176613
banner
  • Totti5
    #146769
    Shadow Complex 30fps volt.

    Strider fix 30fps 360on, de ez 60al jobb, mert igen intenzív tud lenni.

    A látvány parádés 360on is, gyönyörű és nagyon igényes az egész.

    Ehhez képest, ennek tükrében a Flashback remék ( kivitelezésben ) lehangoló.
  • DarkSector
    #146768
    +1 se nekem 3k még sok majd később.

    PC-n 60 fps alatt elég lassu a játék, x360-on hogy lehet 30fps-el normál sebesség? ez furi.

    Régen ugyanez volt csak randábban. :D


  • Totti5
    #146767
    Destructoid

    Strider reminds me of a Shadow Complex with a much better combat system and a scaled-down exploration element. And that's perfectly okay with me.

    Demót néztem 360on, nagyon tetszett. Be is rántottam X1-re ( 360on 30, X1en 60 fps )
  • davidka003
    #146766
    Miért ne érteném? Pusztán arról volt szó, hogy nem érdekel annyira, hogy pénzt adjak érte.
    Elég volt végigvinni az első 3 részt az első évadból. Nem vágyom többre.
    Nekem nem jött be annyira. Bár az emberevős rész jó volt.
  • vg
    #146765
    Úgy valóban egy fabatkát se ér ha eleve nem is érted miről makognak.
  • DarkSector
    #146764
    ezaz, az egész 2.szériát még talán de csak 1 epizódot hahaha
  • davidka003
    #146763
    200 Ft-ért?
    Amúgy számomra egy Ft-ot sem ér. Nem is veszem meg.
    Megnézem inkább youtube-on.
  • DarkSector
    #146762
    fasza akkor nem köll.
  • Seth
    #146761
    Csak az 1. epizód
  • DarkSector
    #146760
    Ez a komplett második évad?
  • vg
    #146759
    35 perc LoS2 cucc átvezető meg ilyesmik... hát ezt nem nézem meg.

    Itt
  • davidka003
    #146758
    Február 21.:

    Brothers: A Tale of Two Sons - 1023.30 Ft
    Prototype 2 - 2247.50 Ft
    Resident Evil: Operation Raccoon City - 2247.50 Ft
    Super Street Fighter IV Arcade Edition - 1976.70 Ft
    The Darkness II - 1497.50 Ft
    The Walking Dead: Season Two - 198 Ft
    Tomb Raider - 3145.50 Ft
    Tony Hawk Pro Skater HD - 1250.70 Ft
  • Totti5
    #146757
    Brothers akkor befigyel ha már mindenki hypolha.
  • vg
    #146756
    27000 forint

  • DarkSector
    #146755
    Day 4

    Tomb Raider Games on Demand 55%
    Resident Evil Operation Raccoon City Games on Demand 75%
    The Darkness II Games on Demand 75%
    Super Street Fighter IV Arcade Edition Games on Demand 67%
    Prototype 2 Games on Demand 75%
    Viking Games on Demand 75%
    Brothers: A Tale of Two Sons Arcade 73%
    Walking Dead Season 2 Ep 1 Arcade 80%
    Tony Hawk Pro Skater HD Arcade 67%
  • arty
    #146754
    Ne mentegesd magad... akinek van agya (veled ellentétben), az nem jár olyan helyre, ahol belefuthat.

    Erre te benyomod ide, ahol TÉNYLEG nem számít rá az ember :(( Idióta.
  • Totti5
    #146753
    Túl van spilázva. Egyszerűen szeretném listába látni a játékokat mindenféle kép és sallang nélkül ahol azonnal le tudom görgetni és megnézni az acsikat ( úgy mint 360on a középső gombal bármikor )
  • Seth
    #146752
    Igen, most már mutatja a térképen a te pozíciódat is.
  • Totti5
    #146751
  • Tinman #146750
    Használható térkép végre van?
  • n000rbi
    #146749
    Ezt egy korábbi videóban részletezték. Ezért is rendeltem elő :)
  • Seth
    #146748
    A Thief-nek még csak a menüjében nézelődök, de már itt meglepett a cucc, hogy minden bizbaszt ki lehet kapcsolni, szóval ha valaki igazi Thief élményre vágyik, szerintem ez minden igényét ki fogja elégíteni. Nem csak ám úgy van,hogy na akkor legyen hud vagy nem, hanem mindent külön-külön, pl minimap,hud,a használható cuccok kitűnjenek vagy sem, miket írjon ki(küldetés vagy veszély van,hallanak,látnak, etc), útvonalat,használható dolgokat mutassa e, életerő,fókusz méter, még a töltényszámláló is kikapcsolható, vagy a lock pick segítő ikonokat.
    Jól van:)
  • orichalcos
    #146747
    Hm, köszi, jó lenne több infót is olvasni a folytatásról, de hát ugye akinek gyér az angolja...
  • Tyrant01
    #146746
    Acsikkal mi a baj?
    Ezerszer jobb, mint 360-on
  • Macccy
    #146745
    1.000.000.000 - 110.000 Kr.e.
    A Precursor szuperintelligens faj, mely képes volt technológiái segítségével az evolúció manipulálására, legyártott új létformákat, köztük a Forerunner és a Humán fajt is és benépesítették velük a tejút rendszert. Valamiért a végüket járták így elhatározták, hogy a galaxis uralkodó fajának megteszik a Forerunnert, de valamiért aztán nem találtattak méltónak így a teremtmények berágtak és háborút indítottak a teremtőik ellen. Eközben mintegy tesztképp a többiek számára, a Precursorok megalkották a harmadik fajt: a Flood-ot. A Forerunner flották legyőzték és kiírtották a Precursorokat, majd béke és kolonizálás kora következett és elkezdték segíteni, formálni a fejletlen Emberi fajt. Az emberi technológia fejlődésével az emberi kolóniák határai hamar túlnőnek a Forerunner területek nagyságán is.

    110.000 - 109.000 Kr.e.
    Az emberiség először találkozik a Flooddal és azonnal kitör a háború. A Humán/Próféta szövetség hajói visszaszorulnak Forerunner űrbe, ahol a Flood támadást indít az ő kolóniáik ellen is. Az emberek végső megoldásként elkezdik kiírtani a Flood fertőzésen átesett Forerunner bolygókat, de a Forerunnerek ellentámadásba lendültek: elfogták vagy elpusztították az emberek hadihajóit. A tábornok Didact vezetésével az emberek kolóniáit megsemmisítették és a tudásától megfosztott emberi fajt több alfajra osztva elhelyezték más világokban. Sohasem tudták meg a Forerunnerek, milyen döntéseket és áldozatokat hoztak a Humánok, hogy kiűzzék a Floodot és elkerüljék a galaxis megszállását.

    Durván ennyi ez a rész ... a háború mondjuk csak itt kezdődött igazán, Flood, Bias és a Librarian nagy terve ...
  • TomStorm
    #146744
    Inkább privátba szeretném innen már rendezni,majd ha rámír akit érdekel
  • davidka003
    #146743
    Nekem is van olcsón de nem eladó. :D
    Amúgy meg gyakorlatilag semmit nem tudtunk meg róla.
    Mikori gyártmány, mikori állapot, mit adsz hozzá, stb...
  • TomStorm
    #146742
    Van egy X360-am olcsón ha v.kit érdekel
  • gibson9
    #146741
    Hozzáértőtől kérdezném, hogy F1 2013ban egy tévén lehet e ketten bajnokságot menni? Ha igen, akkor hogyan, mert nem jöttünk még rá. Csak a multiplayer menüben van lehetőség kiválasztani egy versenyt, de azt is időmérő nélkül. Szeretnénk úgy játszani, hogy időmérővel kezdenáénk, aztán verseny.
  • Totti5
    #146740
    Meglátjuk hogy alakul. My Gamesbe is ömlesztve volt és most nagyon pofás lett. Sok játék nincs még fent, hogy szelektálni kellene:), de ezen nyilván változtatni kell majd hamarosan, ahogy a friends és az acsikon is. Év vévégre rakják rendbe, ennyit várok el.
  • Totti5
    #146739
    Alap is tartalmas.
  • davidka003
    #146738
    El lehet vele lenni pár órát.
  • mrmilan
    #146737
    Gyerekek! A Toy Soldiers című gammát érdemes letölteni (ingyen van most oké)? Kérdésem arra irányulna, hogy már az alapprogrammal is el lehet-e mókázgatni, vagy kalap szart sem ér az egész? Mert ahogy nézem, ehhez is elég sok addon van jó pénzért.
  • Botond #146736
    Nem véletlenül nem találkoztunk ilyesmivel. :D Eddig.
  • vg
    #146735
    tessék
  • davidka003
    #146734
    Sehol nem találkoztam vele....eddig.
  • vg
    #146733
    Hátde, tele van vele a net már. Nem tudom kiszedni már. Amúgy tök mindegy, mivel 28-án veszem meg tuti szembejön valahol a legvége tartalma.
  • Botond #146732
    Kösz, hogy ide is elspoilerezted! :D
  • vg
    #146731
    Már csak 11520 perc(kb)! Egyre több poént lőnek le a történetről, ráadásul elkerülni se lehet. Állítólag egy egész családot kell majd kinyírni brutálisan az elején, hogy visszaszerezzük az erőnket. Ajaj.
  • arsmarci89
    #146730
    Na végre a Thief is kintvan.Végre beindul a szerkezet:)Majd véleményt írok róla :D