176613
banner
  • akyyy
    #146809
    keresek egy xboxas játékot, tán arcade de nem 100%.
    régen a demóját vagy a kiprobálható verziójával játszottam.
    Régen játszódott olyanközépkorban, de gyerekeknek szóló, egy kislánnyal kellet tán lenni, aki szegény volt, és valami gyümölcsös árus adott valami munkát, valahol meg a fejére öntöttek koszos vizet... iylen szerepjáték lehetett, mindig ki kellet választani mit monjdunk.


    Nem ismeri fel valaki? :D
  • Harlekin
    #146808
    ja!!!És szerintem a színébe is szarabb x1,mert ez valahogy másabb fekete mint a ps 4 olyan sötétebb meg árnyaltabb és sejtelmesen valamilyen.Tehát kéretik kicsit sajnálni,hogy a szarabbikkal vagyok kénytelen játszani...És a továbbiakba kéretik tiszteletet mutatni minden x1 felhasználó felé,hogy ennyire rendesek,hogy megvették előletek,hogy nektek nehogy ezzel a szarral keljen játszani.Minden alkalommal amikor bekapcsoljuk akkor az 1 mártír tettnek ér fel és csakis értetek tesszük
  • arty
    #146807
    csíter! tehát ebben is az X1 a szarabb :PPP

    (bár gondolom a ps4 is csak idő kérdése :(((( )
  • TDC Geronimo
    #146806
    Ez a modern cucc nagyon nem jön be :(

    Első rész fantasys környezete sokkal jobb volt
  • Harlekin
    #146805
    Veszek másikat ez nem nagyon visszatartó.
    De csak érdekesség ként említem meg ebayen veszem ,mert csak jelen pillanatban ott van.A HIVATALOS 8 viszonteladónál mindig csak pre ord van.Tehát kelendő rendesen.De a lényeg,hogy annál az ebayes eladónál akinél Én fogom venni az elmúlt 3 hónapba 312 darab fogyott.És ez csak 1 eladó!!!!
    Tehát mivel jelen pillanatba csak az X1 et támogatja és a ps 4 et nem és nyilvánvaló,hogy nem azért ugrott meg a kereslet iránta az elmúlt 3 hónapba,mert most akar mindenki 360 vagy ps3 hoz venni.Tehát nem csak Én vagyok aki használja és nem is ritka a használók előfordulása mint a fehér holló!!!És az is biztosra vehető hogy aki 20000 forintot költ rá meg 1 normális bill+egér kombót az nem azért veszi,mert offline le akarja tolni bármely fps gamát!!!!
  • Totti5
    #146804
  • Renjike
    #146803
    Dark Souls ~4gb
  • Totti5
    #146802
    Szóval akkor ezek a játékok csak hangyafasznyival összetettebbek mint a 2GBos MoF?

    Crysis 3 - 4.9gb
    Need for Speed: Most Wanted - 2.8gb
    Dead.Island.Riptide - 3.4gb
    Skyrim - 3.7gb
    Dishonored - 4.4gb
  • vg
    #146801
    Nem, hiszen a Mirror Of Fate aminek jó ha ps2 grafikája van az is 2GB. Arra nincs magyarázat, hogy az első rész dlc-kel együtt volt 16GB ez meg 4. Hacsak a játék második felét majd dlc-ben lehet megvásárolni. De tök mindegy, szerinted úgyis egy játék ráfér 2 floppy lemezre is.
  • Totti5
    #146800
    Assassin's Creed: Revelations - 1295 Ft
    Fallout 3 - 656.70 Ft
    Mortal Kombat - 1247.50 Ft
    Payday 2 - 2636.70 Ft
    Sonic Generations - 1497.50 Ft
    State of Decay - 2495 Ft
    The Cave - 947.50 Ft
  • Totti5
    #146799
    Hoppá!

    Sonic Generations 1 497,50 Ft

    Generáció legjobb Sonic játéka ( meg amúgy is a fanok is imádták ), ezt berántom.

  • arty
    #146798
    edge szerint tehát a Castlevania2-nél még így is jobb kicsit :DDDDDDDDD
  • arty
    #146797
    tapasztalat?
    fejlettebb tömörítés?
    új megoldások?
    az nem lehet, hogy az előző rész volt elcseszve és a 2 lemez barokkos túlzás volt?

    stb
  • arty
    #146796
    minden nap arról álmodok, hogy bannolják a kéccázezres gépedet
  • kirol
    #146795
    Prímábbnál prímább értékelések. :D
  • Renjike
    #146794
    Castlevania LoS 2 : Edge 4 pont
    Rambo : 5..
    WTF?
  • grebber
    #146793
    A Rambot mindenképpen szerezzétek majd be ,mert kihagyhatatlan!

    A sajtó is az egekig magasztalja:

    Edge Magazine - 50%
    Eurogamer - 50%
    Strategy Informer - 40%
    Gamestar 32%
    IGN - 30%
    PC Games 27%

    Ha vártok picit szerintem liveon utánatok dobják majd.
  • Harlekin
    #146792
    Ezt
  • kirol
    #146791
    Persze nem a mért számít, de azért olyan fura, hogy az előző része, ami évekkel ezelőtt jelent meg 2 lemezes volt. Itt meg 4 GB a játék.

    Hogy lehet legalább egy ugyan olyan, de nyilván inkább egy elvárt a jobb minőséget hozni töredék méretből grafikailag?

    A demo nekem is bejött amúgy.
  • DarkSector
    #146790
    DAY 5

    Content Title Content Type Discount %
    Payday 2 Games on Demand 67%
    Assassin’s Creed Revelations Games on Demand 50%
    Condemned Games on Demand 75%
    Mortal Kombat Games on Demand 75%
    Fallout 3 Games on Demand 67%
    Sonic Generations Games on Demand 75%
    State of Decay Arcade 50%
    The Cave Arcade 75%

    érik a szoppancs.
  • DarkSector
    #146789
    Xbox Two-t. :D
  • bacaelit
    #146788
    Xbox One-hoz mit használsz majd? :) Van már elképzelésed?
  • Totti5
    #146787
    Érdekes lehet de leírni egy játékot a mérete alapján meg butaság.
  • TDC Geronimo
    #146786
    Ennek ellenére érdekes, mert az első rész 2 lemezes volt
  • Totti5
    #146785
    Már a demó mutatta azokat a grafikai újítasokat amitől szebb volt a látvány, de nem mintha erről beszélni kellene mert az első is kurva szép és ez is. A fintorgókkal meg nem kell foglalkozni.
  • Totti5
    #146784
    Nincs benne Hd videó és felesleges salak. Mérettől sosem függ a minőség. 100 órás Skyrim sem több min 4giga, ami ráadásul év játéka lett.
  • Seth
    #146783
    Egyelőre nincs okom panaszra, és néhol nagyon pöpecül néz ki. Nem tudom ki írta egy másik fórumon hogy az 1. rész szebb, hát nem lát rendesen az biztos :D
  • arty
    #146782
    Oké, akkor kilóra mérik.

    Barom.
  • vg
    #146781
    Szerintem te inkább maradj csendben a hülyeségeiddel.
  • arty
    #146780
    Játékokat nem kilóra mérik.
  • vg
    #146779
    Most ez tényleg 1 lemez? Hát itt tényleg komoly bajok lehetnek a minőséggel akkor, ha csak a demó volt 1 giga. A ps3 meg 4 giga... najóvan, ez eddig totál csalódás az egész.
  • DarkSector
    #146778
    Nem sértésképpen de miért kell minden 2 szavas kérdéshez egy kibaszott nagy boritóképet berakni?

    Senki sem idióta, ha leirod a játék címét mindenki érteni fogja hogy nem egy rock együttesről kérdezel.
  • Totti5
    #146777
    60 fpsel máris jobb a tempó miatt, grafban nem látok lényeges eltérést, csak hogy 1080p. Normalon is combosnak tűnik a dolog.
  • Renjike
    #146776
    fent van?
  • Muttley
    #146775
    ezt, aki próbálta - milyen lett?

  • TomStorm
    #146774
    Live nincs most?
  • Harlekin
    #146773
    Na ha valakit érdekel,még mindig eladó az XFPS SNIPEREM + SMARTJOY FRAGEM + ADOK HOZZÁ 1 VEZETÉKES KONTROLLERT!!!!!
    Aki nem tudná ezek az eszközök teszik lehetővé billentyűzet és egér használatát az xbox 360 on és a 2 eszköz együtt adja a legjobb beállítási lehetőséget.



    A 3 eszköz együtt 11900!!!
  • DarkSector
    #146772
    mondta neki, még nem tudtam vele beszélni, csak steam-en dx11 only-t mutat.
    de jo lenne ha kidrülne hogy nem.
  • arty
    #146771
    egyáltalán nem indul el neki 4870en? próbálta?
  • DarkSector
    #146770
    Jaja , ph most robbant éppen a vita pc-n only dx11, és felvetült a téma és itam megjegyzésnek hogy mii a retek pöcsömért?
    és mindenki azzal jön hogy 99%-ban mindenkinek dx11 gépe van vga-kat lazán olcsón lehet cserélni, stb.

    Csak nem értk hogy az elvről van szó....haverom csórika pc-n nem küldheti HD4870-el mert amugy erős kártya, de nem dx11-es ugye.

    Szóval pc-n nagy marketing van körülötte, ja és míg boxon 3000ft=10 euro, steam-en 15!!!!