176613
banner
  • Macccy
    #146729
    Máris utánanézek és mondom (pedig utálok olvasni) :D
  • DarkSector
    #146728
    Érik a szopás. :D
  • davidka003
    #146727
    Február 20.:

    Bejeweled 3 - 265.30 Ft
    Darksiders - 747.50 Ft
    Dead Island: Riptide - 2995 Ft
    FIFA 14 - 7495 Ft
    Left 4 Dead - 747.50 Ft
    Metal Gear Solid: Peace Walker HD - 656.70 Ft
    The Elder Scrolls V: Skyrim - 1976.70 Ft
  • orichalcos
    #146726
    Van itt valaki aki vágja az angolt rendesen és esetleg Halo fan? Macccy esetleg?

    Human vs. Forerunner háború okaira, kimenetelére lennék kíváncsi, illetve arra, hogy csináltak ősembert a szuperfejlett emberekből a Forerunnerek.
  • DarkSector
    #146725
    Ebből szopás lesz:

    Day 3:

    FIFA 14 Games on Demand 50%
    Dead Island: Riptide Games on Demand 50%
    Skyrim Games on Demand 67%
    Left 4 Dead Games on Demand 75%
    Metal Gear Solid: Peace Walker Games on Demand 67%
    Darksiders Games on Demand 75%
    Bejeweled 3 Arcade 93%
  • Shan
    #146724
    A lemez az enyém. A 0-ák, meg az 1-ek nem.
    Nem, nem gondoltam 2000-nél olcsóbban. Mondtam ilyent?
  • Botond #146723
    2000nél olcsóbban? :)
  • Seth
    #146722
    Már javították
  • Shan
    #146721
    Ha jól emlékszem, akkor a Skyrimmel volt olyan probléma, hogy ha feltelepítetted a boxra, akkor gondok voltak a textúrákkal?
    Mi a helyzet a letölthető verzióval? Van ilyen probléma? (VAgy nem is a Skyrim volt? :) )

    Nem adja el valaki a lemezezes változatot?
  • Botond #146720
    Skyrim 1976 Ft.
  • DarkSector
    #146719
    Csináltam egy kis videót PC-n, csak annyi hogy picit megváltoztattam a zenét alatta. és.....:)

  • DarkSector
    #146718
    Látom 60fps-re van belőve a játék, legalábbis PC-n 60 alatt nagyon gáz. :D
  • arty
    #146717
    :OOOOO

    ömlesztve van minden játék?!
    amugy pont az volt jó a liveban, h konzekvensen, day1-től fel volt építve és a gen végéig eléggé ugyan azon elvek mentén maradt - pl xbla -> demo

    xbone ebben se tud úgy nézem "ismételni" :(((
  • Macccy
    #146716
    I kno Turbo :D
  • DarkSector
    #146715
    jólvan közbe látom, most Totti hsz-ra azt értettem hogy egyeltalán nincsen belőle demo, de már látom x360-ra van...megyek is és meglesem. :D

    Meg nem fogom venni mert ott van hogy PC. :D max párszázas mcdonalds ajánlatban. :D

    pc-n töltöm 3.4GB (tudom csunya dolog)
  • DarkSector
    #146714
    mit nyomogatsz? van demo? :)
    mondjuk az ilyenek biztos engem is lekötnének, részben igényesnek tűnik, de nem a nagy 3D grafikára értem, hanem stilus, meg minden, nincsenek buzi szinek benne mint sok másik hasonló játékban, annyira fantasy amennyire még elviselhető, legalábbis nekem. Remélem sok gyüjthető lofazs lesz benne.
  • Seth
    #146713
    Most nyomogatom éppen és eddig tetszik. A ninjás SC nagyjából áll :D
  • DarkSector
    #146712
    Fxa, nem is értem miért nincs belőle demo, Shadow Complex szintet megüti nem? Csak nyinnyás változat. :D
  • Totti5
    #146711
    Egyenlőre XBLA sincs. Remélem ezen változtatnak, mert ha nem lesz demó akkor nemlesz vásárlás ( és remélem az világszinten látszódni fog visszaesésben ), akkor talán vissza lesz hozva, csak ugye nem tudom hogy ez mennyire macera volt a fejlesztőknek hogy kötelező demó... és ha valaki nem akart? mert többől nincs demó mind amiből és most ment a bepucsítás és erről lemondtak az MSnél. REMÉLEM NEM.
  • arty
    #146710
    ijj, az komoly visszalépés - imádtam, h XBLA-n _mindent_ kipróbálhatok :(
  • Totti5
    #146709
    Megjelent. Nextgenre is, de rettentő gáz hogy nincs kötelező demó X1en a játákokból:( ez remélem változni fog, mert így nem igen lesz vásárlás. Ez szerencsére van 360ra is ahol van kötelező demó belőle és ha ott jó akkor metveszem nextgenre.

  • Totti5
    #146708
  • arsmarci89
    #146707
    De lassan beindul a buli :) Plants Vs Zombie,SP,Castlevania,Thief.

    --

    A STRIDER viszont nagyon bejött, kellemes grafikájú oldalnézetes H&S, bár itt is még csak az első boss-t vertem le.
  • arsmarci89
    #146706
    Rambót én is kipróbáltam.Eszméletlenül unalmas kb 10-15percig bírtam.Grafika nagyon gyenge,bár még csak a dzsungelos pályát láttam de világosba lehet szebb :D Move vagy kinectel biztos királyabb lett volna de joyal....Nálam kb jóindulattal 10/3
  • Totti5
    #146705
    Liszenszlet témában Codie F1 mindent kihozott. Ez lehet az etalon mindenkinek. Bőven vannak hibái még mindig, de nagyon jó hogy a lehető legaprólékosabb F1 élményt adják, mind mechanikűban mint grafban. Nagyon várom az idei játékot, ezek a turbó motorok zenélni fognak:))
  • arty
    #146704
    playstationon move-al végiglőném, de más platformon szvsz semmi értelme

  • davidka003
    #146703
    Rakat szar. Olvastam a kommenteket. Agyatlan railshooter. Nem te irányítod Rambo mozgását.
  • Robi546
    #146702
    Már kijött ? :O
  • Muttley
    #146701
    ezt, aki próbálta - milyen lett?

  • DarkSector
    #146700
  • Macccy
    #146699
    Totti! Hallod ez az F1 2013 ez számomra valami fantasztikus jóság!! Nagyon izgalmas, nagyon nagyon szép (én Forza 4-hez viszonyítva aszittem ocsmány lesz, de sok területen van olyan szép + effektekkel játszanak), nagyon részletesen be tudom lőni a nehézséget és a segítséget és a fizika részletessége számomra itt is megdöbbentő!
    Na most itt közbe kell szúrnom, hogy én NEM vágyom valóságra, kínszenvedésre, seggembe nyilalló G erőkre és ilyen százgombos irányításra! Nekem a Forza 3-4-5 kábé a tökéletes verseny szimulátor játék eddig! Ettől a Codemaster F1 13-astól pedig pontosan azt kaptam, amit szerettem volna. Ráadásul nem is nagyon értek a Forma1-hez, pl nemis tudtam, hogy a pilóták maguk állítgatnak üzemanyag keveréket, fékerő eloszlást és nem tudtam pontosan mi az a K.E.R.S és D.R.S csak azt tudtam, hogy van valami ...
    Az üzemanyag fogyása, a súlycsökkenés, a gumik kopása, hőmérséklete (Forza itt fejlődhetne), a pályaelhagyáskor felkerült szennyeződés és kavics, az esővíz (Oh yeeah) mind mind nagyon élvezetesen bonyolulttá teszik a játékot. Még csak 2 Amateur nagydíjon vagyunk túl cimborámmal a Co-Op bajnokságban (ausztrál és maláj) és mellette nem sokat köröztem így még bent van a Full TCS és az Auto váltó, valamint már Low Break assist-nél tartok, lassan komolyan jön a Lowest aztán Off ...

    Szóval tényleg jó ez
  • Shan
    #146697
    Usb-s csavarhúzókészlettel működik?
  • Muttley
    #146696
    eeeeez igen :)

  • arty
    #146695
    értem. akkor az tényleg járható út!
  • DarkSector
    #146694
    Assassin’s Creed Brotherhood Games on Demand 50%
    F1 2013 Games on Demand 67%
    Farming Simulator Games on Demand 50%
    Lost Planet 2 Games on Demand 75%
    Darksiders II Games on Demand 75%
    Soulcalibur II HD Online Arcade 75%
    Hell Yeah! Arcade 75%
    Fruit Ninja Kinect Arcade 90%

    gasz kivan
  • N0rbi san
    #146693
    Attól hogy letörlöm a profilt még mennek a játékok. Skyrim pl tesómtól van és a profilja rég nincs rajta mégis játszok vele. Egy transzfert azért nyomok majd mielőtt eladom hogy tuti meg legyenek a licenszek.
  • arty
    #146692
    gondolom ráteszi lájvról a godot és úgy adja oda :)
    (bár nemtom, ha a leszedő profilt törli, akkor hogy lesz mégis elérhető a gépen a játék... szerintem akkor elvonódik a licensz a többi profilról is, de biztos ebben nem vagyok)
  • Harlekin
    #146691
    ááááá bele is döglöttem volna nagyon bebaszott a hétvégi síelés iszonyatosan megfáztam.Sajna lassan be kell látnom,hogy elmúltam 40-en baszná meg...
  • davidka003
    #146690
    Amúgy meg én régi falconért nem adnék 30-35-nél többet hiába van hozzá 2 kontroller.
  • davidka003
    #146689
    Ha akarod feltelepítem amiket akarsz de nem fér rá mind a következők közül:
    Skyrim + 2 DLC (Vámpíros és a Szigetes)
    Battlefield összes DLC
    Black Ops II összes DLC
    Borderlands 2 + összes DLC
    Minecraft + skinek és textúrák
    Dead Island
    Fable 2
    AC 2
    Tekken 6
    Dead Rising 2
    Rayman Origins

    Mi az, hogy feltelepíted?
    Lemez nélkül semmi nem fog menni. Akkor meg nem értem.