176613
banner
  • arty
    #147091
    rgh-zott xbox kell hozzá ("csippelt"), ott a hddn levő játékfájlok módosíthatóak (lemezen túl nagy macera minden teszt után elcseszni egy dual layer lemezt :) )
  • kirol
    #147090
    A The Walking Dead Season 2 Episode 1 -nek van PC-s magyarítása.
    Ezt bele lehet rakni az xbox360-s verzióba?
  • bacaelit
    #147089
    Nem lehetséges!
  • Macccy
    #147088
    Levitte a núk a Power Ranger hacukát?? :D Keményet durrant
  • neilszab
    #147087
    Sziasztok, nem értek az XBOX-hoz, viszont lenne egy kérdésem... Xbox 360-on van-e arra mód, hogy plusz tartalmakat (nem gyári Addon-okat) tegyünk be a játékokba, például egy autós címbe egy plusz autót vagy pályát... vagy teljesen zárt a rendszer?

    PC-én ez általában annyi ugye, hogy a megfelelő helyre bemásolja az ember a megfelelő fájlokat és utána megjelenik a játékban a plusz tartalom. Tehát nem warez, hanem modding. Erre XBOX-on van mód?

    Konkrétan egy barátom megkért, hogy Race Pro-ba készítsek el neki és tegyek be egy új autót, ez a PC-és verzióban igen egyszerű, XBOX-on nem tudom mi a helyzet... ha el is készülnének a megfelelő fájlok, nem tudom, hogy lehetne berakni, vagy esetleg a már létező fájlokat átírni és azokat használni..

    Előre is köszi a választ!
  • Harlekin
    #147086
    óóóóó ez suxx...Akkor marad a kedd x1 en.
    Pedig nagyon kíváncsi lettem volna 360 ra,mert nagyon nem láttunk eddig semmi képi dolgot 360-rol.Vagy volt már valami!?És csak Én siklottam el mellette.
  • Harlekin
    #147085
    Ja meg ha nézed a robbanás után a jobb felső sarkot a kinekt folyamatosan érzékeli a hangutasítást csak nincs mit értelmeznie,mert csak szimplán szakadtam a röhögéstől!
  • Harlekin
    #147084
    ja ja
    Azon Én is nagyon meglepődtem,de szerintem az csak 1 szimpla jelmez mint minden más "ruha" a játékba.És ha nézed kinyírt 300 zombit.Amúgy ez volt az első massive bomba amit összeszereltem és használtam.Mostmár futás van ha eldobom.
    Eldobtam 1 et éjszaka(akkor iszonyat mennyiségű zombi van),na az 1119 zombit nyírt ki!!!
  • vg
    #147083
    Már csak az utolsó 4 challenge kell a LOS2-ből. Valaki megcsinálta már? Olyan szinten kontroller eldobós baromság ez, hogy az hihetetlen.
  • arty
    #147082
    :DD

    ez brutál volt - leszedte ezt a pándélt a bumm vagy mi??
  • TDC Geronimo
    #147081
    oO

    Nem tudtam sose warezoltam.
  • Totti5
    #147080
    360on lehet bármi gond nélkül, s itt erre tegyünk is pontot.
  • TDC Geronimo
    #147079
    360ra akarod? Oda nem jön csak 25én így nemcsoda, hogy nincs kint. Amúgy meg hogy akarsz virágboltival multizni?
  • Totti5
    #147078
    Nextgen az mi? jó lesz az 360on is, hisz nincs ugrás. ( teknó szempontból érdekel csak a Titánfall, hogy képesek e hozni a fix 60 fpst a reszpawnosok )
  • Harlekin
    #147077
    Mi a szar van 3 nap van vissza a Titanfall megjelenéshez és nincs még virágboltba!Pedig ma már nyomtam volna szívesen,remélem holnapra megérkezik...

    Tyrant nyugi mind a 2 platformon fogom nyomni,de nem tudom megállni,hogy ha kijön előbb 360 on akkor ne essek neki!

    Viszont legalább ismét 1 game amit összevethetek mind a 2 platformon és ÉRDEMBEN tudok véleményt alkotni!Másokkal ellentétbe akik hallották Pestabácsitúl,mert annak meg mesélte a Béla(aki történetesen színvak ,és elfogult,mellé még szefos is),hogy látta a jútyúbon a 14 es crc monitoron és hát semmivel se volt szebb az X1en sőt talán még 360 on szebb is volt 1 kicsit,de hogy jobban futott 360 on az biztos!!És hasonló irreleváns bemondások helyett
  • Harlekin
    #147076
    megaman :-D
  • Totti5
    #147075
    Mi páncél volt az?:)))
  • Harlekin
    #147074

    DR3 nagy bummm
    drift
  • Macccy
    #147073
    Óóó én ÚGY megnézném ezeket a videókat, lehetne hogy link formában is beilleszted ide?? :) Marhaszép a Yátyúb videó előnézet, de a telón ezek a szarok még mindig nem jelennek meg az SG-n és még pár helyen.
  • Harlekin
    #147072
    És akkor,hogy hogyan driftel egy Lamborghini Aventador LP 700-4!
    Szedtem ki a 20 perfekt driftet az acsihoz...

  • Harlekin
    #147071
    Ettől függetlenül is minden percét élveztem,mert nagyon jó cucc!Az elődöket messze kerültem az első fél óra után.De pont,hogy azokat a defekteket kiszedték belőle amik miatt ez az elkerülés volt.

    PL: Össze raktam 1 massive bombát csak kicsit közel álltam a robbanáshoz!

  • arty
    #147070
    ezt is figyelembe véve pláne minőségi cucc érzetét kelti a dr3 :D
  • Harlekin
    #147069
    Beszoptam a Deadrising 3at NEM tudom 1000 gs re megcsinálni. Bugos ez a nyomorult játék és ez miatt 2 acsi bentmarad...
    A fejlődésbe van 1 rész amit,ha megnyitsz kapsz 2 darab blueprintet.Na most ezeket rohadtul nem adta meg és csak most nemrég vettem észre,hogy már 2szer végignyomtam.Ez miatt nem lesz meg az az acsi hogy szereld össze az összes fegyvert(101) és ez miatt nem lesz meg a másik acsi se mert a PP trialsokba is benne van az 1 ik tervrajz hogy rakj össze 50 sörsapkát.
    Nagyon sokan jártak így ahogy nézem...
  • Harlekin
    #147068
    150,150,200,200,300!!
    Vagy 500-nál vagy 700-nál tehetted volna,de mind 1 is,mert 7 másodperc a 2 közti különbség és utána még 12 másodperc a maradék 300 GS.
    Nagyon meg se pörkölődött volna a boxod a végkifejletig...
  • arty
    #147067
    magamból kiindulva: 600 körül felgyújtottam volna a boxot, de lehet h még azt a 300G-t megadta volna, égve ... az ugye pont 900 :D
  • Harlekin
    #147066
  • Tinman #147065
    Atyaég -.-
  • Harlekin
    #147064
    2 dolog még ehhez!?

    Valaki végig tolta ezt?Mi a vége,mert nekem is ez a 2 perc van csak meg ...

    A másik ezzel a 794 emberrel mi történhetett!???Akik nem maxolták ki!??Meghaltak az a 2 perc alatt?Vagy akkor bannolták őket,vagy 3 ledes lett a boxuk???

    There are a maximum of 5 Avatar: The Last Airbender: The Burning Earth achievements worth 1,005 (1,000)
    38,975 tracked gamers have this game, 38,181 have completed it (97.96%) | 9 want to boost

  • Harlekin
    #147063
    Nyert!!!
    2 perc 1000 GS
  • vg
    #147062
    Ezzel a játék hosszára akartam célozni, mivel egy epizód 100G, amiből 25 az utolsó...
  • Botond #147061
    Igaz, mafia2 ennyire nem gyp-s, csak ugyanazok az acsik vannak, mint pc-n, és ott már párszor végigtoltam, acsifarm módban is, most így xboxon a nosztalgiázás kör már picit olajozotabban megy és azért pörögnek az acsik. :)
  • Tinman #147060
    Akkor te még nem játszottál a Jumper-el. Idézek magamtól:

    "Keserű pozitívum, hogy achi prostiknak kifejezett jó vétel a játék… az első 10 percben, mondom TÍZ PERCBEN, 450 GS-t ad az 1000-ből! A 450 GS-t ráadásul 50 GS-ével adogatja, ami elég mókás, hogy lépsz kettőt 50 GS, ütsz egyet 50 GS, becsúszol 50 GS, ütsz jobbról 50 GS, balról 50 GS, etc. Én ilyet még nem SZABtam esküszöm. Mi ennek az értelme? Valaki árulja már el könyörgöm!"
  • Botond #147059
    Mafia2nél nem lehet nagyobb acsipont farmolás, ott is 10 percenként jönnek az acsik csak 20-25-30 pontosával. :D
  • vg
    #147058
    Jó volt a Walking Dead S2 Ep2 de annyira nem volt WTF a végén. Sőt, semennyi. Ezt is kicsit rövidnek éreztem mint a Wolf második részét, gyakorlatilag 10 percenként jöttek a 10G acsik. Szerintem ez így kicsit kevés, főleg 3-4 hónap után. Játszani már szinte nem is kell, inkább egy interaktív mozi az egész. Az lenne az igazi, ha lenne 4-5 játékuk és havonta nyomnának ki egy rész egy játékhoz, így pont elfedve egymást.
  • bluesfool
    #147057
    hát igen, lesz itt elpatkolás bőven , ami késik nem múlik .
  • Seth
    #147056
    Majd ha a váras részhez érsz fogsz te még anyázni. Sajna elkövették azt a hibát a készítők, hogy kisebb számú, de okosabb ellenfelek helyett bebasznak egy területre 5-6-ot,akik egyszerre jönnek ellened. Csak egy példa: 4*4 -es szobácskába 3 halberd-es figura őrzi a ládát amiben volt egy gyógyító izébizé
  • bluesfool
    #147055
    Én már bele kezdtem a dark souls 2 , az első pozitiv dolog nekem , hogy gyors , nincs kép lassulás , nagyon jól megy, az első résszel nem játszottam konzolon csak pc-n , szóval lehet ez csak nem újdonság . A másik hogy 20 perc játék után még nem haltam meg , jeeeeeeeee achievement :)
  • Harlekin
    #147054
    Na csak a TE kedvedért,hogy azért ez nem biztos,hogy így van és lesz!!!

    Példa gyanánt a Thief TA ről ami igen csak nagy felhasználó tábort jelent!!!!

    xbox one
    THIEF (Xbox One)
    There are a maximum of 37 THIEF (Xbox One) achievements worth 8,194 (1,000), and 1 challenge
    4,220 tracked gamers have this game, 3 have completed it (0.07%) | 2 want to boost

    thief xbox 360
    There are a maximum of 37 THIEF achievements worth 6,615 (1,000)
    1,140 tracked gamers have this game, 1 has completed it (0.09%) | 1 wants to boost

    De gondolom számodra a kézenfekvő magyarázat a 4x több xbox one felhasználó trackelésére az,hogy minden x1 felhasználó gyorsan ez a 4 hónap alatt rátalálta TA-re és beregisztrált.
  • arty
    #147053
    szopóka :) - ez volt a 60fps ára a kz esetén :(
  • Harlekin
    #147052
    A curgen consolok közti számháborúsok figyelmébe ajánlom!!!!
    khm khm nem eszik ezeket a dolgokat olyan forrón mint ahogy azt sokan gondolják PS4 nél se!!!

    killzone