami golyózáporral meg drop hegyek. Szerintem ezek a srácok szénné tesztelték már és a káosz ellenében döntöttek az említett számok mellett, legalábbis én ezt szeretném hinni.

    Mondjuk a 6v6 human az nem jelenti azt, hogy lesznek bent töltelék botok? Mert mintha ez valami sztoris multi móka lenne, nem?? ... Legalábbis az első videókból nekem ez szűrődött le, azóta kevésbé követem bevallom. Ha meg ott fog Ryan közlegényt játszani körülöttem még 5-6 bot, akkor már adtak is a háború érzésnek.
  • Macccy
    #146345
    DIABLO III first, second and last impressions ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na így szűk fél év késéssel pótoltam a Nagy Öreg harmadik részét a set top boxon és csalódtam is meg nem is. Baromira elkapott a nosztalgikus érzés, ahogy 12-13 évesen toltam az iszonyatosan hangulatos és (számomra akkoriban) horroros DIABLO-t, majd 15-16 éves állkapcsomat keresgéltem a DIABLO II átvezető videói láttán. Baszottjó volt na, akkoriban minden kicsit jobb volt ... Végső soron ezt mondanám erre a harmadik részre is! Az ACT I nagyon tetszett, a zene visszarepítős a múltba, az egész látvány kibaszottjó, kézzel "rajzolt" látvány 3D világban, ehhez nagyon értenek a srácok. A 60 fps, illetve a törekvés efelé szintén marhajó érzést ad, a képtörés zavaró volt ha volt, de csak kevés helyen láttam. Aztán hajtottam előre és az ACT II már nem annyira tetszett, nem érte nálam utól a második rész sivatagát és az oázis sem segített rajta. ACT III kellemes felüdülés volt, igazi DII: LoD hangulatot idézett egy rövid időre. Aztán az ACT IV-nél azt éreztem, hogy én ezt már láttam, hogy a Blizzard hátrányba került a bedöglött Vigil Games / THQ-val szemben? (Darksiders II) Folyamatosan azt éreztem, hogy valaki lop valakitől, mindegy kié volt előbb az ötlet, itt már nem nagyon tetszett. A pokoljárás és a "riftek" kurvára adták, de nem volt eléggé Diablós ... Így visszagondolva másfél végigjátszás után, ez a játék túlságosan light lett: maximum ízre törekedett, minimális cukor beáldozásával, a címkét megtartva, mert régen mindenki kajálta, de ez így csak soft-core Diablo. Hollywood, csokimáz, happy-end, semmi sátánság érzés, a kezdeti szenvedés és kínzókamrák hamar eltűntek és vissza se találtak. Kevés. Belek kellenének ebbe, több horror kreatúra, több NAGY boss, több vér és ugyanmár, a végére valami elcsépelt és kiszámítható sátáni sumákságot, Blizzard, könyörgöm, come on!!! Hogy mittudomén Diabló lelke beleszáll egy arra kószáló macskába vagy valami földműves kitúr egy pentagrammát a tehénszarból a credits után, bááármi!

    Egyébként számomra egyértelműen a LOOT (2.0) vitte végig magán a játékot, nem a sztori és nem a háttér infók - amik néha már inkább zavaró, mintsem érdekes párbeszédek formájában bontakoztak ki.

    7/10 és folytatom tovább, legalább Nightmare végéig, de én jobbat vártam.
  • Moby
    #146344
    Szerintem totál azonos a protokoll. Viszont ezt valszeg az MS policy is szabályozza, másrészt én sem engedném. Eccerűen eltérőek a feltételek. Még a foliage is nyilván beleszól, de más a clipping, nem ugyanaz az ojjektum, nem pont ugyanúgy van ott, amit szerverszinten még le is lehetne kezelni, de egy pillanat alatt lesznek prö-k a tinik ezekben az onlány játékokban, egy kósza pixelre rágyúrnak, és meccsek dőlnek el ezeken. Ráadásul itt lehet, hogy az fog szívni, akinek a jobb gépe van.
    Ettől sokkal érthetetlenebb, ami miatt már sírtam: a 6vs6 human player. Erre egyszerűen nincs elfogadható magyarázat.
  • Macccy
    #146343
    Te Harli, te ezt a Titánt nem fogod megvenni ONE-ra, ugye?? Nyomjuk majd egymás ellen ha kijön 360-ra? Mer tudod Kenny-nél is csóróbb vagyok és nem vennék egy ONE-t emiatt!
  • Macccy
    #146342


    Látom, megint húúúdemegy a vita a felesleges dolgokról, Moby szúrja ezerrel!
    Na de témánál maradva én azt sajnálom, hogy nem lesz cross platform multiplayer, legalább a két XBOX között ... Ez nem a foliage-ben (értsd fű) kúszásról fog szólni, legalábbis az általam látott trailerek alapján. Szóval ha fixálni tudják a frémet mindkét platformon a maga detail szintjén teszemazt 30 fps-re ... akkor szerintem mehetne XOne vs X360. De nem lesz.

    Moby, ennek mi az oka, a dedikált szerver nem tudna "kétnyelven" vagy mi? Te nagyon vágod a dolgokat, hátha tudsz erről is!
  • vg
    #146341
    Ebben milyen grafikai megoldások vannak ami miatt nem lesz 360-on? Eszméletlen gagyinak tűnik. (ja semmi, látom lesz 360-ra is)
  • Botond #146340
    Gta4 3k, gay Tóni 2k, gta5 13k a heti goldban.
  • Harlekin
    #146339
    Most kérdezem 2 ismerősömet ők is mondták közbe hogy jött de azt is mondják,hogy szar maradt...
  • Seth
    #146338
    Jött ki patch,amit én be is aplikáltam,de nem javult tőle.
    Nehéz a becsületes kalózok élete :)
  • Harlekin
    #146337
    Holnap megnézem hátha jött hozzá patch és az miatt jó ott.De kétkedve veszem,hogy ezt 1 patch orvosolja...
  • Botond #146336
    Pénteken kiderül.
  • Seth
    #146335
    Hmm, IGN review-ben teljesen jónak tűnik a Fable,nem is említik, úgyhogy más probléma lesz az a baromi rossz framerate
  • Totti5
    #146334
    Murdered: Soul Suspect Xbox One Reveal
  • Totti5
    #146333
    MS konzol vs Sony konzol tekintetében nem szempont.
  • Moby
    #146332
    És ez ignorálja más platformok létezését, vagy ez most épp mire magyarázat?
  • Totti5
    #146331
    Nem bevállalni kell, hanem kifejteni mi a gondod, mielőtt így vagdalodzol, vagy ha nem megy akkor meggondolni előtte 2szer hogy ilyet írkálsz ide.
  • Tatyla
    #146330
    hagyjuk ha úgy gondolod személyeskedés,inkább bevállalom a "beböfögést" ...
  • Totti5
    #146329
    Ez érdekfeszítő, csak ez konzolos fórum.
  • Moby
    #146328
    Nem, nem a sony vs. ms miatt. Az, tiszta, átlátható, mármár dögunalmas kép.
    A pc miatt. Ugyanis jelenleg messze az a legszéleskörűbb játékplatform, és minden idegszálam tiltakozik az ellenl hogy bárki bármilyen indokkal is megpróbálja összevonni bármivel. Önállóbb platform, mint bármelyik xbox vagy playstation.