176613
banner
  • DarkSector
    #147051
    Mármin mi lett milyen?
  • Muttley
    #147050
    és milyen lett?

  • davidka003
    #147049
    Sajnos nincs RGH-s gépem, nem tudom.
  • vg
    #147048
    Van benne pepita mód?
  • Tinman #147047
    Lol. 2 helyről rendeltem meg mind a 3 platformra, de egyik helyről sem érkezett még tájékoztatás, hogy mikor küldik.

    Faxom kivan -.-

    Kérem szépen, hogy spoilerbe tegyétek a vele kapcsolatos in-game dolgokat. Köszi :-)
  • davidka003
    #147046
    Kinn van a Dark Souls 2 virágboltban.
  • vg
    #147045
    Semmi olyat nem látok amit ne tudja a 360 vagy ps3. Majd kiadják "régi gépekre" amikor látják, hogy az akkori talán 20 milliós nexteg tulajnak a 1% veszi meg a portékát.
  • Botond #147044
    Mondjuk már azzal sokat segítenének az 360on (meg rajtam), ha zumba fitnes world party lenne a magyar storeban is letölthető, akkor arra meg tudnám venni, nem kellene egy program miatt x1et venni az asszonynak karácsonyra. :D
  • Harlekin
    #147043
    Na közben hallom megéledt a box és szedi az upot!!!
    Bazzeg ha bekapcsolom megnézni tuti kések a melóból...
  • Harlekin
    #147042
    ja ja tisztában vagyok Én ezzel...Csak a korai időpontot fúrcsáltam mert elvileg 11 et mondtak...

    Akkor Ti azonnal homositottátok a 2 boxot!!!???
    Ha nem akkor nagyon gondolkodjatok el rajta!!
    Mert akkor elég 1 játékot megvennetek és mind a 2 gépen teljes értéküként tudjátok használni.
    Mind a 2 en ugyan úgy tudtok vele multizni
    Tehát példa gyanánt 59 dolcsi a BF vagy a cod amcsi storon...
    Ez cirka 13500 ft ami így feleződik tehát 1 emberre 6750 ft 0. napon megjelent játék ár.Én ezért adtam el a lemezes játékaimat ahogy ez kiderült,mert olcsóbban jutok hozzá storon mint amennyit bukok majd 0 day vásárolt lemezes eladásán.

    Remélhetőleg ez így is marad,ha tovább nem is mint 2 év.Mire ugye itt lesz magyar live meg már felveszi a versenyt a prevgenekel az x1,mert hát akkora azoknak már úgyse lesz ezekre a jóságokra szükségük.Ezek biztos csak az első napokba vásárolt porfogók gazdáik privilégiuma,hogy 6-7000 forintér jussanak hozzá az új gamákhoz megjelenés napján.Vagy lehet ezt bevezetik a 360 as storon őőőőőő ja biztosan ez lesz....
  • Zozo76
    #147041
    Nekem 2db XBOX ONE van itthon, az egyik az ocsem gepe. Na a multkor fel nap kulombseggel kaptuk meg az UPDATE-t (a 2.). Neki mar reggel megerkezett, nekem meg csak valamikor este, pedig aznap 2x-3x ki be voltak kapcsolva a gepek.
  • Totti5
    #147040
    Multkori update is már sokaknak megvolt nekem meg még nem. Gondolom adagokban teszik elérhetővé, hogy ne legyen galiba. Holnapra max péntekre midenkinek meglesz.
  • Harlekin
    #147039
    "Na végre látszik, hogy nem tartja vissza prevgen."
    Jaj már beszélsz sületlenséget...Hát hogy tartaná már az vissza,hiszen 2 évig a prevgeneknek a nyomába se érhet fel a curgen!!!

    más!!!
    Tyrant megkapta ma a frissitést X1-en,hogy hogyan fogalma sincs."Igaz neki nem energy savingen van a box és mire hazaért már más volt"Elmondása szerint teljesen más a friends list a party chat is más.És nem is lát online"érthető,ha ennyire megváltoztak a dolog"
  • Totti5
    #147038
    Itt találtam
  • TDC Geronimo
    #147037
    Vannak még scennek valahol? Na végre látszik, hogy nem tartja vissza prevgen. Durván részletes az autó meg a háttérben a ház is az első képen. Armorról nem is beszélve
  • Totti5
    #147036
    Ez a desing brutál jól néz ki!

  • TDC Geronimo
    #147035
    majornelsontól forog a gyomrom meg attól is ahogy előadja, ettől függetlenül dicséret illeti őket, hogy a hányingercunami után, amit műveltek tavaly kezdenek észhez térni. Sony meg eléggé leült legalábbis FW frissítések terén, mert lenne ott is bőven meló vele, de nem nagyon jönnek a frissítések.
  • Botond #147034
    Külön köszönet a topik fizetős bétatesztereinek! :D
  • Totti5
    #147033


    Itt a márciusi Xbox One frissítés, a vaskos lista a link alatt

    Csak így tovább. Lassan minden a helyére kerül, amit láncskor hiányolt a nép.
  • Shan
    #147032
    Szóval direkt...:D
  • Totti5
    #147031
    :))))))
  • Totti5
    #147030
    Valóságban addig nem lehet formula autóval száguldozni amíg a fékek és a gumi nincs üzemi hőmérsékleten. Játékban messze nem ilyen drasztikus még a legjobb szimulátorokban sem.
  • Totti5
    #147029
    Kíváncsi lélek vagyok, ha random csak azért is odaböfög valamit akkor szeretném megtudni milyen tapasztalatok alapján jutott arra. Igaz ez gonosz dolog alázni a saját fegyverével, de soha nem tanulja meg ha magára hagyjuk, mert még jobban elhiszik a téveszméiket. Ha pedig a spanoknak mondja ők is elhiszik stb stb..
  • Shan
    #147028
    Te direkt keresed a bajt? Mit foglalkozol velük? Éljék a saját kis világuk, oszt kész.

    Amúgy tényleg eltűnt az XO topik?
  • arty
    #147027
    :)))

    van ami soha nem fog változni...
  • Macccy
    #147026
    F1 2013 -ról csak jót tudok nyilatkozni, én nagyon élvezem a co-op bajnokságot. Amúgy nekem is van négy assist még mindig: ABS, auto váltó, TCS és rajzolt versenyív. ... Szóval szerintem nem szégyen.

    Richard Hammond a TopGear egyik epizódjában lehetőséget kapott, hogy mehessen a Silverstone tesztpályán a Renault F1 gépével, meg gyakoroljon egy mini F1 kocsin és valami World Series kocsin. Ő se tudott elindulni, se fékezni, sem kanyarodni szóval ezek ilyenek. Ráadásul kockásra blokkolta minden kanyarnál a kerekeket. :) Ott fogta a fejét a mérnökcsapat :))
  • Harlekin
    #147025
    Totti a driveatarod a sírba kergetett a GP seriaba...Nem bírtam vele ...Vissza kellett vennem driveatart expertről,hogy ne legyen ott.
    Nagyon gondolkodtam,hogy beleugrok a forma 1 gamákba,de így letettem róla.
  • Harlekin
    #147024
    te de te készvagy!!!
    Amúgy forza 5 be 395 verseny letudva aranyra! 40 series complet!!!Viszont a modern grand prix lotusal leszoptam magam...Vissza kellet kapcsolnom csomó assistot,hogy ne kapjak stroket...Képtelen voltam vele elindulni kigyorsítani
  • DarkSector
    #147023
    Nagyon cuki módon. :D
  • Macccy
    #147022
    "xbox360 topiclakó" ... Most lecigányoztál ???! XD
  • Harlekin
    #147021
    Még akár mi és bár mi történhet,ha más nem akkor néhány SG-s xbox 360 topiklakó tüntetése miatt,mert hát ez nem járja,hogy curgen re jön és prevgenre meg NEM!!!
  • heady
    #147020
    Marpedig ez mar hivatalos, csak nextgen.
  • Totti5
    #147019
    K nagy buli van a PC-s CARS topikban, már ott tartunk hogy a Forza 5nek PS2 grafja van:)))) Megérte felkelni reggel hogy ezt láthassam, olvashassam!
  • Harlekin
    #147018
    "Csak nextgen és PC. Idén megjelenik."

    ÁÁÁÁ ez biztos csak tévedés vagy elírás!!!Kizárt hogy xbox 360 ra és PS 3 ra NE jöjjön!!!2 Évig az xbox 1 és a ps 4 csak porfogó abból is a túlárazott...
  • arty
    #147017
    bangbang - kicseszett jó kisótós, ha bírod a stílust KÖTELEZŐ!

    végigtoltam, másik topikban Imyke is ódákat zengene róla, ha kérdeznéd, szal BUY.
  • Harlekin
    #147016
    bazzzze ha itt lenne is késő lenne...A beta-t az utolsó másodpercig nyomtam!
  • Botond #147015
    Ac4 is "csak" jelképes 10k. :D

    Ez a bangbangracing mittud? Próbálta már vki?
  • Totti5
    #147014
  • Totti5
    #147013
    Nagyon díjaznám, ha a filmek hangulatát hozná és nem a képergényes vonalat.

    Csak nextgen és PC. Idén megjelenik.

  • Tinman #147012