176613
banner
  • DarkSector
    #147411
    :D
  • orichalcos
    #147410
    Ez tetszik. :)
  • davidka003
    #147409
  • Macccy
    #147408
    Íííííí!!!! :D Ez kapott! Dekurvajó, hogy odajött érted a Titán! Mégmindig tetszik a cucc :)
  • Harlekin
    #147407
    Tegnap szegény srác azt hitte hogy a vidámparkban van!(az utolsó pár másodperc)
  • DarkSector
    #147406
    :D
  • arty
    #147405
  • DarkSector
    #147404
    Jah.
  • DarkSector
    #147403
    Van HDD-m csak tele volt. :D
  • Seth
    #147402
    Nyilván mennek a trükközések ilyen ósdi vasaknál ,sok múlik a vágásokon,fényeken,kamerabeállításokon
  • arty
    #147401
    mostakkormivammá' - elindult mégis?
  • DarkSector
    #147400
    Jah akkor le a kalappal, még ha trükk, és tudom hogy trükk árán, de fasza így elsőre.
  • DarkSector
    #147399
    Jóvannak forgasd még azt a kardot. :D

    De amugy jópofa probálgatom miket lehet benne, vezetni kocsikat, trolkodni, pörögni a földön, meg ilyenek, mint egy GTA-ban ott sem a küldiket csinálom.
  • Seth
    #147398
    real time nyomatja a gép :)
  • arty
    #147397
    :D

    ez övön aluli volt, szegény DS nem ezt érdemelte.... gyökér japók :(
  • DarkSector
    #147396
    Ebbe a MGS-ban az into a nextgenből van vagy az is x360 minőség? mert akkor elég jó ez a Fox engine.
  • DarkSector
    #147395
    :D ja ez igaz, megérdemeltem. :D
  • Macccy
    #147394
    Te mondtad, hogy még a szart is megvennéd tőlük! :) Megtörtént
  • DarkSector
    #147393
    Na fasza.

    "The Xbox 360 version of Metal Gear Solid V: Ground Zeroes will require an Xbox 360 with a connected hard drive, Konami has said.

    The game comes with a warning on the front of the case stipulating the requirement, and does also not support installing to a flash drive, which means owners of the Arcade or Core Xbox 360 models will be out of luck.

    Konami says Metal Gear Solid V: Ground Zeroes on Xbox 360 requires 1.7GB of free space. It also appears to be possible to install the game to a hard drive from the Xbox 360 dashboard, which Reddit user qmznkrv says caused additional problems when attempting to run the game."
  • DarkSector
    #147392
    Dejo, elinditom a Metal Gear-t, és azt mondja kell 1700MB hogy installálja magát.
    Énnekem van 4.8GB hely, de nem installálodik fel.

    WTF, mi a faszom van ilyenkor? :D
  • DarkSector
    #147391
    Jó ez amolyan ironia akart lenni, nem megbántani akarom aki megvette, demoért én nem szoktam fizetni, tudom kb mit kapok, de nem tudok ellenállni.

    Konami-MGS....kell. :P
    Még a szart is megvenném tőlük.
  • TDC Geronimo
    #147390
    Hülye kérdés ez szerintem. Mindenki maga döntse el, hogy megéri-e neki.

    ha jól tudom 360ra csak 3k. Az nem sok.
  • DarkSector
    #147389
    Jó akkor ha van akkor nem leszek egyedül? :D
    Van értelme? :D
  • TDC Geronimo
    #147388
    Van :P
  • DarkSector
    #147387
    Van itt aki megvette a Ground Zero-t?????????
  • Botond #147386
    Közben kiderült, hogy igen.
  • orichalcos
    #147385
    Másodszor?
  • Harlekin
    #147384
    Na kimásztam a gépből!
    Ha ez így megy tovább nem tudom mikor játszunk 360 on Titanfallt,mert már másodszor tolják el a 360 as megjelenést...
  • Macccy
    #147383
    Kis protestánsok ezek, nem ismerik a becsületkódexet, se a régi iskolát ... :(
  • Totti5
    #147382
    Csütörtökön láttam friss hírdetést játékra gamer 365 ( értsd akkor tette fel én meg egyből írtam )

    Én: Hello! Ez a kettő kiadás érdekelne!

    Ő: Megvannak még. Ha neked is megfelel, akkor Budapesten tudnánk valahol találkozni egyik nap.

    Én: Ok, akkor pénteken jó lenne nekem is Pesten, amúgy is van dolgom.

    Péntek egész nap: nem ír vissza.

    Ma ír:

    Ő: Sajnos elvileg már nem aktuális, de köszi az érdeklődést.


    Mit ronthattam el? baszki én nem érdeklődtem hanem MEG AKARTAM VENNI.

  • Botond #147381
    Olyan 1 hónap, ami új xbox360 vásárlásához volt ajándék.
  • Botond #147380
    1 havi goldhoz is jár az ingyen játék, ugye?
  • Totti5
    #147379
    Összecsapott olcsó budget 12 ezerért. 1:1ben ugyan az mint a MotoGP és az SBK, a menütől kezdve minden másig, csak a pályák és a motorok lettek másak. Ez a COPY-PASTE iskolapéldája. Ezzel nem is lenne gond, de ez az engine már a SBK alatt is ócska és elavult volt 5 éve, hát még most. Teljesen élvezhetetlen annyira csúf. Fizika a szokásos semmire nem jó, de legalább buta. A Trilas többet számol és többet tud mint ez. Béna, súlytalan, túlontúl árkéd ( amivel nem lenne gond, de annak is ócska ) mindent kikapcsolva is. Egyetlen pozitívuma a ragdoll borulásnál, de az meg iszonyat bugs ( mindenbe belelógnak a karakterek ).

    Ebből is lehetett volna egy jó játék, de nem ezzel az ócska motorral ami már az előző ( vagy mostani? mit kell mondani:) ) generáció elején is csak közepes volt, most meg egyszerűen vállalhatatlan szint, hisz semmit az ég világon nem fejlesztettek rajta. Az ég világon semmit. Én még ilyet sem láttam........

    WRC, SBK, MotoGP, Motocross... én egyszerűen nem értem, hogy hogy lehetnek életképesek és hogy van pénzük ennyi mindenre, hogy évente min. 2 világbajnokságot feldolgozó játákot kiadjanak. Milánói mafia pénzmodásja?! másra nem tudok gondolni. Igényes játékokat készítők studiók zárnak be, ezek meg ilyen kotvaléokkal vígan lubickolnak. Nincs igazság a világon.

    Mx vs atv reflex-el nem játszottam.
  • arty
    #147378
    néztem, hogy tegnap demózod és vártam is egy minireviewt :) spóroltál nekem 30 percet....

    mx vs atv reflexet próbáltad? ahoz képest...? (haver akar valami sár-motorozóst, nem ugrik be semmi egyéb)
  • Totti5
    #147377
    Milestone 2014 ( MXGP - The Official Motocross Videogame )


    Nagyon nagyon messzire kerüljétek. Azt hittem a MotoGP meg a WRC akárhány volt a mélypont tavaly. Tévedtem, bár nem mondtanám hogy azoknál szarabb. Ugyan olyan szar.
  • n000rbi
    #147376
    Érdekel.
  • Totti5
    #147375

  • TomStorm
    #147374
    Nem semmi ahogy kinéz:)
  • Myselor
    #147373
    én is ezt mondom .a játékra vagyok nagyon kiváncsi :)
  • Totti5
    #147372
    Nyilván kurva jól fog kinézni, prezentáció kifogástalan lesz, de ha a többi nem változik gyökeresen, akkor mit sem ér az egész.