176613
banner
  • Muttley
    #147131

    a Noé tecccccccett :)
  • Harlekin
    #147130
    Akkor baszad meg!:-D És nesze bazdmeg :-D
  • Shan
    #147129
    CSodálom, hogy elfogadták, mivel azt a szót sz-szel írjuk, nem z-vel. Lehet reklamálok, hogy iktassanak be egy helyesírás-ellenőrzőt, bazmeg.
  • davidka003
    #147128
    Fighter Within Xbox One £9.98
    Olcsó. :D
  • Botond #147127
    Rajtam már Derek is kifogott tegnap a mafia2ben, azzal PC-n is szenvedtem eleinte, de ezzel a kontrolleres irányítással plusz egy nehézségi szintet lépett a dolog. Tegnap este már nem volt türelmem hozzá 3 próba után, majd hétvégén napközben nekifutok megint. Ilyen DS meg egyéb játékokat meg se merek kockáztatni, mert törne a controller meg a tv rögtön. :D
  • vg
    #147126
    Tegnap több órányi próbálkozás után hatalmába kerített a számomra annyira utált "hát ezt nem tudom megcsinálni bazmeg" érzés a LOS2 utolsó challange részénél, mikor Paladin ellen kell menni, és vele kell a három páncélos katona pajzsát széttöretni, miközben úgy percenkét nem szabad, hogy 20 másodpercnél több ideig összetegye a kardját. Csúcs, szórakoztató, igazi "játék" élmény. Minden tiszteletem azoké akik az ilyeneket nyugodt idegállapotban meg tudják csinálni legnehezebb fokozaton, akárcsak a Dark Souls játékot.
  • Macccy
    #147125
    Pedig épp akartam mondani, hogy a tok mellé a képre lógasd be a zacsid. Így biztosan nem vádolhatnak meg azzal, hogy marketing anyagból loptad. Ráadásul a vevő is látja majd, hogy mennyire komolyan gondolod! (?!) wtf
    :D
  • bacaelit
    #147124
    X1 nem lehet majd hang üzenetet küldeni?
  • Harlekin
    #147123
    Ja ja végül is ez felért 1 boostal!
    Itt a challenge list hozzá !!!

    A második jófogásnál csak az árat vittem lejjebb!
  • bluesfool
    #147122
    Apród achievement unlocked
  • Totti5
    #147121
  • Harlekin
    #147120
    Ez megfelelt nekik!Istenverte nyomorult gyökerek!Mert most nem vágtam körbe a tokot gondolom ez miatt!
    aprod
  • Tinman #147119
  • Harlekin
    #147118
    Nézzük ez megfelel nekik?
  • Tinman #147117
    Tipp:

    Fényképezd le úgy a játék tokját, hogy legyen rajta egy cetli:

    "Apródraképbazdmeg.bmp. Na, ez elég egyedi?
  • Harlekin
    #147116
    Szappanopera folytatás van! Vissza írták a sablon szöveget!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tisztelt Levélíró!

    Szeretnénk tájékoztatni,hogy a visszaélések elkerülése miatt az internetről letöltött képeket vagy katalógus képeket sajnos nem tudjuk elfogadni oldalunkon.Természetesen nem vonjuk kétségbe, hogy Ön a termékkel rendelkezik, azonban ennek a mellékelt képeken is meg kell jelennie.

    Mivel oldalunkon olyan terméket lehet eladni, amivel rendelkezik, kérjük készítsen róla saját képet is, és azt is töltse fel a hirdetése mellé, amelyen az adott termék látható.

    A vevők is nagyobb bizalommal fognak Öntől vásárolni, hiszen látják, hogy valóban létezik a termék és olyan állapotban, ahogyan az Ön a hirdetésben leírta.

    Figyelmét és megértését köszönjük!

    Levelünkkel kapcsolatos további kérdéseit erre az üzenetre válaszolva teheti fel ügyfélszolgálatunknak. Kérjük, hogy a válaszlevél tárgy sorát ne módosítsa, ellenkező esetben válaszát nem kapjuk meg!

    Üdvözlettel:
    az apród.hu csapata
    www.aprod.hu

    Ment a válaszom!!

    Üdvözletem!

    Ezzel semmi gond nincs becsülendő,de mivel kép nélkül azonnal elfogadták a hirdetést így a legviccesebb az egész!Tehát ezek szerint, ha nem tudok készíteni képet a NEM létező dologról akkor az már maguk szerint van és van helye az oldalon. De ha a nem létező dologhoz a netről szedek képet akkor már képem van ami nem jó ,és ezért dolog sincs??LOL
    És akkor már legyen!Itt ugye 1 olyan termékről van szó aminek az értéki része megfoghatatlan és láthatatlan. Hiszen 1 digitális tartalomról beszélünk és a byteket meg nem nagyon lehet itthoni körülmények között lefényképezni. Ezért ha Én a visszaéléssel szeretnék élni akkor 1 üres lemezt küldenék,Ami lefényképezve pontosan ugyan úgy néz ki mint a tartalommal megtöltött lemez,netről leszedve vagy itthon készítve. És aztán ezt sehogy senki nem ellenőrzi!!! És ha már ennyire mélyreható a dolog,akkor csak megemlítem,hogy így minden játékeladásnál aki képet készít a DVD TOKRÓL megtéveszti a vásárlót,hiszen az eladott termék NEM a DVD tok hanem maga a szoftver amiről ugye nem lehet képet készíteni tehát pontosan ugyan ott vagyunk mint a netről leszedet képpel. Mert hát maga az érték az vagy van vagy nincs és ez saját készítésű kép nélkül is igaz!Remélem ezen észrevételemmel segítettem a munkájukat és még jobban megnehezítik majd a hirdetés feladásokat.

    További szép estét!

  • Tinman #147115
  • DarkSector
    #147114
    :D
  • Harlekin
    #147113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az Ön ügyfélszolgálatunknak küldött levele:

    Feladó: [email protected]

    AD ID: ID 29014465

    Magyarázzák már el,hogy 1 gyári eredeti játék dvd tokról miként készítsek képet,hogy
    az különbözzön a neten fellelhető 1000000 hasonló képtől és ne azzal dobják vissza a
    képet hogy a netről szedtem,de mintha nem totál teljesen mind 1 is lenne mivel
    pontosan ugyan úgy néz ki mindegyik!!!!!
    Érdekes módon a jófogás és az expressz elsőre gond nélkül befogadta a hirdetést!!!!Ide
    meg a 8. képet csinálom!!!Már beleírtam már átméreteztem már mindent csináltam és
    mégse jó!!!!!!!
    A termékemről készítsek képet!!!A meztelen valagamat is felrakhatom,hiszen az pontosan ugyan úgy NEM a valós értéket képviselő dologról fog készülni.Hiszen a lemez tartalma az érték és a lényegi nem a TOK.Maga a játék kerül a digitális tartalom eladásra.A bytekről meg nem nagyon lehet képet készíteni házilag...

    Szánalom amit csinálnak...

    Küldjék már el azt,hogy maguk szerint a kép hol található meg ugyan ebben a
    formában!!!!

    http://www.jofogas.hu/pest/Dead_rising_3_14822783.htm?ma=1

    kösz!

    Nyertem!! Nem írtak,de fentva!!Csak a bunkóság ami célravezető mindig!

    A holnapi célpontom a T-home!3 év után elkezdett akadozni a kábeltv,bár ők már ismernek és tudják,hogy a köszönésem a miért nem basszák meg a moslék szolgáltatásukat és hasonló monológok...
  • Harlekin
    #147112
    1 nagyon nagy baj van ezzel!
    A játékaim.hu-n is fentvan ez is meg az összes fent volt és 1000 forintal olcsóbban mint ezen a nyomorult apródon.És így is az apródon adtam el 3 játékot 1 et meg a jófogáson!jatékaim.hu-n 2 hétig az én hirdetésem volt a legolcsóbb forza 5 és meg se kérdezték hogy mi a faszt akarok.Az ottaniak hoz képest is a legolcsóbb és az apródhoz képest meg 1000 forinttal olcsóbb...És apródon ment el úgy hogy a srác állta az utánvétes postát...
  • arty
    #147111
    g365, jatekaim.hu ...
  • Harlekin
    #147110
    Ott fent van és elsőre jó volt nekik.
    Jöhetnek a kis köcsögök mind a 7 en egyszerre.Szeretem a kihívást...
    Na de tényleg szánalom amit csinálnak...
  • Macccy
    #147109
    Az apródnál a heted-hét törpe dolgozik, ha sokat gecizel megkeresnek és beleboxolnak a zsákodba! Tedd föl a narancssárga patkányosra, most az a menő amúgy is! :)
  • Harlekin
    #147108
    Nyomorult 1 hülyék és mintha nem teljesen mind 1 is lenne a kép!
    Hogy a termékemről készítsek képet!!!A meztelen valagamat is felrakhatom,hiszen az pontosan ugyan úgy NEM a valós értéket képviselő dologról fog készülni.Hiszen a lemez tartalma az érték és a lényegi nem a TOK.Maga a játék kerül a digitális tartalom eladásra.A bytekről meg nem nagyon lehet képet készíteni házilag...
  • davidka003
    #147107
    Idióták ott. A hirdetések 90%-a ordas nagy kamu. Sok hülyét ott verik át és a balfasz adminok semmit nem tesznek ez ellen.
  • Harlekin
    #147106
    Nincs valakinek ismerőse az apród hirdetési oldalon?Mert érdekelne,hogy ott csak retardáltak dolgoznak admin munkakörbe???

    Feladtam a Deadrising 3 lemezt hírdetésbe.
    Erre a nyomorult visszadobja,hogy a netről leszedet indexkép...(jófogás expressz elsőre befogadta)
    Már beleírtam,már átméreteztem már mindent csináltam a képpel,de nem jó nekik.
    Most írtam nekik egy szívhez szóló levelet kíváncsi vagyok mikor reagálnak.
    Csak azért is vissza raktam a képet és a exif adatoktól kezdve mindenhova beleírtam nekik 1 kedves kis üzenetet,hogy mit és hogyan csináljanak a szőröstalpú repedtsarkú édes anyukájukkal...
    A forza 5 nél ugyan ezt a kört futottuk...
  • Harlekin
    #147105
    Akkor lehet,hogy neked van igazad.Így viszont,ha össze jön neki akkor remélem beírja ide,mert ezek a dolgok mindig nagyon érdekelnek...
  • arty
    #147104
    szerintem abszolut!
  • arty
    #147103
    ha jól rémlik, a racepro isi/gmotor endzsin, amennyire anno rövid találkozásunkkor láttam, a port kb 0 konzolosítást kapott, szal szerintem van rá esély, h a pécés modmegoldások ezzel is működjenek (iszonyat mod-barát cuccok a pécés iterációk)
  • davidka003
    #147102
    Halo 1 anniversary igényes kiadás? Mert már régóta be akarom szerezni de sehol nincs olcsón.
  • Totti5
    #147101
    2 monsztát is lelöltem és nem haltam meg ( Dark Souls 2 ) :)

    Tolnám én ezt szívesen, a látvány ( puritán, de mégis jól fest ), a környezet, animációk ( kamera, irányítás ) NAGYON okés, a hangulat a harcok feelingje ( CGI videó az elején az WOW ), de nincs pause és mentés is hajmeresztő lehet benne :I

    Fable Any. : grafban annyival nem szebb, hogy feledtesse a hulladék animációkat, a borzalmas kamerát ( amikor megjelent, akkor sem volt jó benne ), és a frém sem szmút, habár akkadásról szó nincs, de ez nem lett egy igényes kiadás ( mint a Halo 1 ).
  • sgteam
    #147100
    köszi a helpet müxik
  • Harlekin
    #147099
    A D pad feletti gomb...
  • Botond #147098
    Ezek táncosak, meg egyik kinect sportban van box, asszem az elsőben, gitárosat nem tudok.
  • Botond #147097
    Dance central1-2-3, just Dance3-4-2014, kinect sport 1-2
  • Harlekin
    #147096





    2:36 nál a gomb
  • grebber
    #147095
    Legyetek oly rendesek és írjatok nekem pár olyan kinect címet amit lehet ketten vagy többen játszani!

    Táncos,gitáros, boxolos kéne inkább de jöhet minden.
  • Totti5
    #147094
    Össze kell őket szinkronizálni. Feltehetőleg a boton is van egy gomb és a xboxon is van egy kis gomb. A kettőt meg kell nyomni, hogy lássák egymást.
  • sgteam
    #147093
    Hali!!!

    srácok vettem egy játékot xbox360-hoz még pedig ezt Rapala Pro Bass Fishing Horgászbottal és nem látja a botot az xbox nem tudja esetleg valaki, hogy miért? előre is köszi
  • Harlekin
    #147092
    rgh-n sincs lehetőség erre szerintem...Ez nem 1"magyarítás" ahol valami valamire van cserélve és ez se mindig működik.Ennyire mélyen nem lehet az állományokat baszogatni rgh-n se...