176613
banner
  • The Protector
    #146447
    ÉS mondasz nekem konkrétan egy árat?
    Meg mi ez a gép?xbxo 360Slim?Lehet benne vincseszter?stb.........én ennyire nem vágom.A gazdája meg mégúgysem.
  • TomStorm
    #146446
    Természetesen küldeni javításra és egyben így eladni.Mondjuk annyi,hogy én a 2 kontrollert külön adnám el és a géphez csak egyet adnék.
    Amit még figyelembe kell venni árszabásnál ha kész,hogy 2008-as tehát lehet már Falcon lapos.
    Az,hogy spanod csatolja javításról garit vagy sem az ő dolga de tippre sz.tem érdemesebb megmondani és hütés mod-ot is kérni bele HA belefér a költségbe.Amúgy elhallgatni is lehetséges.
    Az új tulaj javított falkonnal jól jár.Game-k persze ajándék de kalkulálja bele az árba teccikérteni;)
  • The Protector
    #146445
    Erre valaki?
  • Harlekin
    #146444
    Na de akkor ha apád felvenné a fülest amit ecseteltél első hszbe a gyárit amin van 1 méter kábel és jó szar minőségben hallaná a játékot akkor nem jobban jár ha felvesz 1 normális headsetett és van 5 méter kábel a tv-hez??
    Normálisan hallja a játékot és csend van a lakásba és tudsz dolgozna anélkül,hogy megsüketülnél!!!5 méter kábel megoldja de arra a szarra is megoldja ha nagyon akarod csak tudni kell melyikek a bemenetek és kell hozzá 1 csatlakozó és kész.Valami hasonlóra van szükségetek...
    Vagy cseréljetek helyet!!!
  • Harlekin
    #146443
    Az a bajom hogy most Én is csont előröl kezdtem,mert a saját profilommal léptem be és ott szedtem le az upot.Pont azért hogy kiküszöböljem az asszony profilján lévő teszt mentést stb.De ez pont olyan szar maradt így is szerintem.
  • Seth
    #146442
    Nekem segített, de mint írtam korábban, csont előlről kezdtem. Ha betöltöttem a régi mentésem, ami a Barlow-akármi "nagyváros" -ban volt éppen,akkor szénné szaggatott. Friss kezdéssel eljutottam oda és semmi akadozás (persze nem hiszem hogy a 30 fps megvan,de nem rángatózik ,popupol ,mint korábban, folyamatos), az elején, a Guild-ban sem tapasztaltam, pedig az is borzalmas volt
  • Firerock
    #146441
    Engem zavar hogy tőlem 1 méterre ordít a lövöldözés és nem tudok dolgozni. De 100%-ban akkor sem tudok koncentrálni ha ordít a zene a fülesembe a lövöldözés elnyomása céljából :D (én a gépről hallgatom a zenét és a Tv a fejem fölött van közvetlenül amin apám játszik)
  • Harlekin
    #146440
    Na de ezt akkor nem értem.Akkor most kit zavar és mi?
  • Firerock
    #146439
    Hát akkor marad nekem a fülesben az ordító zene... Köszi srácok :)
  • Harlekin
    #146438
    Na csak nem hagyott nyugodni a fable és leszedtem az upot.Sejtettem,hogy ez csak a szokásos 4 megás lesz ami semmi érdemit nem tartalmaz így számomra ez pontosan ugyan olyan szaggatásos szar maradt...Sajnos

  • Harlekin
    #146437
    Ok akkor marad a TV-ről levett hang azt akár 15 méterre is elviheted kábelen.De az nem megoldható,hogy a gyári fülest a kontrollerbe bedugva azaz vezeték nélkül oda játék hangot küldj ki...
  • Firerock
    #146436
    Az ok az előző HSZ-emben van. Chat hang nem kell,csak a játékhang,a mikrofonra sincs szükség.
  • Firerock
    #146435
    Na igen,csak sajnos ahonnan apám játszik,az 5 méterre van a boxtól,én meg a TV alatt dolgozom a számítógépen.
  • Harlekin
    #146434
    Maga a box nem képes arra kivinni a hangot se magából se a kontrollerből!Csak közvetítő eszközzel tudod oda a hangot kijuttatni.De itt jön az,hogy akkor meg minek arra a szarra monora kivinni a hangot.Csak találgatok,de ha teljes csendbe akarsz játszani akkor lényegesen egyszerűbb a tv-ről levenni fülesre a hangot és nem arra a szarra ami csak a chatre van kitalálva,de ha nagyon akarod akkor arra is megoldható.
    Itt akkor csak a játék hang van megoldva.Viszont ha a chat hangot is akarod akkor ugyan ez a séma csak átállítod,hogy a tv-n jöjjön a chat hang is és meghagyod a kontrollerbe a fülest csak micnek.
  • vg
    #146433
    Veszel egy 2-3e forintos fülest(vagy jobbat), azt rádugod a tv-re, az eredeti mikrofonost meg a nyakadba veszed. Fapados, hülyén is nézel ki így, de legalább frankó.
  • Firerock
    #146432
    Sziasztok!
    Valószínűleg kicsit buta kérdés lesz,de van rá valami lehetőség hogy a gyári fülesen(a mikrofonos) menne a játék hangja nem a TV-n? Ha igen akkor hogy?
  • Harlekin
    #146431
    2013 dec 24 én vettem és akár hogy nézem ez is több mint 2 év gari...
  • The Protector
    #146430
    Sziasztok.

    SZeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.
    A napokban írt egy haverom rám,hogy tönkremet az xbox-a.Sajnos nem nagyon ért hozzá,csak játszani tud rajta,tehát semmit sem tudo róla.
    E 74-es hibakódot ír ki neki,Utánaolvasva már tudom,hogy ez is egy LED-es hiba és 8000Ft-ba kerül a javíttatása dolognak.El akarja adni gépet,de nem tudja,hogy javíttassa és eladja,vagy így hibásan adja el.
    Sajnos semmit nem tud a gépről.Ami biztos,hogy AV kábellel játszik rajta(kábelt másikat is próbált hozzá)
    Az lenne a kérdésem,hogy mennyit érhet hibásan,mennyiért tegye fel eladni a gépet hibásan?Vagy esetleg jobban megérné javíttatva eladni?
    Amit tudok a gépről,hogy Flashelt,és ezzel kilőve.Csináltattam vele képeket a gépről,mondva,hátha itt a fórumon vki meg tudja mondani ránézésre.Az a baj h nem tudja milyen box ez és az eladásnál az első úgyis azokat az adatokat kérdezi meg amiket nem tud.

    Teszek be képeket.




    Előre is köszönöm a segítséget a nevében is!
    Utóirat.A boxot 3 gamepaddal,kábelekkel,21játékkal és egy e74-es hibakódú géppel adná.És bocsánat a wareza miatt,tudom h tilos.
    (Azok nem eredeti játékok,flashelt a box)
  • Tyrant01
    #146429
    xboxcom-on regisztráltam a gépet
    2016. február 26-ig van gari, azt írja
  • arty
    #146428
    x1-re ugytudom 1 év van - tévedek?
    hol kaptál kettőt?
  • Macccy
    #146427
    ÚÚú, az első rész nagyon nagyon bejött nekemis! Most beszereztem a képregényekből egy csomót az ájfónra, majd nekimegyek éjszakásban szerintem. Viszont büdös skót vagyok megvenni a játékot epizódonként, szóval megvárom az első akciót ...
  • Shan
    #146426
    Nekem egyik sem hiányzik, de ha esetleg mégis, akkor biztos az X1 topikban kerestem volna.
  • Tyrant01
    #146425
    1 év csak?
    Novemberben vettem a gépet, de még több, mint 2 év gari van rá.
  • vg
    #146424
    Kurva jó a Wolf Among Us második része, igaz kicsit rövidnek éreztem. A végén teljesen olyan wft érzésem volt mint a Lost sorozat legtöbb részének végén. Remek cucc, jöhetne ilyen havonta.
  • Harlekin
    #146423
    Mi is volt vele?Már nem emlékszem...
  • arty
    #146422
    ilyenkor ujraindul az 1 év, ugye?
  • Totti5
    #146421
    Csere.
  • Seth
    #146420
    javították, vagy cserélték?
  • Totti5
    #146419
    Na visszakaptam az X1et gariból
  • Harlekin
    #146418
    Eladom a forza 5-t ha netán valakit érdekel!!!
    13000
    Valahogy csak megy 360-on!Ha már hülyeség most X1-t venni
    De viccet félre téve tényleg eladó!!!Eladás oka meg van storrol...
  • Botond #146417
    Még meg se jelent, de már van hozzá 6 dlc 2600 forintért. Pfffft.
  • Macccy
    #146416
    Mostmá' így 5 rész után be is akadhatnának má', igazán, egy sziklába!
  • arty
    #146415
    a felbontás EGY(!) tulajdonság...
  • Waczkor
    #146414
    De hát az nem lehet tíznyócvanpé xbone-on!!!

    Gyenge a gíp,nem bírgya kihajtani!

    :D
  • Totti5
    #146413
    Nextgen tréler. Érdekes, igaz pont ezeket szokták elrontani:D


    Mivel ez a legnagyobb hírérték mostanában egy játékéknál:

    PS4 : 1080P

    Xbox One :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    is természetesen 1080P
  • arty
    #146412
    crx, jajdenyomnám

    (anyád, MS)
  • Totti5
    #146411
    Unalmas vagy nem unalmas, még mindig 100szor a kifforrott és jól működő Halo AI mint a hút buta odahányt scripthalmaz, mindenféle koncepció és megírt kód nélkül... az a gond hogy szar AIval minden héten találkozok, jó AIval havonta 1szer.
  • Totti5
    #146410
    Ingyenes Honda DLC Forza 5höz

    - 1984 Honda Civic CRX Mugen
    - 1994 Honda Prelude Si
    - 2014 Honda Civic Si



    Term. mind a három az utolsó csavarig, autóvista.
  • Seth
    #146409
    Az a bajom vele ,hogy 5 vagy hány rész alatt már az animációjukat,taktikájukat is meguntam :) , szóval jó lesz ha már mást is csinálnak
  • Macccy
    #146408
    HALO Ai megkúr telibe, bújócskázó elitektől még mindig félek 8)